Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) BBéci válasza Mela Kehes (#899) üzenetére


BBéci
titán

Többször leírtam a megoldást: lyukasztott tollat és gyűrűt kell használni, többé nem fognak kiesni.

A PDC oldaláról elérhetőek azok a videók.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#902) Mela Kehes válasza BBéci (#901) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ez a lyukasztó és ilyen a gyűrű?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#903) BBéci válasza Mela Kehes (#902) üzenetére


BBéci
titán

Igen, ezekről beszéltem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#904) Mela Kehes válasza BBéci (#903) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ilyen gyűrű nem jó hozzá? Csak mert két különböző oldalon van a lyukasztó és a gyűrű.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#905) BBéci válasza Mela Kehes (#904) üzenetére


BBéci
titán

Sem a képről, sem a szövegből nem derül ki, hogy az miféle gyűrű. Ugyebár kétféle létezik, normál és lyukasztotthoz való. A kettő belső átmérőben és szélességben is eltérő.
Harrows lyukasztó pontosan akkorát vág ki a tollból, hogy passzol bele a Target "slot lock ring".

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#906) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Hali!
10k-ért milyen darts táblát + nyilak ajánlottok amatőr szintű dobálásért? :)

(#907) kopepe válasza f(x)=exp(x) (#906) üzenetére


kopepe
aktív tag

Ne haragudj,de gondolom irodalomból jobb voltál,mint nyelvtanból !?
Egy minimális szintet üssünk már meg könyörgöm !!!
Elolvastad azt,hogy mit írtál,mielőtt beküldted ?

DOBÁLÁSÉRT .... :((

AJÁNLOTTOK ????

[ Szerkesztve ]

(#908) Amarton válasza f(x)=exp(x) (#906) üzenetére


Amarton
tag

Ha csak hébe-hóba akarsz dobálni, akkor Winmau Rebel tábla + Unicorn steel CORE PLUS BLACK 23g
Ez megáll 10 körül.

Ha naponta akarsz dobálni, akkor már kellemetlen lesz, amikor a drótról kipattan a nyíl.
Ebben az esetben már komolyabb táblát kell nézni. Nekem Unicorn Eclipse Pro van, de többet nem venném meg. Winmau táblát vennék helyette mondjuk a Blade4-et, vagy a legjobb tábla most a piacon a dual core.
Én is réztestű nyíllal kezdtem, amit megbántam. 3000 Ft-os befektetés volt, amit 1 hónap múlva már nem használtam, mert Wolfram nyílra cseréltem. Target Play nagyon jó áron van.
A réztestű nyíl nagyon nagy. A triplába jó ha kettő belemegy és nálam a harmadikat mindig eltérítette.
Falvédőn is érdemes gondolkodni. Nálam egyszer kétszer előfordul, hogy táblán kívül landol egy nyíl. Ilyenkor nagyon jó, hogy a falvédőben áll meg.
Aztán engem az is zavart, hogy nem egyenes a fal. Amikor kíhúztam a nyilakat, akkor a tábla el tudott fordulni. Vettem ezt: Rotafix darttábla tartó ONE80. Ez helyén tartja a táblát, és könnyű forgatni a szektorokat.
Hát röviden ennyi :)

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#909) f(x)=exp(x) válasza Amarton (#908) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Köszi szépen! :R
Sokat segítettél, megnézem hogy milyen.

kopepe: jogos, csak telefonról írok és nem nézem hogy mit javít a Swiftkey. :)) Remélem azért nincs harag. :R

[ Szerkesztve ]

(#910) kopepe válasza f(x)=exp(x) (#909) üzenetére


kopepe
aktív tag

Harag? Az nem is volt.
Ez nem olyan bumszli,és jó az ára.
Például

[ Szerkesztve ]

(#911) PRDZsolesz válasza kopepe (#910) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Ilyet használok 24g-os kivitelben. Nekem nagyon tetszik, ár-érték arányban szerintem jó.

(#912) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Na átnéztem a boltok kínálatait és a következő megállapítás jutottam:
Dartsnyíl - Harrows Silver Arrows steel 22g
Dartstábla - emelem a keretet 10k-ra, mert ebben az ársávban vannak normálisabbnak mondható táblák. Itt mi az ajánlott?

(#913) belo7 válasza f(x)=exp(x) (#912) üzenetére


belo7
csendes tag

Én azt javaslom sportsdirect.com-on néz szét, ott vannak olcsó nyilak és táblák, igaz nem olcsó a szállítás ha jó rémlik 3000 ft. De ott egy unicorn eclipse pro tábla 9200 ft. A nyilak se drágák, igaz nem nagy a kínálat.

[ Szerkesztve ]

xperia mini pro-LG optimus L9 II

(#914) csuhi84


csuhi84
csendes tag

Sziasztok. Csak az lenne a kérdésem, hogy milyen átlagotok volt 1hónap majd 2 hónap gyakorlás után??illetve milyen gyakorló feladatokat végeztetek kezdő szinten??köszi a válaszokat!!

