Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5459) Archanon


Archanon
őstag

Sziasztok!

Úgy érzem eljött az ideje a Gilette Fusion power generációról való váltásnak. 22 éves vagyok, nem annyira erős arcszőrzettel (vagy inkább nem teljes), de ezekel a pengékkel olykor már megszenvedek, még ha új is a vágóeszköz. Lassú, reggelente borzasztóan sok időt vesz igénybe, ráadásul fájdalmas, és kipirosodik tőle a fejem. Kétnaponta szükséges a borotválkozás, ha ápolt megjelenést igyekszek produkálni, amit viszont munkámból kifolyólag muszáj (felszolgálás). Szóval szeretném ezt az egészet kiváltani valami elektromos bizgenytyűvel, ami kisegítene a mindennapos szenvedésben. Érzékeny bőrre, minden napos reggeli használatra milyen készüléket tudtok javasolni?

Érzékeny bőr: after shave után is halál piros vagyok olykor, sokszor kipattogzom, főleg nyak tájékán. Jó készülék kell, viszont nem akarok vészesen sokat költeni rá, maximum az olyan 20 és 30ezer közötti összeg, amit szánnék rá, de inkább 20. Olvastam, hogy létezik körkéses, illetve rezgőkéses. körkésesből inkább a Philips ami csúcsnak számít, illetve másikból a Braun. Namármost, nekem aztán édesmindegy melyik fajta, lényeg, hogy totál simára vágja az arcbőröm minden nap, legyen pajeszvágú funkció (ami azért alap valahol), és ne marja szét az arcom. Gyors, fájdalommentes és kényelmes borotválkozást szeretnék, ami azért a jövőben is kitart jó pár évig. (Még simán erősödhet az arcszőrzetem.) Nem feltétlenül szeretnék gélt használni, ezért ha van olyan kíméletes borotva, ami szárazon is megbízható, olyan volna jó. Persze ez eléggé egyénfüggő.... Szóval max 30k. ! :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.