Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) #70869248 válasza wildrain (#1250) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én azért játszogatok...kell is néha :)
a szimulátorokon kívül nagy kedvencem volt mindig is a körökre osztott fantasy stratégia, és a csapatalapú crpg.
...
Jelenleg házat nézünk, talán meg is van. Ahogy ez lepörög már megyünk is NZ-ra, de tervek szerint 1 vagy másfél évre, és utána vagy Amerika vagy Lengyelország..esetleg haza.
kiköltözést nem tervezek, csak hosszabb távú munkát, Ancsa, a barátnőm elég családcentrikus,..és végül is én is :)
De hát gondolom senkinek nem kell magyaráznom hogy itthon nem egyszerű a helyzet.. :(

(#1252) wildrain válasza #70869248 (#1251) üzenetére


wildrain
addikt

Nekem az a szerencsém, hogy itt van Ausztria 10 km-re, így könnyen járok ki dolgozni. Az egész családom kint dolgozik, a szüleim tulajdonképpen kint laknak, az egyik bátyám tervezi, hogy egész családjával kiköltözik.
Tény, hogy teljesen más az élet a kinti fizetésből. Én még nem tudom, hogy mi lesz, nem döntöttük el, hogy kimegyünk-e (ha igen, akkor valószínűleg csak a határ másik oldalára, de nem messze), vagy itt maradunk, és csak kijárunk dolgozni.

(#1253) #70869248 válasza wildrain (#1252) üzenetére


#70869248
törölt tag

Néztem arra fele is házakat, pont most voltunk a hétvégén bejáráson...valami hat házat megnéztünk egy úttal.
Még van egy a környéken, és egy Dorogon amit látni akarok, de igazán már megvan az amit szeretnénk.
De hát németül nem tudok, olaszokhoz Ancsa nem akar menni, így marad vissza Új Zéland meg ahogy írtam.
Amiket néztünk azok közt volt ami nagyon elkeserítő...bszki egész falvak üresednek meg, hihetetlen mennyire elszigetelt kis falvak vannak, a jelen körülmények közt azok gyakorlatilag lassan kihalnak, elnéptelenednek...elkeserítő.

(#1254) wildrain válasza #70869248 (#1253) üzenetére


wildrain
addikt

Amúgy ezt most nem igazán értem. Vesztek egy házat, aztán elmentek Új-Zélandra? Miért nem akkor veszitek meg, amikor megjöttetek onnan? Lehet, hogy pár év munka után vissza se akartok jönni (amit mellesleg megértenék:D).

A kihalós falvak nekem is feltűntek. Ahol a feleségem szülei élnek, az a falu már a kilencvenes évek óta haldoklik. Azelőtt minden házban laktak, most a nyáron megfigyeltem, hogy összesen kettő új építésű ház van, és szinte az összes többi százéves tömésház, ami meg nem, az a szoci egyenház a hatvanas-hetvenes-nyolcvanas évekből. A fiatalok elmennek városba, mert a környéken nincs munka, az öregek meg kihalnak a házakból. A falu házainak legalább 10 százaléka lakatlanul düledezik. Ronda látvány, és hát ahogy mondod, nem egyedi eset.

[ Szerkesztve ]

(#1255) #70869248 válasza wildrain (#1254) üzenetére


#70869248
törölt tag

Mert most nagyon nyomott az ingatlanpiac, lehet hogy ez így marad,..de most ilyen az ziher, tehát most veszünk.
..mindenképpen haza akarunk jönni...itt lakik mindkettőnk családja, és hát az ziher hogy el van keffentve az országunk, de akkor is a mienk :)
Szóval veszünk, ezt már eldöntöttük...nekem személy szerint is nagyon hiányzik már egy ház és föld.
...de pénzt keresni sajnos itthon nem igen lehet...mármint amennyi nem csak a létfenntartáshoz elég. :(

(#1256) wildrain válasza #70869248 (#1255) üzenetére


wildrain
addikt

"de pénzt keresni sajnos itthon nem igen lehet...mármint amennyi nem csak a létfenntartáshoz elég."

