Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Daffy


Daffy
őstag

[link]

Valaki megmondan hogy a fenti linken levo szamomra egyformanak tuno kartyak kozott mi a kulonbseg?Ilyet szeretnek venni de kezdek megorulni ettol a sok szamtol meg betutol es fogalmam nincs miert a nagy arkulonbseg.A lenyeg a hosszu es ertelmes magyarazat lenne:)
Koszi elore is

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#252) -Mike-


-Mike-
addikt

(#253) zsulboy válasza Daffy (#251) üzenetére


zsulboy
senior tag

Szerintem igazából a 8800GTX.ek között nincs különbség, csak a matrica a hűtőn!:) /nagyon leegyszerűsítve!/
A 8800 Ultra pedig csak a magasabb órajelekben tér el a 8800GTX-től akárcsak az Overclocked 8800GTX-ek.Szerintem mindegy melyiket veszed meg.
Az ULTRA-t nem éri meg a pénzét mert a GTX-et lehet ultra órajelén használni.(de nekem még nem volt kevés a GTX sehol!) :B


[Szerkesztve]

(#254) Tomievo válasza zsulboy (#253) üzenetére


Tomievo
aktív tag

Egyetértek. Tök felesleges felhúzott verziót venni, meg gondolom vízhűtés sem kell neked, szal vegyél egy alap Bfg-t vagy EVGA-t. Nézd meg mi a csomag tartalma és az alapján dönts.

(#255) Daffy


Daffy
őstag

Ok,koszi a valaszokat:)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#256) aesir


aesir
veterán

Meghalt McRae helikopterbalesetben :O Nem linkelek, mert teljesen tele van vele a nemzetközi média.

Ő volt az az autóversenyző, akit valamiért nagyon utáltam először, aztán hirtelen súlyosan megszerettem. Hihetetlenül látványosan és ösztönösen vezetett, nekem Kankkunen után mindig Ő lesz az überász a rallyban.

Van saját életem...

(#257) Juan G válasza aesir (#256) üzenetére


Juan G
veterán

nagyon rossz hír :(...ráadásul az 5 éves fia is vele volt úgy tűnik...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#258) Met válasza aesir (#256) üzenetére


Met
nagyúr

:O
R.I.P.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#259) #70869248 válasza aesir (#256) üzenetére


#70869248
törölt tag

a büdöséletbe :(
Jó élete volt, hajrá Colin mester, tejút fullgáz szigorú.

(#260) Juan G


Juan G
veterán

:DDD

[link]

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#261) Dirtyz válasza Juan G (#260) üzenetére


Dirtyz
őstag

Huh, ez sem ma volt :D

Mccrash jól itthagyott mindenkit, R.I.P. :O

Védd a fákat, egyél hódot!

(#262) -Mike-


-Mike-
addikt

A TV2 újragondolja az „Okosabb vagy, mint egy ötödikes?'' című műsorát !
A címét is megváltoztatják, készült pár verzió:

''Okosabb vagy, mint egy focista?'' kérdései:

Biológia: Melyik csapatot hívják lila majmoknak?
Nyelvtan: Hogy mondják helyesen a bírónak: ''Baszd meg ez les volt'', vagy ''Bazd meg ez les volt''?
Kémia: Melyik mosópor hozza ki legjobban a focimezbe kent takonyfoltot?
Történelem: Mikor jutott ki utoljára magyar válogatott nemzetközi sporteseményre?
Matematika: Hány méterre van a 11-es pont a gólvonaltól?
Irodalom: Ki van a 2006-os futball-évkönyv címlapján?
Fizika: Miért esik mindig vissza a labda levegőből a fűre?

''Okosabb vagy, mint egy Playmate?'' kérdései:

Biológia: Mit mond a kutya?
Nyelvtan: Melyik a cica betű?
Matematika: Ha 6 almám van ,és abból megeszek kettőt,...ááá hagyjuk.
Kémia: Csinálta már kémiaszertárban?
Történelem: Szeretné, hogy világbéke legyen?
Irodalom: Mit tárolunk a könyvespolcon?
Fizika: Ha egy hengeres testet megdörzsölünk, az izgalmi állapotba kerül?

