Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Juan G


Juan G
veterán

Daffy: GRATULÁLOK! Üdv az ifjú apák közt :D ! Örök egézséget a családnak!

...és Békés Karácsonyt Mindenkinek!!! :B

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#1102) sanzik


sanzik
senior tag

Sziasztok!

Rég írtam... :B
Kellemes Ünnepeket Minden Világutazónak,Kismamának,Kispapának meg aki nem tartozik
ezek közé azoknak is ! :)

(#1103) neilszab


neilszab
őstag

Sziasztok!

December 26.-án hivatalosan is megkezdődött az ingyenes és nyílt GT Legends Funrace és Hotlap verseny!
A versenyt a Hungarian GTL Masters bajnokság csapata szervezi a GTR-Master.hu keretein belül.

A verseny Január 8.-áig tart (csütörtök), a verseny végét egy nagyobb szabású FunRace estel ünnepeljük. (de funrace-ek közben is lesznek majd)

Pálya: Donington Park GP
Autók:
TC - 65: Ford Mustang [ egy kis drift]
GTC - 65: Ferrari 275 TTB/C
GTC - 76: Porsche 911

A Hotlap verseny újonc győztesei (kategóriánként) kis ajándékkal csatlakozhatnak a bajnokságunkba, de mindenki más is szeretettel várunk utána! ..meg közben is!

Részletek és pontos kiírás itt:
[GTR-Masters.hu]

kedvcsinálónak az egyik legutóbbi futamunk (Vágatlan, nem szerkesztett videó, mert annyi minden történt...)
[Watkins Glen - HGTLM4]

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1104) neilszab


neilszab
őstag

A GTL ára jelenleg 2000 Ft alatt van, már csak önmagában is megéri! :C

De van demó is

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1105) -Mike- válasza neilszab (#1103) üzenetére


-Mike-
addikt

Végigszenvedtem a kedvcsináló videót, hihetelten mennyi minden történt..........

(#1106) neilszab válasza -Mike- (#1105) üzenetére


neilszab
őstag

Végigszenvedted? :)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1107) -Mike-


-Mike-
addikt

(#1108) Juan G


Juan G
veterán

BUÉK Mindenkinek!!!

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#1109) #70869248 válasza Daffy (#1097) üzenetére


#70869248
törölt tag

mar aggodtam :)
Nagz grat a babahoz!!!
Kb. ennzit is tudok irni most, mert beszrt a kisgepem, es penzert netezem, majd irok bovebben.

Juan neked is megz visszasms. a,it nagyon koszonok itt is! :)

...es mindenkinek boldog bekeds karacsonzt, meg boldog bekes ujevet!...na meg gazdagot.
:D

(#1110) Juan G válasza #70869248 (#1109) üzenetére


Juan G
veterán

thx, jelentkezz majd!!!

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#1111) wildrain válasza #70869248 (#1109) üzenetére


wildrain
addikt

"gazdagot"? Lehettél volna következetes, és írhattál volna gaydagot is. :D

BUÉK, amúgy. :)

(#1112) #70869248 válasza wildrain (#1111) üzenetére


#70869248
törölt tag

ehh..bakker, neha javitom, neha nem :)

Saja egyenlore elmaradnak a kepek, amig rendbe nem rakom a kisgepem, mert azzal jutna ra ido, de az ilyen kavehazas interneten egy rak az egesz.
Pedig most megyek majd (20.) TAupo-ra vissza..lesz minden..V8, meg formula is...meg mittomen meg mi is.
de mostmar kicsit kezdek besokallni a bringazasbol, meg a satrazasbol :)
Nagy csavargo vagzok am :D keresztbe kasul megyek...voltam az elfeledett vilag utjan, aki megtalalja, annak jon egz sor tollem. :)..lattam vulkant, gejzirt, oceanbol mindkettot :D kivi-t, kiwi-t...mar lassan dolgozni kell, mert annyi mindent lehet csinalni, viszont a penz az nem eleg mindenre..
Jok legyetek!
b-type

(#1113) wildrain válasza #70869248 (#1112) üzenetére


wildrain
addikt

Egy sor sör lesz? :)

(#1114) Juan G


Juan G
veterán

Ezt érdemes megnézni

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#1115) #70869248 válasza wildrain (#1113) üzenetére


