Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) RegElek válasza beholder00 (#800) üzenetére


RegElek
csendes tag

Szerintem valami szivacsos anyag lehet, de én így oldottam meg:
Falvédő darts tábla köré
Mondjuk az is igaz, hogy azóta újragondoltam már ezt is, jobban, szebben is meg lehet csinálni.

https://regelek.hu/

(#802) Remi1234 válasza beholder00 (#800) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Falvédő. Gumiszerű anyagból van és amellett, hogy szerintem jól néz ki roppant hasznos. Sajnos az ára 10k körül mozog, de nekem megérte.

PSN ID: RemiFungus

(#803) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Kicsit furcsa most darts-ot nézni. Keresem is a karácsonyfát a szobában. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#804) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Hány pontot kap a győztes?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#805) zsotesz81 válasza Mela Kehes (#804) üzenetére


zsotesz81
senior tag

2-t , döntetlennél 1-1 pont

(#806) Mela Kehes válasza zsotesz81 (#805) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Tudsz olyan oldalt, ahol mutatnak tabellát. A wikipédián nincs (még) és az alkalmazásom 3 ponttal számol.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#808) Mela Kehes válasza #05304832 (#807) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ez lesz az, köszi.
Az elején nem figyeltem. Nem 10 leget kell nyerni? Vagy az később lesz?

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#810) vans? válasza Mela Kehes (#808) üzenetére


vans?
őstag

12 legig megy, ha valaki 7-et nyer, akkor vege.

Jo volt a tegnapi jateknap, bar az elejen nagyon egyhangu meccsek voltak, Lewis peldaul mit rakott te jo eg... Szegeny Barney szornyen is jatszott mondjuk. Remelem izgalmas lesz a tabella is a kesobbiekben.

hábm bábm

(#813) vans? válasza #05304832 (#812) üzenetére


vans?
őstag

hábm bábm

(#815) vans? válasza #05304832 (#814) üzenetére


vans?
őstag

PDC Hungarian Fan Club a facebookon. ;)

hábm bábm

(#817) razzorr


razzorr
őstag

Sikeresen átköltöztettem a táblát az új lakásba. Megcsináltam szépen köré a filc/osb lap kombinációt,de csak nem olyan halk amilyet szeretnék (tégla fal) :/ 1 réteg szivacsot még közzé teszek,meg a táblatartó csavart leszigszalagozom,hátha. De jobban aggaszt a kipattanó,ugyanis nem célom mostanság parkettát cserélni. Ti mit használtok? Mert nekem a dupla ipari filc anyagon is átmegy mint a vaj,meg a szőnyegen is. Valami olyan kellene,amit könnyű letenni és utána felvenni és összehajtogatni hogy ne egy 1x1es osb lappal kelljen szenvedni. Ajánlottak mosógép alátét gumit,de azért nem veszem meg hogy csak kipróbáljam. Meg a tábla köré is kellene egy plusz réteg,mert az osb-ből inkább kipattan mint beleáll. Annyit szarakodok már vele,hogy kezd a játék rovására menni. Mondjuk nem miattam kell ez a fene nagy védelem,hanem a lelkes ismerősök,család miatt :)

(#818) BBéci válasza razzorr (#817) üzenetére


BBéci
titán

Próbálom kitalálni, mitől annyira gyilkosak a nyilaid, hogy mindenen átmennek, ami a parkettre van fektetve, de az OSB-be bezzeg nem állnak bele. ;] Ez ellentmondásos.
A táblám ilyen lapra van szerelve, a mellé dobott nyilak belefúródnak, viszont ami kipattan, annak csak 10 %-a áll bele a szőnyegpadlóba. Szerencsére nem sokszor fordul elő, talán napi 1-2 alkalommal, tehát másfél-két óránként legfeljebb egyszer.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#819) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ma este darts a Sport1-en.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#820) Mela Kehes válasza leslieke (#819) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Már előre be van írva minden csütörtök a naptáramba. :C

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#823) Mela Kehes válasza #05304832 (#822) üzenetére


Mela Kehes
addikt

[link] Utána asszem az utolsó kettő kiesik és kieséses alapon folytatódik.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#824) razzorr válasza BBéci (#818) üzenetére


razzorr
őstag

Fene se érti ezeket a gyilkos nyilakat :)
Az osb annyira kemény,hogy ha izomból megdobom se áll bele,még filc nélkül se. Gondoltam a filc segíthet,de most nem is áll bele a félredobott nyíl és hangos is ha rendesen a táblára dobok. Szóval nekem ez az osb-filc varázslat nem jött be. Veszek helyette parafát, az osb-t meg lehet leteszem a Földre vagy veszek valamilyen kigurítható vastag gumiszőnyeget kevlár megerősítéssel és alá is betonozok ha szükséges :D

(#825) RegElek válasza razzorr (#824) üzenetére


RegElek
csendes tag

Nekem a duplán a tábla elé-alá tett közepes vastagságú padlószőnyeg vált be egyelőre.

https://regelek.hu/

(#826) beholder00


beholder00
tag

Nektek ezt a filc anyagot milyen árban adták? nekem 40x10 cm darabot 570ft-ért akarták adni :Y

(#827) RegElek válasza beholder00 (#826) üzenetére


RegElek
csendes tag

980-ért vettem 1 métert (~83cm széles), de azóta találtam olcsóbban is.
Mondjuk lehet, hogy számít az anyag vastagsága is, ami nekem van, az viszonylag vékony.

https://regelek.hu/

(#828) beholder00 válasza RegElek (#827) üzenetére


beholder00
tag

Lőttem képet, mondván nem nekem kell (főleg ennyi pénzért :D )

[ Szerkesztve ]

(#829) BBéci válasza beholder00 (#828) üzenetére


BBéci
titán

Biztosan filc? A képről inkább posztónak nézem.
Ilyesmire lenne szükségem kártyaasztal borításnak.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#830) beholder00 válasza BBéci (#829) üzenetére


beholder00
tag

Méteráruba voltam, biztos tudta mit mutat, de keresem a következő helyet mert ennyit sokallok rá.

