Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Két kérdésem lenne? Mi akülönbség a 100 micron meg 75 micron vastag tollak közt? Gondolom nehezebb és jobban lefele húzza a nyíl végét. Másik kérdésem minnél rövidebb a szár annál meredekebben áll a táblába a nyíl, vagyis annál nagyobb szögben? Igazából a tollal az a bajom, hogy volt nekem 15-20 darab régről, és más féle tollat próbáltam azzal nem megy olyan jol de lehet csak beképzelem, viszotn ilyet ami van nem találok sehol, nem hiszem, hogy lehet már kapni.

[ Szerkesztve ]

(#952) föccer


föccer
nagyúr

Shoppingoltam :))

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#953) Amarton válasza Geradossz (#951) üzenetére


Amarton
tag

Grammban nem nagy a különbség. A 100-as jobban bírja. Nem szakod szét olyan könnyen.

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#954) gooool válasza föccer (#952) üzenetére


gooool
őstag

Az szep. :)
Nekem is ilyenre faj a fogam, na de majd egyszer. :)
Sok 180-at kivanok hozza! :R

Üdv, Balázs

(#955) kopepe válasza föccer (#952) üzenetére


kopepe
aktív tag

Nem vészes az ÁRA sem.
Milyen vastag?És milyen az a sisal kender?Olyanra még nem dobáltam.

(#956) föccer válasza kopepe (#955) üzenetére


föccer
nagyúr

12600 ert vettem, annyiert boven megerte. Meg nem tettem fel a falra, majd a heten valamikor.vastagsagra passz, nem mertem talan 5 cm korul van.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#957) zsolti72837 válasza föccer (#956) üzenetére


zsolti72837
őstag

Milyet vettél?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#958) kopepe válasza föccer (#956) üzenetére


kopepe
aktív tag

(#959) föccer válasza zsolti72837 (#957) üzenetére


föccer
nagyúr

4- el lejjebb :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#960) zsolti72837 válasza föccer (#959) üzenetére


zsolti72837
őstag

Megvan .És,hogy megy?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#961) kopepe válasza zsolti72837 (#960) üzenetére


kopepe
aktív tag

Ismét 4-el visszább :U

(#962) zsolti72837 válasza kopepe (#961) üzenetére


zsolti72837
őstag

De a dobálás?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#963) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Van Barneveld nyilakat Magyarországon hol lehet venni (nem eredetit)?
Láttátok az Anderson féle incidenst? :U

(#964) zsolti72837 válasza f(x)=exp(x) (#963) üzenetére


zsolti72837
őstag

Láttam ja

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#965) föccer válasza f(x)=exp(x) (#963) üzenetére


föccer
nagyúr

Mi tortent? Nem neztem kozvetitest jo ideje. :(

Zsolt: hat, inkabb csak dobalok. Olyan 40-44 korul lehet az elso 9 nyilas atlagom, de egy olyan gyakotlo tablan, amin joval kisebbek a dupla es tripla szektorok. Eddig inkabb csak a szektorra dobalast gyakoroltam, illetve a 60-57-54 szektorok, a d16-d8 szektorokra dobalok. Szival semmi komoly. :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#966) zsolti72837 válasza föccer (#965) üzenetére


zsolti72837
őstag

az jó :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#967) f(x)=exp(x) válasza föccer (#965) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

[link]
A vidit érdemes megnézni.

(#968) Mela Kehes válasza f(x)=exp(x) (#967) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Látszik hogy Barney mellette megy. Ej, pedig ez az Anderson tök szimpatikus pofa.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#969) shifty! válasza Mela Kehes (#968) üzenetére


shifty!
senior tag

Végtelenül szimpatikus és remek játékos, de itt nem a szimpátia, inkább az empátia alpján érdemes mérlegelni, ki hogy ítéli meg a helyzetet. 4-0 (vagy 5?)-ás vezetésből vert helyzetbe kerülni, ilyen játékkal, ami ráadásul nem volt gyenge, marha nagy blama, bármilyen sportolónak hasonló helyzetben.
Innentől kezdve kb. mint egy nyitott benzines hordó, ami körül gyufával szaladgálnak...
Mehetett volna Barney kijjebb, Gary meg már láthatóan nagyon sietett a dobással, persze hogy útban lesz a másik fél - függetlenül attól hogy nem volt szabálytalan Barney.
Azért ezt a helyzetet magának köszönheti Gary csakis.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#970) zsolti72837 válasza Mela Kehes (#968) üzenetére


zsolti72837
őstag

Szabályos volt, csak Gary felhúzta magát azon amikor 5 leget egymás után elveszített és ott vezette le a feszültségét.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#971) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Pont nekik szurkolok amúgy, de Gary most egy kicsit túllihegte a dolgot. :(((