(#915) kopepe válasza csuhi84 (#914) üzenetére


kopepe
aktív tag

Én nem gyakoroltam soha,bár ez én vagyok.
Mi csak játszottunk és játszottunk,aztán nyerjen az aki a jobb.
10 év alatt dobtam 4-5 alkalommal 180-at.(nem túl sok tudom)
120-140 rengetegszer megvan,csak nem többször 1 meccsen belül sajna.
Nemrég sikerült a 3xtripla19=171
Mostanában jobb vagyok alul,mint felül :D
És akármennyit játszom,a 16-os szektor az én MUMUSOM.(egyszerűen nem megy)
A múlt héten 501-es dupla kiszállóval egyéni rekordként kiszálltam 7 körből !!!
8 körből már 6-7x is tavaj.
Crickett-ben még nem sokan nyomtak le,és előtte nem mákostésztát burkolok :K
Szóval én így nyomom lazán :D
Nó Stressz!!!

[ Szerkesztve ]

(#916) Amarton válasza csuhi84 (#914) üzenetére


Amarton
tag

Nekem 1 hónap után 36 körül volt. Szimpla kiszállóval.
2 hónap után olyan 42 körül van.
Volt olyan is, hogy az első 9 nyilas átlagom 79 volt.

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#917) föccer válasza kopepe (#915) üzenetére


föccer
nagyúr

Én 2 éve hajigálok, tök rendszertelenül és bármiféle komolyság nélkü, de még nem jött a 180, szóval no para, nem kell pronak lenni. Mondjuk az is igaz, hogy nem verseny táblára dobálok, hanem valami vékonyított dupla-tripla szektorosra, ami kb fele a verseny táblán lévő szektoroknak.

7 körös kiszálló hazai amatőr versenyeken már jónak számít, ahogy hallomásból értesülök, szóval teljesen jó az.

ps: jah. és nem számolok, csak hajigálok. :D

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#918) kopepe válasza föccer (#917) üzenetére


kopepe
aktív tag

Mondjuk én Soft-al küzdök,de gondolom mindegy.
Ha például cricket-ről van szó,valahogy átkapcsol az agyam,vagy tudja,hogy mi a dörgés,és azokat a szektorokat jobban dobom ?! Nemtom megmagyarázni,de ha rá vagyok kényszerítve bizonyos szektorokra,azokat abban az esetben könnyebben megdobom,mint egy 501-es játékban ahol a végéig bármit dobhatsz szinte.Addig mintha a többi nem is létezne(nem szabad dobni),CSAK "azokat".
Csak 1 eszmefuttatás :D

[ Szerkesztve ]

(#919) Brentford válasza Mela Kehes (#900) üzenetére


Brentford
csendes tag

Youtube-on megtalálható, egyszerűen csak beírod a következőt: "Betway Trick Shot League"
Az eddigi 3 lejátszott kör rajta van. :)

(#920) Mela Kehes válasza Brentford (#919) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Köszi, PDC-n nem találtam

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#921) Brentford válasza Mela Kehes (#920) üzenetére


Brentford
csendes tag

Szívesen! :)

(#922) BBéci válasza Mela Kehes (#920) üzenetére


BBéci
titán

A Facebook PDC Hungarian Fan Club oldalra gondoltam. Bocs, amiért nem írtam egyértelműen!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#923) Mela Kehes válasza BBéci (#922) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Az más. Én meg azt gondoltam béna vagyok. :)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#924) Mela Kehes válasza kopepe (#910) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Be is ruháztam egyre! :D

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#925) csuhi84


csuhi84
csendes tag

Valakinek lenne kedve játszani pár leget jövőhéten valamikor Nyíregyházán?? Illetve van darts szakuzlet Nyiregyen???

(#926) f(x)=exp(x) válasza csuhi84 (#925) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Bethlen Gábor utcán van egy jó kis bolt. :)

(#927) föccer


föccer
nagyúr

Hi!

Milyen verseny tablat avasoltok megvetelre?

Koszi:R

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#929) Amarton válasza föccer (#927) üzenetére


Amarton
tag

Ha pénz nem számít, akkor Winmau Blade4 Dualcore.
Ha egy kicsit számít, akkor olyan tábla, aminek vékonyra van a drótozása köszörülve.
Ezek a táblák is 10 felett vannak.
Ebben a sorrendben:
Winmau
Unicorn
Target
One80
Harrows

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#930) föccer válasza Amarton (#929) üzenetére


föccer
nagyúr

Koszi. Az, hogy 10 vagy 12 k nem igazan erdekel. Koszi, akkor utana jarok.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#931) BBéci válasza Amarton (#929) üzenetére


