Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) whitezo88


whitezo88
nagyúr

azért nem kell feladni, hogy valamikor lesz bétájuk az előrendelőknek, ha folyamatosan eresztik rá az embereket a szerverekre addig. Amint ez biztos lesz, én is rendelem máris, addig biztos nem. Végülis még legalább 4-5 hónap a release, akiknek meg van lottóból access, az meg majd fél évet ingyen játszhat vele?

(#402) Mister_X válasza whitezo88 (#401) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aztán kiderül, hogy a lottóra extra szelvényeket kapnak az Origins preorderesek ;] LotV-re is első nap jelentkeztem, Dio2 és Dio3-at kivéve megvan minden Blizzard termék (SC, W3, WoW, SC2), elvertem irgalmatlanul sok eurót HS-re és elég szépet HotS-re, de nem adtak accesst, csak mikor elővásároltam.

"Szervert ke kiépíteni" meg "stressz teszt" a rákot, milliós bázist mozgat meg a Blizzard megaszerver Dio3-HS-HotS-WoW négyes által.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#403) whitezo88 válasza Mister_X (#402) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Én a lottóval eddig általában szerencsés voltam, volt már WOW betám Wotlk-hoz, HotS Alpha-ba már bekerültem, HS-be closed beta, már amik eszembe jutnak.

(#404) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Overwatch Epic Moments Ep2 [link]

(#405) MaYDaN válasza whitezo88 (#404) üzenetére


MaYDaN
tag

A végén a Roadhog-os gyerek nem sz@rral gurított.

Egy költői kérdés:

Vajon, ha megrendeli az ember akkor nagyobb esélye lehet arra, hogy béta kulcsot kapjon. Esetleg nézik az accountokról beérkező előrendeléseket és attól függően esetleg nagyobb kedvel osztogathatják azoknak a usereknek? :)

Persze vágom, hogy alapból nem jár hozzá semmilyen hozzáférés, de ez azért úgy felmerült bennem. :)

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#406) -conrad- válasza MaYDaN (#405) üzenetére


-conrad-
addikt

Inkább "ez már úgyis megvette neki nem kell beta, hogy berántsuk" ;]

(#407) MaYDaN válasza -conrad- (#406) üzenetére


MaYDaN
tag

Értem, akkor lehet, hogy rossz irányba mentem el. :D
Pedig nagyon b@ssza a csőröm. :)

[ Szerkesztve ]

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#408) CooLM@$TeR


CooLM@$TeR
tag

A boltokban nem lesz a 40 dolláros alapverzióból, van esetleg más lehetőség a Blizzard Store-on kívül? Feljebb írt valaki 26-29 euróról, eddig ahol néztem g2a-n csak 1-2 dollárral volt olcsóbb a hivatalos shophoz képest. Talált valaki ennél jobb ajánlatot, vagy később sem lesznek olcsóbb kulcsok?

(#409) whitezo88 válasza CooLM@$TeR (#408) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Majdnem fél év van a release-ig. Nem kell rohanni.

(#410) warcat válasza CooLM@$TeR (#408) üzenetére


warcat
veterán

Azóta kiderült,hogy a PC-s alapcsomag ami 40 dollár/euró,az csak digitális, a Blizzard boltjában kapható,így ebből kedvezmény nem lesz.Minden régióban ennyi ráadásul.Amikor ezt megtudtam,én megvettem az Origins kiadást.

EA: It's in the crate!

(#411) CooLM@$TeR válasza warcat (#410) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Köszönöm a választ, pontosan erre voltam kíváncsi. Nem lesznek később sem jobb ajánlatok ezek szerint, így az egyetlen kérdés az maradt, hogy vajon az előrendelők kapnak-e előbb béta hozzáférést, vagy pedig a még hezitálókat akarja bevonzani a Blizzard első körben. Egyelőre még nem nyomom le a rendelés gombot amíg nincs újabb információ ...