(#831) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Amazonon most akciós a [falvédő]. Ha 2-3 ember összeáll, akár meg is érheti berendelni.

PSN ID: RemiFungus

(#832) BBéci válasza Remi1234 (#831) üzenetére


BBéci
titán

Ez kb. 7000 forint, amihez hozzáadódik a szállítási költség és több darab esetén vám és Áfa.
Ez miért nem jó? [link]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#833) Remi1234 válasza BBéci (#832) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Hát amit linkeltél az valóban sokkal jobb ár :) Én úgy emlékeztem, hogy kb 11k körül van itthon. Talán ha 3 db-ot rendel az ember akkor jön ki ilyen árban mint ez.

PSN ID: RemiFungus

(#834) BBéci válasza Remi1234 (#833) üzenetére


BBéci
titán

Nézz utána, mennyit kérnek a szállításért és számold ki a vámot, Áfát!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#835) Remi1234 válasza BBéci (#834) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Jogos, a fake amcsi akkomal voltam bejelentkezve :) A magyarral más más képet mutat a dolog :)

PSN ID: RemiFungus

(#836) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Tollakat, szárakat szeretnék venni online. Melyik oldalt ajánljátok?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#837) BBéci válasza Mela Kehes (#836) üzenetére


BBéci
titán

Hazait vagy külföldit keresel?
Itthoniból nincs nagy választék: www.darts.hu és www.novoparts.hu

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#838) Mela Kehes válasza BBéci (#837) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Itthonit. A novoparts-on nézelődtem már. Találtam gagyibb oldalakat is, de akkor azok felejtősek?

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#839) Remi1234 válasza Mela Kehes (#838) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ha esetleg meggondolnád magad és UK-ből rendelnél szívesen becsatlakoznék :)

PSN ID: RemiFungus

(#840) vans? válasza Mela Kehes (#838) üzenetére


vans?
őstag

Nekem a darts.hu-val vannak jo tapasztalataim.

hábm bábm

(#841) Mela Kehes válasza vans? (#840) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Akkor ez már kettő. Itt nézek szét. :R

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#842) RegElek


RegElek
csendes tag

Sziasztok!

Sikerült eladom a Pro SFB táblát, ma pedig megvettem a Blade 4-et.
Mennyire számít az hibának, illetve mennyire fordul elő az új tábláknál, hogy:
- az egyik fekete szektorban kilóg a szál már most
- itt-ott a drótozás mellett pici repedések vannak
- a bull zöld részén, mintha az egyik oldal picit be lenne süllyedve
(holnap csinálok képeket)

Érdemes e emiatt esetleg visszavinni vagy kiröhögnek, hogy mindegyik táblán fogok ilyen apró dolgokat találni?

https://regelek.hu/

(#843) BBéci válasza RegElek (#842) üzenetére


BBéci
titán

Direkt szoktam figyelni a profik meccsei alatt a táblákat, azok sem hibátlanok. De amelyikért pénzt adok, attól elvárom, sőt, megkövetelem, hogy közel legyen a tökéleteshez. Ha legközelebb veszek egyet, addig válogatok a raktárkészletből, amíg számomra megfelelőt találok.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#844) föccer


föccer
nagyúr

Tegnap végre eljutottam odáig, hogy megvettem az első 18 g-os nyilaimat. Eddig 12 grammossal hajigáltam, de sosem éreztem az igazinak. ez a 18 grammos viszont húz rendesen

Aréna plaza, sport direct, ha jól emlékszem valami kemény 700 ft volt a szett, műanyag tollal.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#845) BBéci válasza föccer (#844) üzenetére


BBéci
titán

18 grammos nyíl softhoz való, steelre nem használnék 20 alattit, az tuti. 700 forintért valami extra minimál minőség lehet, szerintem olyat nem szabadna a kezedbe venni sem. Szombaton kipróbáltam egy haverom 1600 forintos nyilait, de az első 3 után nem kívántam velük többet dobni.
Mindenképpen wolfram testűt vegyél, meglátod, ég és föld!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#846) föccer válasza BBéci (#845) üzenetére


föccer
nagyúr

Majd eljön az ideje, csak szórakozásként, időtöltésként dobálok.

Tényleg nem valami nagy szám, de ez most szimpi. Jó, stabil a fogása, kicsit orrnehéz, ami nekem szimpatikusabb. Majd ha hozzá szoktam egy kicsit a súlyához, akkor lehet felmegyek 22 v 25 grammosra.

egyébként vettem egy 22 grammos szettet is, de nem illik a kezemhez a törzse, mindig megcsúszik rajta az ujjam.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#847) BBéci válasza föccer (#846) üzenetére


BBéci
titán

18 után a 25 g túl nagy ugrás lenne, másrészt az már nehéznek számít, kevesen szeretik. A forma, a súlyelosztás, a recézettség fontos tulajdonságok, meg kell találni a kezedhez, dobási stílusodhoz legjobban illőt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#848) föccer válasza BBéci (#847) üzenetére


föccer
nagyúr

Most még a 22 g is nehéznek tűnik. Majd meg látom. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#849) RegElek


RegElek
csendes tag

Meglepően jó a Huybrechts - Chisnall meccs eddig :)

https://regelek.hu/

(#850) leslieke válasza RegElek (#849) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K Végig jó volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.