Ezt pont te mondod, aki évekig csak pár hónapot dolgozott évente? :D

(#1257) #70869248 válasza wildrain (#1256) üzenetére


#70869248
törölt tag

Az akkor volt :)
Most egy gyárnak dolgozom, és egy Volvo 480-l járok....szal más a világ :)
Viszont nem jártam rosszabbul összességében.
Akkor az volt, jó életem volt,..viszont utána a semmire buktam, és egy hajón találtam magam ahol mosogattam reggel 6-tól éjfélig, minden nap..
Szóval annak az időnek már csak a jó emlékei maradtak meg :)

(#1258) wildrain válasza #70869248 (#1257) üzenetére


wildrain
addikt

De mi történt, hogy nem tudtad tovább csinálni a mászósdit? És eladtad a piti krúzert??? :D
WTCC-re jössz idén?

(#1259) sanzik


sanzik
senior tag

Sziasztok!
Az iracers.hu ma délután ingyenes lehetőséget biztosít az iracing kipróbálásához!
részletek a [linken]

poroljátok le a kormányt és gyertek ! :)

(#1260) tuctuc


tuctuc
aktív tag

Nem tudom, volt-e már, de belinkelem: [GTR 2 ingyen]

20 éve a PH-n

(#1261) Debilon válasza tuctuc (#1260) üzenetére


Debilon
addikt

csak ehhez eklvileg kell az újság melléklete amin fennvan a telepítő, vagy valami speckó telepítő csomag

amit emailt küldenek semmi letöltési info nincs, csak a kód, ha jól emlékszem

volt ilyen gt legends-esbe is, annél sem fogadta el az "eredeti" verzió

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1262) Mannon


Mannon
tag

Sziasztok, kellene nekem valami jó kis autóverseny játék PC-re. Van ajánlat? Ötlet? Ezeket nézegettem: TDU 1 - 2 vagy NFS de abból is melyiket érdemes megvenni? :)

"For the Horde"

(#1263) sanzik válasza Mannon (#1262) üzenetére


sanzik
senior tag

szia!
Bár ezeket én nem próbáltam,de ha nem komolyan gondolod a szimezést csak néha tekergetnéd egy kicsit a kormányt akkor bármelyik jó lehet azok közül,talán a tdu2 próbáld elsőre.
De nagy dolgokra ne számíts,kikapcsolódásnak jó.
De ha pl. igazi versenyzőkkel szemben is szeretnéd próbára tenni magad és a piacon található egyik legjobb szimulátort keresed akkor iracing.
Ráadásul 3 hónapos teljesen ingyenes kipróbálási lehetőséget tudunk biztosítani az iracers.hu-n keresztül bárkinek!

(#1264) proof88


proof88
addikt

Nürbi 24H :D

http://www.24stundenonline.de/event.php

Élő stream-ek:
hivatalos: http://www.24h-rennen.de/LIVE.94.0.html
Audi-s: http://tv.audi.de/#/01
Porsche-s: http://www.porsche.com/all/motorsport/pccd/livestream.htm

Walter Csaba is indul benne egyik csapattal, a V6-os kategóriában, 236-os rajtszámmal.

(#1265) Mannon válasza sanzik (#1263) üzenetére


Mannon
tag

Igazából egy könnyed autós játékra gondoltam mint pl:toca race driver 3.
Többféle verseny , többféle autótípus.

"For the Horde"

(#1266) Debilon válasza Mannon (#1265) üzenetére


Debilon
addikt

flatout UC, Burnout paradise

könnyed kis autóversenyek :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1267) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Üdv

Tud valaki olyan linket, ahol online élőben meg lehet nézni a teljes Le Mans-i 24 órás Versenyt? (Ami ugyebár most hétvégén esedékes...) Gondolom a Eurosport csak a rajtot, a leintést meg esetleg részleteket közvetít a versenyből...

Nem minden vándorút céltalan...

