Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) MaciG


MaciG
addikt

Valaki tudan nekem ajánlani valami nem túl régi F1-es gamet?

Vagy mostánaba csak egyéb gamekhez jönnek ki F1 modok :F

BANZAII

(#102) cselt válasza MaciG (#101) üzenetére


cselt
senior tag

A ''legújabb'' kimondottan F1-es játék PC-re az F1 Challenge '99-'02. Azóta csak ps-re jöttek ki játékok. Rfactorhoz vannak kimondottan jó F1-es modok, amik szépek is jók is és még frissek is. (szerintem)

(#103) cselt


cselt
senior tag

Champ Car bajnokságot szervez az OWClub. További információk [link]. Ha bármi kérdésed, észrevételed, felvetésed van, kérdezz nyugodtan engem vagy az oldalon is érdeklődhetsz. [link]

(#104) -Mike-


-Mike-
addikt

NagyAti [link]

(#105) #70869248 válasza -Mike- (#104) üzenetére


#70869248
törölt tag

:D sirály.
..hiába azért a hátsó hajtás meg tud sokalni.

(#106) -Mike- válasza MaciG (#101) üzenetére


-Mike-
addikt

2007 Sauber BMW F1 1.0 [link]
youtube-os vid róla istambul parkban [link]

(#107) Tommy78


Tommy78
aktív tag

Sziasztok!

Na én is vettem egy G25-öt, mert már nem bírtam kormány nélkül. Több mint 4 hónap kihagyás után nagyon jó volt megint kormánnyal menni. Igaz csak LFS-el nyomom, mert a laptopomon más nem nagyon akar elindulni, de lehet a kib@szott Vista miatt. Nekem bejön ez a kormány, főleg a kormány része, nekem nagyon pontosnak tűnik, a pedálok is jól működnek. Úgyhogy nem bántam meg, hogy megvettem. Majd szeptemberben valamikor veszek egy asztali gépet is aztán már csak egy jó net hiányzik, mert ez a wireless net ez egy nagy határ sz@r. Hiába megyek online, egy versenyen nem érek végig mert pár kör után mindig megszakad a net.

Most hétvégén, azaz ma ki akartam menni Brands Hatch-be a BTCC-re meg a többi futamra, de már megint két napja folyamatosan esik, úgyhogy csak a TV-ben fogom követni az eseményeket, sajna.

Hát további jó szórakozást és versenyzést!

WILD: GRAT!!!! a kis gyerkőchöz, bocs, hogy csak most reagálok! :C

:: :: :: www.tommy78.extra.hu :: :: :: www.szponzor.com :: :: ::

(#108) wildrain válasza Tommy78 (#107) üzenetére


wildrain
addikt

thx :)

(#109) lúzer válasza Tommy78 (#107) üzenetére


lúzer
veterán

Milyen VGA van benne?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#110) -Mike- válasza wildrain (#108) üzenetére


-Mike-
addikt

alszol rendesen? :D

(#111) -Mike- válasza lúzer (#109) üzenetére


-Mike-
addikt

lehet h integrált mert már egy 128megás videókártya is elviszi igaz minimum garfikán a gtr2-t pl

(#112) Tommy78 válasza -Mike- (#111) üzenetére


Tommy78
aktív tag

Az van benne sajnos egy Intel 950-es 256MB-s kártya.

:: :: :: www.tommy78.extra.hu :: :: :: www.szponzor.com :: :: ::

(#113) wildrain válasza -Mike- (#110) üzenetére


wildrain
addikt

Na ezt hagyjuk inkább... :D
Bár lehetne rosszabb is, csak én kényes vagyok a 8-8.5 óra megszakítás nélküli alvásra. Háromfelé darabolva egy kicsit kellemetlen.

[Szerkesztve]

(#114) lúzer válasza Tomievo (#99) üzenetére


lúzer
veterán

Kösz, jól néz ki!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#115) MaciG


MaciG
addikt

Srácok , valki elmagyarázná nekem mi is az a LFS azon felül hogy egy szimulátor???

BANZAII

(#116) Daffy válasza MaciG (#115) üzenetére


Daffy
őstag

Live For Speed...
Bovebben alatt mit ertettel?Szimulator es pont:)


Tommy78: Laptop+kormany plusz semmi nem jo ismeros:)Anno ugyanigy kezdtem itt:)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#117) MaciG


MaciG
addikt

Nah közben már rádöbbentem hogy onlineos...


