Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Ch0b válasza Mister_X (#599) üzenetére


Ch0b
tag

Mercy nagyon egyszerű karakter, legalábbis szerintem, bár nekem support közül Lúcio tetszett a legjobban. Hanzo-hoz viszont sokt kell gyakorolni, főleg akkor, ha nem vagy túl tapasztalt fps játékos. Én mondjuk CS-n és UT-n nőttem fel ( meg persze egyéb játékokon ) de egy kicsit még nekem is rá kellett éreznem.

(#600) F-ECT$

Akik most hétvégére kaptak meghívást, azok a következő zárt bétába való meghívásra ugyanúgy esélyesek.
Azt meg, hogy az új karaktereket miként adják a játékhoz ezt nem lehet tudni, bár mintha a Blizzcon ideje alatt olyat olvastam volna, hogy ha lesznek újak, akkor nem biztos, hogy pénzért akarják odaadni a játékosoknak.

(#602) kippedli


kippedli
tag

OFF: Tetszik az overwatch de ahogy érzem nem fogok bejutni, ezért addig is kipróbálnám a paladins-t akinek van rá kulcs és adna 1-et azt megköszönném. Aki 3-ig húzza az accját az kap 3kulcsot.

(#603) nonsen5e


nonsen5e
addikt

"We’re very excited about a ranked play mode. If this feature does not make launch, it will be one that we focus on post-launch"

Mégis mi a fenéért fogják akkor a pénzt elkérni, ha még ez sem biztos, hogy elkészül a megjelenésig? Az item shopért és a megvehető skinekért / egyéb bizbaszokért?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#604) whitezo88 válasza nonsen5e (#603) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jó lenne látni, miken dolgoznak, ennyire nincs sehol a ladder?

(#605) DaveNo1 válasza whitezo88 (#604) üzenetére


DaveNo1
veterán

HOTS-ban sincs fél évvel a megjelenés után ladder, elég szánalmas mostanság amit csinálnak a Blizzardnál, 10 éve még nem adtak ki félkész játékokat, inkább késtek a megjelenéssel, annak érdekében, hogy tökéletes legyen.

You are not prepared.

(#606) TBT


TBT
Topikgazda

"A Blizzard hivatalosan még nem közölt eredményeket, de a vezető tervező, Jeff Kaplan megemlítette egy fórumposztban, a játékosok 129 évnyi játékidőt pakoltak a programba a hétvége alatt. Ez pontosan 1 130 040 óra, de azt nem tudjuk, hogy hány játékos is lövöldözött, így messzemenő következtetéseket ebből nem lehet levonni."

:C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#607) Redcaster válasza TBT (#606) üzenetére


Redcaster
őstag

Ha engem is behívtak volna, +72 óra lenne :D

(#608) JSaN válasza TBT (#606) üzenetére


JSaN
addikt

En olyan 4-5 orat toltam, tobbre most nem volt idom hetvegen. Most lene, de mar szurke a play gomb. :U :C

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#609) Razzul válasza F-ECT$ (#600) üzenetére


Razzul
senior tag

Nagyon remélem, hogy nem kell majd az újabb hősökért fizetni. Az egész játék aköré lesz egyensúlyozva, hogy szabadon cserélgetheted a hősöket az ellenség csapatához és az aktuális játékszituációhoz viszonyítva. Ha bizonyos hősökért fizetni kell majd, akkor borul az egész.

(#601) Ch0b: Eddig annyit tudni, hogy 21 hős lesz a játékban releasekor akiket mindenki megkap aki az alapjátékot megveszi, továbbá azt, hogy a megjelenéskor nem lesz hero store a játékban.

Stat crux dum volvitur orbis

(#610) Telda válasza Razzul (#609) üzenetére


Telda
addikt

Az Activison-Blizzard üzletpolitikáját ismerve, szerintem senki ne áltassa magát azzal, hogy itt bármi is ingyenes lesz :N .