[ Szerkesztve ]

(#412) Wolverine válasza CooLM@$TeR (#411) üzenetére


Wolverine
félisten

Az "adjunk mindenkinek bétát" akcióval a Blizzard már megégette magát a WoW-ban, szerintem sokkal óvatosabbak lesznek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#413) Kanczy


Kanczy
veterán

Meglepően kevesen néznek Overwatch-ot streamen :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#414) wjbhbdux válasza Kanczy (#413) üzenetére


wjbhbdux
veterán

mit lehet egy fpsen nézni pár óra után? esetleg ha lesznek profik meg versenyek benne később

/s

(#415) Telda válasza wjbhbdux (#414) üzenetére


Telda
addikt

Az új cod-ot több nap után is 100k+ néző nézi, pedig azon tényleg nincs mit :K .

(#416) wjbhbdux válasza Telda (#415) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez azon múlik is hogy ki játszik vele, a twitchen népszerű arcok nem hagynak ki egy ilyen játékot mint a cod, majd pár nap múlva lelépnek. A profik meg mindig is ott vannak az MLG.tv-n.
Overwatch betat viszont főleg wowosok meg starcraftosok kaptak, akiknek semmi köze egy FPShez és akiknek egy játékra rögzült nézőközönsége van nehezen válthatnak rá.
A lényeg hogy egy stream közönsége sose tükrözi azt, hogy mennyien játszanak vele. TF2 streameket se néznek sokan, mégis a 2. legnépszerűbb FPS PC-n, SC2 streameket meg többen néznek mint ahányan játszanak vele :P

/s

(#417) DaveNo1 válasza Telda (#415) üzenetére


DaveNo1
veterán

Első nap 200k nézője volt, és utána pár napban is top3-4-ben volt. COD nem béta, ez meg csak egy béta játék, miért néznék sokan?

wjbhbdux: az összes nagy LoL, Dota2, CS:GO streamer megkapta a béta hozzáférést, nem csak a nagy Blizzard streamerek.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#418) Telda válasza DaveNo1 (#417) üzenetére


Telda
addikt

"miért néznék sokan?"

Mondjuk mert érdekli az embereket :). Oké hogy béta, de a lényeget le lehet szűrni már ez alapján is a játék milyenségéről.
Illetve closed béta nem jutott hozzá mindenki, a cod meg mindenki számára elérhető már.
De szerintem kár ezen itt vitázni :).

(#419) DaveNo1 válasza Telda (#418) üzenetére


DaveNo1
veterán

De jelenleg csak cél nélküli lövöldözés, majd ha lesz benne kompetitív rész az érdekesebb lehet.

You are not prepared.

(#420) Kanczy válasza DaveNo1 (#419) üzenetére


Kanczy
veterán

Smite, ARK, HotS, DayZ. Csak néhány cím, amiben nincs / nem volt (igazán) kompetitív rész, és mégis többször ennyien nézték a bétáját.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#421) Redcaster


Redcaster
őstag

Elvileg küldtek újabb meghívókat mind EU, mind NA szerverekre... Elvileg ez az eddigi legnagyobb hullám, amiben én persze nem vagyok benne :W

(#422) Telda válasza Redcaster (#421) üzenetére


Telda
addikt

Én sem :N , bár ez nem hiszem hogy megnyugtat :DDD .
10 éve regisztráltam ez accountom, ez idő alatt soha egyetlen bétában sem vettem részt.

(#423) TBT válasza Telda (#422) üzenetére


TBT
Topikgazda

Amíg nem érhető el ez a szexi Widowmaker skin, addig nem is kell nekem béta! :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#424) Redcaster válasza Telda (#422) üzenetére


Redcaster
őstag

Én egyedül HotS alfába jutottam be, most jelenleg OW + Legion kombóra vagyok bejelentkezve, de van egy olyan érzésem, hogy egyik sem fog összejönni :(

(#425) Razzul


Razzul
senior tag

Kezdek letenni erről a játékról. 40€-t nem ér meg nekem a dolog, ráadásul beta access nélkül. Van egy tippem, hogy az open betába is azok fognak bekerülni, akik előrendelték a dolgot. 20€-t még simán kicsengetnék érte, de ez így eléggé kapzsiságnak tűnik a fejlesztőktől.