(#1268) proof88 válasza 3.Aragorn (#1267) üzenetére


proof88
addikt

audiTV-n biztos lehet majd nézni az audi onboardokat

szerk.: gyere át a LeMans topikba! :)

[ Szerkesztve ]

(#1269) 3.Aragorn válasza proof88 (#1268) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ilyen is van? :)

Nem minden vándorút céltalan...

(#1270) sanzik


sanzik
senior tag

IRacers nyílt nap július 8

Az iracingben található összes autó és pálya ingyen kipróbálható aznap !

[ Szerkesztve ]

(#1271) gaben71


gaben71
senior tag

Üdv nektek!

Gaben

(#1272) #70869248 válasza gaben71 (#1271) üzenetére


#70869248
törölt tag

hali :)

(#1273) wildrain válasza gaben71 (#1271) üzenetére


wildrain
addikt

szasz :)

(#1274) Dirtyz válasza gaben71 (#1271) üzenetére


Dirtyz
őstag

Szia!

Védd a fákat, egyél hódot!

(#1275) sanzik válasza gaben71 (#1271) üzenetére


sanzik
senior tag

hello!

(#1276) -Mike- válasza gaben71 (#1271) üzenetére


-Mike-
addikt

Cső

(#1277) Debilon válasza gaben71 (#1271) üzenetére


Debilon
addikt

üdv :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1278) Tomny78


Tomny78
csendes tag

Sziasztok újra!

Húú nagyon rég nem jártam erre felé, de talán emlékeztek még rám. Tegnap eszembe jutottak a régi versenyek és keresgéltem a neten, de már nem találtam meg azokat az oldalakat ahol annó versenyeztünk. Konkrétan amikor a GTR-el mentünk, nem is nagyon emlékszem, talán még 2005-2006-ban lehetett. Aztán sikerült megtalálni ezt a topicot, nagyon sokat végigolvasgattam, és ahogy láttam, sajnos eléggé szétszéledt mindenki, de ez természetes (sajnos). De jó volt azért olvasni, hogy nem hagyta abba mindenki a versenyzést.
Sajnos volt szomorú hír is a topicban, annak idején nem is bírtam beírni JuanG-vel kapcsolatban, mert teljesen felkavart a dolog. Azóta talán nem is jártam itt, sőt talán már előtte sem nagyon, hiszen az élet közbeszólt és elkerültem angliába, ahol jelenleg is élek.

Egyébként nem lehet már megtalálni a régi versenyekről akár híreket, képeket eredményeket? Jó lenne elolvasgatni őket, mert jó futamok voltak.

Jelenleg valaki foglalkozik még rFactorral? Esetleg nem akar versenyezni? Én jelenleg a Maszimon versenyzem, mostmár 4 éve. Ha valaki kedvet kapna esetleg hozzá, jöhet bátran. Az idei szezonoknak lassan vége, de januárban kezdünk egy GT3 sorozattal ha valakit érdekel. De lesz többek között F1, IndyCar, valamint a GT3 után még két kasztnis sorozat az évad során.

Mégegyszer üdv minden régi versenyzőnek, akikkel jókat csatáztunk annak idején!!

(#1279) #70869248 válasza Tomny78 (#1278) üzenetére


#70869248
törölt tag

Szeva :)

Nálam most pangás van, eladtam a kormányom, jelenleg a kitelepülést intézem Újzélandra..ha ott berendezkedtem akkor tuti, de tuti hogy megint szimezek mert már megőrülök :)
jelenleg billentyűvel nyomok F1 2012-t meg Dirt-t néha ha elkap :D
Assetto Corsa és Cars lesz nálam terítéken valszeg, meg még ami jön...

(#1280) wildrain válasza Tomny78 (#1278) üzenetére


wildrain
addikt

Szerintem a phcivic oldal még megvan, legalábbis én nem töröltem.

(#1281) wildrain válasza wildrain (#1280) üzenetére


wildrain
addikt

Csak aktiválnom kellett, de működik.

(#1282) Tomny78 válasza wildrain (#1281) üzenetére


Tomny78
csendes tag

Köszi Wild!