(#972) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Remélem miután lehiggadt odament bocsánatot kérni. Azóta gondolom ő is visszanézte.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#973) zsolti72837 válasza Mela Kehes (#972) üzenetére


zsolti72837
őstag

Reméljük, de azért ez parasztság volt.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#974) föccer válasza Mela Kehes (#972) üzenetére


föccer
nagyúr

Valoszinuleg. Egyebkent egy nagyon korrekt gyerek o. Tenyleg csak a zsinirban vesztett legek hoztak ezt ki belole. Nem hiaba mondjal, hogy fejben nagyon ott kell, lenni, plane tetmeccsen.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#975) zsolti72837 válasza föccer (#974) üzenetére


zsolti72837
őstag

De azért vissza kellett volna fognia magát.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#976) föccer válasza zsolti72837 (#975) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha tilten van valaki, akkor tilten van. Akkor nincs jozan esz.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#977) zsolti72837 válasza föccer (#976) üzenetére


zsolti72837
őstag

Tudom, de ennyi ember előtt meg a tv nézők előtt.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#978) föccer válasza zsolti72837 (#977) üzenetére


föccer
nagyúr

Tilt. Ennyi. Egyebkent meg azert annyira durva nem volt. Ha mondjuk lekevert volna egy pofont, akkor az durva lett volna. De igy csak sportszerutlen volt.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#979) shifty! válasza föccer (#978) üzenetére


shifty!
senior tag

Így van, volt ennél durvább is, pont Barney vs Taylor, elég emlékezetes:
"bunyó"

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#980) zsolti72837 válasza shifty! (#979) üzenetére


zsolti72837
őstag

Tudom, hogy volt durvább.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#981) f(x)=exp(x) válasza shifty! (#979) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Itt mi volt?

(#982) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

A Premier Leuageban még meddig megy ez a pontgyűjtés? :F

(#983) BBéci válasza f(x)=exp(x) (#982) üzenetére


BBéci
titán

Elolvashatnád a versenykiírást!
Még két forduló lesz, utána egy utolsó estén elődöntő és döntő.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#985) shifty! válasza f(x)=exp(x) (#981) üzenetére


shifty!
senior tag

Egy kis huzavona, Wright hozta a meccset, Barney pedig váltott volna pár "baráti" szót a nagyöreggel, Wright-ot meg még űzte az adrenalin és ment volna tovább ünnepelni ahelyett, hogy Bareveld rángatja és beszél hozzá, lehet azt sem túl barátságosan.
Állítólag azóta sem nagy barátok ők ketten.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#986) andy83 válasza shifty! (#985) üzenetére


andy83
aktív tag

Wright -> Taylor ;)

facebook.com/SzeretekMozizni

(#987) BBéci válasza shifty! (#985) üzenetére


BBéci
titán

Az eset után több nyilatkozat született. Azok egyikében Taylor elmondta, hogy szerinte Barney túl erősen szorította meg a kezét, majd nem akarta elengedni, picit megcsavarta és ezt vette zokon. Később bocsánatot kért és valami olyasmit is mondott, hogy inkább visszavonul, mintsem összevesszen Barnevelddel. Azóta teljesen felhőtlen a viszonyuk.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#988) shifty! válasza BBéci (#987) üzenetére


shifty!
senior tag

Ezekről már nem tudtam, köszönöm a felsötétítést :DDD

@andy83: Ez örök elírás, de igazad van :DDD Két kedvenc

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#989) föccer válasza föccer (#952) üzenetére


föccer
nagyúr

Jelentem feltettem a falra. FIncsi hangja van, egészen más életérzés, mint a rommá dobált kommerzre hajigálni. :)

Meg mondjuk kellett hozzá az is, hogy vettem nyilakat is, hamár lúd, legyen kövér alapon. Winmau gyártmány, 22 gramm, 90% wolfram. Kisse, hosszabb fajta, csepp alakú testtel, a hozzá adott tollal és nylon szárral. Nagyon jó húzása van, már most, a bemelegítésnél is jobban éreztem, mint a korábbi 18 gramm rezet 1 hét után. Az igényeim előadása után 3 készletből választottam.

