Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) fuvi válasza TBT (#850) üzenetére


fuvi
senior tag

márc 24 a névnapom, ápr 24 a szülinapom, máj 24 meg overwatch, elég fasza sorozat :D

(#852) oriic válasza fuvi (#851) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

off. Én is április 24-én születtem. :)

Live-Die-Respawn

(#853) TBT


TBT
Topikgazda

A Collector's Edition tényleges tartalma az Amazon szerint:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#854) k-adi válasza TBT (#853) üzenetére


k-adi
nagyúr

azt hittem widowmaker szobor lesz :( így már nem is kell :D

(#855) mobal


mobal
MODERÁTOR

Srácok! Aki majd tervezi, hogy játszani fog kérem vegyen fel a barát listájára. mobal#2813. Kérlek küldjetek privátot is (én kérek kéréssel muhaha) mert sok az ismeretlen arc már.

:)

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#856) mobal


mobal
MODERÁTOR

Mennyi helyet foglal a játék? Számolom a maradék gigabájtokat az SSD-n! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#857) JSaN


JSaN
addikt

No husveti ajandekent magamnak meg vettem az origins editiont. :K

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#858) TBT válasza JSaN (#857) üzenetére


TBT
Topikgazda

Én CE-t akark venni, csak az Aqua-val semmi tapasztalatom nincs játékvásárlás (és előrendelés) terén. CD Galaxisnál meg nincs CE, 576-nál meg már elfogyott.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#859) JSaN válasza TBT (#858) üzenetére


JSaN
addikt

Neztem azt is de a szobor nem tetszik, soldiernel gyakorlatilag barmelyik masik karakter fantazia dusabb. De egy Tracer vagy Widowmaker tuti jobb CE csalogato lett volna. Meg most ugy erzem ennel a jateknal boven eleg lesz nekem az ingame tartalom. Ha netan bejelentenek a masodik diablo 3 kieget vagy warcraft 4-t az abban a pillanatban CE insta buy nalam azt most tudom. :K

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#860) TBT válasza JSaN (#859) üzenetére


TBT
Topikgazda

Na igen, kár, hogy nem egy Tracer szobor jár hozzá.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#861) k-adi válasza JSaN (#859) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát igen.,. Tracer vagy Widowmaker tuti jobb lett volna :K

(#862) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Akkor már inkább Reaper vagy Pharah...

Btw, ez az arcade mód Trace-rel nagyon hardkór. :DDD [link]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#863) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

A Blizzard kivette az "Over the Shoulder" Tracer győzelmi pózt - részben egy hölgy tesztelő javaslatára, mondván nem igazán illik a karakter bohókás jelleméhez, hogy középpontba kerül a feneke.
Az érdekesség nem is ez, hanem az, hogy a közösség a döntés hatására valósággal felrobbant, s akkora felhördülést okozott a változás, mint eddig még egyik sem [1],[2]. Van, aki egyenesen cenzúrát kiáltott, s természetesen a szavazóoldalak is tele vannak a póz meghagyásáról szóló kérdőívekkel, hogy Tracernek legyen szexi póza.

Off-ba raktam, mert mondjuk érdekes ha valaki most nézegeti a redditet vagy a többi fórumot és nem tudja mi van, de igazából bulvár. :D

(#864) k-adi válasza Feketelaszlo (#863) üzenetére


k-adi
nagyúr

"érdekes" hogy vannak olyanok akiknek ez fáj :D de talán túléljük nélküle :)

(#865) oriic válasza Feketelaszlo (#863) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Olvastam én is, de nem igazán értem a felháborodást. :D

Live-Die-Respawn

(#866) mobal válasza mobal (#856) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Erre valaki? :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#867) oriic válasza mobal (#866) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#868) mobal válasza oriic (#867) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ez elég cingár. Köszi! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#869) Tyler Durden

Sometimes lucky :DDD

legoskins

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#870) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

PS4 gameplay.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#871) nonsen5e válasza Feketelaszlo (#863) üzenetére


nonsen5e
addikt

Legközelebb jön egy másik sjw hölgy tesztelő, és a javaslatára új skint kap tracer, vagy mi? :U

TotalBiscuit jól összefoglalta a lényeget.

Nevetséges, hogy minden hülyeség miatt van aki felháborodik és csonkolni kell a játékokat.
Lassan elérünk majd kína szintjére, és a content 3/4-e cenzúrázva lesz a mindig mindenen felháborodó kisebbség miatt?