Valaki mondjon már valami egyszerű( NFS- nél nehezebb, de GTR-nél könnyebb), nem túl régi autós gamet amit lehet pl lanon kenni :DD

Race az nem jött be, GTR az gamepadddal xar, evolution GT-be régiek a kocsik, Rfactor az meceráns :))

Valami TOCA RD3-hoz hasonló kéne, me az nagyon bejön. Elég ha mán a DTM benne van, de azé ne legyen túl régi. :DDD
előre is THX :R

BANZAII

(#118) Tomievo válasza MaciG (#117) üzenetére


Tomievo
aktív tag

Neked is a Test Drive Unlimited-et javaslom, az a két fél között van valahol, de abban utcai kocsik vannak.

Sztem GTR remekül vezethetp gamepaddal, ha van rajt analóg kar. rFactor is jó vel, max be kell kapcsolnod pár segítséget.

(#119) MaciG válasza Tomievo (#118) üzenetére


MaciG
addikt

Igen a Test Dirve Unlimteddet én is nagyon szeretem és játszok is vele , de nincs benne lanos mód (ha azóta kijött valami patch vagy progi hozzá amibe van akkor feltétlen szóljatok :R )

Sajna nincs rajta anlóg a GTR-hez, de most találtam valami Evolution GT-t. Vélemények rólla?

BANZAII

(#120) cselt válasza MaciG (#119) üzenetére


cselt
senior tag

Szerintem ha már autószimulátorokkal szeretnél játszani, megérné beruházni egy kormányra. Használtban már egész olcsón lehet korrekt kormányt kapni. (15-20e Ft). Mindenképpen jobb lenne szerintem mint gamepaddal játszani. De persze ez csak az én véleményem.

(#121) nagylevi


nagylevi
csendes tag

A techno az egy betegség! :D :D :D

[link] :DDD

[link] :DDD

(#122) MaciG válasza cselt (#120) üzenetére


MaciG
addikt

Tuodom , de én a lanra kerestem autós gameket :) funolni

BANZAII

(#123) Juan G válasza nagylevi (#121) üzenetére


Juan G
veterán

az...agybetegség :D...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#124) cselt válasza MaciG (#122) üzenetére


cselt
senior tag

Akkor bocsi én csak jót akartam :)

(#125) cselt válasza nagylevi (#121) üzenetére


cselt
senior tag

Szegény mami lehet egy kicsit sokat hallgatta a kisunoka zenéit :D De jól tolja

(#126) Bandit21


Bandit21
addikt

Üdv, ma kaptam meg a játékot, tuskóban volt 1750-ért megérte...
1-es cd be, install, kéri a kettest megy tovább, mondja az újraindítást, az is megvan, elindítom, mondja rossz lemez van bent, kicserélem az 1-esre, kéri a kódot róla, beírom, szépen, check disc 1-2 perc utána error... most csinálom 3-adjára, nem ütöttem el nem hibáztam, nem a tokon belül lévő kódot írtam be, ami fehér matricán van (el se fogadja) Semmi. Pedig játszanék vele szívesen, csinált vkinek ilyet?
Ja ami a legjobb, egy bajai barátommal megbeszéltem (én szegedi vagyok) h mivel az f1c WGTS-ével nem lehet neten nyomni, ezért megvesszük mindketten, a játékot (külön külön) és így majd menni fog. Na neki a Baján vásárolt példánnyal uaez a problémája (baja hehe)... nem tudom, h ezt a kódot neten nézi esetleg a program és nem működik épp vmi SIMBIN szerver, v vmi más a gebasz, de még ha nem is volt 2000 Ft, akkor is működnie kellene...

[Szerkesztve]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#127) Daffy válasza Bandit21 (#126) üzenetére


Daffy
őstag

Es milyen jatekot kaptal meg?Legalabbis szamomra nem derult ki...
Vmelyik jatekkal ugyanez volt a bajom(nem emlekszem melyikkel)es kiderult hogy csak online kod van a dobozban.A jatekhoz valo kodot ingyen lehetett kerni a jatek website-jan.
Utana ok volt minden.

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#128) #70869248 válasza Daffy (#127) üzenetére


#70869248
törölt tag

szia :)
GTR gondolom mert onnan jött a hsz copy-paste.

