Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Motion_Blur válasza Juan G (#850) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Norbi indult pole-ból, Wéber mellőle. Első körben (ahogy láttam) tisztán megvolt az előzés, és Gabi megnyerte. Közben valszeg elfogyott Kiss Norbi autójáról a gumi (sokszor blokkolt), és a másik Norbi is beszúrt neki.

Dobogón nem fogtak kezet egymással + érezni lehetett (meg látni az arcokon), hogy ezek utálják egymást. Na mindegy, annyira nem érdekes, a Saleen, Audi TT durrogások jobban tetszettek ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#852) cselt


cselt
senior tag

Szevasztok!

T.D.Team 6 fordulós Bajnokságot indít "TVR" alap moddal.
Jelentkezni a Forumban lehet.
A Bajnokság Ingyenes!

Csatlakozás a szerverhez
* rFactor v1255 + TVR Cerbera Cup Mod + TVR Tracks Pack
* Szervernév: ! T.D.Team (TVR)
* IP: 195.56.146.149:34297
* Jelszó a futamok előtt - arra jogosultaknak - jól látható helyen található a TDT kezdő oldalán!

A bajnokság futamaira Hétfői napokon kerül sor 20 órai kezdéssel.

Helyszínek:
- Imola: 30 kör ( Teszt )
- A1Ring: 35 kör ( Teszt )
- Assen: 24 kör
- Birmingham: 40 kör
- Long Beach: 47 kör
- Mid Ohio: 38 kör
- Monterrey: 44 kör
- Vallenlunga: 47 kör

Menetrend:
00.00 - 20.00 Edzés (prequali)
20.00 - 20.20 Qual ( 20perc - NoLimit Laps)
20.20 - 20.30 Átmozgatás melegítés (WU)
20.30 - ~~~~~ Felvezető kör, Állórajt, Verseny

Versenykörülmények:
* Versenyidő: Pálya hosszától függ
* Üzemanyag fogyasztás: Normal
* Gumikopás: Normal
* Meghibásodás: Normal
* Törés: 50%
* Időjárás: Száraz
* Zászlószabály: FULL - Teljes
* Engedélyezett segítségek: Csak Automata kuplung
* 1 Boxkiállás kötelező
T.D.Team oldala

(#853) cselt


cselt
senior tag

Annyiban változott a dolog, hogy nem hétfőn hanem Kedden lesznek a futamok. Remélem így többen tudnak majd jönni ;)

(#854) Juan G válasza cselt (#853) üzenetére


Juan G
veterán

jövök ;]

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#855) Juan G


Juan G
veterán

Elutaztam egy hétre, jók legyetek!! :) ;)

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#856) wildrain válasza Juan G (#855) üzenetére


wildrain
addikt

Én próbáltam jó lenni, de... :D

(#857) Juan G válasza wildrain (#856) üzenetére


Juan G
veterán

de mi? :U ...rosszalkodtál?...

amúgy megjöttem, fasza volt, sok kagylót stb. gyüjtöttem be a tengerfenékről :D...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#858) cselt


cselt
senior tag

Csak, hogy egy kis élet is legyen a topikban:

A T.D.Team egy új bajnokságot indít útjára. Ezúttal a hangsúly nem az őrült setupoláson és a tizedmásodpercek keresgetésén van, hanem az önfeledt versenyzésen. Ebben a bajnokságban megismerhetitek az erőcsúsztatás művészetét. A választható autók listáján megtalálható a Subaru, Mitsubishi, BMW, Mustang. A pályák terén is szép felhozatallal találkozhattok: Goldenport, Rallychina, és Mid Ohio, hogy csak egy párat említsek.
Ebben a pontvadászatban a lényeg a vezetés emiatt is a szerveren nincs gumikopás, benzinfogyasztás, mechanikai meghibásodás és törés. Így ezekkel nem kell foglalkoznod. :)

Ha szeretnél részt venni ebben a nagyszerű bajnokságban, akkor nincs más dolgod, mint a Fórumban jelentkezni T.D.Team tagnak. A jelentkezés feltétele a 3000Ft-os éves tagdíj befizetése, ami után már róhatod is a köröket a szerveren és természetesen minden a T.D.Team által szervezett bajnokságon részt vehetsz.

