Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) DaveNo1 válasza TBT (#150) üzenetére


DaveNo1
veterán

Twitchen már pörög is a játék :C

You are not prepared.

(#152) TBT válasza DaveNo1 (#151) üzenetére


TBT
Topikgazda

Megerősítették, hogy már EU-ban is megy a béta!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#153) P00By


P00By
nagyúr

Én nem kaptam, pedig kíváncsi lettem volna mennyire fut rosszul a gépemen :D

(#154) DaveNo1 válasza P00By (#153) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem nem nagy a gépigénye a többi Blizz játékhoz hasonlóan.

Liriket nézem épp (70 ezer nézője van most épp), nagyon funnak tűnik a játék, remélem minél hamarabb jön béta meghívó ;]

You are not prepared.

(#155) warcat válasza P00By (#153) üzenetére


warcat
veterán

Még nem dőlt el a dolog,hullámokban aktiválják a fiókokon,ami több órán át is tarthat,twitteren írták.

EA: It's in the crate!

(#156) TBT


TBT
Topikgazda

Soe már kapott (Blizzard host): :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#157) #14955008 válasza DaveNo1 (#154) üzenetére


#14955008
törölt tag

Blizz játékoknak jellemzően nem kicsi a gépigényük, cserébe elég jól skálázhatók.

Lirik Titan X-el tolja azon illik jól futnia :)

(#158) DaveNo1 válasza #14955008 (#157) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jelenleg melyik játékukhoz kell komoly erőforrás? Simán elfut az összes középkategóriás gépeken is. Más kérdés, hogy a D3 és a SC2 motorban is vannak komoly optimalizációs problémák.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#159) -FLY-> válasza #14955008 (#157) üzenetére


-FLY->
őstag

GTX760-at még mindig nem kell lecseréljem és van értelme még a 120Hz-nek nálam, gondolom érted. Szerintem ők artban nagyok, a többi grafikai tényező másodlagos, ezért is van a kedvező gépigény.

(#160) #14955008 válasza DaveNo1 (#158) üzenetére


#14955008
törölt tag

"Más kérdés, hogy a D3 és a SC2 motorban is vannak komoly optimalizációs problémák."

Tehát akkor visszaérkezve az indulópontra magas az erőforrás igényük :)
Több éve megjelent játékok ofc jól futnak a mai közepes vasakon.

(#161) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Gépigény:

Minimum (targeting 30fps):

Operating system: Windows® Vista/7/ 8/10 64-bit (latest Service Pack)
Processor: Intel® Core™ i3 or AMD Phenom™ X3 865
Video: NVIDIA® GeForce® GTX 460, ATI Radeon™ HD 4850, or Intel® HD Graphics 4400
Memory: 768 MB VRAM, 4 GB System RAM
Storage: 7200 RPM with 5 GB available HD space

Recommended (targeting 60fps on Medium settings):

Operating system: Windows® Vista/7/ 8/10 64-bit (latest Service Pack)
Processor: Intel® Core™ i5 or AMD Phenom™ II X3, 2.8 GHz
Video: NVIDIA® GeForce® GTX 660 or ATI Radeon™ HD 7950
Memory: 2 GB VRAM, 6 GB System RAM
Storage: 7200 RPM with 5 GB available HD space

You are not prepared.

(#162) P00By válasza DaveNo1 (#161) üzenetére


P00By
nagyúr

Ajjjaj :D

(#163) #14955008 válasza DaveNo1 (#161) üzenetére


#14955008
törölt tag

Lefordítva a marketingesek nyelvét:
CPU: i5 3,5-4 GHz vagy hasonló
VGA: NV 980 vagy hasonló
Rendszer memória: min. 8 GByte.
A tárhelyet talán pontosan ki tudják számolni :)

Szerintem ez már el fogja vinni stabil 60 FPS-el High beállításon frame drop nélkül.

(#164) Redcaster válasza DaveNo1 (#161) üzenetére


Redcaster
őstag

Minimum épphogy megvan, élvezhető legyen, nálam a grafika másodlagos :)

(#165) TBT


TBT
Topikgazda

Látom a magyar YT gamer celebek is kaptak a bétából... Milyen rendes ez a Blizzard. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#166) -FLY-> válasza #14955008 (#163) üzenetére


-FLY->
őstag

Persze, csak nem tudom, hogy a játék melyik részéhez kellene a 980-as. Megmutathatnád egy képen bekarikázva, hogy melyik elnagyolt részletet kell okolnom, ha esetleg szarul fog futni.

(#167) Rayner


Rayner
őstag

Megjött a béta kulcs és meglepően jó lett ez is a blizztől :)
I5 8ram HD7770-en simán fut akadás mentesen és még szép is

(#168) Ch0b válasza Rayner (#167) üzenetére


Ch0b
tag

Kulcs helyett inkább mondd azt, hogy engedélyezték az accountodon. Kulcsot már nem osztanak. :P

(#169) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

70 FPS korlát van, fosport :U

/s

(#170) Redcaster


Redcaster
őstag

Nekem nincs hozzáférésem a bétához, de azért még reménykedek, hogy osztogatnak majd még néha :(

(#171) Stylerr


Stylerr
addikt

Hát én most nem voltam olyan szerencsés, mint anno HOTS-nál. Nem kaptam sajna bétát, de remélem minél hamarabb fogok. :)

(#172) M3oH válasza Stylerr (#171) üzenetére


M3oH
addikt

HOTShoz viszonylag hamar kaptam én, remélem ezzel is így járok, mert jobban érdekel, mint anno az.

