Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) thomeef válasza #57919488 (#50) üzenetére


thomeef
őstag

Senki nem mondta hogy MMO lett volna, és egyébként is örülni kell annak ami van, szerintem messze jobb lesz mint a hasonló típusú steam-es társai.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#52) ldave


ldave
félisten

Ahogy olvasgatom hazai és külföldi oldalakon a véleményeket a játék bejelentése kapcsán, úgy érzem, hogy itthon sokkal több a csalódott (sőt, mérges...) ember, mint az angol oldalakon.

A Slime draws near! Command?

(#53) M3oH válasza #57919488 (#50) üzenetére


M3oH
addikt

Fizetés résszel egyetértek, én is erre számítok. Sztem azt sosem fogjuk megtudni, mi lett volna az a titan project. És lehet nem is baj. Blizzardnak itt a WoW, felesleges lett volna egy másik mmo mellé. Inkább azt hegesztik még 10évig. Ezzel pedig lefednek megint egy játékstílust, és én azt gondolom, hogy ütős kis játék lesz ez.

(#54) nonsen5e válasza ldave (#52) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez nem meglepetés, nálunk soha senkinek semmi nem tetszik. :P Mindig szeretünk valamin, bármin.. zúgolódni. Rebellis egy népség vagyunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#55) #57919488 válasza thomeef (#51) üzenetére


#57919488
törölt tag

Senki? Akkor nezd meg a Google-ban a legtobb talalatot es egybol a Blizzard titkos MMO fog kikerulni ...
A Blizzard meg nem hiaba nem mondott semmit akkoriban mivel titkos projekt volt.
+Eleve nem hiszem el, hogy ezt ennek terveztek volna kezdettol fogva es valoszinuleg az evek soran alakult igy, hogy a mai jatekosok tobbsege nem vagyik olyan MMO-ra mar mint a WoW hanem inkabb konnyebb kis csatakra mint ami TF2, Dota2/LOL stb.
Szerintem ez egy Wildstar fele MMO(fps?)-nek indult csak a konkurencia elobb lepett es igy mar nem hozta volna azt a lehengerlo erzest amit terveztek.
Azert varjuk meg, hogy valojaban feler-e majd a TF2 szintjere vagy csak egy megmentett project mellektermeke ;)

(#52) ldave:
Csalodott? Nezz ra a MoP bejelentes koruli kommentekre. Na akkor aztan voltak letort emberek :(((

[ Szerkesztve ]

(#56) thomeef válasza #57919488 (#55) üzenetére


thomeef
őstag

Máshogy fogalmazok :) A Blizzard semmilyen információt nem adott ki róla, így az hogy MMO lett volna, és bármi egyéb info az a rajongók fantáziájának szüleménye. Tudod a hülyeség terjed mint a rossznyavalya.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#57) ldave válasza #57919488 (#55) üzenetére


ldave
félisten

MoP: nekem annyira nem tetszett, hogy meg se vettem, először a WoW kezdete óta kimaradt egy teljes kieg.. Aztán most hogy jöttek a WoD hírek, befizettem újra, mert az tetszik a látottak alapján és ez elmúlt 1-2 hónapban megcsináltam MoP-ban amit lehetett és most már sajnálom, hogy nem játszottam vele korábban, mert szerintem egy nagyon jó kieg lett a MoP, a világ, a zene, a történet, a küldetések, mind-mind nagyon tetszik.

A Slime draws near! Command?

(#58) #57919488 válasza ldave (#57) üzenetére


#57919488
törölt tag

A MoP elfogadhato lett a vegere de a kezdeti allapotban az egy honap feltoltes utan azonnal le is alltam a fizetessel.
WoD-tol tobbet varok, sokkal :)
HoftS az amit varok mert nem vagyok nagy MOBA-s de abban legalabb ismerosek a dolgok/hosok :D

[ Szerkesztve ]

(#59) Wolverine válasza #57919488 (#55) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Overwatch csak egy eleme lehetett a Titannak, jelesül az Arena PvP (már ha WoW-os szlenget használunk). A többi valahol elfelejtve pihen a fejlesztők gépein, és egyéb tartalék tárhelyeken...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#60) VitaD5


VitaD5
tag

Gyerekek, ez nagyon tetszik! :C

Tracer a Britt- és Mercy a Svéd akcentussal abszulút befutottak nálam.Tracer teleportál szanaszét, nem is látni. Mercy repül, újraélszt.

