Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) cor


cor
őstag

hi
lusta vagyok keresgélni :B az elektromos dartsban mely dobások az érvényesek?

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#152) KMan válasza cor (#151) üzenetére


KMan
őstag

attol fugg mennyire vagy sportszeru. hamar kiesett a tablabol akkor nem tudsz mit tenni, max dobsz egy outot, ha pedig mast vesz be mint amit dobtal, akkor kompenzalasra dobsz. mivel versenyek nincsennek elekt. tablan, ezert a haveroktol is fugg.

tegnap este adta. t20,t20 es... 5. :DDD bokam lefostam :))

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#153) kennyke


kennyke
aktív tag

Hy all!

Ezennel csatlakozom én is a klubhoz! Megtettem volna hamarabb is csak nem gondoltam, hogy itt a ph!-n van dartsos topik :DDD
Szeretnék itthonra elektromos darts táblát venni, és ebben kérném a segítségeteket.
Tudtok valamit ajánlani? Valami olcsóbb fajta bőven megteszi, csak annyira kell, hogy ne essek ki a formából :) A normál fém tűs megoldás semmiképp sem lenne jó, féltem a parkettát, meg a falat :)
Huu, ha már írok, storyzok egy kicsit :DDD :
A szokásos vendéglátó egységben tötöttük a hétvége egy részét. Épp dartosztunk a már jól megszokott gépi dartson. Konkrétan kiütős 301-et. Egy sima 6 kellett volna egy 200 feletti kiütéshez, amikoris kicsit mellément. A d6 melletti fekete részt találtam el, és a gép t18-nak vette be. Nagyon megdöbbentünk, mert még sohasem láttuk hibázni a gépet.
Járt már hasonlóan valaki? Ez megszokott dolog, és csak nekünk volt fura?

(#154) cor válasza KMan (#152) üzenetére


cor
őstag

eh szoval már nincs elektromos táblára verseny?
anno még mikor elöször táblát vettünk volt(Eusporton mutogatták),na mind1 :)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#155) cor válasza kennyke (#153) üzenetére


cor
őstag

hát az ilyen ''nagy'' bevásárlö központokban kb 4-5e-töl vannak az olcsobbak

s hogy összekössem a storyddal,a legutolos tábla,joadag dobálás után(kb fél koliszobában),kicsit megkergült:akkor is beadta a dupla20at ha felé dobtad,valamelyik dublamezöt szimplanak számolta,vagy eccerüen kikapcsolta magát...

ezek az olcsobbak viszont egyáltalán nem birják a versenysulyu nyilakat,pikkpakk szétrepedeznek/töredeznek

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#156) kennyke válasza cor (#155) üzenetére


kennyke
aktív tag

Valóban, tegnap találtam 5k-ért táblát. De azt honnan lehet tudni, hogy melyik mennyire bírja a strapát? Esetleg van tapasztalatod?

(#157) cor válasza kennyke (#156) üzenetére


cor
őstag

3ilyen táblánk volt,mind közösbe
ebböl 2t a verseny dartsok zuztak szét
a 3.dik meg behulyült

viszont ha normálisan jáccol rajta-értem ezalatt ha az ilyen izombol belehajigálom dolgot kerülöd- akkor kb egy évet megél
mondjuk lehet többet is,de azt nemtom,mivel a 3.nál is volt olyan h valaki csak összevoszza belehajigálta,mert addig nemigen dartsozott,de mivel meglátta a táblánkat muszáj volt kiprobálnia :)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#158) Sipi16 válasza KMan (#152) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ebben szerintem nincs igazad.
A steel az a normál táblás a soft pedig a müanyag táblás verseny. Vagyis van elektromos táblás verseny is.
Vagy én tévednék????


