Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Particionálás

Hozzászólások

(#1120) ceia válasza King Unique (#1119) üzenetére


ceia
őstag

Ekkora vinyóm még nem volt és ráadásul ez nem is 7200-on megy.. De kb. 5 órára azért nem számítottam. Meg akartam győződni róla, hogy tökéletes állapotban van-e a vinyó, nem sérült-e pl. a szállításkor. (benzinkútnál vettem át) Ahogy sejtettem, megszivatott, 98% volt mikor indulnom kellett melóba :W :)) Azért fura, hogy kiléptem a diskpartból es az mégis folytatta a formázást. Többször elindítottam, kiléptem, próbálkoztam vele hogy rávegyem, álljon le, pl. rescan-nel, egyéb parancsokkal. De a háttérben vígan formázgatta a vinyót. Persze cancel parancs nincs.. A feladatkezelőben a futó taskok között nem tudtam beazonosítani, diskpart néven nem volt ott. Bár a diskmanagementben élt a cancel format lehetőség, ha rányomtam még "homokórázott" is (nem tudom Win7-en minek lehet nevezni azt a vackot - karikázott?), de a format mégis ment tovább. Végülis megcsinálta, 1861.01MB ez gondolom rendben van. Azért óvatosságból újra partícionálom és gyorsformázom, nehogy később derüljön ki, hogy mégsem lett jó az az elszabadult format :)

        it's more fun to compute

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Particionálás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.