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#872) rumkola


rumkola
veterán

Üdv!
Ki lehet próbálni ezt a játékot, van valami demó vagy ilyesmi?

(#873) nonsen5e válasza rumkola (#872) üzenetére


nonsen5e
addikt

Még meg sem jelent, béta fázisban van, szerencsésesk kaptak / kapnak időnként béta meghívókat.

Május elején lesz open-beta ha jól rémlik.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#874) rumkola válasza nonsen5e (#873) üzenetére


rumkola
veterán

Köszi, pont erre voltam kíváncsi. Most vettem csak észre milyen jó lesz ez és ránéztem volna :)

(#875) fuvi válasza rumkola (#874) üzenetére


fuvi
senior tag

mintha csak az előrendelőknek lenne "open" béta máj 3-től

(#876) rumkola válasza fuvi (#875) üzenetére


rumkola
veterán

Közben nyomozgatok:

Megjelenés: Május 24.

Nyílt béta: Május 5. - 8.

(#877) [Prolixus] válasza fuvi (#875) üzenetére


[Prolixus]
addikt

EZ igaz is meg nem is. Akkortól valóban csak az előrendelőknek van, de 5-től (asszem) 9-ig valódi nyílt béta lesz. Magyarul az előrendelők 2 napos exkluzív bétát kapnak csak.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#878) fuvi válasza [Prolixus] (#877) üzenetére


fuvi
senior tag

köszi az infót!

(#879) Feketelaszlo válasza nonsen5e (#871) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Szerintem nem azon volt a hangsúly, hogy szexista/nem szexista (szerintem sem az), hanem azon, hogy megy-e a karakterhez. Kaplan 10+ éve RPG-ken dolgozik, ő tökéletesen tisztában van azzal, hogy egy Uthert nem lehet favágó ruciban, egy Anub'arakot pedig katicabogárként ábrázolni, mert elveszti a hitelességét a szereplő (kivéve ha pont az a cél, hogy parodizálják). Persze lehetne valósághűbb, összetettebb jellemeket is kreálni, de ez egy agyatlan online lövölde lesz. Még ha úgy is néz ki, hogy a háttérsztoriból nincs hiány, azért igyekeznek olyan kőegyszerű, tipizált arcokkal feltölteni a világot, akiket pár szóban össze lehet foglalni (falábú robbantásmániás pszichopata, mesterlövész Mata-hari, vadnyugati cowboy, nasi-függő tudós gorilla, stb.). Tracer ráfaragott, mert neki az a szerep jutott, hogy szexuálisan semleges legyen. Aranyos fiatal brit lány idő manipulációs képességgel és ennyi - se több, se kevesebb. Nem szántak neki más tulajdonságot. Szóval ha többektől azt a feedbacket kapja a dev, hogy milyen jó a segge, akkor elrontottak valamit (vagy a tesztelőknek van olyan hormontúltengése, hogy már egy tál almáspitétől is beindulnak).
Másrészt az "Over the Shoulder" egy olyan előre beállított póz, amit egy rakat hős megkapott - modellezték a saját kis programjukban egy minta hősre, aztán copy-paste-el átrakták a többire - nincs benne sok fantázia, kis rosszindulattal akár placeholdernek is mondhatnánk, amit így legalább kiszórtak.

Ettől még persze 1st world problem ilyenek miatt írogatni (én is szégyellem magam, hogy már ennyi leütésnél tartok), de aki floodolja a fórumokat miatta meg visszamondja az előrendelést az már betegség szintjén van. Na mindegy, legalább kaptunk egy pár mémet amin lehet egyet kacagni, de amúgy fel lett ez fújva nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#880) k-adi válasza Feketelaszlo (#879) üzenetére


k-adi
nagyúr

szégyellem magam, hogy már ennyi leütésnél tartok :D :D amúgy jól leírtad a lényeget. :)

nevessünk és lépjünk túl rajta

(#881) k-adi


k-adi
nagyúr

[link] ?

(#882) TBT


TBT
Topikgazda

Widowmaker kisfilmje most vasárnap!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#883) k-adi válasza TBT (#882) üzenetére


k-adi
nagyúr

akkor jön tracer is mellé gondolom? :)

(#884) TBT válasza k-adi (#883) üzenetére


TBT
Topikgazda

Ja, meg Soldier 76 és Genji is majd.
De Widowmakert kisfilmjét várom a legjobban. Első látás óta kedvenc! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#885) k-adi válasza TBT (#884) üzenetére


k-adi
nagyúr

Widowmakert kisfilmjét várom a legjobban én is, mert tuti Tracerrel lesz egy párban aki meg az én kedvencem :D Widowmaker csupán jól néz ki, de egy sima sniper csak, Tracer érdekesebb karakter szerintem!

