Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Feketelaszlo válasza wjbhbdux (#340) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

21 még gombócból is sok, nem hogy roleból. Egyszerűen nehezen tudom elképzelni, hogy egy multi FPS-be ennél több egyedi karakterre legyen szükség, ez nem MOBA. Gyártsanak szépen pályákat meg skineket, de ha egyszer kihozzák az összes kasztot, ahhoz már nagyon nem kéne hozzányúlni.

(#352) Madwe válasza Feketelaszlo (#351) üzenetére


Madwe
nagyúr

Roleból biztos sok, heroból pont kellemes :P

(#353) M3oH válasza wjbhbdux (#339) üzenetére


M3oH
addikt

Hát azért a wow még mindig keményen pluszos, van ott még pár millió előfizető. HS körül meg elég nagy a morgolódás, playerek háborognak rendesen.

(#354) TBT


TBT
Topikgazda

Már megéri előrendelni! :D
Dat Noire Widowmaker Skin! Állati jól néz ki!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#355) Telda válasza SLYM (#348) üzenetére


Telda
addikt

Mikor fénykorát élte 2010-ben 12 millió előfizetője volt a játéknak, mára ez már csak elvileg 5 millió.
A többi piacon lévő mmo-hoz képest sikeres, de önmagához képest bukás.
Ezt a hatalmas rést valamivel be kell tömni.

[ Szerkesztve ]

(#356) Mister_X válasza Telda (#355) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Véletlenül se az MMORPG piac fulladt ki, egyből bukás? :F Régen boldog-boldogtalan WoW-ozott, ismerősi körömből is rá tudok mutatni, hogy ki játszott vele (lányok is, igen), eredeti szerveren. Mára "megkomolyodtak", a mi időszakunkban volt a legnagyobb hátszele a játéknak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#357) wjbhbdux válasza Mister_X (#356) üzenetére


wjbhbdux
veterán

MMO piac igazán sose létezett a wowon kívül, alacsony minőségű probálkozások voltak/vannak csak. Egyszerűen már sajnálom azokat, akik nem tudnak elszakadni tőle és mindig azt az élményt szeretnék visszakapni, amit a WoW nyújtott először gyerekkorukban. Olyan sose lesz, de a szerencsétlenek mégis megveszik ezeket az új rossz ázsiai átirat MMOkat hogy hátha, ez a reménykedés tartja nyugaton életben az egészet. Most is megy a "majd a bland and soul megváltja a világot" azán játszanak vele 1 hónapot és ráköltöttek 2 wow kiegnyit :DDD

/s

(#358) Ch0b válasza wjbhbdux (#357) üzenetére


Ch0b
tag

Pedig van ami sikeres MMO régóta, pl. az EVE, és az nem egy alacsony minőségű játék. Viszont én nem akarok ennyire eltérni a témától ebben a topikban, szóval részemről ennyi.

Ez az Orgins Edition kell, bár van olyan bónusz ami nem érdekel belőle, viszont a Tracer és Pharah skin nagyon tetszik ( a többi szerintem nagyon rossz ) . A diablos szárny is igen jól sikerült, bár valami OW portrét is adhattak volna. A másik meg ugye Widowmaker előrendelői skin, az is nagyon jó. De azért még várok vele 1-2 hónapot, vagy legalább addig, ameddig nem jár hozzá béta hozzáférés.

[ Szerkesztve ]

(#359) Madwe válasza wjbhbdux (#357) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem fogja megvaltni a világot a blade and soul, de aki compretitive balanceolt komoly 1v1 pvpre vágyik mmoban seasonokkel, az megtalálja a számításait... Bár ez nagyon off, ráadásul blizz játék topicjaban normális balancerol beszélni szentségtörés:)

(#360) SLYM válasza Telda (#355) üzenetére


SLYM
veterán

értem, csak furcsa ezt olvasni egy olyan játékról, aminél csak a havidíjakon keresett a blizzard 15 milliárd dollárt, és ebben még nincs benne a játékok és kiegészítők árai, ami még pár milliárdocska. ennek a közelében sincs semmi a szórakoztatóiparban, legyen az film, játék, akármi. és ha ezzel az 5 millióval számolok, az is havonta 75 millió dollár

[ Szerkesztve ]

(#361) Rayner válasza Ch0b (#338) üzenetére


Rayner
őstag

Jelenlegi formájában szar, illetve nekem nagyon nem jön be. Normál halandó játékosként kb. élvezhetetlen.
100% eSport-ra lett ez tervezve, mert ha megvan a fix csapat akkor oké.