(#611) F-ECT$ válasza Telda (#610) üzenetére


F-ECT$
titán

Az nem kérdés, hogy a pl plusz skinek pénzesek lesznek-e (igen), illetve ha jönne új hős, akkor valószínűleg az se lenne ingyen, a kérdés csak az, hogy jön-e új hős. Ha igen, akkor egyesével-e, vagy kieg formájában.

Dive ever, work never.

(#612) zola09 válasza Telda (#610) üzenetére


zola09
aktív tag

A Diabloban van tartalom amit nem tudsz ingyen elérni? Nincs.
A HotS-ban van bármi tartalom amit nem tudsz ingyen elérni? Nincs.
A Hearthstoneban van bármi tartalom amit nem tudsz ingyen elérni? Nincs.
A Starcraftban van bármi ilyesmi? Nincs.

Nem értem miért lenne pont ebben olyan, központi mechanikát befolyásoló megvásárolható tartalom, amihez ingyen nem férsz hozzá.

(#613) wjbhbdux válasza zola09 (#612) üzenetére


wjbhbdux
veterán

azért ne hagyd ki hogy 1-2 év farmolás is kell hogy a hearthstoneban összerakj egy ma használatos decket..

heroesban nem tudom most mi a helyzet, de indulás körül elszörnyedtem a gusztustalan üzleti modellen, csak hajszálnyival vannak a lehúzós mobiljátékok mögött

[ Szerkesztve ]

/s

(#614) zola09 válasza wjbhbdux (#613) üzenetére


zola09
aktív tag

Én casual szinten hetente pár alkalommal játszok mióta behívtak a bétába és össze tudom rakni bármelyik paklit.(De már 1 éve is össze tudtam) Meg kell nézni 1-2 videót aztán le kell futni 3naponta 1 arénát, elég gyorsan össze lehet szedni a lapkészletet.

Heroesban meg ha csak és kizárólag a napi küldetéseket tolod le, ami legyen mondjuk 3 naponta 5-6 játék(ritkán több), meg fogod tudni venni mindig a legújabb hőst.

[ Szerkesztve ]

(#615) nonsen5e válasza zola09 (#614) üzenetére


nonsen5e
addikt

Azért szerintem az vitathatatlan, hogy a vásárlók felé a legtisztességesebb üzletmodellje az eredeti Blizzard hármasnak van.
A HS + HotS-ban azért bele kell ölni nem kevés játékórát ahhoz, hogy meglegyen minden amivel játszani szeretnél, és azért az 5-6 játék fixen naponta nem mindenkinek és nem mindig fér bele.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#616) F-ECT$ válasza zola09 (#612) üzenetére


F-ECT$
titán

HS-ben is van pár, de a Hots tele van csak pénzes cuccokkal. Mondjuk ez mind kozmetika.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#617) zola09 válasza nonsen5e (#615) üzenetére


zola09
aktív tag

Nem vitatom, viszont ha azt veszed, hogy a HS és a HotS nem rendelkezik alapárral, ha beleölöd azt a pénzt, máris van egy elég szép kezdésed. Plusz az 5-6 játékot 3 naponta írtam, nem naponta.

Itt pedig tartalomról volt szó, a kozmetika meg nem az, így azt nem hiszem hogy ide kéne most keverni.

(#618) kippedli


kippedli
tag

Megint off: Láttam itt többeket is érdekel a paladins, akinek kell béta kulcs az írjon rám :)

[ Szerkesztve ]

(#619) kippedli


kippedli
tag

Akinek küldtem Paladins kódot az szintén megtud hívni 3embert ha eléri a 3-as szintet. Utolsó offom volt, bocsi mégegyszer :)

(#620) dargelot


dargelot
senior tag

Várom az Overwatch beta levelemet, hogy behívtak, de addig is amíg nem jön a Paladins is jöhet ha majd valaki tud adni. :D

(#621) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

[ Szerkesztve ]

/s

(#622) LógaGéza válasza kippedli (#619) üzenetére


LógaGéza
addikt

Egy olyat én is elfogadnék :B

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#623) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Overwatch Closed Beta Going on Break December 10

RIP.