(#886) oriic válasza TBT (#882) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:) :C Ideje volt.

Live-Die-Respawn

(#887) JSaN válasza k-adi (#885) üzenetére


JSaN
addikt

Szerintem meg pont widowmaker az erdekesebb karakter, legalabbis az elotortenetbol sok erdekeseg kiderul. Mit kiserleteztek vele, es miert is kek a bore, ferjes no, na meg valamiert haragszik tracerre, ez vasarnap kiderul, szal van tortenet ott boven.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#888) [Prolixus] válasza JSaN (#887) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Azért nem töltene meg egy Asimov novellát. :) De jah, igaz, hogy az érdekesebb karakterek közül való. Engem Reaper érdekelne még, hogy mi lett vele, meg miért is vadászik tulajdonképpen a volt overwatch-osokra.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#889) TBT válasza oriic (#886) üzenetére


TBT
Topikgazda

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#890) TBT


TBT
Topikgazda

Blizzard teaseli Widowmaker videóját.

Azok a lábak! :C

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#891) oriic válasza TBT (#890) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Túl sexy, tessék eltávolítani! :((

(#892) TBT

Jeesszusom. Azok a valamik. Töröld pls, a szemeim....

;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#892) TBT válasza oriic (#891) üzenetére


TBT
Topikgazda

Majd a fenekét nézd meg abban a feszülős ruciban, párszor biztosan mutatni fogják (elnézve a Blizzcon-os koncepcióképeket).

Látom megy a rinya mindenhol, de csak viccből. :DDD

Nova is milyen szuperül néz már ki a StarCraft 2 (Nova Covert Ops) küldetéscsomagjában:

Blizzard töröld pls, nem láthatok ilyen tartalmat! Anyu nem engedi egy +16-os besorolású játéknál! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#893) DaveNo1 válasza TBT (#890) üzenetére


DaveNo1
veterán

Valódi nőt láttál-e már? :DDD

You are not prepared.

(#894) JSaN válasza TBT (#892) üzenetére


JSaN
addikt

Valahol lemaradtal, Nova mar kb 6 eve igy nez ki. :K
De akkor mar inkabb Kerrigan, bar ha a te keped 16+, akkor en ezt mar felve merem linkelni mert lehet 20+. ;]
Amélie-ra vissza terve tuti e 2 fenti kari reinkarnacioja, blizz hulye lett volna egy ilyen karit kihagyni. Ma esti videot meg kivancsian varom.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#895) TBT válasza DaveNo1 (#893) üzenetére


TBT
Topikgazda

Igen, sőt van is, ami ugye ritkaság a gamerek körében. :DDD

#894
Tudom, hogy így néz ki, nem most először látok StarCraft-ot. Csak most került Nova igazán az előtérbe és így feltűnt a dolog. De nekem is Kerrigan a kedvencem a StarCraft univerzumból.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#896) JSaN


JSaN
addikt

Overwatch Alive

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#897) DaveNo1 válasza JSaN (#896) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kit érdekel Widowmaker, amikor ott van Tracer ;]

You are not prepared.

(#898) oriic válasza JSaN (#896) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C Jó volt ez. Amúgy érdekes, hogy az only multis játékhoz világot épít a Blizzard.

Live-Die-Respawn

(#899) [Prolixus] válasza oriic (#898) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Állítólag sok dolgot a végül meg nem valósult FPS-ükből hoznak át. Legalábbis anno valami ilyesmi pletyót olvastam. :)

Amúgy jól csinálják, nyilván nem egy kardinális dolog, de ha már fix karakterek vannak a játékban, névvel meg arccal (már akinek van arca), akkor nem árt mögéjük némi lore.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#900) TBT válasza JSaN (#896) üzenetére


TBT
Topikgazda

Widowmaker vs Tracer. Pont úgy, ahogy a BlizzCon-on mutatták. Zseniális! Tracer de aranyos volt + mutogatták mindkét karakter popsiját eléggé, szóval remélem törölni fogja ezt is a Blizzard.

#898
Nem csoda, Chris Metzen mindig azt szokta mondani, hogy ők nem játékot készítenek, hanem világot (univerzumot). És ez most is bebizonyosodott!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.