További információért látogass el a Fórumba , vagy keress minket Teamspeak-en.

T.D.Team

(#859) MaciG válasza cselt (#858) üzenetére


MaciG
addikt

üdv.

Tudom ,nem ide tartozik, de ez a kép melyik autós játékból való? :B Kipróbálnám. :K

BANZAII

(#860) Dirtyz válasza MaciG (#859) üzenetére


Dirtyz
őstag

Az rFactor egyik mod-ja.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#861) Superman


Superman
nagyúr

Ha még erre tévedne valaki (én erre tévedtem), megjelent a GTR Evolution, legalábbis Németországban már igen, steamen még nem láttam, mivel a Race07 kiegészítője, ott is meg kéne jelennie. Dobozos változata is lesz/van, ami tartalmaz mindent.

Itt van néhány sebtiben készített kép Nord-ról:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link][link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Mellesleg nem csinálunk egy bajnokságot? Mint 2003-ban? :)

(#862) Superman


Superman
nagyúr

UP, hátha betéved valaki. :)

(#863) H.Roland válasza Superman (#861) üzenetére


H.Roland
aktív tag

Jól néz ki.
Jó lenne már, ha az rFactor 2 is jönne, vagy legalábbis lehetne tudni róla valamit.

Minden relatív.

(#864) Superman válasza H.Roland (#863) üzenetére


Superman
nagyúr

Nálunk még ez sem jött ki sajna, ez is csak virágbolti verzió. Megjelenéséről egyelőre semmi sincs...

(#865) Juan G válasza Superman (#861) üzenetére


Juan G
veterán

lehet majd lecsekkolom, de nem várok tőle sokat :)...a Nord se tűnik jobbnak mint ami már rFactorhoz legutóbb kijött...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#866) Superman válasza Juan G (#865) üzenetére


Superman
nagyúr

Van benne pár új autó. Ami a GT részt illeti, elég érdekes: nincs Lambo, se Ferrari.

Van viszont Aston Martin, Koenigsegg, Audi R8, Marcos, Spyker Laviolette (!!! ez érdekes, tiszta TDU érzés), új BMW-k, meg WTTC kocsik 500 lóerővel, amolyan DTM-forma utánérzés, ha már licenszük nem volt.

Nord nem is jobb, mint a legutóbbi rFactoros változat. Az add-on összesen 1.8giga, meg gondolom vannak javítások a WTCC részben is.

(#867) Juan G válasza Superman (#866) üzenetére


Juan G
veterán

hogy hogy az addon? úgy érted hogy a gtr2-hőz képest plusszba?

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#868) Superman válasza Juan G (#867) üzenetére


Superman
nagyúr

Úgy értem, hogy a GTR Evolution egy add-on a Race07-hez. Nem a GTR2-höz. Ezért is gondoltam arra, hogy hanem jön ki Steamen és meg kell venni a dobozosat, akkor kétszer vettem meg a Race07-et.

(#869) Juan G válasza Superman (#868) üzenetére


Juan G
veterán

de amúgy különálló játék ugye? nem a race07-re telepíti, hanem külön csak a race 07 is benne van...

leginkább a gtr2 meg a race07 egyben, plussz 1-2 autó meg pálya, mi?

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#870) cselt válasza Juan G (#869) üzenetére


cselt
senior tag

A dobozos verzió teljesen különálló játék, de nincs benne a GTR2, "csak" a Race07. De ha már neked megvan a Race07, akkor meg lehet venni kiegészítőként hozzá valamivel kevesebb pénzért.
Pályából pluszban csak a Nord van benne, autóból valamivel több van ami új.