/s

(#624) F-ECT$ válasza wjbhbdux (#623) üzenetére


F-ECT$
titán

Januárban jön vissza, és hogy jó hír is legyen:

Q. Will any more players be added to the Closed Beta after it comes back online?
A. Yes, we do plan to invite more players to the Closed Beta after it comes back online. The exact timing and how many players are invited will be determined by our testing needs.

Dive ever, work never.

(#625) Redcaster válasza F-ECT$ (#624) üzenetére


Redcaster
őstag

Remélem nagyon szükségük lesz a sok tesztelőre, és akkor végre minket halandó embereket is behívnak :P

(#626) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ingyenesek lesznek az új hősök és pályák a megjelenés után [link]

/s

(#627) dargelot


dargelot
senior tag

Nos ez a hír sokat hozzá tesz szerintem ahhoz hogy többen elgondolkozzanak a játék megvásárlásán, többek között én is. Persze még nem ezen az áron, de szerintem mint ahogy a többi blizzes játék is 1 éven belül lesz 50% alaklom, karácson vagy blizzkon stb.

(#628) nonsen5e válasza wjbhbdux (#626) üzenetére


nonsen5e
addikt

Úgy legyen! :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#629) Ch0b válasza wjbhbdux (#626) üzenetére


Ch0b
tag

Várható volt, Blizzconon is beszéltek erről.

(#630) Razzul válasza wjbhbdux (#626) üzenetére


Razzul
senior tag

Ez nagyon jó hír, ennek örülök. Mostmár csak egy beta meghívó kell, hogy tökéletes legyen a kép.

[ Szerkesztve ]

Stat crux dum volvitur orbis

(#631) TBT válasza Razzul (#630) üzenetére


TBT
Topikgazda

Egy darabig nem lesz, hisz csak január közepén/végén lesz ismét bétateszt. Addig szünet. :(

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#632) Razzul válasza TBT (#631) üzenetére


Razzul
senior tag

Nem probléma. Türelmes ember vagyok, meg lesz is mit csinálnom addig. :K

Stat crux dum volvitur orbis

(#633) TBT


TBT
Topikgazda

A hírnek viszont örülök. Bár tudom, hogy a skinek úgyis fognak majd hozni a konyhára! :DDD

Így már nem kérdés az első napos vétel, csupán azt nem tudom, hogy OE vagy CE legyen-e belőle.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#634) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Nekem eddig stream alapján nem tűnt akkor nagy durranásnak, egy bétát azért kipróbálnék. Kicsit el vannak amúgy durranva az árakkal a blizznél, főleg HS és HOTS téren. Ahogy olvasgattam még a tehetősebb országokban sem nézik ezt annyira jó szemmel...

Ez a Paragon cucc jónak tűnik és f2p lesz, ez már lehet ütősebb konkurencia az overre.

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#635) F-ECT$ válasza Fl3x (#634) üzenetére


F-ECT$
titán

Hots és Hs is totál f2p, ha open beta óta tolod. Persze ehhez le kell tolni a napikat, és tudni kell várni, nem mindent azonnal megszerezni.

Dive ever, work never.

(#636) DaveNo1 válasza TBT (#633) üzenetére


DaveNo1
veterán

Múltkor volt valami olyan hír, hogy megjelentéskor lehet nem is lesz kompetitív része a játéknak, azért így erősen elgondolkodtató.

You are not prepared.

