Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Dirtyz válasza aesir (#600) üzenetére


Dirtyz
őstag

BUÉK Mindenkinek!

Védd a fákat, egyél hódot!

(#602) Johnyka


Johnyka
aktív tag

Boldog új évet! :)

(#603) Juan G


Juan G
veterán

Boldog új évet!!! :))

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#604) H.Roland


H.Roland
aktív tag

Boldog Új Évet mindenkinek!

Minden relatív.

(#605) cselt


cselt
senior tag

Sziasztok!
Így az év elején egy kis száguldós küzdelemre invitálnálak benneteket:

2008. január 10.-én startol az OWClub DTM Bajnoksága. Pontos részletekért keressétek fel a OWC honlapot.


Előljáróban:

Csatlakozás a szerverhez:
* Szükséges szoftverek: rFactor v1255
* - DTM2007 v1.1
* - DTM OWC Update v1.2
* Szervernév: OWClub(DTM)
* IP: 193.9.31.235:34298
* Jelszó a futamok előtt - arra jogosultaknak - jól látható helyen található az OWClub kezdő oldalán!
* A bajnokságban való részvétel tagdíjköteles. 4000Ft az éves díj a klubba, amiért cserébe minden, OWC által szervezett bajnokságban, versenyen résztvehetsz.

Versenylebonyolítás:
A bajnokság futamaira Január - Február - Március hónapokban minden csütörtökön kerül sor. 20 órai kezdéssel.

Versenykörülmények:

* Versenyidő: Pálya hosszától függ (Átlagban 40 perc)
* Üzemanyag fogyasztás: Normal
* Gumikopás: Normal
* Meghibásodás: Normal
* Törés: 50%
* Időjárás: Száraz
* Zászlószabály: FULL - Teljes
* Engedélyezett segítségek: Automata kuplung

A MOD-ot és a pályákat megtaláljátok az OWC honlapján a letöltések alatt. (Regisztráció szükséges)

Mindenkit szeretettel várunk!

(#606) Sebike


Sebike
senior tag

Na mi van itt, kifagyott v. kifogyott a topik???

SEBI

(#607) wildrain válasza Sebike (#606) üzenetére


wildrain
addikt

Én csak kíváncsi voltam, ki szólal meg először.

Így tiéd a katlanszar. :DD

(#608) cselt


cselt
senior tag

Jöhetnétek DTM-ezni a csendkirály játék helyett... :)

[ Szerkesztve ]

(#609) Sebike válasza wildrain (#607) üzenetére


Sebike
senior tag

thx. :D :DD :D

SEBI

(#610) Daffy


Daffy
őstag

Ejj bazz regi szep idok......Mikor az ember fraszt kapott ha 2 napig nem volt gepnel mert annyi hsz volt...Latom mindenki felnott lett.Csalad,gyerek,szomszed,kutya,macskak,madarak:-)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#611) -Mike-


-Mike-
addikt

(#612) wildrain válasza Daffy (#610) üzenetére


wildrain
addikt

Hát igen, elég fura, hogy másfél-két évig minden nap többször is benéztünk, írkáltunk ide, most meg elég hetente egyszer, és még úgy sincs mit olvasni.

(#613) Sebike válasza wildrain (#612) üzenetére


Sebike
senior tag

Én spec. benézek reménykedve minden nap de nincs semmi változás, senkinek semmi mondanivalója, de tényleg fura.

SEBI

(#614) wildrain válasza Sebike (#613) üzenetére


wildrain
addikt

Én az F1-es topikot figyelem folyamatosan (Mike hsz-eit mindig nagyon várom:D), és néha ide is frissítek.
Tényleg gáz, hogy már senki nem ír ide, én pl. kíváncsi lennék, a régi bandából kik szimeznek még egyáltalán és milyen eredménnyel.