(#871) Superman


Superman
nagyúr

Helyesbítenék egy kicsit. :) nemcsak Nord van benne pluszban, hanem a Crowne Plaza Raceway is, de az csak a steames verzióban, vagyis az online verzióban elérhető. Valamint, ha nézzük a PLR fájlt, benne van az STCC opció is, de az nem lesz sem a dobozos, sem a steames verzióban (bár állítólag steamen meg lehet majd venni KÜLÖN), hanem csak a skandináv országokban kerül majd boltokba. Mivelhogy ez állítólag a többi nemzetet nem érdekli (???). Na ennyi. :)

(#872) cselt válasza Superman (#871) üzenetére


cselt
senior tag

Köszi a helyesbítést! :) A Steames verzióról nem tudok semmit mondani, mert én csak a warezt próbáltam.
Azért az már durva, hogy az STCC-ért még egyszer fizetni kéne. Elég sok bőrt lehúznak erről a motorról. Gyakorlatilag csak beletesznek pár új pályát meg pár autót és már kész is és mehet a boltok polcaira. Sokan meg csak nézik, hogy jééé de jó egy új játék...
Na mind1 ez csak az én véleményem.

Gyertek Derbyzni!!! :D T.D.Team

(#873) Superman válasza cselt (#872) üzenetére


Superman
nagyúr

Egyébként igzad van a "rókabőröket illetően", de most úgy tűnik STCC csak a skandináv országokban lesz. A RaceSim Centralon olvastam a GTR Evolution fórumban. Simracer az angol modder írta, hogy neki kell és mivel Európában máshol nem lesz kapható, ezért majd Svédországból rendeli meg. :F

Az autók zöme már készen volt az F1 2002-höz készített modjukban (pl. a Marcos) és van néhány eléggé elnagyolt kocsi is.

Hát én is a warezt próbáltam egyébként, mert itthoni megjelenésről, mega steamesről sincs semmi hír, csak néha eltévedek a RaceSim Central-ra és felszedek ezt-azt. :)

(#874) Superman válasza cselt (#872) üzenetére


Superman
nagyúr

Ez a Debyzés rFactor-al megy? :)

(#875) cselt válasza Superman (#874) üzenetére


cselt
senior tag

Igen rFactorral játszunk :))

(#876) Superman


Superman
nagyúr

Előrendelhető a GTR Evolution. Steamen szeptember 1.én jelenik merg, átszámolva olyan 2800HUF lesz az upgrade ára, ha rendelkezel már Race07-el.

(#877) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok,

Szeptemberben indul a 9. Magyar Live For Speed Bajnokság. Idén a legjobbak 100.000 Ft összdíjazásban részesülnek.

Bővebb infók az oldalon hamarosan.

liveforspeed.hu

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#878) Superman


Superman
nagyúr

iRacinget próbálta már valaki?

(#879) Mosqu!to válasza Superman (#878) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Nálunk nyomják páran, állítólag a szimuláció jó, érdekes játék, de baromi drága. Folyamatosan fizetni kell érte és - véleményem szerint - a játék még nem éri meg ezt az árat.
A "fejlődés" kicsit hasonlít a Project Torque-hez, itt is pontokat kell gyűjteni, amivel újabb kategóriákat tudsz megnyitni (amikért ismét fizetni kell, ha fel akarsz jutni).
Alsóbb kategóriákban erős káosz uralkodik a versenyeken, a noobok ott zúznak, de ha átverekedted már magad rajtuk, akkor elég tisztává válik a játék.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#880) Daffy


Daffy
őstag

Szia Sup,nem mondod hogy elokerultel?:-)
Csao mindenkinek egyebkent.Latom elegge levagyunk laposodva.Akkor feldobom a topicot:
Erkezoben van a kislanyom:-)Jelenleg 5honapos es 2 hetes,egyenlore meg anyukaja hasaban:-)
Tovabbi kellemest mindenkinek!
Daffy

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#881) H.Roland válasza Mosqu!to (#879) üzenetére


H.Roland
aktív tag

Igen, olvastam a nem túl hosszú topicot.
Amellett, hogy havidíjas, mindenért kell fizetni (igaz, nem nagy összegeket), szóval nem biztos, hogy nyújt annyival nagyobb élményt, hogy megérje rendszeresen fizetni érte.
Nem tudom, hogy mennyivel jobb pl az rFactornál, de a topicnyitó srác elég lelkesen írogat a játékról, hogy ez az eddigi legjobb szimulátor.