(#129) White válasza Bandit21 (#126) üzenetére


White
tag

Próbáld meg úgy indítani, hogy ne legyen internetkapcsolat.
Úgy rémlik, hogy így indulnia kell, és csak a regisztráláshoz és a multihoz kell az internet.
Azt mondjuk nem tudom, hogy egyáltalán működik-e még a GTR1-hez a Simbin szerver, vagy már csak a GTR2-höz, de mindenesetre lanon vagy hamachin keresztül össze kell tudnotok kapcsolódni.
Különben én is bajai vagyok, úgyhogy ha nem tudja megoldani a haverod (meg te sem), akkor esetleg segíthetek. ;)

(#130) Bandit21 válasza Daffy (#127) üzenetére


Bandit21
addikt

GTR... csak annak a topicjába nem írt senki, gondoltam itt többen járnak :D

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#131) Bandit21 válasza #70869248 (#128) üzenetére


Bandit21
addikt

Ott a pont! ;)

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#132) Bandit21 válasza White (#129) üzenetére


Bandit21
addikt

Internet nélkül sem megy sajna. Még ha reinstallom se... Írtam a 10TACLE-nak visszaírtak, h foglalkoznak a problémámmal. A tescoban azt mondtáj h szoftvert nem cserélnek ki, hívjam a forgalmazót. Az ma nem vette fel de írtam emilt. Remélem lesz belőle vmi! Végre rászánom magam (na jó segített az acció) erre nem megy, meg haverommal is megvetetem azt neki se müxik...

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#133) kribe válasza Bandit21 (#132) üzenetére


kribe
őstag

Én úgy vettem a Tecsóból a GTR2-t hogy hiányzott a lemez... a lezárt, átszalagozott tokból. Nem semmi mi? Viszont a balhé kiverése és vásárlók könyvébe beírás után kaptam egy levelet hogy menjek be a számlával és a tokkal, kicserélik nekem. Meg is tették.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#134) wildrain válasza kribe (#133) üzenetére


wildrain
addikt

Bár a játéktípus miatt offtopic, de mi a bátyámmal vettünk Age of empires III-at, hogy tudjunk együtt játszani online, és mindkettőnknek ugyanaz volt a cd key (kb. egy hónap különbséggel vettük, de ugyanott). Erre varjatok gombot. Visszavittük, kis fejvakarás után kicserélték egy másikra a kis füzetet, ami a tokban volt (azon volt a matrica a kóddal). Gondolom utána azt a cd tokot (benne a füzettel) visszarakták a polcra, hadd vegye meg más is. :D

(#135) bazso29


bazso29
aktív tag

Játszik valaki a Project Torque-val? Csak neten lehet játszani, viszont ingyenes az egész. Regisztráció után letöltheted a játékot. [link]

[Szerkesztve]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#136) Daffy válasza #70869248 (#128) üzenetére


Daffy
őstag

Szasz Te atok:)

Mi van a levelemmel?:)Komolyan nem esett le hogy a GTR-rol van szo:)Na de hat ez van,koran volt vagy keso?mitomen...

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#137) #70869248 válasza Daffy (#136) üzenetére


#70869248
törölt tag

szevasz te másik :)
levélség érkezik még a mai nap folyamán...ami nálad is az mostmár asszem :)

(#138) #70869248 válasza bazso29 (#135) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem rossz szórakozás, kevés embert találtam (az a szoba is le volt zárva :( )
Sokkal rosszabbat vártam, de az irányítás és a mozgás is egész kellemes.

(#139) White válasza Bandit21 (#132) üzenetére


White
tag

Ha azzal van a problémád, hogy nem fogadja el az indító kódodat v. a cd-t indításkor, akkor a legegyszerűbb megoldás, ha az erederi inditó exe fájt lecseréled a virágboltiéval. Gyakorlatilag ettől kezdve nem fogja kérni a cd-t az indításhoz, de teljesen tökéletesen működik. Multizni is lehet, mert ahhoz egy másik kódot használ, ami (gondolom) benne van az eredeti dobozban v. könyvben.

(#140) bazso29 válasza #70869248 (#138) üzenetére


bazso29
aktív tag

Kevés embert? Este több, mint 200-an vannak, kora délután is legalább 100 emberke. Fun-ba vannak kevesen, versusban mindig sokan vannak. Csak azért kérdeztem, mert magyarokat ritkán látni, jó lenne ismerősökkel is csapatni. :)

[Szerkesztve]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#141) Soak


Soak
veterán

Sziasztok!