Ez egy sima FPS MOBA semmi több ja és 60 ojró lesz

itt inkább majd a blizz az online közvetítésekért fog bazi nagy pénzt akasztani és 1-2milla dodót odaadni a versenyzőknek

[ Szerkesztve ]

(#362) TBT válasza Rayner (#361) üzenetére


TBT
Topikgazda

Csak 40 euró az alap kiadás! Ezzel is megkapod az összes hőst és játékmódot.
Az Origins Edition kerül 60 euróba, de az csak skineket meg ingame cuccokat ad más Blizzard játékokhoz, nincs benne semmi olyan, ami nélkül élvezhetetlen lenne az Overwatch alap kiadása.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#363) Altair77 válasza Rayner (#361) üzenetére


Altair77
tag

Sima casual játékra is kiváló és valószínű a komolyabb kompetitív játék is jól fog működni.Én simán egyedül carryztem többször és kb. nyertünk szóval ha nem esport szinten tolod de van 1-2 értelmes arc a csapatban akkor sima ügy.

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#364) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Van egy olyan érzésem hogy ez inkább Xboxon lesz nagy esport, ha már a CoDot elvesztették kell egy helyettes.

/s

(#365) JSaN válasza wjbhbdux (#364) üzenetére


JSaN
addikt

Szerintem PC-n is tarolni fog nem kicsit, bar mivel alapban fizetos az egy kicsit ovatossagra int.
De nem mindig ezen mullik minden, ott pl a storm, free es ingame goldal is meglehet mindened idoraforditassal. Ennek ellenere valahogy nagyon nem akar beindulni az egesz, twitchen is alig nezik stb. Meg nekem a dizajn sem tetszik igy omlesztve minden vilag karaktere, meg az ilyen ponis garden mapok. :U
Heartstone ellenben nagyon sokan nyomjak, de amugy nagyon megy a panasz a deck balanszokra.
Ellenben az Overwatch egesz atgondolt lestisztult sajat vilag, a karaktereket vegig nezve mindegyik egyedi jol atgondolt es hamar megszerethetoek. itt is sokan ra vannak izgulva Amélie bor rucijara. :DDD
En mar nagyon varom hogy toljam egy jo kis csapatba, tokeletes lesz, estenkent hosszu vagy rovid par koros menetekre.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#366) TBT válasza JSaN (#365) üzenetére


TBT
Topikgazda

Ki az az Amélie?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#367) Viktor77 válasza wjbhbdux (#339) üzenetére


Viktor77
titán

Mi bukott? Ne beszélj már hülyeségeket! Egy 10 éves játék esetében hogy tartasz meg 12milla előfizetőt? (Amúgy milyen előfizetők felét? Most tartunk 5.5 milliónál, WoD kezdéskor nem volt 11 millió.) Megsúgom, sehogy.
Ha a fene fenét eszik is, ez a szám csökkenni fog. Nagyjából olyan 500K ember kell, hogy életben tartsa a játékot, így 101%, hogy lesz WoW 2020-ban is.
Az előfizetéses modell ideje lejárt, a Blizz sokkal többet keres a shopból mint az előfizetésekből.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#368) wjbhbdux válasza Viktor77 (#367) üzenetére


wjbhbdux
veterán

na de nem 10 éve, hanem háromnegyed éve volt 10 millió előfizető, most pedig van 5.5 millió. Ez teljes csőd, soha nem voltak ennyire elégedetlenek a Blizzard munkájával a játékosok, mint most. 2020ban is biztos lesz, 1-2 serveren talán találsz majd embert. Sokon most is nehéz, még egy 2.5k rating feletti 3v3 arena meccset sem lehet napközben összehozni, mert csak este vannak fent elegen hozzá..
hogy tartom meg? nem egy sz*r kiegészítőt csinálok ahol a babaházamban kell egy tabletes játékot játszani, hanem valami értelmeset amit nem ragequitel mindenki aki valaha szerette a játékot.
és akkor megint jönnenk a 10 hónapos update mentességgel, úgy tűnik maga a Blizzard akarja megölni ezt a játékot, hogy inkább menjenek a mikrotranzos címeiket nyomatni..