(#173) prokxy


prokxy
veterán

Hali!
Nézem a streamet, de hol van a fejlődés belőle vagy mi ösztönöz majd, hogy hosszútávú legyen a játék? :U
Gondolok itt szintekre, amik adnak vmit vagy perkekre, mittudomén...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#174) DaveNo1 válasza prokxy (#173) üzenetére


DaveNo1
veterán

Passz, CS:GO-ban mivan ami ott tartja az embereket? Amúgy még ez csak a béta első napja, gondolom sok fejlesztés várható (Blizzcon 1 hét + 2 nap múlva jön, jelenthetnek be újdonságokat).

You are not prepared.

(#175) Rayner válasza prokxy (#173) üzenetére


Rayner
őstag

Ahogy néztem pont az a lényeg, hogy nincs fejlődés.
Egyszerű és gyors a játékmenet. Minden kasztnak 3 spec skillje van attól függően, hogy DPS/tank/supp/healer
nincs túlbonyolítva.
Nekem mondjuk a healer kaszt egyenlőre feleslegesnek tűnik (nincsbalansz) mivel kb amit healel (elég keveset) azt a játék gyorsasága miat kb 0,000001 sec alatt leszedik

Tank egyenlőre OP kb leszedhetetlen

Jó kis FPS lett egyébként, úgy írnám le mint ahogy a LOL casual megfelelője a HotS ez amolyan COD egyszerűsítve.

Összességében arra tökéletes,hogy munkából hazaérve egy két gyors kör zúzás és mehetsz aludni :)
Mivel nincs fejlődési szint így nem marad le semmiről aki mondjuk 1-2 hétig nem tud grindelni napi 24 órát és ez így is van jól

[ Szerkesztve ]

(#176) whitezo88


whitezo88
nagyúr

:DDD most nézem, abból áll a játék hogy a turretel, minigunnal beáll valahova és folyamatosan lő :C nagyon tetszik a játék, pörgős, feszültséglevezetésre is jó.

más: Closed Beta után 1 nappal még ne akarjuk minden csillivilli extraságot bele, az huszadrangú. Majd lesz biztos.

[ Szerkesztve ]

(#177) prokxy válasza Rayner (#175) üzenetére


prokxy
veterán

Értem amit mondasz, de én elég sokat BF-eztem és így, h elértem a max rangot, stb, kb unalmas, kör végén nincs folyamatjelző, pl csináltam egy 50/4-et (tehát jól ment, nem a KD a lényeg), MVP ribbon, na bumm, persze az élmény megvan, 2-3 körig aztán kifújt. CS-ben legalább van pénzed és vehetsz új fegyót, skint, kacatokat. oké, ez még béta, de akkor is kell szvsz vmi, ami ösztönöz, h legyen még egy kör a fun-on kívül. :) Nekem...
Streamen is a srác a kör végén csak les, oda sem néz, h mi van, nekem ez fura, oké, h lövöldözök és jópofa, de ez így sztem kevés.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#178) Ch0b válasza Rayner (#175) üzenetére


Ch0b
tag

A healerek nem feleslegesek, viszont sajnos most Mercy kb. must have minden csapatba, a damage boost amit ad nagyon erős, és a heal is, nem beszélve a feltámasztásról. Persze úgy nem lehet healelni senkit, ha az illető megáll mint a pálya közepén, mint egy target dummy és szétlöveti magát. Amúgy még Lucio aki nagyon jó. Egy normális csapatban, ahol tudják az emberek, hogy mi történik, ott a Symmetra is.

Tankok OP-k? Nem. Ha sok a tank, vagy counterelni akarod őket durván, akkor Reaper, vagy Mcree-t kell hoznod.

[ Szerkesztve ]

(#179) wjbhbdux válasza prokxy (#177) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Blizzard játék, így biztosan lesz a lövöldözésen felül is egy rendszer amiben lehet előre haladni, a Blizzconon várható több infó ha bejelentik hogy milyen üzleti modellt használnak és miért kell majd fizetni.

A stat mentesség szerintem is fura, mindenkinek csak annyit mond a játék hogy ők miben voltak jók, mindenki vállveregetést kap, nincs semmi amivel összemérhetnéd a tudásod a többi játékoshoz. Ha assistod van azt is úgy prezentálja mintha te öltél volna, így repkednek a hatalmas killstreak számok. Aki nézi a South Park egész 19. évadát átölelő történetet, és tudja mi megy végig most amerikában a politikai korrektség témában a társadalmon, az talán érzi hogy miért van ez.