Érdekes, hogy protektorral, gyűrűvel 24,06; 24,04 és 23,97 grammra jöttek ki a súlyok. Nem gondoltam volna, hogy ki fogom tudni mérni a nyilak tömegének a szórását, pláne, hogy a 22 g sett inkább 24 lesz. Ez van, majd reszelek rajtuk egy picit. :)

Lassan el kellene kezdenem számolni, hogy mit dobok.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#990) zsolti72837 válasza föccer (#989) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az jó sok sikert.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#991) Amarton


Amarton
tag

Aki szokott dobálni az nézze már meg, hogy a bullra 50 db nyilat eldob, akkor hánypontot szerez.
Nekem most 16 pont a rekordom. 3 hónapja dobálok.
A pontot a következőképpen kell számolni:
Kis bull : 1 pont
Dupla bull : 2 pont

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#992) Mela Kehes válasza Amarton (#991) üzenetére


Mela Kehes
addikt

14

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#993) föccer válasza Amarton (#991) üzenetére


föccer
nagyúr

Ilyet még nem próbáltam, de biztosan, hogy katasztrófális lenne az eredményem. Nem igazán gyakoroltam még a bullra dobást. Ugyan ezt 20-as szektorra/T20-ra is meg lehetne csinálni. Abban még lehet lenne valamilyen értékelhető eredményem. Mondjuk akkor már legyen 100 nyílból.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#994) BBéci válasza föccer (#989) üzenetére


BBéci
titán

A nyilak névleges tömegét a test+hegy adja, ehhez adódik hozzá a szár és a toll. A könnyű szárak 0,9-1,3 g közöttiek, és létezik 2,2, sőt, 4 grammos (Harrows Heavy Metal), valamint extra könnyű is. Tollból 0,5-0,7 az átlag, ennél nehezebbek a strapabíró kivitelűek, mint a Target Rhino, a növelt felületűek, mint a Harrows Max Air.

(#993) föccer
Edzésprogramunkban szerepel 400 pont a 20-as szektoron és 15 perc 20-asra dobálás. Előbbit a lehető legkevesebb nyíllal kell megdobni, utóbbinál értelemszerűen a legmagasabb pontszám a jó. Aztán 1-től 20-ig, emelkedő számsorrendben mindegyik szektort egyszer eltalálni, ebből nyilván 20 a rekord.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#995) Amarton válasza föccer (#993) üzenetére


Amarton
tag

Van ilyen teszt is.
100 nyíl akár melyik szektorra.
A sima szektor 1 pont.
A tripla 3 pont.
A dupla pedig 2 pont.

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#996) föccer válasza BBéci (#994) üzenetére


föccer
nagyúr

Igen, rájöttem, hogy valami ilyesmi lehet a dologban. Raktam rá protektort és gyűrűt is, ez pluszba még rájött.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#997) BBéci válasza föccer (#996) üzenetére


BBéci
titán

A nylon szárakhoz jár gyűrű, a megadott grammok azzal együtt értendők. Én is használok protektort, de az annyira könnyű, hogy említésre sem érdemes. Amikor a vékony gyári gyűrűk leszakadnak, azokat titán anyagúval helyettesítem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#998) Mela Kehes válasza BBéci (#994) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Én úgy szoktam, hogy növekvő sorrendben minden szektorra addig dobálok, amíg nem megy bele legalább két nyíl.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#999) gooool


gooool
őstag

Ma elégedett voltam magammal. :)
Haveromnál voltam soft-tal toltuk, nem nagy cucc, de amíg nem lesz sisal tábla, meg volfram szett addig is karban kell magam tartani. :)
Szóval összesítésben 7-5-re vertem, voltak leg-ek amikor 61-es átlagot is elértem és bejött egy 87-es és egy 93-as kiszálló is. (persze voltak nagyon rosszak is, de azzal nem szokás dicsekedni. :B :DDD )

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#1000) csuhi84


csuhi84
csendes tag

6 hét után megvan az első 180!!!!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.