[ Szerkesztve ]

/s

(#369) TBT válasza TBT (#366) üzenetére


TBT
Topikgazda

Jah, a Widowmaker (Amélie Lacroix). Basszus ki nem találtam volna, még szerencse, hogy a karakterek adatlapjait nézegetem. :D

Ezen nem kell csodálkozni - Dat Ass mindenhol jelen van: :DDD

Amúgy nekem ez a fekete-piros rucija nagyon bejön, sokkal jobban, mint az alap skin. Már emiatt megéri előrendelni. :C

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#370) JSaN válasza TBT (#366) üzenetére


JSaN
addikt

Pedig te is ra vagy izgulva, linkleted is par sorral feljebb, Amélie Lacroix :)
Latom leesett, nekem nehanynal a civil neve jobban megjegyezheto.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#371) TBT válasza JSaN (#370) üzenetére


TBT
Topikgazda

Naná, Tracer mellett ő a kedvencem!
Először azt hittem, valami másik játékra, esetleg filmre gondolsz. :D

Még mindig sajnálom, hogy a CE mellé nem Tracer szobor jár! :(

A CE-ben lévő szobor is biztosan jó lesz, de ennek az egésznek Tracer a kulcsfigurája, illő lett volna őt beletenni a dobozba.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#372) Viktor77 válasza wjbhbdux (#368) üzenetére


Viktor77
titán

Ami a WoD megjelenése vitt fel 7.5-ről 10-re. Így, ha az új kieg miatti hypetól eltekintünk, akkor 7.5-ről lett 5.5.

De, minden kiegkor ennyire elégedtelenek voltak az előfizetők.
Ha nem vagyok indiszkrét, mutatsz magadról valamit? Kiváncsi vagyok, hogy egy veterán WoW-ossal vitatkozom, vagy lelkes amatőrrel, akinek vannak elképzelései.
Ha lehet, akkor a WoW topicban folytassuk, ez itt már eléggé OFF.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#373) Feketelaszlo válasza Madwe (#352) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Bocsánat, jogos, rosszul fogalmaztam. A role az valóban egy tágabb fogalom, mindenesetre csak azt akartam mondani, hogy bár a Blizzard is hősként hivatkozik rájuk, ez a kifejezés minden játákban valami részben/egészben egyénre szabható, customizálható valamit jelent (talent/itemek/stb.). Egy FPS-nél meg nincs ilyen, akármennyire is vett át MOBA-s elemeket, én pontosabbnak találom a kaszt/karakterosztály és hasonló megnevezéseket, mint amiket TF2-ben használnak rájuk, megszemélyesítés ide vagy oda.

(#366) TBT: Amélie LaCroix, alias Widowmaker. Háttérsztorikat el lehet olvasgatni - vannak annyira jók, hogy kárpótoljanak a single player hiányáért. Blizzardnál sok kreatív arcnak tele lehett a töke azzal, hogy mindig csak Warcraft/Starcraft világhoz kell szövegeket írni, aztán a sok "ölj meg nekem 10 disznót" quest kerettörténetének megalkotása után eldurranhatott az agyuk és ennek lehetett az eredménye az Overwatch popkulturális utalásokkal teli világa.

(#374) TBT


TBT
Topikgazda

Várhatóan lesznek itt még új karakterek a jövőben is, már csak arra leszek kíváncsi, hogy azokat ingyen kapjuk-e vagy sem:

A kép a 2014-es BlizzCon videóból származik. Bár mondjuk a 2015-ös karakterek nem szerepelnek a képen (csak McCree és Genji), szóval lehet hogy ezóta már változtak a dolgok és tényleg csak 21 karakter lesz mindvégig.
Szívesen megkérdezném Jeff-től, hogy mi lett azokkal a karakterekkel, akik a képen szerepelnek, de mégsem kerültek bele a játékba.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#375) -conrad-


-conrad-
addikt

Nem jar betakey esetleg az elorendeleshez? :)

(#376) Kanczy válasza -conrad- (#375) üzenetére


Kanczy
veterán

De nem ám, akkor lenne értelme... :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#377) whitezo88 válasza -conrad- (#375) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem, és ez felháborító, így semmi értelme előrendelni (még). Minek fizetnél előre 4-5 hónappal ha semmit se kapsz érte?

Steamen több játék van, ami még akár Alpha (volt), megvetted, és tolhattad. Forest, H1Z1, stb...

[ Szerkesztve ]

(#378) Telda


Telda
addikt

Overwatch panel, ha valakit érdekel.