(#615) -Mike-


-Mike-
addikt

(#616) #70869248 válasza wildrain (#614) üzenetére


#70869248
törölt tag

hobbiszinten beletolok néha az rFactor-ba, sűrűbben meg Project Torque :)

(#617) -Mike-


-Mike-
addikt

(#618) wildrain válasza #70869248 (#616) üzenetére


wildrain
addikt

És amúgy mit csinálsz, van valami melód, vagy csak téli láblógatás? :)

(#619) -Mike- válasza wildrain (#618) üzenetére


-Mike-
addikt

gladiátornak képzeli magát;)))

(#620) #70869248 válasza wildrain (#618) üzenetére


#70869248
törölt tag


háát nem nagyon csinálok semmit :D
..hétvégén melózni fogok, meg a hónap végére is van egy munka aminek az elejét még tavaly kezdtük meg.
Ezek mellett szervezésben van egy nagy munka, nem csak alpinista profilban.
Na ezzel nagyjából ki is merítettem a meló részét a mindennapjaimnak.
általában hajnalban kelek, megnézem az AuszOpen-t, majd 8-9 körül elmegyek úszni és teázni, ha nincs semmi akkor hazajövök, ill. bemegyek a Szuzuki-ba kajálni, spec. ma délután biliárd van, este pedig vagy Dr. House nézés, vagy zenekari próba....
Minden közbenső időben full szabadfoglalkozás, amiben term. benne van az is hogy, ahogy Mike mondja, gladiátorként próbálok helyt állni :)
Full nulla tél, szilveszterem csapnivaló volt (véletlenül begyógyszereződtem és átsnitteltem egy viszonylag ismeretlen csajjal az éjszakát), leutóbbi épkézláb programom még dec. 26 vagy 27.-én volt pécsen a KisPál szülnapi koncert.

Nálatok mi a nagy helyzet? gyereknek mi volt az első szava, mi van a JetX-n? :D

(#621) wildrain válasza #70869248 (#620) üzenetére


wildrain
addikt

Dr. Ház tényleg jó, szeretjük mi is azt a bunkót. :D
Én már hónapok óta nem játszottam semmivel, de igazából nem is hiányzik. Napközben meló, otthon meg tévé és gyerek. Mostanában valahogy rövidnek érzem a napjaimat. A gyerekkel jó lenni, tényleg tök buli figyelni, ahogy fejlődik. Első szava még nem volt (5 és fél hónaposan kicsit durva is lenne...:D), gügyögni azt már tud, most éppen a "bábbábbábbábbább" és a "mammammammamm" van napirenden, de van, amikor csak úgy szimplán sikítozik. :D Hamarosan mászni fog, egyelőre kinyomja magát és felhúzza a térdeit, és úgy rugózik előre-hátra. Másra emlékeztet a mozdulat, de azt egy csecsemőnél húzós lenne említeni. :D Állandóan vigyorog. :D
JetX-et nem nézünk, mert azon kemény mesék vannak, Minimax való a normál fejlődésű kisgyerekeknek. :) Annak viszont már rendesen tudom a műsorát. :)

Amúgy mi ez a gladiátoros duma?

[ Szerkesztve ]

(#622) #70869248 válasza wildrain (#621) üzenetére


#70869248
törölt tag

huh, tiszta apja, majd a fogad is hozzákopik ne félj :D
igyekszem úgy beszélni mint aki már látott babát huzamosabb ideig, szal a 'mammammaa'-t hamar beazonosítottam az anyúval, viszont a bábbábbábbá-nál elakadtam...most vagy ez a papa, vagy a sikoly,..nem tudom melyik a jobb :D
JetX kemény?! ...rajta van a piros 4-s korhatár? :D

Galdiátorosnál ne gondolj semmi komolyra, van egy webes játék, amivel mókázunk, véresre verés, szitkozódó levelek, személyes megkereséssel fenyegetőzés,..zsarolás, uzsora..szal minden ami a férfiember tartalmas szórakozását szolgálja :)
dokiház szenzáció..én mondjuk helyzetbe hoztam volna a hosszú feketehajú bebét, de ez az egyetlen kifogásom a sorozattal szemben :)

[ Szerkesztve ]

