Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) #70869248 válasza Juan G (#400) üzenetére


#70869248
törölt tag

hát én ebbe nem nagyon megyek bele, de sztem inkább múlott azon hogy kidobta a sebességet a váltó, aztán ott cseszekedett vele mire felkapta a fordulatot, az előbbin ha jól emlékszem 4 pozíciót bukott, az utobbin arról a nyolcadikról a 18-ra.

(#402) Daffy válasza #70869248 (#398) üzenetére


Daffy
őstag

Ez teljesen ok .Mar az eleje.Szepen zartak a szoget az biztos:-)De Hamilton a futam elso harmadaban a palya szelen ment es ment el mindenki mellette.Vagy nem volt semmi gaz az autoval csak egyszeruen kijott rajta a stressz? :D
A jovo ev az kemeny lesz ez biztos de szerintem sokkal jobb igy nezni egy futamot mint ugy hogy tudod van vki aki agyonveri a mezonyt..Kicsit izgalmasabb,kiegyenlitettebb.Ilyennek kell lennie egy futamsorozatnak.

Juan

Kapjak be :D Nem tudom mit bohockodnak rajta...

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#403) Daffy


Daffy
őstag

"Meglepett minket, és nem is igazán értjük a sportfelügyelők döntését" - idézi Whitmarshot az autosport.com. - "Úgy érezzük, ha nem jelezzük fellebbezési szándékunkat, akkor kritikák céltáblájává válunk a szurkolók és a Forma-1 bennfentesei részéről, amiért nem védjük versenyzőink érdekeit."

"Szeretném ugyanakkor hangsúlyozni, hogy nem a Ferrarival vagy Kimi Räikkönennel vitázunk. Ellenkezőleg, Kimi tisztán nyert, és a Ferrari remek munkát végzett a kettős győzelemmel. Nekünk a felügyelők Rosberg, Kubica, és Heidfeld autóival kapcsolatos döntésével van bajunk. Ezért jeleztük fellebbezési szándékunkat."

Hat persze....

Azt monjda meg Nekem valaki miert szamit hogy nem 10 hanem 12-14 fokkal volt hidegebb az uzemanyag??Szerintem az egvilagon semmilyen elonyhoz nem jutottak vele.Egyszeruen szamomra ez egy kicsit erthetetlen.Legkozelebb mibe fognak belekotni?Valakinek a gumija nem egyenletesen kopott,kopas kozben nem erte el a xy fokot??

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#404) -Mike- válasza Daffy (#403) üzenetére


-Mike-
addikt

Azt monjda meg Nekem valaki miert szamit hogy nem 10 hanem 12-14 fokkal volt hidegebb az uzemanyag??Szerintem az egvilagon semmilyen elonyhoz nem jutottak vele.

ha nem értesz hozzá attól még származhatott belőle előnyük
innen nem tudhatjuk h mit jelent az a 2fok, gumiból kiindulva ahol fél bárnak is van jelentősége eltudom ugyanezt képzelni az üzemanyag hőmérsékletéről is

(#405) Daffy válasza -Mike- (#404) üzenetére


Daffy
őstag

Egy elozo hszben ott van hogy nem ertek hozza es kerdezem mi az elony..

Bar nem ertek hozza de elvileg ez egy baromsag szerintem.AKi ert hozza ossza mar meg az ismereteit

[ Szerkesztve ]

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#406) -Mike- válasza Daffy (#405) üzenetére


-Mike-
addikt

ühm ez gyors repost volt;)

utánajárok, de nyílván nem hiába van egy ilyen szabály

(#407) Daffy válasza -Mike- (#406) üzenetére


Daffy
őstag

Ma nem dolgozom,raerek:-)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#408) Tomievo válasza Daffy (#405) üzenetére


Tomievo
aktív tag

Sztem a hidegebb üzemanyaggal jobb az égés, hatékonyabb. Ugyanezért van töltőlevegőhűtő a turbós gépeken is sztem. Azt olvastam 5-10 lóerőt is jelenthet, bár ettől még lehet hülyeség.

(#409) #70869248 válasza Tomievo (#408) üzenetére


#70869248
törölt tag

Az ha jól tudom azért hüti a levegőt, hogy minnél többet be lehessen zsúfolni az égéstérbe.
Az üzanyagnál én sem vágom, biztos hogy van hasonló szerepe, de nem tudom pontosan mi módon keverik és jut el az üzanyag/levegő a kamrába.

(#410) -Mike-


-Mike-
addikt

közben olvasgattam erről az ügyről és eléggé vigyorgós mondatokra bukkantam

az eltérést két okból sem lehet egyértelműen bizonyítani:

Egyrészt Bauer és csapata a FOM által megadott (és az időmérő képernyőkön is látható) adatot veszi alapul a külső hőmérséklet meghatározására, ami jelen esetben 37 fok volt, a csapatok viszont az FIA által kijelölt meteorológiai intézet (a Météo France) számaival dolgoznak. Másrészt nem biztos, hogy a benzin hőmérséklete a töltőben megegyezik a tankban mért értékkel.