''Okosabb vagy, mint egy BKV-ellenőr?'' kérdései:

Matematika: Ha a lyukasztó három lyukat lyukaszt, de a jegyen csak kettő van, érvényes-e a menetjegy?
Irodalom: Mi a neve a metróbejáratnál szerezhető ingyenes napilapnak?
Ének-zene: Dúdolja el az ajtók záródása előtt hallható szignált!
Fizika: Ha a vonat 50 km sebességgel közeledik az állomáshoz, hány embernek nincs bérlete?
Történelem: Milyen csoportok jutnak eszébe a történelemből, amelyek karszalaggal dolgoztak?
Kémia:Mit jelent az a kifejezés, hogy a bliccelő kámforrá vált?
Biológia: Milyen állatok laknak a metróalagútban?
Nyelvtan: Hány kával írjuk azt, hogy BKV?

(#263) CSAMEZ válasza -Mike- (#262) üzenetére


CSAMEZ
aktív tag

:DDD :DDD

(#264) csurdongulos


csurdongulos
tag

sziasztok,
ti többnyire rfactorral játszotok, pcc007 moddal tapasztaltam a 2.0-ás nordschleifen, de valószínűleg mindenhol előjön, hogy néha néha megakad egy pillanatra a játék. Néha csak egyenesben, de ha épp ellenkormányzás közben, akkor annak elszállás a vége.

Tapasztalt közületek ilyet valaki? Ha igen, hogyan oldottátok meg? Grafikai beállításoktól független a dolog, AA és AF sem számít. Nekem úgy tűnt, hogy a hangokhoz lehet köze, mert olyankor történik az akadás, mikor valami új hangot próbálna betölteni a játék. (onboard hangkártyát használok, abit ab9 pro, e6300 proci, 2 gb ram, x1900gt)
Örülnék, ha valaki tudna segíteni, mert nagyon frusztráló a dolog. Más ISI szimben is előjött már (RACE), de ott a vírusírtó kikapcsolása megoldotta a dolgot. Egyébként más programba nem zavar bele semmi, az LFS pl. tökéletesen fut.
köszi

(#265) cselt válasza csurdongulos (#264) üzenetére


cselt
senior tag

Állíts le minden feleslegesen a háttérben futó programot. Ha ez sem segít tegyél bele egy hangkártyát és azzal próbáld meg. Ismerősnek is ez oldotta meg.

(#266) csurdongulos válasza cselt (#265) üzenetére


csurdongulos
tag

a háttérben futó programok nem zavarnak be, hiába lövöm le őket, semmi javulás nincs. a hangkártyára már én is gondoltam, de nevetséges, hogy egy játéknak ez problémát okozna. Miért nincs lehetőség arra, hogy annyira lebutítsam a hangot, hogy rendesen játszható legyen a játék?

köszi a tippet azért, ha valakinek van egyéb ötlete, szívesen fogadom őket.

(#267) wildrain válasza csurdongulos (#266) üzenetére


wildrain
addikt

Szerintem a hang lebutítására van lehetőség. Fejből meg nem mondom, de valahol lehet állítani.

(#268) csurdongulos válasza wildrain (#267) üzenetére


csurdongulos
tag

a játékból állítható minimumon van most is, 8 db hang van engedélyezve.

F4-el át tudom írni a plr fileban 4-re de semmi válatozást nem hoz sajnos.

(#269) cselt válasza csurdongulos (#266) üzenetére


cselt
senior tag

Nevetséges vagy nem, de ez lesz ott nálad a probléma. Tegyél csak be egy másik hangkártyát. Tökmind1 milyen kérj kölcsön valakitől csak egy kipróbálás erejéig.

(#270) csurdongulos válasza cselt (#269) üzenetére


csurdongulos
tag

tennék én ha lenne, nincsenek hangkártyás haverjaim :) majd egyszer kerítek, addig meg hanyagolom az rfactort.

(#271) Juan G válasza csurdongulos (#264) üzenetére


Juan G
veterán

nekem is ez van minden ISI motoros játéknál, gtr 1-2, rfactor, wtcc, sőt még az F1CH-nél is...próbáltam alaplapi hangkarival, most egy Creative SB PCI-om van (talán még 16 bites), ennél is csinálja, de nemsokára talán veszek majd egy jobbat (nem e miatt :) ), és akkor majd kiderül...addig meg ezzel kell beérnem hogy be-be szaggat, pl. ezért estem ki a Clio bajnoki Brands Hatch futamon, kanyarban berángatott...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#272) Daffy


Daffy
őstag

Szerintem nem az alaplapi hangkartyaddal van gond.Nekem is integralt es az egvilagon semmivel nincs bajom es soha nem is volt.Ha ez megnyugtat:)De otletem az nincs

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#273) wildrain válasza Juan G (#271) üzenetére


wildrain
addikt

Esetleg drivercsere?