Jelenleg inkább megvettem Humble Bundleben az Insurgency-t 1 dolcsiért, ezzel pedig még várok. 2016-ig van még lehetőségem eldönteni, hogy melyik multis játékba fektetem az időmet és esetleg a pénzemet. Van egy pár konkurens, ami egyelőre csábítóbb mint az Overwatch. Például a Blade & Soul.

Stat crux dum volvitur orbis

(#426) Mister_X válasza Razzul (#425) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kapzsiság? Ugyan már, CoD évente 70€ + Season Pass, ez meg időtállónak lesz tervezve és csak egyszeri 40€.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#427) TBT válasza Razzul (#425) üzenetére


TBT
Topikgazda

Az Open béta azért Open béta, mert nyitott mindenki számára. Nincs összefüggésben azzal, hogy ki fizetett előre és ki nem. A szerverek terhelésére szoktak ilyet belőni a megjelenés előtt. Amire te gondolsz, az Closed béta továbbra is.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#428) nonsen5e válasza Mister_X (#426) üzenetére


nonsen5e
addikt

Azt majd meglátjuk, hogy mennyire lesz az az összeg egyszeri (és most nem a skinekről beszélek).
Viszont remélem, hogy akár már miután kijött a játék, lesz ebből is valami trial mód, mert vakon (videók nekem nem számítanak) nem veszek meg egy játékot sem, max humbe bundle-ből.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#429) Mister_X válasza nonsen5e (#428) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát, eddig minden Blizzard játéknak van, csak lesz ennek is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#430) Razzul válasza Mister_X (#426) üzenetére


Razzul
senior tag

Szerintem nem a CoD-hoz kéne viszonyítani. Nem a CoD a fő konkurencia, és mellesleg az is egy rablás. Ennek a játéknak a fő ellenfele a MOBA-k lesznek és a TF2. Esetleg még az olyan kompetitív shooterek mint a CS:GO. Nos a MOBA-k mindegyike és a TF2 is ingyenes.
A CS:GO Steamen pedig 11€, ami már alapból feleannyi mint az Overwatch, ráadásul rengetegszer lehet leárazva hozzájutni. Véleményem szerint ezekhez az árakhoz kell viszonyítani. De mondom, van még esély rá, hogy én is beruházom, de csak kipróbáltam, átgondoltam és tényleg jó, tetszik.

(#427) TBT: Értettem, úgy legyen. Kipróbálnám még a megjelenés előtt a játékot.

Stat crux dum volvitur orbis

(#431) Mister_X válasza Razzul (#430) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mikori is a CS:Go? Naugye.

Overwatch konkurenciája a MOBA-k? Nevetséges. TF2-t aláírom, de az se mai darab és az OW fejlettebb technikailag.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#432) F-ECT$ válasza Mister_X (#431) üzenetére


F-ECT$
titán

/agree. A leírtak mellett: a CS egy teljesen más világ, csak a TF2 az igazi konkurencia, az meg 8 éves. Kvázi légüres térbe érkezik az OW, úgy hogy mögötte van egy elég masszív Blizz játékosbázis, ahol is a WoW folyamatosan veszíti a játékosokat, a D3, SC2 szintén nem a régi, a HS-ből most kezdenek kiábrándulni a pro-k, a Hots meg messze nem futott fel annyira, mint várták (szerintem). Így egy új címre biztos, hogy millió fölötti eladást tudnak produkálni már az első napokban még 40-60 euróért is.

Dive ever, work never.