Az indoklás szerint a büntetéshez hiányzik egy szabálypont, amely előírja a FOM-féle hőmérséklet kötelező használatát, valamint egy módszer, ami alkalmas a tankban levő benzin pontos hőfokának mérésére, a sportfelügyelők így arra a megállapításra jutottak, hogy "nem lenne helyénvaló" megbüntetni a BMW-t és a Williamst.

kér még vki pattogatott kukoricát és nagy üccsit? ;)

(#411) Tomievo válasza #70869248 (#409) üzenetére


Tomievo
aktív tag

Igen igazad van, de ettől még lehet igaz amit mondtam. Esetleg még azt is jelentheti, hogy így egy-két literrel többet tudnak betankolni ugyanannyi idő alatt, mivel kisebb a benya térfogata...

Azt tudja valaki, hogy a boxoknál, ahova beáll a kocsi tankolásnál, ott mért van két felálló gumicsík? Mi célt szolgál?

(#412) wildrain válasza Tomievo (#411) üzenetére


wildrain
addikt

Az a gumicsík fémből van, és elvileg az az érzékelője a boxkiállás idejét mérő rendszernek. Ha jól tudom. De az is lehet, hogy leföldeli az autót, nehogy a statikus elektromosság miatt szikra képződjön tankolás közben. Bár ha minden igaz, az a két fémszalag már akkor is ott volt, amikor még nem tankoltak, hanem csak kereket cseréltek.

(#413) wildrain válasza Juan G (#390) üzenetére


wildrain
addikt

Kimaradt az a "lényeges" elem, hogy állandóan szomorúak, főleg szerelmi bánat miatt, és az élet is szar, meg minden, így fő életcéljuk az öngyilkosság. :)

[ Szerkesztve ]

(#414) busedi válasza aesir (#384) üzenetére


busedi
újonc

:) Köszönöm!

(#415) -Mike- válasza wildrain (#412) üzenetére


-Mike-
addikt

a leföldeléshez van köze, a stopperórához semmi;)

(#416) busedi válasza Tomievo (#363) üzenetére


busedi
újonc

Nagyon ritkán,valahogy ezt nem tudom annyira élvezni... élesben jobban szeretem:)

(#417) Daffy


Daffy
őstag

A Marca megmutatja a gombot, amely Lewis Hamilton vesztét okozta a Brazil Nagydíjon. A spanyol lap szerint a brit hibázott, amikor véletlenül megnyomta a McLaren startmechanikáját, amellyel versenyautóját üresbe tette. Ezzel alaposan lemaradt a mezőnytől, és a világbajnoki címről is..

Hat ha ez igaz akkor a srac nem kicsit balf..sz.

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#418) -Mike- válasza Daffy (#417) üzenetére


-Mike-
addikt

neked nem bűzlik semmi?;)
kínáig mindent jól nyomott meg a kormányon. aztán jött a bénázás(3-4 1:55-ös kör ami pl Alonsohoz képest körönként +6-7mp-et jelentett, tehát azalatt kapott a csapattársától ~25mp-et) még a kezdő szimes is vágja, mindenki csak whitmarsék nem h a 2.lassú csúszkálós körében kikellett volna mennie. majd brazíliában átállnak menetközben a teljesen értelmetlen 3kiállásra.
talán volt vmi megállapodás amiről mi nem tudunk h nem nyerhetnek. bár az is igaz h a mclaren stratégiája hírhedten pocsék volt mindig.

(#419) Daffy válasza -Mike- (#418) üzenetére


Daffy
őstag

Dehogynem...Azert irtam HA igaz..Szerintem vmi oltari agyonkombinalas eredmenye lett ez a fergetegesen elbenazott verseny.Teljesen tiszta eselyuk volt.Persze Nekem kulon orom volt hogy Raikkonen lett a VB.Neki szurkolok mar eleg regota.

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#420) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Sziasztok!
rFactor: hog lehet rávenni az MI-t, hogy menjen ki a boxba?
akkora csalás, h az MI nem strapálja le a kocsiját (ahogy észrevettem nekik se üzemanyag nem kell, se gumi a kerékre :P ).
Most először szembesültem ezzel, hogy amíg én kijöttem benzinért, ők vígan végigmentek a versenyen egyetlen kiállás nélkül... :((

(#421) sanzik


sanzik
senior tag

(#422) Tomievo válasza sanzik (#421) üzenetére


Tomievo
aktív tag

Én óvatos lennék ezzel. Majd szólj, ha van valami fejlemény.

(#423) sanzik válasza Tomievo (#422) üzenetére


sanzik
senior tag

ez a subaruklubban jött levélként az egyik klubtagtól,(nem nekem mert én nem vagyok klubtag), csak megmutatták,lehet,hogy még nem is publikus... :U
a lényeg,hogy ott szervezi két klub tag, ha jól vettem ki a levélből....