Minden relatív.

(#882) H.Roland válasza Daffy (#880) üzenetére


H.Roland
aktív tag

Fogadd gratulációmat!

Minden relatív.

(#883) Superman válasza Daffy (#880) üzenetére


Superman
nagyúr

Még élek igen, de már alig. :) Gratulálok neked és családodnak! őszintén örülök, hogy így alakultaka dolgaid. :)

(#884) Daffy válasza Superman (#883) üzenetére


Daffy
őstag

mi az hogy mar alaig?Ne szedits:-)Kivele mi az abra Veled?
Egyebkent koszonom a gratulaciokat.Jol esik evek mulva is azt latni hogy van egy osszetarto csapat.Megha neha is,es egyre kevesebbet is,de tudunk egymasrol.Ez egy klassz dolog es nagyon jo is.Szal maradjatok ilyenek.
Komolyan:-)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#885) Superman válasza Daffy (#884) üzenetére


Superman
nagyúr

Hát...meghalt édesanyám anyja, én voltam ott az utolsó perceiben, könyörgött, hogy segítsek, olyan fájdalmai voltak, hogy peregtek a könnyek az öreg arcán és én nem tudtam, nem tudtam segíteni...meghalt a fogadott öcsém. Mindez alig 2 év alatt. Néha már azt sem igazán tudtam, hogy mit csinálok és hol járok. Kaptam egy pánikbetegséget, amire gyógyszert kellett szednem. A betegség még ma is visszajár. Egy 110 kilós embernél elég furcsán néz ki, ha fennakad a szeme és borzalmas rosszullétek törnek rá. A betegség nyilván összefüggésben volt édesanyám anyjának a halálával.

Mit mondjak még? 2006 óta nem tudok kikeveredni a sors szőtte pokoli hálóból, pedig próbálok, elhiheted. Már nincsenek ambícióim, régebben voltak, de hagyjuk ezt. Ez nem panasz topik. csak megpróbáltam fellendíteni a topikot, hátha össze lehet még hozni valamit és nekem is jót tesz.....

(#886) Daffy válasza Superman (#885) üzenetére


Daffy
őstag

Persze hogy nem panasz topik,de En se felejtettem el amikor mindenki segitett.Jolesett es joleso erzes volt hogy emberek segitenek masokon,ismeretlenul.JOtanacs,velemeny,tokmindegy.Segitseg.Ez a fontos.
Osszessegeben sajnalom ami tortent,nem lehetett,nem lehet egyszeru feldolgozni ezeket a dolgokat.Ettol fuggetlenul azert tovabbra is erdekel a problemad,ha megosztod.Van privat uzenet,stb.Meg az is lehet onmagadra talalsz itt ujbol es ok lesz korulotted minden.
De ebben az a legfontosabb hogy TE bizz ONMAGADBAN.Ez nem a hitterito duma.Ezt 3 eve mondtak nekem,mikor off voltam.Bejott.

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#887) Juan G válasza Superman (#878) üzenetére


Juan G
veterán

nyomtam egy hónapig, sztem nagyon komoly a cucc, a legjobb szim eddig, jó fizika, autók, pályák...most nem nyomom, leginkább időhiány és nem a pénz miatt...

olyan mint egy online szerepjáték, van havidíj, fejlődés, sok időt igényel, csak még plusszba fizetni kell sajna autókért és pályákért (15-30 dolcsi per db)...

egy srác írta jól az sg fórumon: az iRacing egy online sport, semmint játék...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#888) Juan G válasza Daffy (#880) üzenetére


Juan G
veterán

Szevasz! Gratulálok én is!!! :C

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#889) Superman válasza Juan G (#887) üzenetére


Superman
nagyúr

Étem, akkor lehet, hogy érdemes lenne rá beruházni, csak egy liga talán jobban jönne, mint egy ilyen komolyságú cucc. Olvastam én is róla, meg a fejlődési rendszerről. Szép, szép...de nekem valahogy hiányzik belőle a régi idők közösségi szelleme. :) Persze biztosan én vagyok szentimentális. :) Ez ugye szinte teljesen a nascar racing 2003-ra épül?