Huu ezek tényleg régen voltak. Mar csak foltokba emlékszem erre a bajnokira. De jó volt megnézegetni.

(#1283) wildrain válasza Tomny78 (#1282) üzenetére


wildrain
addikt

Gondolom, odakint nem ralizol már, vagy igen? És mi ez az új név?

(#1284) Tomny78 válasza wildrain (#1283) üzenetére


Tomny78
csendes tag

Hat itt kint sajna mar nem, pedig nagyon hiányzik.
Azért van új név mert újból kellett regelnem mert az az email címem mar nem el amivel itt regeltem anno és az elfelejtett jelszót oda küldtek volna. Ezért próbáltam hasonló névvel rég élni most. :)

(#1285) Tomny78 válasza Tomny78 (#1284) üzenetére


Tomny78
csendes tag

Na a telefon érdekesen javított egy két szót, de azért érthető :)

(#1286) eksunmen


eksunmen
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Töltöttem le egy módot, Renault Twingo RS vs Abarth 500 cup, de nem a neve a lényeg.
Single player -ben kipróbáltam és azt vettem észre, hogy a Renault -ok gyorsabbak körönként az Abarth -nál. A végsebesség egyforma. Az első Renault körönként kb 0,5 - 1,0 másodperccel gyorsabb az első Abarth -nál.
Hogyan lehetne változtatni valamelyik autón, hogy ez a különbség csökkenjen?
Kezdő vagyok e téren így kérlek részletesen írd le a menetét.
Köszönöm segítségetek előre!

(#1287) -Mike- válasza eksunmen (#1286) üzenetére


-Mike-
addikt

Tankold tele.
Bár - ahogy nézem - lehet kicsit megkéstem a válasszal. :D

(#1288) wildrain válasza -Mike- (#1287) üzenetére


wildrain
addikt

Á, szerintem azóta is ott vár a gép előtt a válaszra. :D

(#1289) -Mike- válasza wildrain (#1288) üzenetére


-Mike-
addikt

Te is segíthettél volna neki ha itt kuksolsz. :D
Amúgy mizu? Mi van? Semmi? Hogy vagy? Sehogy?

[ Szerkesztve ]

(#1290) wildrain válasza -Mike- (#1289) üzenetére


wildrain
addikt

Nem vagyok mindig itt, nemrég állítottam be valamiért e-mail értesítőt, ha jön ide hsz. Amúgy se tudtam volna segíteni, lövésem sincs már a dolgokhoz. Legutoljára többéves kihagyás után másfél hónapja szimulátoroztam egyet a lányommal. Kellett kb. félóra gyakorlás, mire végre nem állandóan a bukóteret látogattam, de aztán kezdtem úgy érezni, hogy akár még újra versenyképes is lehetnék. Az egyetlen gond, hogy emlékszem még, mennyi időt rabol el, hogy az is maradjon az ember, és nem érzem már úgy, hogy megérné.
Amúgy az életem csupa felhőtlen öröm és boldogság, meg ilyenek. Informatikusból átvedlettem tetőfedő segédmunkásba. :D Na és nálad?

(#1291) -Mike- válasza wildrain (#1290) üzenetére


-Mike-
addikt

Gtr2 után lfs, most iracing, de nem szervezett körülmények között csak ilyen public féle, hajam kihull. :D Szoktam nézegetni mi hol fut de ingerem nincs most egy komolyabb bajnoksághoz. Viszont tetőfedőből pompomos kislányt csinálok belőled persze ha eljössz szurkolni ;] , lehet egy hazai endurance versenyen részt fogok venni egy levetett zengős seat leon mk1-el, de előtte el kéne menni vele az euroringre tesztelni mint a nagyok, hogy profinak tűnjünk. :D Sajna mivel nincs már itthon sem clio, suzuki, leon kupa marad ez vagy esetleg még pár time attack p.ringen, hringen, ahol lesz.