(#274) Juan G válasza wildrain (#273) üzenetére


Juan G
veterán

a létező összes driver-el csinálja :)...sztem majd ha egy komplett hardvercsere lesz talán megszűnik...

amennyire tudom, amit nekem csinál (az összes ISI-s játék) az még másnak nem volt :)

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#275) -Mike-


-Mike-
addikt

(#276) wildrain válasza -Mike- (#275) üzenetére


wildrain
addikt

:))

(#277) -Mike-


-Mike-
addikt

Autós Gyorsasági Országos Bajnokság
FMC Kupa
2007 Szeptember 29-30.
Hungaroring

[link]

[Szerkesztve]

(#278) Daffy


Daffy
őstag

Azt nem mondom hogy elsore de legalabb visszatalaltam a topicba:-)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#279) wildrain válasza Daffy (#278) üzenetére


wildrain
addikt

Remélem, visszatérnek majd a régi fejlesztések, mert tök zavar, hogy a lap alján van az utolsó hsz, és nem tudom csökkenőbe tenni, hogy felül legyen. Mindig le kell görgetnem, és ebbe úgy elfáradok... :D

(#280) Dirtyz válasza wildrain (#279) üzenetére


Dirtyz
őstag

A "beállításaim"-nál be tudod állítani :)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#281) wildrain válasza Dirtyz (#280) üzenetére


wildrain
addikt

áááh, így már mindjárt más. thx! :R

(#282) -Mike- válasza wildrain (#281) üzenetére


-Mike-
addikt

storno;)

(#283) Juan G válasza Dirtyz (#280) üzenetére


Juan G
veterán

thx! :)

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#284) Detox!


Detox!
senior tag

Heyho!
uuuu-ááááá kipróbáltátok már a Race 07 demoját??
Ejj eddig a GTR2-t etalonnak tartottam, de most már tényleg nem tudom hova tovább..
Ez sztem tökéletes, innentől kezdve max a grafikát lehet polírozni.
Mostanság nyomulgattam az M3 challange-el, de közelébe sem ér a 07-es Racenek.
A fizika eszméletlenül a helyén van, tényleg érezni a kocsit, és segítségek nélkül (sőt sztem igazán csak úgy) is tökéletesen uralható (kormánnyal). Érezni hogy ott azért a futómű, a gumik, a gátlók stb. tartják íven a kocsit, nem az elektronika..
A motorhangok egy kisebb orgazmus..., 10es skálán 11. Még a féknyikorgás (nemcsak a gumi) is megvan az F3000-es vasnál.
A Seat a kedvencem (jól néz ki :B :U ), a bömös után mintha sínen húznák, és nem érzem különösebben orrnehéznek, pedig még nem szüttyögtem a beállításokkal. Igaz minden ingerenciától mentes a kordában tartása :(,de a hangja kárpótól :K wiii-wiiiiii :DDD )
A bömös is merőben másképp viselkedik mint az M3 Challange-ben, jó jó tudom nem is ua. a két gép. Viszont itt ahogy eddig észrevettem, a titok hogy bátran a gázon kell maradni ha kitör segge.
A grafikától én spec seggreültem, igaz az előző rész sem volt csufu:D. Az én vasamon egész korrektül eldöcög 1024-ben fullon, még a rajt sem vészes, így kell megírni egy játékot, respect Simbim :R :R
Az egyetlen vinnyodalmam hogy kevés a játékos, pedig a teljesre nem igen lesz keret :(

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#285) Tomievo válasza Detox! (#284) üzenetére


Tomievo
aktív tag

Szia. Tényleg igen jó lett. Jobb mint az előző rész, de én még mndig jobban érzem az rFactorban az autókat. Nem tudom mitől van ez a más érzés, de nagyon zavar.

(#286) #70869248 válasza Detox! (#284) üzenetére


#70869248
törölt tag

jaja, sztem is teljesen frankó.

(#287) aesir


aesir
veterán

Norbi nyert ma, 2. helyről indulva a 2. kanyarban megelőzte Wébert, aztán ment szépen végig ahogy kell. Tehát úgy néz ki, bajnok lesz:)
Nem tudták a spanyolok a turbónyomást megjavítani, ezért kocsit cseréltek Petivel és azzal ment. Az a komoly, hogy a Peti kocsijához nem volt jó a Norbi setupja, mert az autó egész szezonban "más talpához volt szoktatva". Szóval nem volt igazán 100%-os, nem is volt elégedett vele, de mégis győzni tudott! :D
Pár képet feltöltök nemsokára.

B-typenak meg csak a kocsiját láttam (3-mal mellé parkoltam), de őt sehol :(

Jamegmég annyit, hogy az Olgi Seatjával a Michelisz Norbi indult, de pár kör után eltűnt a mezőnyből sajnos:(

Van saját életem...