#70869248
törölt tag

oks, ha hazamentem meglesz! :)
..egyebkent az igazan nagy az Ohura fele van...huh vazze nem gyenge hely, tiszta vadnyugat, csak az ordogszekeret nem gorgeti a szel.
onnan meg nincs aszfaltos ut, csak murva...viszont cserebe hihetetlen szep helyek, igaz rengeteget kellett tolnom a bringat. ha lesz ido valahol akkor azert felmasolok par kepet..
szal a sor jogos az a lenyeg. :)
Hallom nem gyenge a helyzet otthon..:(

(#1116) wildrain válasza #70869248 (#1115) üzenetére


wildrain
addikt

Hallom nem gyenge a helyzet otthon..
A gázra gondolsz? Hát lakossági fogyasztóként nem sokat venni észre belőle, nálunk pl. távhő van, és még a hőfokot sem tekerték le (pedig tőlünk lehetne, mert baromi meleg van még úgy is, hogy nem mindegyik helységben van nyitva a radiátor). Ami azonnal feltűnt, az az, hogy még nálunk, Szombathelyen is érezhetően füstösebb a levegő.
Mindenesetre ez az egész balhé megerősített abban, hogy ha egyszer házat építek, akkor mindenképpen kell valami alternatív fűtésrásegítő rendszer (mondjuk egy napkollektor). Nekem az a véleményem, hogy ez az egész gázhelyzet évről évre csak rosszabb lesz, jobb inkább függetlenedni ezektől az energiarendszerektől, amennyire csak lehet. (Sajnos az elektromos áramtól - gazdaságosan - egyelőre nem lehet).

[ Szerkesztve ]

(#1117) #70869248 válasza wildrain (#1116) üzenetére


#70869248
törölt tag

jaja, a gazra, hugim irta, hogy eleg halal a helyzet...de remelem hamar rendezodik.
Na itt vagyok ujra Taupo-n, pentek-szombat-vasarnap verseny...formula es V8 autok...eleg nagy versenye lesz, teveben is nyomjak hogy igy meg ugy.
Na szal en nem tudom, kimentem most a palyara, es eleg nagy csalodas volt :(
Itt ujzelandon sztem elegge halodik a auto es motorsport, mar Pukekohe-n is derengett, mikor mondtak a sracok hogy kikerult a V8 naptarbol, es a palya bizonyos reszet atveszi a loverseny, de itt....vazz Taupo nekem az egyik kedvenc versenypalyam a szimulatorokban, most meg.
A lenyeg az hogy a senki foldje de kegyetlen modon, korbe birkak..meg egy kisebb repuloter.
Piszkos nagy halalszag van. Az meg a masik hogy nem tudom hogy mi lesz, mert mar most sem engedtek be kicsit fenykepezni,..hat akkor a versenyen 100szazalek, hogy nem lehet bekeredzkedni. :(
Penzem meg nincs :(...hozzateszem lenne, ha nem kapnak el a zsaruk Rotoura-n nyilvanos italozasert...
De elkaptak, es bevittek (jol be is tojtam)..voltam fogdan egy ideig, elvettek mindenem...pfff.
Par Maori sraccal ittam (ok hivtak, magamtol nem igen piazok), de oket kulon..vagy inkabb engem kulonraktak egy egyszemelyes cellaba. De aztan elengedtek, igy ejszaka mar a kempingben tudtam aludni (valamennyit mivel mar hajnalodott), ennek az volt a feltele hogy megjelenek a targyalasomon reggel kilencre...kulonben immigration...szal a lenyeg hoigy nem sokat aludtam. Megjelentem...es eleg komoly volt, volt vedom is, de eleg felejtos volt a meloja. En meg rutin hijjan kicsit szemtelen lehettem (a biro gyakorlatilag atyauristen). Szal megvagtak eleg kemenyen lovera, amit be is kellett rogton fizetnem a kozeli bankba (odakisert egy rendorno), a love egy karitativ szervezetnek ment...azt megvalaszthattam hogy melyiuknek. De mire kinyogtem volna melyiknek akarom, mar a rendorno dontott, igy valami csajos nonprofit szervezetnek ment :)Szal love az most nem eros oldalam :)
Megprobalok belogni a versenyre, ha maskent nem megy...aztan megyek Hamilton-Coromondel-Aucklan es eszaknak, mert arra meg nem voltam.
Majd irok milyen volt a futam...hali arcok, jok legyetek.

(#1118) wildrain válasza #70869248 (#1117) üzenetére


wildrain
addikt

Ha minden igaz, most már rendesen jön a gáz, szóval nincs gáz.:) Arra jó volt, hogy kicsit mindenki elgondolkodott (akinek van egy minimális értelem a fejében), hogy nem árt spórolni ezzel-azzal, mert ha elzárják a csapot, akkor mindennek vége.