(#1292) wildrain válasza -Mike- (#1291) üzenetére


wildrain
addikt

Idén kétszer is megyek majd a Hungaroringre, wtcc-re meg kamionversenyre. Ha valamelyikben szerepelsz, szurkolok majd neked is. Talán még miniszoknyát is veszek fel a tiszteletedre. :D

(#1293) #70869248 válasza wildrain (#1292) üzenetére


#70869248
törölt tag

na akkor a kamionversenyen összefuthatnánk :D

(#1294) -Mike- válasza #70869248 (#1293) üzenetére


-Mike-
addikt

Az mikor lesz?

(#1295) #70869248 válasza -Mike- (#1294) üzenetére


#70869248
törölt tag

Face:
Oxxo Racing Team
·

Share and win tickets for Hungaroring!!!
OSZD MEG ÉS NYERJ BELÉPŐT!!!

2015. szeptember 4-5-6 Truck Race a Hungaroringen

biztos megyek.

(#1296) wildrain válasza #70869248 (#1295) üzenetére


wildrain
addikt

Majd akkor szervezkedünk előtte. Bátyámmal megyek, valószínűleg Veresegyházán alszunk majd.

(#1297) neilszab


neilszab
őstag

Ingyenes RaceRoom hétvége!! :D

Minden tartalom mindenki számára elérhető péntek 18:00-tól vasárnap 18:00-ig...

Nincs más dolgotok, csak letölteni a programot a Steam-ről, aztán pályára vinni a közel 80 féle versenyautót a legkülönbözőbb kategóriákból (WTCC, GT, DTM, Prototype, Historic, Hillclimb, stb..) és válogatni a több mint 20 ismert versenyhelyszín közül!

Hogy legyen azért valami kihívás is a dologban, a hétvége során 4 db futamot fogunk tartani, ahol szervezett körülmények között is jó alaposan megkergethetjük egymást és a legizgalmasabb gépeket!

Péntek - 21:00: GT2/GT3 2014 - Shanghai
Szombat - 16:00: Group 5 Classic - Bathurst
Szombat - 21:00: DTM 1992 - Bathurst
Vasárnap- 16:00: WTCC 2014 - Macau

A részvétel nyílt, örömmel látunk mindenkit a rajtrácson! ;)
Szerver adatok: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5330

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1298) wildrain


wildrain
addikt

Na, van valaki truck race-en rajtam kívül?

(#1299) -Mike- válasza wildrain (#1298) üzenetére


-Mike-
addikt

Nope.

(#1300) #70869248 válasza wildrain (#1298) üzenetére


#70869248
törölt tag

sajos-sajnos nem, tegnap 12 óráztam éjjel, aztán másfél óra a családhoz, 1 hete nem láttam a fiam..sza esélytelen, pedig nagyon ki akartam menni. Milyen volt?

(#1301) wildrain válasza #70869248 (#1300) üzenetére


wildrain
addikt

Norbi az első futamot simán, szinte unalmasan nyerte az első helyről, aztán a másodikon a nyolcadikról okosan versenyezve meg szépeket előzgetve feljött a harmadikra. Amúgy a gépek brutálisak, jó hangjuk van, de a célegyenesben a leszabályzás miatt kicsit talán lassúak. Meg az is egy kicsit zavaró, hogy a kigyorsítás után befagy a pozíció a féktávig.
De amúgy persze király. :D

(#1302) wildrain válasza #70869248 (#1300) üzenetére


wildrain
addikt

Egyébként holnap is lesz időmérő meg két verseny.

(#1303) #70869248 válasza wildrain (#1302) üzenetére


#70869248
törölt tag

tudom, de az is sansztalan, ritkán vagyok, Kakucson vettünk egy felújítandó házat, én abban vagyok amikor nem dolgozom, vizet cserélem, kivésem a villany átvezetékeléshez amit kell, csinálok amit tudok, mert a pénz elfogyott, már csak ami a fizuból marad.
szal kb. hetente jövök 3 napra, a vasárnap meg család.
Még fél év ami elég kemény lesz, utána már oké...de a verseny kimarad :(
Voltak kint azért?