(#433) Skillerz válasza Mister_X (#431) üzenetére


Skillerz
tag

2012-es és én a dobozos változatot (ami drágább volt megjelenéskor mint steam-en) is 4500 Ft-ért vettem meg a Cdgalaxisba szóval...igen is drága a játék. A skin rendszerről nem beszélve, amibe ha ügyes az ember vissza tudja szerezni a játék árát többszörösen.

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#434) Telda válasza F-ECT$ (#432) üzenetére


Telda
addikt

Az hogy mennyi a blizzardos játékosbázis semmit nem jelent, én akárhány régi-új wowos ismerősömet megkérdeztem, senkit nem érdekelt a játék. Főleg miután kiderült hogy nem f2p lesz :N .
Nem hinném hogy az elvesztett wowos játékosok megfogása lenne a cél.
Két külön műfaj, ég és föld.

(#435) Razzul válasza Mister_X (#431) üzenetére


Razzul
senior tag

Az egész hősrendszer, képességrendszer a TF2-ben és a MOBA játékokban fellelhető rendszerek vegyítése. Ez az a jellemző ami miatt párhuzamba állítható az Overwatch a MOBA-kal és pont emiatt szállhat versenybe velük. Ezt tagadni felesleges. Igaz, hogy valamennyire légüres térbe érkezik a játék, de a Blizzard nem találta fel a spanyolviaszt. Bőven van hasonló játék a piacon.

Stat crux dum volvitur orbis

(#436) F-ECT$ válasza Telda (#434) üzenetére


F-ECT$
titán

7.5M ember iratkozott fel a betara, messze nem az összes wow/sc2/d3/hs/hots játékos, de egy jó részük.

Dive ever, work never.

(#437) Viktor77 válasza Razzul (#435) üzenetére


Viktor77
titán

"a Blizzard nem találta fel a spanyolviaszt" A WoW esetében sem, aztán...

F-ECT$: Ezeknek egy jó része bepipál mindent ami a bétára jelentkezés oldalon van. Én direkt kivettem, nem érdekel a játék.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#438) Razzul válasza Viktor77 (#437) üzenetére


Razzul
senior tag

Bizony, azzal sem találta fel. De ez most hogy jön ide?

[#434) Telda: Szerintem a régi WoW játékosok, akik már nem játszanak inkább más MMO-k után néztek. Ezért is volt szomorú, hogy a Titan-t elkaszálták.

[ Szerkesztve ]

Stat crux dum volvitur orbis

(#439) Telda válasza F-ECT$ (#436) üzenetére


Telda
addikt

Nekem alapból be volt már pipálva az összes mikor megnéztem :).
Engem érdekel a játék, de csak miután kipróbáltam. A TF2-be is jó pár ezer órát beleraktam.

(#440) warcat


warcat
veterán

Szerintem már igazából körbejártuk ezt a témát nem lehet újat mondani:

-tf2/cs:go ezeréves játékok,aki akarta már halálra játszhatta magát velük,az árukat visszahozták,természetesen lehet ott maradni
TF2 b2play volt vagy 4 évig, counter továbbra is modból nőtte ki magát,egyből ládázós modellel nyitott

-ha havi 2000+ eurót keresnél,nem lenne sok agyalás rajta.A mi szégyenünk,hogy 25 év és tengernyi EU pénz elherdálása után itt tartunk és kb azon megy a marakodás,hogy ki lopjon első körben.
A Blizzard és minden nyugati fejlesztő ezeknek a vásárlóknak áraz (ha már egyszer eldöntötte,hogy b2p modellt használ) hülye lenne másképp tenni,egy német azért nem fog magának duplán játékot venni mert olcsó,viszont a világ csóróbb része még mindig esélyes,hogy behúzza,ha máskor nem is, majd féláron akciózva.