[ Szerkesztve ]

(#424) -Mike- válasza Tomievo (#422) üzenetére


-Mike-
addikt

(#425) Juan G válasza sanzik (#423) üzenetére


Juan G
veterán

és vajon milyen progival?? Colin Dirt? :D

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#426) -Mike- válasza Juan G (#425) üzenetére


-Mike-
addikt

amit a honlapon lehet látni erősen rallys cucc lesz ;) meg a subaru klub elnöke meg mittomén ki szervezi ...

[ Szerkesztve ]

(#427) Juan G válasza -Mike- (#426) üzenetére


Juan G
veterán

rally VB-ken szoktak felállítani ilyen beülős rallyszimulátort, na az király lenne ha jól emlékszem pár képkockára :D

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#428) -Mike- válasza Juan G (#427) üzenetére


-Mike-
addikt

nem tom vb-ken milyen van , magyarban ilyen

(#429) Juan G válasza -Mike- (#428) üzenetére


Juan G
veterán

jó gagyi oldal, az sincs felsorolva mi megy rajtuk (vagy mi mehet) :)...kezelőszemélyzet - napi díj, fasza :D...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#430) Juan G válasza -Mike- (#428) üzenetére


Juan G
veterán

én erre gondoltam (régebben jobbnak tűnt :D)

szimulátor

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#431) Tomievo válasza -Mike- (#424) üzenetére


Tomievo
aktív tag

Hát ha ez RBR-el lesz, akkor vigyoroghatnak azok, akik sokat nyomták vele. Magyaroknál meg van jópár emberke, akiknek WR elejei ideik vannak és rengeteget szórakoztak time trialokkal, szal ha most kezd hozzá valaki, nem hiszem hogy van esélye bárkinek is ellenük.

(#432) -Mike- válasza Tomievo (#431) üzenetére


-Mike-
addikt

én is így látom
de ha nem pályaversenyzéssel kapcsolatos a fődíj meg a szimulátorozás sem akor nem is nagyon érdekel;)

[ Szerkesztve ]

(#433) Tomievo válasza -Mike- (#432) üzenetére


Tomievo
aktív tag

Hát sztem a WRC-s képeket látva egy Impreza Sti lesz a fődíj, az kerül annyiba.

(#434) -Mike- válasza Tomievo (#433) üzenetére


-Mike-
addikt

akkor azt hagyjuk meg Juannak;))

(#435) Sebike


Sebike
senior tag

Bocsi, de van egy kérdésem, nem vág egy témába sem (ja mi is a téma itt mostanság:) ) ,lehet e XP alatt a nyelvet megváltoztatni újratelepítés nélkül (gondolok itt pl. a magyar xp-t angolra, stb.)?

SEBI

(#436) #70869248 válasza -Mike- (#434) üzenetére


#70869248
törölt tag

:)

(#437) Juan G válasza #70869248 (#436) üzenetére


Juan G
veterán

neeeeeeeeeeeeeee :O

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#438) -Mike- válasza Juan G (#437) üzenetére


-Mike-
addikt

nem tetszik papa? pedig megkell nyerned az utcai változatát;)))

(#439) -Mike-


-Mike-
addikt

(#440) Tomievo válasza Sebike (#435) üzenetére


Tomievo
aktív tag

Amennyire tudom, nem.

(#441) Juan G válasza -Mike- (#438) üzenetére


Juan G
veterán

el is adnám egyből :D...vagy becserélném egy 2003-asra :)

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#442) -Mike- válasza Juan G (#441) üzenetére


-Mike-
addikt

hmm

(#443) #70869248


#70869248
törölt tag

(#444) -Mike- válasza #70869248 (#443) üzenetére


-Mike-
addikt

nem tudom mit parázik juan nekem begyün;)))

(#445) #70869248 válasza -Mike- (#444) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nekem sem jön be, a technika szinte ziher hogy az elvárt szinten lesz, de a külcsíny az nálam nem üt sajna. :)

(#446) Juan G válasza -Mike- (#444) üzenetére


Juan G
veterán

fújjjj :( ... az orrára nem mondok inkább semmit...a hátulja meg mazda-ás ...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#447) -Mike- válasza Juan G (#446) üzenetére


-Mike-
addikt

nem mondom hogy világszépe de amit b linkelt azok között az utolsó képen szürkében elfogadható;)) ha meg vb lesz rallyban kit érdekel h néz ki;)))

[ Szerkesztve ]

(#448) Met válasza -Mike- (#444) üzenetére


Met
nagyúr

Azt parázza, hogy ez NEM Impreza. Ha azt mondod valakinek, hogy Subaru az emberek 99%-a azt mondja, hogy Impreza, ha megkérdezed őket, hogy néz ki szépen elmesélik, hogy kék kocsi arany felnikkel, van orra, segge, rajta szárny, nem ilyen csapotthátú sz@r népautó. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#449) Juan G válasza Met (#448) üzenetére


Juan G
veterán

;)

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone.

(#450) -Mike-


-Mike-
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.