(#1304) wildrain válasza #70869248 (#1303) üzenetére


wildrain
addikt

Sajna annyian nem voltak ma, mint wtcc-n, de azért vannak elegen. Talán holnap még többen jönnek ki, mert ma elég undorító idő volt. Egyébként Norbin is látszik, hogy örül annak, hogy végre szemmel is látható szurkolótábor előtt vezethet.

(#1305) Daffy


Daffy
őstag

Boldog Karacsonyt mindenkinek!Ja meg elek😊😊

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#1306) wildrain válasza Daffy (#1305) üzenetére


wildrain
addikt

És hol bugizol éppen?

(#1307) -Mike-


-Mike-
addikt

Kellemes karácsonyfát minden ph-s autóversenyzőnek! :)

(#1308) Daffy válasza wildrain (#1306) üzenetére


Daffy
őstag

A konyhaban☺☺Ugyan ott elek,Brooklynban.10 eve mar hogy leleptem,megy az ido..

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#1309) wildrain válasza Daffy (#1308) üzenetére


wildrain
addikt

Brúklin sziti ójeeee :D És táncból élsz? Valósággá váltak álmaid? :)

(#1310) Daffy


Daffy
őstag

Dehogy...Festo vagyok😊😊

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#1311) wildrain válasza Daffy (#1310) üzenetére


wildrain
addikt

Ó, de hát erről álmodtál, nem? :D

(#1312) Daffy válasza wildrain (#1311) üzenetére


Daffy
őstag

Persze,nem mondtam?😊Oreg vagyok en mar ehhez,melo van meg csalad😀

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#1313) wildrain válasza Daffy (#1312) üzenetére


wildrain
addikt

Ez van, én se tetőfedésről álmodtam 8 év irodai munka után... :)

(#1314) Daffy válasza wildrain (#1313) üzenetére


Daffy
őstag

Az is szep valtas volt

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#1315) wildrain válasza Daffy (#1314) üzenetére


wildrain
addikt

De dől a lé... :D :C

(#1316) #70869248


#70869248
törölt tag

szevasztok arcok :)
Boldog karácsonyt minden PH! autóversenyes arcunknak :)

(#1317) Daffy


Daffy
őstag

Neked es a kis csaladodnak is Boldog Karacsonyt!

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#1318) Daffy


Daffy
őstag

Aztakurva....Karacsony ota senki?Pff bakker....Gondoltam bekoszonok😊

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#1319) wildrain válasza Daffy (#1318) üzenetére


wildrain
addikt

Boldog Karácsonyt! :)

(#1320) #70869248 válasza Daffy (#1318) üzenetére


#70869248
törölt tag

..hát ez az, karácsony óta be se néztél... :D
mert csak a modellkedés.. :D

(#1321) wildrain válasza #70869248 (#1320) üzenetére


wildrain
addikt

Miért, te benéztél?

(#1322) #70869248 válasza wildrain (#1321) üzenetére


#70869248
törölt tag

ha nem ír senki akkor nem :)
..ha igen akkor ahogy lehet persze

(#1323) wildrain válasza #70869248 (#1322) üzenetére


wildrain
addikt

Na ugye :)

(#1324) biker


biker
nagyúr

sziasztok versenytársak :)
nincs meg valakinek a régi etcc mod + f1 alapjáték, amiben az első futamokat nyomtuk?
vagy valami olyan régi etcc vagy wtcc mod+alapjáték, ami elmenne a gyerek gépén? 1,5gb ram, AMD 3800+, és egy pcie radeon hd 4550 azt hiszem, ami benne van.
F1 2007 van, meg cmr3, egész jól fut

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1325) biker válasza biker (#1324) üzenetére


biker
nagyúr

sikerült megtaláljam valami webarchivumban az etcc 1.0 modot
ennek volt tovább javítása? valami VGA javítás nincs az F1 CH 99-02-höz? az F1 CH 2007 1280-ban majdnem fullon szebben fut, mint ez 800x600-ban low-mid beállításban

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.