Demóval kapcsolatban: esélyes,hogy megjelenés után is folytatódnak az ingyenes hétvégék,vagy lesz trial.
Az már mindenkinek a maga dolga,hogy elég infót kaparjon össze arról,hogy jó-e neki amit kínálnak.
Ha végül bejön(elismerve a ha kitétel létezését),több száz órát bele lehet ölni,amikor is már mindegy hogy 20,40 vagy 100 euró volt-e eredetileg,mert az egy órára leosztott összeg még nekünk is triviális.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#441) F-ECT$ válasza Viktor77 (#437) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, pipál mindenki mindent, de csak akkor ha tudja, hogy lehet ilyet. Én pl ex WoW-os vagyok, és érdekel az OW is, szóval mindenre lehet példát és ellenpéldát is találni.

Dive ever, work never.

(#442) Viktor77 válasza Razzul (#438) üzenetére


Viktor77
titán

Úgy, hogy mégis akkorát kaszáltak vele, mint soha senki addig, és valszeg már nem is fog?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#443) Razzul válasza Viktor77 (#442) üzenetére


Razzul
senior tag

Jó, ez oké, igaz dolgokat mondasz csak nem erről volt szó. Egy teljesen másik témát hoztál fel.

Stat crux dum volvitur orbis

(#444) Viktor77 válasza Razzul (#443) üzenetére


Viktor77
titán

Te hoztad fel, én csak reagáltam.

Ha valaki, akkor a Blizz képes arra, hogy nagyon durván betaláljon a játékkal.
(Bár én még mindig nem értem, hogy jön egy FPS a MOBA-khoz. )

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#445) Razzul válasza Viktor77 (#444) üzenetére


Razzul
senior tag

Jó, de én egy érvelés részeként használtam az állítást, ahhoz pedig nem volt köze annak amit mondtál. Csak kiragadva a kontextusból reagáltál rá.

Stat crux dum volvitur orbis

(#446) Altair77 válasza Viktor77 (#444) üzenetére


Altair77
tag

Semmi köze a mobákhoz azon kívül hogy vannak hősök és ulti.

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#447) F-ECT$ válasza Redcaster (#421) üzenetére


F-ECT$
titán

Ne aggódj, én se :(

Altair77: pont ezt kifogásolta Viktor77 is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#448) Madwe válasza F-ECT$ (#436) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én kapásból 4 accounttal iratkoztam fel a bétára, azt mégse fogom megvenni - akkor még azt hittem hogy f2p lesz... szóval az a 7.5m szép szám, de tekintve h nem lehetett róla semmit se tudni, sokat nem jelent - legalábbis azt semmiképp nem, h 7.5m potenciális vevője lenne releasekor.

(#449) F-ECT$ válasza Madwe (#448) üzenetére


F-ECT$
titán

Sehol sem írtam, hogy lesz 7.5M potenciális vevője, de nagyon meglepődnék, ha millió alatt fogyna az első héten.

Dive ever, work never.

(#450) Madwe válasza F-ECT$ (#449) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudom, csak azt mondom, h a 7.5m beta jelentkezés még a 40 euros ár elött történt, utána kevesebb lett volna.

Abban igazatok van, h kb bárhol máshol jobban élnek az emberek mint nálunk, s ők kevésbé árérzékenyek mint mi, DE nem véletlen a f2p modellek szárnyalása manapság, ezt azért be kell látni.

AAA címek esetében inkább b2p híve vagyok, de sok esetben a f2p jobb tud lenni - esetemben így lett volna az OW-val is. hots féle ingyenes, termeled a goldot s veszed a hősöket/pénzért unlockolsz 1et 2őt jobban tetszett volna nekem. Ha tetszik, akkor biztos hagyuk náluk pénzt hősökre skinekre, valszeg többet is mint 40 euro. De látatlanban nem fogok érte pénzt adni...

Volt szó a demorol, az nem tudom hoyg képzelitek hogy működne? Többi játékuk esetén alap volt a dolog, de egy csak multi fpsnél? botok ellen mehetsz csak? vagy mehetsz pár kört? utóbbi lehetséges, de furcsa lenne...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.