Az viszont szintén nem semmi, hogy milyen mélyen bejárod Új-Zélandot, talán magad sem gondoltad volna, hogy egy bíróságra is ellátogatsz, és utolsó pénzedből egy csajszervezetet fogsz támogatni. :DD
Mi lesz veled pénz nélkül? Hazaúszol, vagy melót vállalsz? :)

(#1119) #70869248 válasza wildrain (#1118) üzenetére


#70869248
törölt tag

nem tom :) ...meloznom kell, annak van ertelme, a deli szigeten meg nem voltam, es ausztralia meg thai is tervben volt. Sajna itt nem nagyon van ipari alpin, meg a munkavallalasi sem egyszeru. Magyarkent a holiday visa nem elerheto, a work permit pedig kemeny melo..
..ha lehet akkor fogok melozni, ha nem akkor ennyi :(

Na de vidamabb tema, kint voltam ma a versenypalyan, es sokkal jobban ereztem magam mint tegnap itt egy link, megneztem mindent, csinaltam fotokat, videokat...majd toltok fel ha tudok. Jo volt vegul is...nagy zene, formula meglehetosen jo nevekkel, porsche gt3, V8, muscle car...kegyetlenul tuzott a nap...de hat en minden versenypalyan leegek, aki volt mar velem az tudja :D
...teljesen mas a palya mint ami nekunk rFactor-ra megvan, bizonyos reszt elvettek belole, mas reszt meg hozzaepitettek, pl. a dontott kanyar teljesen hianyzik..hosszabb lett a palya, es teljesen mas mint amire emlekeztem.
kicsit mas itt a felfogas, pl. Aaron Slight is indult a porsche mezonyben, de meg sem emlitettek hogy mekkora superbike meno volt..en emlekszem ra, meg a punk hajara is :D...csak mint radiost emlitettek.
holnap megnezek egy termeszetes termalmedencet, kikuralom a megeroltetett labaim :)

(#1120) #70869248 válasza wildrain (#1118) üzenetére


#70869248
törölt tag

jön pár kép annak akit érdekel...csak NZ, ezeken még semmi autóverseny:
(ha valmi nem stimmelne, akkor valszeg .jpg kiterjesztés nagy vagy kisbetű...ha még ekkor sem stimmel, akkor elrontottam
bármelyik megvan felírat nékül is, azokat csak azért raktam rá, hogy emlékezzek mi hol volt.

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1121) CSAMEZ válasza #70869248 (#1120) üzenetére


CSAMEZ
aktív tag

Ez aztán kaland a javából :DDD jók a képek b-type

(#1122) -Mike- válasza CSAMEZ (#1121) üzenetére


-Mike-
addikt

Ááá te még élsz? :)

(#1123) -Mike- válasza #70869248 (#1120) üzenetére


-Mike-
addikt

Jók a képek valóban.

Ausztrál, Új-zélandi csajok milyenek?

(#1124) Juan G válasza #70869248 (#1119) üzenetére


Juan G
veterán

szasz bitang :)

sajnálattal hallom hogy "elittad" a pénzed :D...remélem azé megoldódik a helyzet, csak találsz valami melót, kertimunka, favágás valami...

a képeket köszi, nagyon klassz helyeken voltál, remélem egyszer én is eljutok oda, várjuk a versenyes képeket!!

Jó legyél!

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#1125) wildrain válasza #70869248 (#1120) üzenetére


wildrain
addikt

Hát ez nem semmi, tényleg nagy csavargó vagy. :) Irigyellek ezért a szabadságért, ezért a sok látnivalóért. :)

Nekem nagyapám, az ő öccse, meg apám is nagy motorosok voltak, és nem tudom, pontosan kié volt (apámé vagy nagyapámé), de most nálam van egy könyv (1937-es kiadás), ami két motoros csóka világkörüli útjáról szól. Amit most csinálsz, nagyon arra emlékeztet, amiket és ahogyan ők elmesélik a könyvben.