[Szerkesztve]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#159) KMan válasza Sipi16 (#158) üzenetére


KMan
őstag

A gep hibazhat, a gep es a jatekos is siethet vagy keshet, a nyil kieshet. En meg nem lattam a Eurosporton elektromos tablas versenyt, bar ha van hulyeseg szvsz. (csak mert latom hogy egy csomo gondunk van pedig par haverral jatszunk esti lazitas keppen, nemtudom hogy oldjak meg a versenyen ha vmi gubanc van.)

[Szerkesztve]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#160) Sipi16 válasza KMan (#159) üzenetére


Sipi16
senior tag

Azt passzolom hogy ha gubanc van mit csinálnak, de akkor minek két nevű verseny (steel, soft) ha nincs elektromos verseny?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#161) KMan válasza Sipi16 (#160) üzenetére


KMan
őstag

vannak soft tablak amik nem elektromosak es papairon jegyzik az eredmenyt valamint csak az a nyil szamit ervenyesnek amit a jatekos sajat kezuleg huz ki.
(gondolom mert en eddig csak steel tablas versenyt lattam)

mas: haverom tegnap --> t20,t20,t18 -->174 :Y :C :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#162) ponti_ak válasza Sipi16 (#160) üzenetére


ponti_ak
addikt

Sziasztok,
Természetesen van soft szakágban is bajnokság, és nem is egy Európa-bajnokunk van már, főleg női oldalon, jópáran vannak akik többszörös bajnokok, és a világbajnokságon is szerepelnek magyarok... Csak nem annyira köztudott (sajnos).

Kb. 1 éve magam is ''rendszeresen'' jártam le darts-klubba, sőt, le is igazoltam, de sajnos elég hamar alábbhagyott a lelkesedésem... :( Pedig nagyon jó kis sport ez! És hogy steel vagy soft, az mindegy, csak menjen a játék, és hulljanak a tripla-huszak! :)) :R

Up a remek topiknak! Hajrá PH!-darts!!! :)

(#163) donpe


donpe
aktív tag

Szevasztok!
Én is beszállnék a topicban. A Taylor-Barneveld döntő megfertőzött engem is, úgyhogy vettem egy Eric Bristow's Soft Dartgame-t a Harrowstól. Tök jó, szerintem nem is volt drága. 9k volt a tescóban. Tegnap vettem még hozzá normális nyilakat(Harrows pirate 16g), úgyhogy így már tök jó.
A topikba beszállva: én is láttam már versenyt soft táblán az eurosporton. Tehát biztosan létezik hivatalos verseny is. Én örülök, hogy soft táblát vettem végül. Így nem kell számolgatni a pontokat, és szerintem egy kezdő számára sokkal élvezetesebb. Na meg persze nem dobálom tele a falat, meg a parkettát:). Talán ha már tudok normálisan játszani, majd benevezek egy steel-re is.
Nem tudtok valami honlapot ahol normálisan le van írva a dobás technikája?

(#164) ponti_ak válasza donpe (#163) üzenetére


ponti_ak
addikt

Az (ex)club-om honlapja: Soul Darts Club [link]
Itt le van írva minden magyarul, amit tudni érdemes a dartsról elméletben... plusz van itt egy csomó külföldi site linkgyűjteménye is...

A dobótechnikáról (és minden másról IS) konkrétan ezen belül: [link]

Jó olvasgatást, és gyakorlást.
üdv. ;)

[Szerkesztve]

(#165) napos2600


napos2600
tag

enm bírtam végigolvasni, de szerintem egy PH! összeröffenést szervezhetünk! mióta az ijjászból kiutálták a csocsósok a darts táblát azóta a noiret lett a törzshely, ide gondoltam egy kis összejövetelt szervezni.
ha támogatjátok, akkor gyertek. találjuk ki a részleteket időpont ügyileg;) persze más hely elen sem vagyok, csak férjünk el!

