Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Tomievo válasza -Mike- (#200) üzenetére


Tomievo
aktív tag

11. helyre kvalifikáltam magam, tudhatnád, hogy nem vagyo hülye :)

ui.: Sehogy

(#202) Tomievo


Tomievo
aktív tag

Ezt olvassátok, jónak ígérkezik és lesz vele VB, ahol a győztest jutalmazzák.
[link]

(#203) sanzik válasza Tomievo (#199) üzenetére


sanzik
senior tag

talán egy igazi clioba ülhet jövőre a nyertes, egy egész szezonra... :U :B

(#204) Juan G


Juan G
veterán

húbazmeg milyen király Penne-t főztem áhhhhhhhhhh :C ...

nemsokára kijön a Drift project Demo (talán ennyit elárulhatok :D )

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#205) Daffy


Daffy
őstag

Szasz Haverom,B a suket....:)

Eletemben eloszor szerintem tevedesbol de felvetted a telefont:)Erre nem erted ki vagyok?Mondom DAFFY,errre :ki?Laci?Utana meg beszeltem de siman ram tetted a telefont:)Eszem megall.Menj el fuleszetre:)
Utan meg hivtalak asszem vagy 138x,de csak kicsirgott a telefon.Kotess be vezetekest vagy nem tudom.Na majd kesobb meg megproballak felhivni:)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#206) Juan G válasza Daffy (#205) üzenetére


Juan G
veterán

fenn vannak a dombon biztos...tudod azon a blanc-on :)...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#207) Daffy válasza Juan G (#206) üzenetére


Daffy
őstag

Ja ezt el is felejtettem.Akkor megvan miert nem hallott...A magaslati levego karositotta a dobhartyajat:)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#208) #70869248 válasza Daffy (#205) üzenetére


#70869248
törölt tag

jahahajjj Daff te voltál?? Te jó ég ha tudtam volna! Még be is voltam rágva...mert van egy Laci nevű csávesz aki szokott őszíteni melóügyben.
bocsessssz, holnap viszont tényleg nem leszek elérhető, mert dolgozom.
A Blanc-ra meg nem megyünk hétfőn mert a Bakkarás csávó még nem került elő törökből, így teljes menetfelszerelésben bármikor mehetünk...de az nem hétfőn lesz az már ziher.

(#209) Daffy válasza #70869248 (#208) üzenetére


Daffy
őstag

Mi?Nem,dehogyis...Nem En voltam.Egy haveromtol hallottam a sztorit es gondoltam feldobom:)
Persze hogy En voltam bazz:)Meg csodalkoztam is hogy elsore felvetted.Utana azon megjobban hogy a masik 138-ra meg nem:)
De majd probalkozom jovoheten hetvegen.Remelem sikerrel:)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#210) Debilon


Debilon
addikt

aki érti a témát megnézné a trace file-omat?

mostanában folyton kiakad az rfactor :(
csontra fagy és vagy resetel a gép pár sec múlva, vagy a monitort küldi készenlétbe, hogy csak a reset-el tudom megoldani..

jelenleg a trace-ben a PCC07+Nord v2.0 kombó, de bármelyik autó/pálya együttesel ugyanez van sajnos

[link]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#211) wildrain válasza Debilon (#210) üzenetére


wildrain
addikt

Olyan nagyon nem értek hozzá, de azért nézegettem, de nem találtam benne semmi olyat, amitől ennyire össze kéne zuhannia. Egyébként azt gondolom, hogy egy olyan hiba, amitől így összeborul a rendszer, nem is kerül bele a trace.txt-be, mert ezek mind olyan hibák, amik le vannak ''kezelve'', de ha fagyás van, akkor az olyan hiba, amivel még az oprendszer sem tud mit kezdeni. Inkább a grafdriver környékén kellene keresni a problémát szerintem.

[Szerkesztve]

(#212) Juan G


Juan G
veterán

most már vége van.... mi ez? :O

[link]

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#213) wildrain


wildrain
addikt

Ki kér egy üveg sört? [link]

(#214) Debilon válasza wildrain (#211) üzenetére


Debilon
addikt

köszi..
énis graf driverre gyanakszom, de passz... csak az rfactor, gtr2-nél jelentkeznek grafikai hibák :(

overlord, graw2 pl. hibátlanul megy..

rossebb tudja milyen driver kéne nekem.. GF7300GT-m van és a 94.24 van fenn..
ehh..megpróbálom legújabbat majd akkor, hátha az segít..

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#215) wildrain válasza Debilon (#214) üzenetére


wildrain
addikt

Ugyanilyen kártyám van nekem is. Én a graw2 miatt kb. két hete raktam fel a legújabb drivert. Az rFactort már hónapok óta nem indítottam el, de a graw2-ben néha van némi anomália az árnyékoknál. Kíváncsi vagyok, nálad is előjön-e.

(#216) Debilon válasza wildrain (#215) üzenetére


Debilon
addikt

ehh..nekem most 162.18 van fenn.. GTR2 mintha megjavult volna, meg talán kis +FPS is lett ugyanolyan beállításokkal..

viszont rFactor meg 10-15 másodpercenként megakad most a fene tudja mitől, akármilyen MOD+pálya kombinációval próbálom

graw2-ben most nem tudok nyilatkozni, mert helyhiány miatt leszedtem, de feltolom és kipróbálom..