(#288) Dirtyz válasza aesir (#287) üzenetére


Dirtyz
őstag

Gratula Norbinak!

Védd a fákat, egyél hódot!

(#289) aesir


aesir
veterán

Képek

Van saját életem...

(#290) #70869248 válasza aesir (#287) üzenetére


#70869248
törölt tag

jaja jó volt és ott voltam :)
egy darabig a célvégi lelátón ültem, de egyedül voltam, és mindenki ült mint egy kuka, így aztán még a Clio alatt átkutyagoltam a sikánhoz, ahol már kedvemre dudálhattam :D
..sztem nagyon jó volt a Suzuki, nagyon tetszett a Formula 1-2 helyért menő harc is, Norbi-nak meg lengedeztem-dudáltam, és jó is lett.
Pete-l és HaZso-val találkoztam, de már hazafelé menet, Pete őszítette azt a 'szimulátornak' nevezett izét. :)

(#291) aesir válasza #70869248 (#290) üzenetére


aesir
veterán

Swift klassz volt igen:) Hihetetlen kemény csaj ez a Bús Edina, szépeket előzött és néhányszor úgy odatette magát védeni az ívet, hogy férfitől nem láttam olyant az első kanyarban:) Szinte minden körben tapsvihar:)
Formula tényleg jó volt, minden körben máshogy próbált előzni a 2., érdekes volt nézni, nem kicsit volt kreatív:) Pörögtek többen is a kanyarban.
Michelisz Norbival nem tudod mi történt a Seatban?
Überkomoly volt az a "szimulátor", lökhárító nézet, minden help ON, a kormány meg mozog a cockpiten:)
Norbihoz nem néztél be? Az utolsó box volt az övé...

Van saját életem...

(#292) #70869248 válasza aesir (#291) üzenetére


#70869248
törölt tag

Fomula-ban az tetszett főleg, hogy sztem a 2. helyezettnek gyengébb gépe volt, ...viszont jóval hangosabb :D
A sikán előtti hosszú jobbosban is ráesett Nissany-ra, a sikánt is jobban vette..ott ahol én voltam szemre nagyon tetszett.
A harmadik helyezett is nagyon frankó volt, a hosszu jobbosban elsokallt, majd feldolgozta magát Bianca elé a 3. helyre, ..rendszeresen átdobta a sikán második rázókövén az autóját, és így az kicsit mocorgott mikor állt a gázon, tetszett...senki másnál nem láttam hogy mocorogna az autója, inkább a biztos tapadásra törekedtek.
Michelisz-t nem tudom, az az igazság hogy ott két-három dolgot néztem, elsősorban Norbi és Gabi közötti távolságot, aztán a Collner-Brachna csatát, és a végén Horváth Zsoltit, aki a Mansell-ben kivűlről előzött...valami hibát csinálhatott, mert az utolsó helyről dolgozta fel magát.
Edina-t sem láttam, mert nem láttam a betüket a Suzuki-n, csak aki kifejezetten nagy betükkel írta a nevét. :) De nagy csata volt, az első körök igen szűkek voltak.
Norbi-hoz nem mentem, mert most nem volt kedvem....csak kimentem neki drukkolni :)

(#293) aesir


aesir
veterán

Norbi bajnok lett, hatalmasat gratulálok!

Képek a siteomon.

Van saját életem...

(#294) Koczkás


Koczkás
csendes tag

Sziasztok! Hol tudom és mennyiért megvásárolni az rFactort?
Köszi!

(#295) Juan G válasza Koczkás (#294) üzenetére


Juan G
veterán

[itt]

kb. 9000 Ft...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#296) Juan G válasza aesir (#293) üzenetére


Juan G
veterán

Nagy Gratula Neki :D :C

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#297) Koczkás válasza Juan G (#295) üzenetére


Koczkás
csendes tag

Csak ott lehet megvenni? Boltba sehol?

(#298) Juan G válasza Koczkás (#297) üzenetére


Juan G
veterán

úgy tudom boltba nincs :(

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#299) cselt válasza Koczkás (#297) üzenetére


cselt
senior tag

Én úgy tudom, hogy mostanában kiadtak egy dobozos verziót rf-ből. Nemtom nézz körül pár boltban hátha lehet valahol kapni.

(#300) -Mike- válasza cselt (#299) üzenetére


-Mike-
addikt

igen, a most megjelent 1.255 verzió számú rfactor a dobozos csak még én sem láttam hol lehet kapni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.