(#623) Juan G válasza wildrain (#614) üzenetére


Juan G
veterán

Szimezünk-szimezünk :)...legutóbb Csamez-al vívtam ismét hatalmas harcot a WTCC bajnokin, immár sikerült legyürnöm (bár a frász kerülgetett) :)...így is Ninja nyerte a harcot, szal csak másodhegedűsök voltunk...most folyik a DTM ami nekem nem nagyon jön be élményre (maga az autó az rf-ben), de még hátha lesz valami...ami inkább zavar hogy innen igen kevesen vagyunk már, pedig nem az a lényeg hogy hol (ami egy jelenleg egy kiváló szerver), hanem hogy kik vesznek részt...persze hadd' említsem meg Dirtyz papát is meg, aki még lelkesen nyomja velünk!!!

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#624) Juan G válasza wildrain (#621) üzenetére


Juan G
veterán

nagyon drága :D :C

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#625) Juan G


Juan G
veterán

közben meg tesztelgetek készülő modokat, tervezgetek videókat, nézem az új modokat, és építgetem a pályámat ami egyszer majd talán meg is jelenik :)...közben zajlik a magánélet is rendesen, szal ez a topik nem rajtam múlik az hótziher ;)

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#626) Dirtyz válasza Juan G (#623) üzenetére


Dirtyz
őstag

Papa az öregapád térde kalácsa :D

Nekem sem jön be a DTM... :(

Védd a fákat, egyél hódot!

(#627) wildrain válasza Juan G (#623) üzenetére


wildrain
addikt

Jóvanakkor, csak toljátok neki. :) Videókat nem csinálsz mostanában?
Egyszer majd újra szimezni akarok én is, de nem ígérek semmit, mert nem szeretek segget csinálni a számból. Egyelőre nem úgy néz ki, hogy időt tudnék szakítani rá, meg az otthoni gép is nagyon meg van osztva, feleségem sokat dolgozik rajta, így nem lenne jó, ha én azt lefoglalnám órákra. Egyébként meg a végefelé kezdtem úgy érezni, hogy nagyon sok időt vesz el más (hasznos) dolgoktól a játék. Még most is úgy érzem, hogy rövidek a napok (ahogy azt már írtam is), de lehet, hogy ez csak a rövid téli nappalok miatt van így. Még jó, hogy nem egy skandináv országban lakunk, meg is bolondulnék télen, hogy csak két-három órás világosság van. :D

A ringen nem lesz mostanában valami motorzúgás, amire összeverődhetnénk?

(#628) wildrain válasza Dirtyz (#626) üzenetére


wildrain
addikt

Jól van, azért látom, mindenki vissza-visszalátogat ide. :) Érdekes, hogy nem tudunk elszakadni végleg. :)

(#629) Juan G válasza Dirtyz (#626) üzenetére


Juan G
veterán

jóvanna, de olyan jól hangzik :)...

ma valszeg nem is tudok jönni DTM-re...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#630) Juan G válasza wildrain (#627) üzenetére


Juan G
veterán

valóban sok időt elvehet a gép, nemrég nyomtam 1 hónapig az EVE-online-t (űrhajós online rpg, havi fizetős), na az kurva sok időmet elvette, és csak azután fogtam fel, hogy szétlőttek a hónap vége felé, csomó pénzt vesztettem (a játékba), és nem volt kedvem elölről kezdeni, így lemondtam az előfizetést...azóta tapasztalom, milyen sokat nyomtam vele, elég gázos volt :)...