(#890) Juan G válasza Superman (#889) üzenetére


Juan G
veterán

hát közösségi szellem nem sok van, bár tény hogy magasabb szinten már nagyrészt olyan pilotákkal versenyzel amilyen te vagy, vagyis mindenképp izgalmas versenyek lehetnek, nekem is volt lime rock-ban olyan versenyem, hogy 3-an az élen centikre mentünk egymástól hosszú körökön át :)...ezenkívül az sg-n már lassan összegyült a HNR liga nagy része az iracing topikban, és előbb utóbb a rendszer asszem támogatni fogja kisebb ligák-versenyek létrejöttét is az iracingen belül...

amúgy azt mondom 1 hónapra mindenképp érdemes kipróbálni, 20 dolcsi összesen, és kapsz 2 autót (Solstice, Legends car), meg 4-5 ovál és 2 road pálya (Laguna Seca, Lime Rock), és meglátod bejön-e vagy sem...

és igen, egyértelműen a NR2003 motroja van feltuninglva picit, de ami a lényeg, hogy a fizika sokkal jobb, az autó minden rezdülését érezni, és kritikus pontokon is fogható az autó ha ügyes vagy :)...

[ Szerkesztve ]

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#891) Superman válasza Juan G (#890) üzenetére


Superman
nagyúr

Viszont, ha a NR2003 motorja dolgozik alatta, akkor cockpit állítási lehetőség gondolom nem sok van. :) Én egy kicsit előbbre szeretem hozni a nézetet, itt meg gondolom lehet bámulni a műszerfalat, meg egy kis darab utat. :DDD Habár a GTP modban ezt már megszoktam...de feltételezem, hogy rFactor szintű szabadság nincs benne a cockpit nézetet illetően.

(#892) Superman válasza Juan G (#890) üzenetére


Superman
nagyúr

Jut eszembe, ha már a feledékenységnél tartunk..a Windows Vistát, amit hónapokkal ezelőtt ígértem neked, elküldtem? :F nem igazán emlékszem....hogy elküldtem, vagy csak akartam...

(#893) Daffy válasza Juan G (#888) üzenetére


Daffy
őstag

Szevasz Juan:-)Koszi:-)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#894) Juan G válasza Superman (#891) üzenetére


Juan G
veterán

a FOV-ot tudod állítani csak...engem is zavar ha nem állítható rendesen a nézet, de fov-al egész jól beállítottam, hogy nekem jó legyen...nem a legjobb de megteszi :)

Vistát megkaptam, köszi!!

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#895) Superman


Superman
nagyúr

Megjelent a NAGT mod az rFactorhoz! ha este csinálnék szervert, gyakorolni jönne valaki, vagy csak kipróbálni? Elméletileg 20MB/20MB-es netem van, elbírna pár pasast. :D

(#896) aesir válasza Superman (#895) üzenetére


aesir
veterán

Akko' nem jövök akko' :D

Nagy nehezen letöltöttem, még a kipróbálása azért odébb van.

Viszont..., megvettem a GTREvolutiont, eddig csak az R8GT-vel mentem cca 6 kört Valencia 2007 pályán a gyári ide készült setuppal, és azt kell mondjam, sokkal jobban éreztem magam, mint bármelyik GTR-es autóval. Mindezt H-váltóval, fel-le kikuplungolva, clutch help nélkül. Az idő 1.35.xxx volt, tudom hogy ez nem nagy, de legalább élveztem :D

A pálya hátsó részén ahogy a bukkanós jobbosra feldobom a kocsit, érdekes módon nem azonnal üveggolyók a vége, hanem a lerugózásnál szépen le is tapad egy kis guminyiszorgással, ahogy azt el is várnánk egy üzemmeleg slick gumitól. A komolyabban besokallós szituk is szépen foghatók és korrigálhatók. Most már fokozottan kíváncsi vagyok a többi autóra is:)

Van saját életem...