(#1126) #70869248 válasza -Mike- (#1123) üzenetére


#70869248
törölt tag

sziasztok,..lesznek majd versenyes képek, sztem már holnap, mert most jó helyen vagyok...de aztán megyek tovább. Tegnap előtt is beittam Juan :D nem is gondoltam volna, de jött ide Taupo szabad kempingjébe egy volt jugoszláv arc estére horgászni,..hát úgy ecsápóltunk Chivas Regal (asszem)-ból, hogy taxival kellett hazamennie :D Még jó hogy addigra már megfőztem :)

Mike :) az Auszi csajok közt vannak nagyon jók, szőkék..talpraesettek...és sportolnak nagyrészt, tehát alakilag is rendben vannak, az Újzélandi csajok nemigen jók, sok a kövér az a helyzet, Maorik majd mind csúnyácskák és kövérek...pedig nagyon jó fejek, én nagyon csípem a Maorikat eddig, Kiwiket is de ott inkább a csajokat, és a középkorúakat...egyszerűen döbbenetes eleinte, hogy mindig jókedvűek, és nagyon barátságosak...de meg kell mondjam itt még a németek is azok :D..söröztem jót egy, a második világháború után kitelepült német arccal is.
Na de szal csajok....a világverő eddig itt az indiai csajság...huh, nagyon szépek tudnak lenni, meg persze az ázsiaiak, de ott sok a 'laposfenekű' :D
Én eddig egy 'csajjal' voltam, az Orosz volt...azrt az idézőjel, mert már anya volt.
Szal indiaiak, és ázsiaiak....nagyon jók, viszont hozzáteszem itt a srácok viritanak rendesen, erős a konkurencia :D...mind izmos, mind barna, és a legtöbbnek van pénze/kocsija....stb-stb.
Ausztrál srácokról nem beszélve, Amcsi csajok szóba se igen állnak velem..vagy bárki mással, az Amcsik nagyon elszigetelten szórakoznak itt legalábbis....kicsit arra emlékeztetnek engem ahogy a németek vannak európában, zajosak, és nem igen vannak tekintettel másokra...annyi a különbség hogy az Amcsik kicsit megközelíthetetlennek is tünnek.
Na ennyit egyenlőre, a következő hozszólásban már verseny lesz!
Csamez: üdv! és jaja :)
Wild...én azt a könyvet irigylem, pláne most...itt csak a -Három ember egy csónakban-t találtam meg, azt olvasgatom angolban.
üdv mindenkinek.

(#1127) wildrain válasza #70869248 (#1126) üzenetére


wildrain
addikt

Ha ez komoly, hogy szívesen olvasnád, akkor beszkennelhetem, amúgy is terveztem, mert óriási érték. Igaz, hogy gondolom, nem mindig van áramod, meg nemtom, mi van a kisnotiddal (mennyire van lehetőséged azon olvasni).
De csak egy szavadba kerül, és beszkennelem.

(#1128) Juan G válasza #70869248 (#1126) üzenetére


Juan G
veterán

okés, várjuk a képeket :)

Olvastam bátyód kiszállt a zenekarból :(...gondolom a család meg a meló mellett nem volt könnyű a zenekarosdi-koncertesdi...pedig márc. 7-én Dunaújvárosban lépnek fel, lehet elmentem volna :)...

mivel a gyerektémát anno nem tudtuk átbeszélni, mutatóba küldök képet...nő mint a bolondgomba :D...aszongyák tiszta apja a kis Juanita, de remélem azért a haja lassan növekedésnek indul, már alig várom :D ...

kép1
kép2

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#1129) -Mike- válasza Juan G (#1128) üzenetére


-Mike-
addikt

Már most több haja van mint a faterjának.

(#1130) wildrain válasza Juan G (#1128) üzenetére


wildrain
addikt

Kis aranyos... meg a kislány is. :D

(#1131) Juan G válasza wildrain (#1130) üzenetére


Juan G
veterán

köszi srácok, drágák vagytok :DDD

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#1132) #70869248


#70869248
törölt tag

na hát szevasztok újra :)
sajna nem úgy alakult, hogy videókkal tudnék indítani....innen elég nehéz otthonra tárhelyet reggelni, a külföldiek között meg sok a macerás, nem nagyon olt időm ezzel szöszölni. Mindenesetre most Te Aroha-n vagyok és itt a kempingben ingyen van a net, így most majd megpróbálok valamit...valszeg dockler lesz belöle, mivel a dailymotion-nál beteltem..:)

[ Szerkesztve ]

(#1133) Juan G válasza #70869248 (#1132) üzenetére


Juan G
veterán

Már ideje volt :)

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#1134) #70869248 válasza Juan G (#1133) üzenetére


#70869248
törölt tag

egyet tudtam felrakni, azt is kínkeservel, mert bár ingyen van elég trutyi a net, és szakad sokat.
de azért itt van egy a vonalvezetésről....:)

van itt még egy kicsi...fényképezőgépesek, nem kell nagy dolgot várni :D
-kicsi

[off]
meg van off-ba pár, mert azért a család az első, ezeket kiszenvedtem :)

-[link]
-[link]
-[link]
-[link]
[/off]

[ Szerkesztve ]

(#1135) #70869248 válasza Juan G (#1133) üzenetére


#70869248
törölt tag

huh te Juan...hazamentem iszunk ám :)

(#1136) Juan G válasza #70869248 (#1135) üzenetére


Juan G
veterán

bezony ám ;)...köszi a videókat!