(#379) TBT válasza Telda (#378) üzenetére


TBT
Topikgazda

Képregény és animációs sorozat (Lords of War/SC2 Reclamation mintájára, viszont más stílusban) bejelentve! Jöhet!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#380) Altair77 válasza whitezo88 (#377) üzenetére


Altair77
tag

Gyanítom,hogy az első stressz teszt után ez változni fog legalábbis ha van egy kis esze a marketingeseknek.

Ezt érdemes elolvasni.
https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/3ruy1i/roverwatch_qa_with_jeff_kaplan_genji_discussion/

[ Szerkesztve ]

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#381) Altair77 válasza Telda (#378) üzenetére


Altair77
tag

Köszi pont elcsíptem az utolsó pár percet :)

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#382) TBT válasza Telda (#378) üzenetére


TBT
Topikgazda

A Panelen elhangzottak összegyűjtve.

A közös múlttal rendelkező karakterek között itt is lesz egy kis eszmecsere meccs közben, mint a Heroes of the Storm játékban.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#383) Wolverine válasza Feketelaszlo (#373) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, annak sokkal prózaibb oka van. Az Overwatch az, amit nem dobtak a kukába a Titanból, ami a nextgen MMO-ja lett volna a Blizzardnak. A világ megvolt, a karakterek megvoltak (akár játszhatóként, akár NPC-ként), és szerintem ez eredetileg a PvP lett volna, vagy annak egy része. Ami nem működött, azt eldobták (illetve talán felhasználják a tapasztalatokat a WoW-ban és a D3-ban), a maradékon ujjongunk a topicban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#384) Telda válasza Wolverine (#383) üzenetére


Telda
addikt

Szépen összefoglaltad :R :DDD .

(#385) Feketelaszlo válasza Wolverine (#383) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Igen, ez is elképzelhető. Azonban már a Titanba is azért kezdtek bele, mert a WoW-ból egyszerűen akkora pénzmennyiség folyt be (és folyik be még ma is), hogy muszáj visszaforgatni, hogy nézne már ki, hogy csak dobálják a kiegészítőket és ülnek karbatett kézzel a lóvén, mint aki jól végezte dolgát (rövidéletű üzleti modell volna). 10 év alatt sikerült összehozniuk 4 címet: SC2-t, Dio3-at, egy brawlert meg minimál költségvetésből egy kártyás arcade játékot - ez még kiegészítőkkel eggyütt sem túl nagy játékáradat. Ja, s amúgy mind szintén vastagon nyereséges volt, tehát még több pénzük van, amiből megint játékot kell gyártani (bár ha a Warcaft film bejön, lehet, hogy terjeszkednek majd a szórakoztató ipar más területeire, de ez már nagyon off).
Azt szinte biztosra venném, hogy most is fő 1-2 teljesen új világon alapuló játék a boszorkánykonyhájukban, amiknek jó esélye van arra, hogy eljusson a kiadási fázisig (jó komótos Blizzard tempóban). Titanból, vagy nem Titanból, de erős koncepciót tudtak összehozni - nem lehet azzal vádolni őket, hogy egy az egyben koppintottak volna valahonnan.

(#386) Altair77 válasza Feketelaszlo (#385) üzenetére


Altair77
tag

Az Overwatch a Titan pvp modulja lett volna több helyen is írták és nem hivatalosan ez a Blizzard részéről is megerősítést nyert :)

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#387) Wolverine válasza Feketelaszlo (#385) üzenetére


Wolverine
félisten

Elfelejtesz egy apró dolgot. A WoW - és azóta a Battle.net - iszonyatosan zabálja is a pénzt. Szerverek, sávszél, áram, a kisebb hadseregnyi GM, a BlizzCon vesztesége, a Titan fejlesztésének vesztesége... Nyilván összességében nyereséges a WoW, de pl. a befolyt összegből azóta építettek egy tök új bázist maguknak a nulláról Irvine-ban, az sem lehetett két fillér. Szóval volt ott dollárdump az elmúlt években.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#388) Altair77 válasza Wolverine (#387) üzenetére


Altair77
tag

Ez így igaz de tuti hogy még mindig halmokban áll a dollár a kincstárban.Pár éve a google és a microsoft után a 3. legnagyobb szabad felhasználású tőkével rendelkező tech cég volt. ;]

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#389) wjbhbdux válasza Altair77 (#388) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az elmúlt héten keményen költöttek: film/tv produkciós céget alapítottak, + King felvásárlás.