BBéci
titán

22 éve használok Harrows táblákat, a klubban is azokra dobálunk, teljesen rendben van a minőségük. Ettől függetlenül a következő táblám olyan lesz, ami nem kis pogácsákból készült, hanem egy darabból, mert zavar a hegyekre tapadó ragacs.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#932) Mela Kehes válasza BBéci (#903) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ma megérkeztek. Álom. :)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#933) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Csütörtökön valaki látta a premier leuage-t? Von Gerwen nem semmit alkotott! :)

(#934) BBéci válasza f(x)=exp(x) (#933) üzenetére


BBéci
titán

Az brutális volt, azóta csak csóválom a fejemet, ha eszembe jut.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#935) andy83 válasza f(x)=exp(x) (#933) üzenetére


andy83
aktív tag

Gary azért csak behúzta az este végén a meccset ellene. :P

facebook.com/SzeretekMozizni

(#936) BBéci válasza andy83 (#935) üzenetére


BBéci
titán

Drukkoltam, hogy sikerüljön.
Gerwen jelenleg a legjobb, de egy este két meccsen nem tudja ugyanazt az elképesztően magas színvonalat produkálni. No meg az ellenfelén is sok múlik. Ha jól emlékszem, Wade egyetlen 180-at sem dobott.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#937) f(x)=exp(x) válasza BBéci (#936) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Azért Gerwen a második meccsen se volt semmi.

(#938) BBéci válasza f(x)=exp(x) (#937) üzenetére


BBéci
titán

Azt senki nem mondta, hogy sz@rul játszott.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#939) andy83


andy83
aktív tag

Jó meccsek lesznek holnap is! :DD

RvB vs. Anderson
MvG vs. Taylor

De akár a többi meccset is felsorolhattam volna, annyira erős párosítások... :))

facebook.com/SzeretekMozizni

(#940) csuhi84


csuhi84
csendes tag

Sziasztok. Tudja valaki hol tudom megnézni a ''portrait in darts-Phil Taylor ''című teljes videót????az 5 perces videót megtaláltam a youtubeon de ha jól hallottam akkor egy hosszabb videóról beszéltek tegnap este a közvetítésben!!köszönöm előre is.

(#941) belo7 válasza csuhi84 (#940) üzenetére


belo7
csendes tag

Szerintem a teljes rész nincs fent videomegosztókon. Azt meg kell venni pl.a dartscorner-ről (24 font az ára). Amiről beszéltek, egy srác véletlenül kettőt rendelt és azt árulta a pdc fan adatlapján, ha jó emlékszem 7 ezer forintért.

xperia mini pro-LG optimus L9 II

(#942) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!

Regota erdekel a darts, gondoltam beszerzek egy jobb tablat kezdesnek. Talaltam egy alig hasznalt Winmau Pro SFB-t, 5x dobaltak ra kb, 3 eves, abbol 2-t a szekrenyben volt.
Vajon megeri megvenni? Nem problema hogy ennyi idos a tabla? Mert az allapota tenyleg mint az uj.

Koszonom a valaszt! :R

Üdv, Balázs

(#943) BBéci válasza gooool (#942) üzenetére


BBéci
titán

Az a baj vele, hogy kerek (kör keresztmetszetű) a drótozása és a rögzítése sok értékes helyet vesz el a tripla szektorokból. Ezért nagy százalékban pattannak vissza a nyilak, ami baromi bosszantó.
Viszont egyelőre nem lehet tudni, mennyire fogsz rákapni a dartsozás ízére. Ha van 10000 forintod táblára, inkább penge (kés) drótozásút vegyél.
Van egy 22 éves táblám, az is használható, csak kissé kiszáradt, ezért az erősen dobott nyilak mélyen belefúródnak és koppannak a hátlapján. Tehát a 3 éves tábla még szinte újnak tekinthető.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#944) gooool válasza BBéci (#943) üzenetére


gooool
őstag

Tanarom is a Blade 4-et ajanlotta, nala is arra dobaltunk, de most 13ezret nem tudok kiadni ra, ez a tabla pedig 2500-ba lenne, ami apropenz es kezdesnek ugy gondolom eleg, igy is mas vilag, mint a papir gagyik, nemde?

Üdv, Balázs

(#945) föccer válasza gooool (#944) üzenetére


föccer
nagyúr

2500-at siman megér, ha nincs az összes tripla szétdobálva.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#946) BBéci válasza föccer (#945) üzenetére


BBéci
titán

Egyetértek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#947) gooool válasza föccer (#945) üzenetére


gooool
őstag

A kollega szerint kb nem is hasznalta, megvette, parszor dobalt ra majd a szekrenybe rakta, bar a kepek is ezt erositik meg.
Megprobalom megvenni, aztan lesz ami lesz, de remelem egy patent kezdo tablanak orulhetek majd. :)

Üdv, Balázs

(#948) föccer válasza gooool (#947) üzenetére


föccer
nagyúr

akkor plane megeri.

ha mégsem kell, atveszem.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#949) gooool válasza föccer (#948) üzenetére


gooool
őstag

Rendben, de remelem azert lesz maradasa a tablanak, regota faj ra a fogam. :)

Üdv, Balázs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.