szal vigyázni kell, de szerencsére az autószimezés ennyit nem vesz el, ha kedvem van előkapom a kormányt és nyomom egy órát, és kész :)

videót akarok csinálni, most valami jó driftelőset, mivel kijött az ISI Drift modja (amin Ingy is dolgozott), és van már pár durva replayem :D...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#631) wildrain válasza Juan G (#630) üzenetére


wildrain
addikt

Én most travianozok (az egy online stratégiai játék), és ráadásul két szerveren is vannak településeim... hát elég sokat kell már velük foglalkozni, és tényleg úgy van, hogy nem is veszi észre az ember addig, amíg játsza.
Régen, még 2001 környékén a Hódítóval játszottunk a bátyámmal, amit szintén nagyon komolyan vettünk, és képesek voltunk egész nap lesegetni. Egy ilyen játéknál komoly előny, ha valaki a gép előtt ül, mert egy közeledő sereget ha észrevesz az ember, akkor tud rá reagálni. Így sokszor a körváltás előtt (minden órában volt egy adott pillanat, amikor lezajlottak a fejlődések, vagy az előírt csapatmozgások, stb.) ezerrel frissítgettünk, hogy jön-e valaki... És ami a legdurvább volt, hogy még éjszaka is felkelt hozzá a tesóm, akár többször is. Rendesen függők voltunk már, és jól tettük, hogy megszabadultunk tőle.
Azért arra figyelek, hogy a traviannal ne essek bele ugyanebbe a gödörbe, de nehéz meghúzni a határvonalat...

(#632) Daffy


Daffy
őstag

Aze jo latni hogy mindenki vissza-vissza nezeget:-)Spec En mostanaban nem nagyon jatszom semmivel...Kb azert amit Wild is emlitett.Az ember eszre se veszi es mar orak ota ott gyogyul a gep elott..Reggeltol estig melo,aztan este meg leulok a gep ele akkor a fejemet leszedik.Mivel a parom is akkor van otthon nem nagyon kultivalja a gepen gyogyulast...Szal lassan lelettem rola szoktatva....Szimezesen meg gondolkodom,nagyon hianyzik mert egy igazi jofej csapatot ismertem meg.Nem erdekel hogy mindig hatul kevertem ,jo volt es kesz.Dehat ez az idoeltolodas.....Na mindegy.Amugy nalunk is most a gyerek project van napirenden,majd meglatjuk mit sikerul osszehozni:-)
Amugy meg a szolid hetkoznapok.Mindennap ugyanaz..Most spec itthon doglok mert olyan virusos vmit szedtem ossze hogy pf....De itt most rengetegen megfekudtek ettol a vmitol.Eros kohogoroham,magas laz,fejfajas,szedules,hanyinger,stb..Szal kellemes.De hal istennek mar kifele kavarok belole.
Na szal tomoren ennyi:-)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#633) Sebike


Sebike
senior tag

Én minden nap megnézem ezt a topikot,
Ugyanúgy érzek mint mindenki, rövidek a napok, nincs idő semmire, nem nagyon fér bele semmi játék a napba (minden nap ua.), de azért Én is próbálkozom LFS2-vel (ez jön be most a legjobban), de csak a részvétel és a jóérzés kedvéért (néha bejátszik egy kis CS:source is).

SEBI

(#634) sanzik


sanzik
senior tag

Na ha így belendült mindenki akkor írok mán én is... :))
Én sem játszom már nagyon, vagy ha mégis akkor az online poker.
Bár valamelyik nap pont a kezem közé került a kormány egy pakolászásnál és el is gondolkoztam,hogy kellene tekerni egyet vele... :B

Vannak viszont terveim erre az évre,többek között elkezdtem az angol nyelvel komolyabban ismerkedni egy magántanár segítségével.
Ez egy hosszú távú project első lépése lenne,aztán meglátjuk mi sül ki belőle.
A hétköznapok meg azon kívűl,hogy a magánéletem kicsit megbonyolódott és most éppen gödörben vagyok,változatlan.
Szóval semmi különös. :)

(#635) Juan G válasza Daffy (#632) üzenetére


Juan G
veterán

jobbulást :)...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#636) Daffy válasza Juan G (#635) üzenetére


Daffy
őstag

Koszi Juan,mar jobban vagyok.Ma mar megyek dolgozni is ennek oromere :)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#637) Juan G válasza Daffy (#636) üzenetére


Juan G
veterán

helyes...ne feledd, a lelkünk a vállalatot illeti meg :D

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#638) Daffy válasza Juan G (#637) üzenetére


Daffy
őstag

Jo hogy szoltal,ki is ment a fejembol :)
Meg az kene....Vallalatot illeti meg....Koll a pez,aze mentem dogozni:)
De amugy jo hogy tul vagyok ezen a betegsegen,eleg kemeny volt az osszes tunetevel egyutt.MOstanaban ilyen minden jarvany?Regen 2-3 nap volt,enyhe takony,laz es kesz.