Reaper eddig overpower, de ki tudja, hogy milyen lesz a későbbiekben. Sértetlenül bemész a tömegbe, majd az ultimate-et betolva kinyírtál mindenkit, aki ellenség. OP :U

Bastion meg úgy OP, ahogy van. Egy SMG-vel szaladgál, javítja magát, és átalakul egy gatling-géppuskává, amit egy pajzsal fűszerez meg.

Widowmaker úgyszint OP, az SMG-je egyben egy Sniper, átlát a falon, kampózik a falon, mérgez.

Ez olyan lesz, mint a Dota2: Minden karakter OP, talád meg kiüt ki kit.

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#61) #57919488 válasza VitaD5 (#60) üzenetére


#57919488
törölt tag

Most, hogy mondod mar latom magam elott a Balance problemakat amire az lesz a valasz, hogy csak 5v5/10v10 -tol foglalkoznak majd vele :DDD

(#62) ldave válasza VitaD5 (#60) üzenetére


ldave
félisten

Ha mindenaki OP, akkor végül senkise OP? :F

A Slime draws near! Command?

(#63) ígyvanferi válasza VitaD5 (#60) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Egyébként hogyan lehet megállapítani egy olyan játék karakteréről, hogy op, ami még csak nem is játszható, mindössze egy rövid kis trailert láttunk belőle? Megtanítod nekem ezt a spéci képességed?

(#64) VitaD5 válasza ígyvanferi (#63) üzenetére


VitaD5
tag

Ez a spéci képesség abból ál, hogy a Blizzard létrehozta a játék weboldalát, amin el lehet olvasni az eddig megjelent karakterek történeteit, illetve egy kissebb bemutató videócskát is róluk.

Itten ni: Overwatch

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#65) norton2


norton2
csendes tag

Vagy a 28-as hozzászólásban magyar leírással és szintén bemutató videókkal.

(#66) Telda válasza VitaD5 (#60) üzenetére


Telda
addikt

Még meg se jelent, de már megy az OP-ozás :DDD .
Meg lesz mindennek az ellenszere, úgy mint a TFben, pl. a sniper ellen a spy, vagy az engi ellen a demo, stb. Meg mivel ez csak pvp, remélhetőleg jobban fog menni a balansz mint a wowban.

(#67) M3oH válasza Telda (#66) üzenetére


M3oH
addikt

Így van. Ezt a 16 karaktert, csak gatyába tudják rázni. Főleg, hogy nincs itt millió skill, stb.

(#68) #57919488


#57919488
törölt tag

Keptelenseg lenne a WoW-nal rosszabb balancet osszehozni :DDD
A Stealth-er nyomik altalaban minden PvP-vel kapcsolatos jatekban OP-k. Mindegy, hogy FPS vagy ARPG, MMORPG.

(#69) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Most tűnt fel sokadig végignézés után, hogy a kis srác Raynor's Raideres pulcsiban van. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#70) ldave válasza nonsen5e (#69) üzenetére


ldave
félisten

Elég sok utalás van más játékokra, az törpe valamelyik képessége pl Molten Core néven fut és hasonlók :)

A Slime draws near! Command?

(#71) nonsen5e válasza ldave (#70) üzenetére


nonsen5e
addikt

Persze, meg ugyanezen a képen a murlocos kesztyű, meg ugye a Hearthstone-ozó ellenőrt meg sem kell említeni, nagyon epic! :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#72) ígyvanferi válasza nonsen5e (#69) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Már mint a nagy(obbik) srác. ;)

Önmagában kicsi, de mivel már van a képen egy tényleg kicsi srác... :) Csak meg alapból fogalmam sem volt mi az a Raynor's Raiders, először kisebbik sárga pólójára gondoltam, hogy jelképezi azt.