(#637) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#636) üzenetére


F-ECT$
titán

A Hots-ot is itt rontották el, megjelenésre legkésőbb kellett volna normális ladder. Persze még felpörgethetik a dolgot, ha végre megcsinálják, de a Twitch alapján (ami elég jól jelzi, hogy mennyien kíváncsiak egy játékra komolyabb szinten is) már a top 20-ba se mindig fér be egy sima hétköznapon. Ha nagy verseny van, akkor feljön top 3-5 körülre, de akkor is csak annyian nézik, mint egy dota-t vagy lol-t verseny nélkül.

Dive ever, work never.

(#638) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#637) üzenetére


DaveNo1
veterán

Diablo3 is ilyen volt, igazából a ROS során nyerte értelmét a játék, de ladderre még ott várni kellett fél évet + a legdurvább balance problémák bőven abban a játékban vannak az összes Blizzard játék közül.

You are not prepared.

(#639) TBT válasza DaveNo1 (#636) üzenetére


TBT
Topikgazda

Sajnos csak előrendeléshez jár a Noire Widowmaker, így kénytelen leszek megvenni, függetlenül attól, hogy mennyire lesz használható a játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#640) Fl3x válasza F-ECT$ (#635) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Igen, turelem jatek ez igaz. Csak ha valami szamodra olyan dolgot akarsz skint stb, akkor azert nagyon melyen bele kell nyulni a penztarcaba, tularazott jocskan sztem.

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#641) F-ECT$ válasza Fl3x (#640) üzenetére


F-ECT$
titán

Valóban: a skinek drágák a HS-ben és a HotS-ban is, de ezek nem jelentenek játékbeli előnyt, akinek kell az fizessen.

Ami inkább gond, hogy mindkét játékban erősen számít, hogy mikor kezdtél el vele játszani. Ha rögtön a legelején, akkor pénz nélkül is meglehet mindened benne, de ha csak 1 év késéssel, akkor eléggé le leszel maradva. Hots esetén a leárazásokkal még csak-csak be lehet ezt hozni olcsón, de HS-ben még 1 leárazás sem volt.

Dive ever, work never.

(#642) JSaN válasza TBT (#639) üzenetére


JSaN
addikt

Viszont kesobb mindenkinek elerheto lesz, marmint megtudja venni penzer, elorendelok meg ingyen megkapjak.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#643) TBT válasza JSaN (#642) üzenetére


TBT
Topikgazda

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#644) zola09 válasza JSaN (#642) üzenetére


zola09
aktív tag

Ezt hol mondták?

(#645) whitezo88 válasza TBT (#639) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezzel egy gond van, gyakorlatilag csak te fogod látni, mivel sniper :D egy Reaper vagy Reinhardt skint az ellenfél jobban lát, így szinte csak magadnak veszed sajnos. Hotsban legalább mindenkinek jól láthatóak, főleg ha új effekt is jár hozzá. Még Abathurnál is, ami ugye egyhelyben ülős hős, de mikor "begubózik", a Pajamathur befekszik egy kiságyba, a Locustok meg kismozdonyok lesznek :DDD

Amúgy kár hogy a szünet előtt csak egy stress hétvége volt és talán ha 2 extra invite kör.

[ Szerkesztve ]

(#646) F-ECT$ válasza whitezo88 (#645) üzenetére


F-ECT$
titán

Skint magadnak veszel, nem? (Nem azért, hogy a többiek lássák.)

Dive ever, work never.

(#647) TBT válasza whitezo88 (#645) üzenetére


TBT
Topikgazda

Teljesen jó az ha csak én látom. Ez a célom, nem pedig az epénisz növelése. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#648) DaveNo1 válasza TBT (#647) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mondjuk pont az fpsben nem te látod, erről volt szó

You are not prepared.

(#649) M3oH válasza DaveNo1 (#648) üzenetére


M3oH
addikt

Épp erre gondoltam én is :)

(#650) whitezo88 válasza TBT (#647) üzenetére


whitezo88
nagyúr

de te se látod, ez a lényeg mert FPS :D max a kezét.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.