/s

(#180) fuvi válasza whitezo88 (#176) üzenetére


fuvi
senior tag

néztem tegnap streamjét, hát nem sok köze volt hozzá :D
a sok wowos, diablos streamer akiket láttam, csak hullottak az elején

ezt az oldalt ajánlom ismerkedni:
http://www.overpwn.com/

[ Szerkesztve ]

(#181) DaveNo1 válasza whitezo88 (#176) üzenetére


DaveNo1
veterán

Haha ez jó :D

Reddit szavazás alapján úgy látom kb. jelentkezők 4%-a kapott meghívót most.

Várom már a hétvégi stresszteszteket, akkor talán sokan be tudunk jutni (ha előbb nem).

Amúgy ahhoz képest, hogy Closed béta eleje, nekem HOTS-hoz képest egy csomó mindenben már most kiforrottabbnak tűnik, HOTS-ban például még mindig nincs death recap, itt meg már van visszajátszás is.

Aki a meccs végig statok miatt aggódik: HOTS alfában még ennyi sem volt, szóval ez bővülni fog.

You are not prepared.

(#182) nonsen5e válasza DaveNo1 (#161) üzenetére


nonsen5e
addikt

Maradjunk annyiban, hogy a látványvilághoz (ahogy a legtöbb Blizzard cuccnál) magas a gépigénye. Különben elfogadható teljesen.
No meg a 660-nak inkább a 7850 / 7870 lenne a párja, de sebaj.

Valaki innen (= átlag ember) kapott már meghívót, vagy effektíve csak a "hírességek" játszhatnak vele? :U

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#183) DaveNo1 válasza nonsen5e (#182) üzenetére


DaveNo1
veterán

Rayner kapott

You are not prepared.

(#184) Hrigh_77 válasza nonsen5e (#182) üzenetére


Hrigh_77
tag

Tök átlag userként kaptam. Lucky me :DD

(#185) fuvi


fuvi
senior tag

(#186) Wolverine válasza DaveNo1 (#181) üzenetére


Wolverine
félisten

A játék bejelentése óta tartom, hogy ez a lelőtt Titan egyik PvP módja lett volna, és ezért van ennyire kész állapotban :)

#182: a Blizzard mindig is a Geforce-okat preferálta minden játékában, ezért nem meglepő az sem, hogy milyen VGA-k vannak a követelményben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#187) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

pro TF2 játékosok streamjei, kicsit jobban tolják mint a twitch nagyágyúi :K

tracer 21 killstreak az egyiküktől

[ Szerkesztve ]

/s

(#188) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Elvileg küldtek ki új meghívókat.

You are not prepared.

(#189) Ch0b válasza DaveNo1 (#188) üzenetére


Ch0b
tag

Küldtek tegnap, csak nem EU kapott, hanem US kapott megint.

[ Szerkesztve ]

(#190) Redcaster válasza Ch0b (#189) üzenetére


Redcaster
őstag

Hozzászokhattunk volna már, hogy az EU szerverekre mindig magasról tojnak...

(#191) Ch0b válasza Redcaster (#190) üzenetére


Ch0b
tag

Ez most nem teljesen igaz. Alapból úgy volt, hogy EU az US start után fog indulni, és nem pár óra lett volna a különbség akkor, de végül csak pár óra lett. Az, hogy invite szempontjából miért csak US kapott, na az is egy másik dolog.

(#192) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

fov-ot lehet állítani a játékban?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193) wjbhbdux válasza .LnB (#192) üzenetére


wjbhbdux
veterán

van rá egy csík de számokkal nem írja hogy mennyi

/s

(#194) Razzul válasza wjbhbdux (#179) üzenetére


Razzul
senior tag

"Aki nézi a South Park egész 19. évadát átölelő történetet, és tudja mi megy végig most amerikában a politikai korrektség témában a társadalmon, az talán érzi hogy miért van ez."

Ezt fejtsd ki kérlek.

Stat crux dum volvitur orbis

(#195) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Datamine

Úgy fest jönnek majd a skinek + egyéb dolgok.

Lesz hero lvl, és player lvl is, szóval lesz progression.

1 hét múlva Blizzcon, szerintem ott sok újdonságokat bemutatnak.

You are not prepared.

(#196) Redcaster válasza DaveNo1 (#195) üzenetére


Redcaster
őstag

Release date, vagy open beta date kell a népnek :D

(#197) whitezo88 válasza DaveNo1 (#195) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hasonló lesz akkor mint a Hots akkor, a skinekkel, portrékkal, miegyébbel. Amúgy alapból minden hős elérhető lesz?

(#198) Wolverine válasza whitezo88 (#197) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudjuk. Ezt még nem árulták el, ahogy az üzleti modellt sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#199) DaveNo1 válasza Wolverine (#198) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én valahol azt olvastam, hogy alapból a hősök mindenkinek elérhetőek lesznek

You are not prepared.

(#200) whitezo88 válasza Wolverine (#186) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szinte biztos így van: [link]

nem mai cikk de most találtam rá mert eszembejutott hogy írtad ezt itt. A keret, sztori kb egybevág az OV-al, és a cancel után mutatták be a Blizzconon pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.