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#639) Juan G válasza Daffy (#638) üzenetére


Juan G
veterán

nem a járvány keményebb...mi emberek vagyunk gyíkabbbbbbak :D...persze én nem, én ufo vagyok :)

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#640) #70869248 válasza Juan G (#639) üzenetére


#70869248
törölt tag

hmm..én kőnek keménye vagyok, lepattan rólam minden, átlag embert föld alá küldő járvány.
Tegnap is bepróbálkozott a bubólepra, mondanom sem kell azóta is szalad..

Jó hogy jólvagy Daff' hogy a fene enne :D
Nálatok is kemények a benzinárak mi? :)

(#641) Daffy válasza #70869248 (#640) üzenetére


Daffy
őstag

Szasz Type haverom:)Ja,kemenyek a benzinarak.Annyira,hogy miota megvan az autom ki se szallok belole:)
Nem tudom kemenynek szamit-e de meg nincs 3 dollar/gallon:)
Orulok neki hogy kemeny vagy,legalabb Te legy egeszseges.De had basszalak mar le megint a fotok miatt:-)Mert meg mindig nem erkezett egy se Rolad.Na mindegy majd beszelek vkivel aztan lesbol fotoz Rolad:-)
Na,menek teazni.Mint az oregek,tiszta rohej:-)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#642) wildrain válasza Daffy (#641) üzenetére


wildrain
addikt

1 gallon = 3.79 liter
2.9 dollár = 504 Ft
504/3.79 = 132.9 Ft/l

Hát nálunk meg 290Ft/l. :U Kicsit jobb helyzetben vagytok, habár arrafelé egyesek fizetnek ennyit 100km-enként, mint itt, mert olyan benzinzabálókkal járnak. De az olyan gépek legalább gyorsulnak... :D

(#643) Daffy válasza wildrain (#642) üzenetére


Daffy
őstag

Fogadjunk bankba dolgozol? :D

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#644) wildrain válasza Daffy (#643) üzenetére


wildrain
addikt

Na fogadjunk, hogy nem. :D Csak kíváncsi voltam, mennyi is ez, mert nem áll rá az agyam a gallon-dollár párosra csak úgy... :)

(#645) Daffy válasza wildrain (#644) üzenetére


Daffy
őstag

Jolvan csak probalkoztam:)De egyebkent szerintem ez ebben a formaban eleg jo.Mar a gallon-dollar arfolyam.Otthon is ez kellene.Nemileg jobb lenne az uzemanyagar..Na de hat ez Amerika az meg Magyarorszag.Majd lesz vmi:)
De tenyleg akkor Te most mit csinalsz,mi a foglalkozasod?

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#646) wildrain válasza Daffy (#645) üzenetére


wildrain
addikt

Ugyanazt, amit régen: informatikus vagyok egy nagy cég jövedelemelszámolási részlegénél.

(#647) Juan G


Juan G
veterán

ma ezt toltam, ajánlom mindenkinek, klassz verda...hátsókerekes Volvo RBR-hez - kisvideó:

video

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#648) Juan G


Juan G
veterán

ejjj de cudar világba élünk...már az UFO-k is megbetegedhetnek :O

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#649) Daffy válasza Juan G (#648) üzenetére


Daffy
őstag

? :F

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#650) #70869248 válasza Daffy (#649) üzenetére


#70869248
törölt tag

..sőt az ufók és a hősök is.
nyitott ablaknál aludtam, azóta mézes vilmos-sal iszom a teám...ebből kifolyólag egész jó napjaim vannak :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.