(#166) KMan válasza ponti_ak (#164) üzenetére


KMan
őstag

nagyon jo a link, koszi.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#167) Sipi16 válasza napos2600 (#165) üzenetére


Sipi16
senior tag

Jó ötlet én benne lennék csak melyik vonal? soft vagy steel?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#168) napos2600 válasza Sipi16 (#167) üzenetére


napos2600
tag

én soft-ban vagyok jó, mert azt játszom már vagy 8 éve. de játszhatunk steel-t is, az is van ott. az mondjuk olcsóbb, de én is utálok számolgatni:D

(#169) donpe válasza ponti_ak (#164) üzenetére


donpe
aktív tag

Köz :R

(#170) peterszky válasza napos2600 (#165) üzenetére


peterszky
őstag

[link]
Jó helynek tűnik :R
Vizsgaidőszak után talán rá is érnék egy ilyen találkozóra

What else you gonna do on a Saturday?

(#171) KMan válasza peterszky (#170) üzenetére


KMan
őstag

korrekt de 55-os atlaggal nem merem letolni a kepem ;]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#172) peterszky válasza KMan (#171) üzenetére


peterszky
őstag

bárcsak állandósulna nálam egy 55ös átlag :DDD
Sajnos elég nagy a kilengés átlag terén :( És általában a negatív kilengés többször jön be :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#173) KMan válasza peterszky (#172) üzenetére


KMan
őstag

mennyi az atlagod mire dobalsz? Nekem vhogy jobban kezreall a 19 de viszonylag jol valtok fel 20-ra. 501-enkent meg alt. 2*t19 - et talalok el, es max egy t20 csuszik be, mert a harmadik nyilat alt. feldobom 20-ra. (ha mondjuk bejon egy t7 es 3 azokat imadom, akkor feldobok) ja es en csak soft-ot jatszom 18grammos haroows nemtommivel :)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#174) peterszky válasza KMan (#173) üzenetére


peterszky
őstag

Én steelel nyomom, asszem 19 v 20g-os nyíllal. Általában t20at célzom néha t19 és t18, de ezek nem nagyon mennek. Átlagot csak úgy kbra számolom fejben, olyan 40-50 között szokott lenni, jó napokon volt már 60.

What else you gonna do on a Saturday?

(#175) ponti_ak válasza KMan (#166) üzenetére


ponti_ak
addikt

:) Nincsmit.

A Noiret szerintem is jó hely, bár kicsit drága... Atlantis a Forgách utcai metrómegállónál (tágas, sok tábla), vagy az előbb linkelt Soul DC a Tabán-ban (bár sokkal kisebb) szintén jó helyek, az klubban dobálózó lányok/srácok jó fejek mind. :))

(#176) donpe


donpe
aktív tag

Szegeden nem tudtok valami jó helyet a Fren Club-on kívül? Lehetőleg olyat ahol van steel. Estleg van itt a fórumon valaki SZEGEDRŐL?

[Szerkesztve]

(#177) donpe


donpe
aktív tag

Na... :O Leült a totyik. :O

(#178) erdey_a


erdey_a
őstag

Vajon a szoft tű beleáll a steel táblába???

Vérboci

(#179) napos2600 válasza erdey_a (#178) üzenetére


napos2600
tag

van amikor igen ;)
''Ha azt mondom, hogy tanácstalan voltam, akkor meglehetősen enyhén fejeztem ki magam. Először is elmentem darts-ot dobálni pár percig. Ránézésre nyugodtnak látszódtam, a figyelmes szemlélőnek legfeljebb az tűnhetett fel, hogy a tábla mellé dobott nyilak is beleálltak a falba. Pedig műanyag hegyűek.'' JoeP
forrás: [link]

(#180) erdey_a válasza napos2600 (#179) üzenetére


erdey_a
őstag

na csak azért kérdezem, mert parketta kímélőbb volna a soft dart, de a szizál tábla meg már jó ideje adott. Csak az új kérót nem akarom szétjuggatni :DDD

Szóval beleáll fixen, vagy sem?