[ Szerkesztve ]

(#73) nonsen5e válasza ígyvanferi (#72) üzenetére


nonsen5e
addikt

Kis vagy kisebb srác. :P Nézőpont kérdése. ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#74) .LnB válasza ígyvanferi (#72) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én besz*ptam és a kis KISsrácot nézegettem :) Nem is értettem elsőre. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#75) JSaN


JSaN
addikt

+1 a topiknak, es hogy megtalaljam. ;)
A jatekot amugy nagyon varom, jobban mint a hots mobat, eddig se mobaztam ezutan se fogok pedig van alpham. Ez a jatek elso perctol megfogott, a karakterek (es kepesegeik) nagyon eltalaltak mi sem bizonyitja jobban hogy devianton par nap alatt nagyon beindultak ra, kulonossen Tracer de widowmaker es a tobbiek is ott vannak a nyomaban. Ezzel nem lesz problema, mondjuk ebben eros is a blizz.
A fenti moba hasonlatot nem ertem, semmi koze hozza, klasszikus team fps lesz mint a TF2. Amit szinten sokat toltam ,de par eve miota kalapos game lett tizeneveseknek abba hagytam. Remelem a blizz jobban megoldja, elso napos vetel lesz. En support, defense tipus vagyok, bastion es symmetra tetszik.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#76) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Boldog Karácsonyt itten is! :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#77) Fl3x válasza nonsen5e (#76) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Neked is :) Boldog karacsonyt kivanok en is minden kedves forumozonak!

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#78) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Új nevet kell keresnie a Blizzardnak a játékhoz, nem fogadták el az Overwatch védjegy bejegyzéseit amerikában.
[link]

/s

(#79) JSaN válasza wjbhbdux (#78) üzenetére


JSaN
addikt

Hat nem is csodalom, tul altalanos volt es sok mas helyen is hasznaljak. Keresenek valami masikat, es legyenek kreativabbak a heroes of storm, heroes of warcraft kombinacional.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#80) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ma tart a blizzard privát bemutatót újságíróknak és egyéb médiának, heteken belül várhatók friss infók.

/s

(#81) P00By válasza wjbhbdux (#80) üzenetére


P00By
nagyúr

Remélem még idén kipróbálhatom(bár a konfigom miatt aggódóm...)!

(#82) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Remelem, hogy minel hamarabb lesz beta, nagyon varom mar. Neha wow kozben feludules lenne :D

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#83) M3oH


M3oH
addikt

LvLcap is tesztelte az aktuális buildot, sok új dolgot nem árulhat el, de egy 10perces értekezés tart a járékról [link] Ofc english.

(#84) M3oH


M3oH
addikt

2 új hero bejelentve.Gameplay videó

(#85) Redcaster válasza M3oH (#84) üzenetére


Redcaster
őstag

Abban reménykedtem, hogy adnak infót, F2P vagy P2P lesz-e a játék, de ezek szerint erre még várni kell :O

[ Szerkesztve ]

(#86) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

(#87) Ch0b válasza wjbhbdux (#86) üzenetére


Ch0b
tag

Nem kellett volna, de ezen hangosan felröhögtem. :DDD

(#88) P00By válasza wjbhbdux (#86) üzenetére


P00By
nagyúr

Óúú :U :W

(#89) ígyvanferi válasza wjbhbdux (#86) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Kicsit hasonló, mint HS-ben, ahol ott azért nincs 9 deck slotnál több, mert a bunkó mucsai már nem tud 10-ig elszámolni.

(#90) M3oH válasza ígyvanferi (#89) üzenetére


M3oH
addikt

Pontosan. Hát nem tudom, mit gondol Blizzard az átlagról, de ez elég gáz....

(#91) ldave


ldave
félisten

8 perces Zenyatta gameplay.

A Slime draws near! Command?

(#92) Reno7


Reno7
senior tag

Reaper Gameplay Preview

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#93) P00By


P00By
nagyúr

Minél több gameplayt látok, annál kevésbé tetszik :U

(#94) Reno7 válasza P00By (#93) üzenetére


Reno7
senior tag

Nekem eddig szimpatikus, véleményt meg csak akkor alkotok ha játszottam is vele.

Torbjörn Gameplay Preview

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#95) Edem05 válasza Reno7 (#94) üzenetére


Edem05
őstag

Nekem is tetszik, de mire ebből béta lesz addigra kb megőszülünk. :D

(#96) Edem05


Edem05
őstag

egypár concept art: [link]

(#97) DaveNo1 válasza Edem05 (#95) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ősszel jön a closed béta

You are not prepared.

(#98) Edem05 válasza DaveNo1 (#97) üzenetére


Edem05
őstag

Az jó! Várom, remélem bekerülök. :)

(#99) Reno7


Reno7
senior tag

Itt a heti gameplay: Reinhardt Gameplay Preview

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#100) Edem05 válasza Reno7 (#99) üzenetére


Edem05
őstag

Akad itt még Pharah Gameplay Preview is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.