Nem világos teljesen számomra ,de ebbe a topikba az rFactor is belefér vagy csak GTR?:B . Mert most megfertőzött az rFactor. éjjel-nappal nyomulok, de csak ugy magamban az idő ellen. Leginkább modokkal. Az lenne a kérédsem ,hogy ezek a modok hivatalosan elfogadottak vagy hogy müködik ez? :) . Van valahol valami rekord gyüjtemény? pl kedvenc modom a Gallardos (forrás : rfactorcentral ) . Azzal megyek 1.35-öt Toban pályán. Hogy tudom ezt összehasonlitani mással?

Más : most momo-m van, teljesen jo (bár a fék alaphelyztben 1%ot nyom és igy a gáz se a tuti, de már megszoktam ,hogy bal lábbal ha nem fékezek akkor huzom fel :D ) szóval, egy G25-el mivel lennék beljebb ,nagyon tetszik a H váltó ,de igazából nem gyors. azon kivül van valami előnye magának a kormánynak?

(#142) #70869248 válasza bazso29 (#140) üzenetére


#70869248
törölt tag

...csapathatunk ha gondolod, F-V-ig tornáztam fel magam, de rengeteg a hülygyerek...nme tudják elviselni ha elmegyek mellettük...vágnak ahol lehet pl.
De a leggyakarabb az hogy megelőzöm őket, aztán a kanyarban rajtam témaszkodnak meg, azaz engem kilöknek ők elfordulnak.
Ha sikerül kicsit meglógnom akkor oké, de a legtöbbnek jóval gyorsabb a kocsija.
Egyébként nem rossz, én csiptem a CRC-t így nekem sok pálya ismerős.

(#143) -Mike- válasza Soak (#141) üzenetére


-Mike-
addikt

ja;))

(#144) MaciG


MaciG
addikt

Valaki keni a Toca Race DRiver 3-at?

Komolyan mondom, ez a legjobb olyan szimlátor amihez nem kell teljesen belemélyedned a sok autóbeállítás rejtelmeibe, sok map,verda,jó grafka, zsír törésmodell, és még gamepaddal is játszható, és ha valakinek túl künnyű akkor Pro szim mód és GG :D

há kell ennél jobb :R

Valaki hallot rólla ,hogy lesz-e belőlle 4 is???

[Szerkesztve]

BANZAII

(#145) bazso29 válasza #70869248 (#142) üzenetére


bazso29
aktív tag

Annyi bajom van a játékkal, hogy néha helyettem fékez, időnként még irányít is és nem tudom hol lehetne kikapcsolni a segítséget. Sokszor hosszú egyenesben áll a fékbe, a többiek meg elzúgnak mellettem. Sosem tudok így nyerni. Amúgy F-III szinten járok.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#146) #70869248 válasza bazso29 (#145) üzenetére


#70869248
törölt tag

Bizonyos pályákon én is észrevettem, de mostanában nem...lehet azért mert a backpack-ben skill kártyát váltottam...jelenleg a 4csillagos van asszem.

(#147) Juan G válasza Soak (#141) üzenetére


Juan G
veterán

nekem a H váltó a G25-höz nem jött be...túl silány minőség a kormány többi részéhez képest, könnyű elváltani, kicsi az ellenállása :(...amúgy jó kormány, legjobbak a pedálok :)

rfactor modokkal sok bajnokság van, érdemesebb az sg-n lévő topikban szétnézned :), de kapásból egyet tudok ajánlani:
OWC:
[link]

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#148) Juan G válasza #70869248 (#146) üzenetére


Juan G
veterán

voltál Brno-ban? milyen volt? :)...

ennek a játéknak van köze a CRC-hez??

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#149) #70869248 válasza Juan G (#148) üzenetére


#70869248
törölt tag

Úgy tudom Invictus játék ez is, a CRC-hez sok köze lehet, mert komplett pályarészek uazok, autók között pl. van 'Chorus' :)
A viselkedésben is, bár arcade, de hasonló a CRC-hez...annál azért jóval könnyebb szvsz, bár még RWD-vel nem mentem.

szerk: Brno-ban nem voltunk...vhogy hangulat sem volt, meg munkánk is volt, meg most megyünk majd 3.-án a Mont Banc-ra egy hétre, erőnléti túrák voltak ..iylesmi.

[Szerkesztve]

(#150) Soak válasza Juan G (#147) üzenetére


Soak
veterán

Aham, a pedálok nekem is tetszenek, de ha rossz a H váltó akkor nem kell :(

OWC nem éppen a kedvencem :DDD . Tura autok felé huz a szivem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.