Vérboci

(#181) napos2600 válasza erdey_a (#180) üzenetére


napos2600
tag

hát fura is lenne, ha beleállna, mert akkor csak egyféle táblát árulnának és egyféle hegyet;) a kéró szétjuggatásának elkerülésére meg ajánlott valami vastag védőréteget letenni a tábla környékére, pl. egy szőnyeget, vagy kettőt:D

(#182) erdey_a válasza napos2600 (#181) üzenetére


erdey_a
őstag

szomorú vagyok :O

Vérboci

(#183) vakondka válasza erdey_a (#178) üzenetére


vakondka
őstag

A szoft dartnyíl simán beleáll a steel táblába.
Én Winmau-val próbáltam, azzal tökéletes, viszont nem árt ha a soft nyílnak van elég súlya, mert (tapasztalatom szerint) inkább azon múlik, hogy beleáll-e.
A 14, 16 g-os nyilakat meg kell dobni rendesen, de a 18g-os már teljesen könnyen beleáll.

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

(#184) KrAt


KrAt
veterán

Nah sorry az UP-ért, de vmit nem értek :)

501-es játékban, ha pl 16 a kiszálló, miért nem lehet szimpla 16-ot dobni, miért kell dupla8-at dobni? :U

(#185) peterszky válasza KrAt (#184) üzenetére


peterszky
őstag

Mert ez a szabály ;) Mást én sem tudok róla.

What else you gonna do on a Saturday?

(#186) KrAt válasza peterszky (#185) üzenetére


KrAt
veterán

Okés :) Így elég is nekem :R

(#187) concret_hp válasza KrAt (#184) üzenetére


concret_hp
addikt

mert valószínűleg az 501 dupla kiszállóval c. játékról van szó :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#188) Sipi16 válasza KrAt (#184) üzenetére


Sipi16
senior tag

Attól függ, hogy milyen játékot jászol. Van ahol a beszálló is csak dupla lehet...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#189) KrAt


KrAt
veterán

Nem játszottam semmit, Eurosporton néztem :)

(#190) Sipi16 válasza KrAt (#189) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igen, ES-on már alap a dupla kiszálló... Azért nekem nem biztos, hogy sikerülne.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#191) Pubszon


Pubszon
veterán

Hali.
Vki meg tudná mondani nekem hogy honnan tudom letölteni a darts szabályzatot?
Elektromos táblám van ha ez lényeges.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#192) peterszky


peterszky
őstag

Most megy a Sport2-n a VB döntő!
Part játszik Shepherddel (remélem jól írtam :) )

What else you gonna do on a Saturday?

(#193) Zewa válasza peterszky (#192) üzenetére


Zewa
senior tag

Bezony, láttuk. itt igen döntő volt a rutin meg az évek. Sz@rrá izgulta magát szegény srác. :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#194) peterszky válasza Zewa (#193) üzenetére


peterszky
őstag

Bizony, nem kicsit volt ideges :) Azért a végén Partnak is remegett a keze, de megdobta azt a duplát.

What else you gonna do on a Saturday?

(#195) backy


backy
újonc

Sziasztok!Segítsetek nekem! Mi annak a számnak a címe ami a datrsversenyeken szokott szólni?

(#196) mahatma válasza backy (#195) üzenetére


mahatma
aktív tag

Planet Funk - Chase the Sun

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#197) backy válasza mahatma (#196) üzenetére


backy
újonc

köszönöm szépen-444 :)

(#198) peterszky válasza mahatma (#196) üzenetére


peterszky
őstag

A mostani adások alatt már minden reklám előtt elmondják, mert annyian kérdezik, hogy mire tombol a sok angol :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#199) KMan válasza peterszky (#198) üzenetére


KMan
őstag

meg is hallgatom most :)

[ Szerkesztve ]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#200) smith#006


smith#006
csendes tag

hy! milyen gyakorló játékokat ajánlanátok ?? amivel jól lehet fejlődni
és melyik nyílfajta a legjobb ?? hány grammos stb...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.