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#1137) Tomievo válasza #70869248 (#1134) üzenetére


Tomievo
aktív tag

Szeva Bé!

Király vidik. Nem semmi pali vagy. ..:)
Remélem egyben hazarész.

(#1138) #70869248 válasza Tomievo (#1137) üzenetére


#70869248
törölt tag

En is mert most eleg nagy viharok vannak errefele :)...holnap ejfel korul indulok London-ba..

(#1139) Juan G válasza #70869248 (#1138) üzenetére


Juan G
veterán

jössz haza?? :F

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#1140) #70869248 válasza Juan G (#1139) üzenetére


#70869248
törölt tag

igen, van egy kis orvosi roblemam..:( kell a doki.

(#1141) Juan G válasza #70869248 (#1140) üzenetére


Juan G
veterán

naa!!? :F ... mesélj majd!

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#1142) -Mike-


-Mike-
addikt

R.I.P. topic : -)

(#1143) wildrain válasza -Mike- (#1142) üzenetére


wildrain
addikt

ne rippeljél, reppeljél :D

(#1144) -Mike- válasza wildrain (#1143) üzenetére


-Mike-
addikt

Ok. (Szigorúan teljes képernyőben!)

(#1145) SaNyEe


SaNyEe
aktív tag

Sziasztok!

Elég rég nem foglalkoztam semmiféle játékkal, most mégis késztetést érzek, hogy újra felvegyem a kesztyűt.
Anno rengeteget versenyeztem Graham Hillel és a többiekkel a Grand Prix Legends-ben és számos más szimulátorban és kevésbé szimulátorban.
Azért a GP Legendset említeném mert talán ott találkoztam a legjobb fizikával eddig (legalábbis számomra leginkább az feküdt és tűnt reálisnak), s most is szeretnék vmi szimulátorhoz jutni ami tényleg jó. Jha régebben toltam kicsit LFS-t is, ő annyira nem jött be :)

Tudnátok ajánlani szimulátorokat amik manapság jónak számítanak? Grafika nem szempont, F1 szimulátorok nem érdekelnek. Inkább versenypályán szeretnék száguldozni, nem pedig közúton, de azt sem vetem meg :)

-- end of transmission --

(#1146) cselt válasza SaNyEe (#1145) üzenetére


cselt
senior tag

Manapság leginkább rFactorral játszanak a legtöbben, de azért már szép kis tábora van a Race sorozatnak is. Mindegyiket érdemes kipróbálni.

(#1147) neilszab válasza SaNyEe (#1145) üzenetére


neilszab
őstag

A GPL még ma is aktív játék, kicsit grafikailag fel lett turbózva, és ma is hazsnálják ligákban elég komolyan.

Az rFactor msot a legnépszerűbb, köszönhető a rengeteg modnak, amit hozzá írnak. Sok a gagyi, de vannak igen kivállóak is, keresgélni kell, melyik jön be.

Aztán itt vannak még a Simbin játékai: GTR2, RACE, GTR-Evolution (ezek mind különbőző túraautó bajnokságok szimulációi) és a személyes kedvencem a GT Legends, melyben 60'-70' évekbeli szörnyetegekkel (mustang, cobra, corvette, E-type, Ferrari) kell megküzdni az aszfalton maradásért.

Az LFS is nagyon jó, szimulációs szempontból az egyik legelismertebb.

az utóbbi időben nem igazán jött ki semmi újdonság a szimulátorok közül, ezért az áruk is elég olcsó most.

amúgy meg szeretném ajánlani neked jelenlegi rendezvényünket, laza nyári kikapcsolódásnak ideális, a tegnapi futam is igen izgalmasra sikerült: [link]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1148) Juan G


Juan G
veterán

Az iRacing is nagyon jó, igaz baszott drága, de a legkomolyabb cucc :)...igazi versenyzők is használják gyakorlásként...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#1150) Denes550


Denes550
csendes tag

Sziasztok! Mindenki aki játszott már Flatout 2 -vel, ajánlom figyelmébe az ingyen elnyerhető dolgokat: 160gb winyó ill a tök olcsó dvd-t 890Ft (tört verziókkal is megy amúgy simán multiba)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.