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#217) csurdongulos


csurdongulos
tag

Sziasztok,

STCC[link]

Kijött a 9. forduló videója, nézzétek meg, minőségben ez eddig a legjobb! És a verseny sem volt olyan rossz :)

[Szerkesztve]

(#218) Tomievo


Tomievo
aktív tag

Béé vagy valaki. Nincs eladó kormányotok occsóér. Max 10 körül valami Force Feedbackes, lehetőleg minimum Formula Force. Bátyámnak kéne.

(#219) -Mike-


-Mike-
addikt

race07 demo [link]

(#220) #70869248 válasza Tomievo (#218) üzenetére


#70869248
törölt tag

van kettő, de mindkettőnek sz@r a pedálja :(

(#221) zsulboy válasza #70869248 (#220) üzenetére


zsulboy
senior tag

Nekem van egy WingMan Formula GP kormányhoz valo pedálom!( a kormány halt be!)


Köszi Mike! :R

[Szerkesztve]

(#222) -Mike-


-Mike-
addikt

mukk:)

(#223) Tomievo válasza csurdongulos (#217) üzenetére


Tomievo
aktív tag

Nagyon király lett a vid Viktor. A kommentár gyerek is egyre profibb, bár kicsit nőies hangja van. :) Grat a győzelmedhez.

(#224) Juan G válasza Tomievo (#223) üzenetére


Juan G
veterán

talán azért mert Nő, nem?? :D

amúgy grat Viktor szép volt :)

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#225) Juan G


Juan G
veterán

jöhetnétek páran versenyezni, az OWC-n most indult ChampCar bajnokság (sztem fasza a mod), illetve lesz WTCC is, ami tuti izgalmas lesz :)...tessék aktívoskodni!!!

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#226) #70869248 válasza Juan G (#225) üzenetére


#70869248
törölt tag

A WTCC lehet fog érdekelni.

(#227) -Mike-


-Mike-
addikt

Blimey Free BMW M3 Challenge tölthető [link]

(#228) Juan G válasza #70869248 (#226) üzenetére


Juan G
veterán

akkor hajrá...a magunkfajta veteránoknak úgyse kell nagyon rákészülni, csak be a kocsiba oszt gooooo :D...gyere élesszük fel egy kicsit a régi csatákat...én a színesítés végett egy Accord-al neveztem (tudom elbasztam) :DDD

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#229) Juan G válasza Juan G (#228) üzenetére


Juan G
veterán

Ez szól a többieknek is: Aesir, Wildrain, Superman, stb...Csamez már nevezett :)

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#230) Dirtyz válasza Juan G (#225) üzenetére


Dirtyz
őstag

'stét

Seat milyen, próbáltad már? Lehet, előkotrom a kormányomat... Mostanság ölég passzív voltam :B

Védd a fákat, egyél hódot!

(#231) CSAMEZ válasza Juan G (#229) üzenetére


CSAMEZ
aktív tag

Ja ja egy kis nosztalgia (ETCC) :DDD :DDD

(#232) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Üdv!

rFactor/FSone06-07 mod, a probléma a következő:

Próbálgatom Fujit, de nem tudok olyan setupot összehozni, amiben ne jönne elő mindíg ugyanaz a probléma: a célegyenes teljes hosszán végig leér az alja az autónak, ugrál, nem tudok top speedet menni vele rendesen, nem forog ki a motor. Utazó magasság megemelve, felfüggesztés keménységével is játszottam, de semmi se használt.

Megköszönném, ha valaki tudna ebben segíteni :) Vagy ez valami bug? (mint pl. Interlagosban, az első kanyar utáni egyenesben való repülés?:D)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#233) #70869248 válasza Motion_Blur (#232) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ilyesmit már hallottam mástól is, én ritkán nyomom az FSOne-t (egyszer komolyabban).
Sztem vmit kaszálhat az alja bizonyos pályákon.
Ennél konkrétabbat sajna nem tudok :D

(#234) sanzik válasza Juan G (#229) üzenetére


sanzik
senior tag

Sup-ot láttam egy pár hete itt a hardverpiacon.
Árulta a brutál asztali konfigját szinte ''ingyen'' és mintha ajándékba kínálta volna hozzá az összes autos gamet ami megvolt neki... :(

(#235) aesir válasza Juan G (#229) üzenetére


aesir
veterán

Nagyon jó lenne, meg nagyon szeretném is, de azt gondolom hogy nem tudom időben vállalni. Maximum egy-két futamon tudnék alkalomszerűen részt venni, az meg nem elég sajnos:(

b-type:6 napos túra keretében fel szeretnék mászni a Kilimanjarora, kérlek mondd meg, hogy mi módon edzzek rá. Úszni járok rendszeresen, de gondolom azért az nem elég.

Van saját életem...