(#897) Superman válasza aesir (#896) üzenetére


Superman
nagyúr

Én is megvettem a GTR Evo-t, steamen, a Race07 már megvolt. Abból is össze lehetne hozni valamit esetleg valamelyik este.

Evo-t még nem próbáltam, lusta voltam feltenni a kormányt, holnapra marad. Megnéztem néhány autót és Nordot, kívülről jól néz ki.

Öööö...a pasast csak úgy mondtam. :D Kiscsajok is jöhetnek, manapság úgy is rájuk szoktam bukni, vagy mia szösz...:D

(#898) Juan G válasza Superman (#895) üzenetére


Juan G
veterán

ha itthon leszek jövök!!

amúgy leteszteltem az NAGT -t:

Összességében sztem nagyon jó lett sztem! Brno-ban teszteltem le az összes autót (az astont elfelejtettem :) ), mindegyik karakterisztikája más picit, bár vannak hasonlóságok (pl. viper-c6, pontiac-cadillac). A cadillac és a pontiac alapból csúszósabb, míg a volvo, viper pl elég stabil, a c6, mustang meg a többi között van vhol...a Porsche ami nagyon eltér sztem a farmotor miatt, de jobb mint a GSMF féle PCC sztem.

mindegyik autóval 2:09-2:10 körüli időket mentem Brno-ban (alap setuppal), szal elég közel vannak egymáshoz. Jól hallani amikor a gumi súrlódik túl nagy sebességnél a kanyarban, és akkor bizony hamar fel(el)melegszik a gumi, de aztán hamar lehül, ha ésszel megy az ember, szal jól ki van találva...megcsúszás esetén is foghatóak az autók, nekem nem volt sok problémám ezzel, bár a cadillac elég alattomos :D...

a grafika lehetne jobb is (3 év munkához képest), vannak csúnyácska textúrák (pl a pontiac orrán a gto felirat szinte olvashatatlan), és a cockpit belsők se túl szépek...

a hangok nagyon jók, olyan GTR-esek :)

amúgy az autók irányítása és a fizika is a GTR1 -et jutatta eszembe, annak negatív vonásai nélkül, szal sztem rendben van :))

megérte 3 évet várni?? sztem meg (végülis elvoltunk ez idő alatt), valszeg a 3 év nagy része a sok tesztre és finomításra ment el, hogy az autók különbözőek, de mégis közel azonos teljesítményt tudnak versenyeken...ezért valszeg az online ligákban népszerű lesz, remélem VSR és TDT indít majd NAGT-t, ott leszek :DDD

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#899) Juan G válasza aesir (#896) üzenetére


Juan G
veterán

Szia szivi! :)

a race07 és a GTR2 óta nem bízom a simbinben :)...de elhiszem, amit írtál, az R8-at én is kipróbálnám :), remélem ez is lesz majd rFactor-ra...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#900) Superman válasza Juan G (#898) üzenetére


Superman
nagyúr

Akkor viszont jelezz/jelezzétek, ha itt vagytok, hogy szervert tudjak indítani. :)

"a grafika lehetne jobb is (3 év munkához képest), vannak csúnyácska textúrák (pl a pontiac orrán a gto felirat szinte olvashatatlan), és a cockpit belsők se túl szépek..."

Ezzel maximálisan egyetértek. Valóban, ahhoz képest meddig csinálták, a belső nézet lehetne szebb is. Amolyan nem csúnya, csak....nem is szép. Ebben jobb a GTR Evo.

Még kormánnyal nem próbáltam ki, majd ma remélhetőleg..:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.