/s

(#390) DaveNo1 válasza Altair77 (#388) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ezt azért gondold végig... Van ott még pár nagy it cég, pl az Apple aminek a legnagyobb tartaléka van (jelentős hányada mondjuk kötvényekekben)

Nagy it cegekhez képest azért eltörpül az eredményük

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#391) Altair77 válasza DaveNo1 (#390) üzenetére


Altair77
tag

Nem kell semmit végig gondolni ez tény volt akkor, talán 2008 vagy 2009 lehetett és azóta csak hízott az a számla.Az pedig kicsit erős kijelentés,hogy eltörpül de nyilván nem egy google-al van egy ligában.

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#392) DaveNo1 válasza Altair77 (#391) üzenetére


DaveNo1
veterán

Akkor nézd meg Bloombergen, akkora tartaléka van, hogy ekkorával simán vásároltak fel cégeket az elmúlt időszakban is.

Emlékeim szerint a Wow csúcspontján kb évi 1 milliárd dollárt termelt, azért az lófütty a nagy tech cégek havi bevételéhez képest is.

You are not prepared.

(#393) warcat


warcat
veterán

Amúgy érdekes,lehet,hogy nem lesz dobozos "sima" kiadás? Lehet,hogy még korai persze,de sehol sem láttam neten csak Origins/CE verziót,akkor bizony nem lesz olcsó OW :)

EA: It's in the crate!

(#394) TBT válasza warcat (#393) üzenetére


TBT
Topikgazda

Nem lesz, mondták is BlizzCon-on, hogy az alapkiadás csak PC-n lesz elérhető és Digitális formában (Battle.net Shop). Az Origins Edition lesz a dobozos változat, ami konzolokra is kapható lesz, a Collectors Edition mellett.

Alap változat: 40 euró (12 500 Ft)
Origins Edition: 60 euró (18 500 Ft)
Collectors Edition: 130 euró (40 000 Ft)

De a CD Galaxisnál a dobozos Origins Editiont "csak" 15 990 Ft-ra jegyzik jelenleg. Így a dobozos változat olcsóbb lesz ismét, mint a digitális. Gondolom ez lesz a revans a magyar nyelvű dobozkáért. :DDD

Már várom milyen fordítás lesz a dobozon!
Zúzd össze Winston szemüvegét!
Szárnyalj az égen Tracerrel vagy iktasd ki ellenfeleid messziről a hálószövő Widowmakerrel. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#395) TBT


TBT
Topikgazda

Overwatch karakterbemutatók - Gémdéjiroda

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#396) warcat válasza TBT (#394) üzenetére


warcat
veterán

Köszi,na ez nekem kimaradt,jelentősen megkönnyíti a választást akkor,ha nem is észbontóak az extrák,mivel megvan a többi játék amihez bónuszt adnak,azt a pár ezret megéri.
Persze nem taposom a sarkakat a pénztárig míg nincs béta hozzácsomagolva,mert csak a pénzedet használják ;]

EA: It's in the crate!

(#397) JSaN válasza TBT (#394) üzenetére


JSaN
addikt

Videkikent nekem meg ra jon szalitas is, igy mar kb 1k huf kulonbseg nem lesz nagy. Itt azon mulik hogy a digitalis elorendeleshez adnak e meg mondjuk iden beta-t, ha igen nem kerdes a digitalis. Ha nem akkor ra er tavasszal a dobozos origin.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#398) Kanczy válasza JSaN (#397) üzenetére


Kanczy
veterán

Elvileg teljesen tudatos és szándékos, hogy nem adnak az előrendeléshez bétát, szóval én már letettem róla :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#399) warcat válasza Kanczy (#398) üzenetére


warcat
veterán

Nem kell letenni róla,de még nem állnak készen arra,hogy potenciálisan milliós tömeget rászabadítsanak a bétaszerverekre.
Játékélmény szempontjából már nagyon jól összerakott játékról beszélünk,de abszolút nincs még készen!
Az előbb vettem meg a Legiont meg az Overwatch-ot,4-5 másodperc volt a két rendelés végigkattintása között,mégis a rendelési számok alapján közben leadtak 33 rendelést...

EA: It's in the crate!

(#400) M3oH válasza Kanczy (#398) üzenetére


M3oH
addikt

Jel.pill.ban sztem elég korlátozott a meghívás. De így volt ez HSnél és HoTSnél is az elején. Majd bővül a kör idővel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.