(#236) sanzik válasza aesir (#235) üzenetére


sanzik
senior tag

mondjuk nem engem kérdeztél,igaz nem is vagyok otthon annyira témában (1x felmásztam a Börzsöny tetejére azt annyi...)
de nem egy kisebb dombot kéne kinézni kezdésnek ? :D
vagy ez nem az első túra lesz?

(#237) csurdongulos válasza Juan G (#224) üzenetére


csurdongulos
tag

köszi Tomievo, Juan!

Jaja, nő volna, de tényleg furcsa hangja van szegénynek, de legalább lelkesen adja elő és visz bele egy kis izgalmat.

Kicsit gyorsított a videókészítés módszerén, úgyhogy a következő fordulók hamarabb várhatóak, majd belinkelem azokat is :)

(#238) Juan G válasza Dirtyz (#230) üzenetére


Juan G
veterán

Seat-ot nem néztem, most valami mással akarom megpróbálni, mondjuk legszívesebben a bömöst választottam volna, de azzal már lesznek elegen :)

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#239) Juan G válasza sanzik (#234) üzenetére


Juan G
veterán

:(

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#240) Juan G válasza aesir (#235) üzenetére


Juan G
veterán

kár :(...

to all: amúgy Ninja-tól kaptam az info-t, hogy aki esetleg nem fizetett legutóbb szerverdíjat, annak 2500 Ft -ot kell utalnia, ha indulni akar...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#241) Juan G válasza csurdongulos (#237) üzenetére


Juan G
veterán

sztem semmi baja a hangjának, az meg hogy így összehozza a videót nagyon állat :)

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#242) aesir válasza sanzik (#236) üzenetére


aesir
veterán

Effektíve nem mászni kell, hanem menni a túraútvonalon, kísérővel, stb. :) A gyalogtúrát jól bírom egészen szélsőséges körülmények között is, ami inkább érdekel az az, hogy az oxigényhiányra hogyan lehet készülni, valamint hogyan kell edzeni a tartós fel- illetve lefelé haladáshoz. Ide visznek hétköznapi turistákat is, annyira nem lehet gáz, de egyrészt felkészülve jobban szeretek menni, másrészt meg utána terv szerint vagy Zanzibárba megyünk egy hétre megint (nem szeretnék az egy hét alatt szimplán csak regenerálódni, mert vár rám ismét a Mnemba-zátony és a Pemba sziget korallzátonyai), vagy pedig Ugandába hegyigorillákat lesni, és felmenni a Rwenzori-hegységbe, esetleg rafting ugyanott.

Szabadtüdős merülésben kerek 2 percig bírom 17 méter mélyen, de palackkal is merülök rendszeresen.

Van saját életem...

(#243) Juan G válasza aesir (#242) üzenetére


Juan G
veterán

laikusként én sztem a síma állóképességfejlesztő edzéseket erőltetném: futás, kerékpározás, akár padon akár a szabadban...és kevesebb cigi :), bár lehet már leszoktál :)...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#244) #70869248 válasza aesir (#242) üzenetére


#70869248
törölt tag

Este írok majd.
De amit írsz az jól hangzik, sztem sem lesz baj veled.
A lefele menetre figyelni kell, ha 1héten belül még más megerőltető helyszínt is tervezel.
A magaslati rosszullétre én kevés vagyok, majd utánakérdezek, fejfájás lehetséges, általános gyengeségérzet lehetséges, gyomor nem annyira jellemző (én ettől tartottam).
A jó túravezető nagyon fontos, ő majd elrendez mindent amire mégsem készültél fel :)
Erőnlét az fontos.
Egyébként frankón jó a programod :)

(#245) cselt


cselt
senior tag

Sziasztok!

Bocsika egy kicsit off de hátha tud valaki nekem segíteni.
Gondban vagyok. Ma játszottam jó kis momo racing kormányommal aztán az egyik féktávnál hallottam egy reccsenést és hirtelen felkönnyűlt a fék. Szétszedtem megnéztem, eltörött a fékpedál plussz rugója. Kérdésem lenne, hogy ilyet hol lehet venni vagy esetleg van valakinek otthon ami a fiókban porosodik csak?
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#246) CSAMEZ válasza cselt (#245) üzenetére


CSAMEZ
aktív tag

Én is így jártam azóta egy rugóval használom :( :(

(#247) cselt válasza CSAMEZ (#246) üzenetére


cselt
senior tag

Az a baj, hogy én így alig tudok megállni. Nagyon furcsa ez így nekem. :((

(#248) Juan G


Juan G
veterán

Ez volt most, király verseny volt, grat Mike! :)

[link]

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#249) Juan G


Juan G
veterán

Ez volt most, király verseny volt, grat Mike! :)

[link]

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#250) Daffy


Daffy
őstag

Sup eladja a cuccat??Komoly gaz lehet vele akkor,nem tudom miert nem ir ide.Regota nem lehet hallani felole semmit..
Aesir jo a program,remelem azert pihenni is fogsz?Csak lazan,nem am Nekem aztan Te is majd hianyzol a listarol.:)
B,koszi a fotokat.Az a baj vele hogy kicsit homalyos:)Annyira hogy nem is lattam meg a postafiokomban:):)
Hetvegen majd rad csorgok megint hatha most nem fog fujni a szel:)
Csao

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.