Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) nexus1026 válasza ..csm (#1246) üzenetére


nexus1026
csendes tag

Hali!

Én vettem pár hete egy SteelCore III-as Tabletet és nem bántam meg, bátran ajánlom neked is.

Kérdésedre válaszolva: Gyors a készülék, 4 magos proci van benne (igaz nem a legjobb (Rockchip), de nagyon gyors), gördülékenyen visz mindent, a 2 giga ram-mal elképesztő mire képes (alkalmazás/játék váltás akadásmentes), a Wi-fi tényleg nem a legjobb, nálam van, hogy percekig keresi a hálozatot, máskor meg egyből csatlakozik rá, de szerintem ez nem olyan nagy probléma, az aksi elég erős, persze mindenkinél más (használattól függő), de folyamatos nyüstölés mellett is kibírja a 8 órát (persze erősen terhelt állapotban), szolid használat mellett pedig több napig is elvan. Magáról a készülékről kb. ennyi jutott eszembe most, jah, még az anyaghasználat kiváló, kézbe véve igazi prémium hatást kelt a masszív fém ház (ajándék bőrtok is jár hozzá, ami nagyon praktikus). A legfontosabbat pedig a végére hagytam: 3, az-az 3 év garanciát vállalnak rá, ami példaértékű szerintem. Egyedüli negatívum számomra a hangszóró nagyon halk és gyenge minősége, de hát minden nem lehet jó nem igaz? :) Összességében én bátran ajánlom!

Ha szeretnél még valamit megtudni, nyugodtan kérdezzél.

(#1252) Arween


Arween
senior tag

szia
Engem érdekelne pár dolog:
1,játékok mennyire mennek rajta?nincs akdás?
2,A16gb ram -ból mennyire tudsz alkalmazásokat telepíteni(azaz megvan-e osztva a 16gb vagy te gazdálkodsz minddel?
köszi

(#1253) nexus1026 válasza Arween (#1252) üzenetére


nexus1026
csendes tag

Szia!

Én még speciel nem raktam rá semmilyen játékot, de biztosíthatlak, hogy a komolyabb játékok is bőven elfutnak rajta. A 16 giga úgy van felosztva, hogy 1,48 GB a "belső tárhely", amiből 3-400 MB az alkalmazások, a maradék kb. 1 GB-ra pakolhatsz, a másik pedig az "Internal Storage", ami 12,23 GB, ezt bármire használhatod. Magyarul durván 13 GB-ot használhatsz fel. Persze, ha nem lehhe elég, további 32 GB-os MicroSD kártyával bővítheted.

(#1254) Arween válasza nexus1026 (#1253) üzenetére


Arween
senior tag

köszi akkor nálam ez a típus kiesett ,hisz van olyan játék ami maga csak több száz mega így a rendelkezésre álló 1gb nagyon kevés.

(#1255) nexus1026 válasza Arween (#1254) üzenetére


nexus1026
csendes tag

Nem 1, hanem 13 GB-ot használhatsz fel.

(#1256) Arween válasza nexus1026 (#1255) üzenetére


Arween
senior tag

akkor nem értem, azt írod:
A 16 giga úgy van felosztva, hogy 1,48 GB a "belső tárhely", amiből 3-400 MB az alkalmazások, a maradék kb. 1 GB-ra pakolhatsz, a másik pedig az "Internal Storage", ami 12,23 GB, ezt bármire használhatod. Magyarul durván 13 GB-ot használhatsz fel. Persze, ha nem lenne elég, további 32 GB-os MicroSD kártyával bővítheted.
Ha marketről telepítek egy játékot ami mondjuk 250 mb akkor az a 1,48 belső tárhelyben foglalja a helyet nem?És az Internal Storage-ra 12,23GB kerülnek a filmek,zenék stb.

(#1257) nexus1026 válasza Arween (#1256) üzenetére


nexus1026
csendes tag

Igen, alapból a belső tárhelyre rakja a cuccokat, de át lehet állítani, hogy az Internal Storage-re tegye. Különben meg, ha a belső tár megtelne, úgy is a 12 GB-sre rakná.

(#1258) RBJ


RBJ
addikt

Irodában kisérleteztek a kollegák egy overmax 7040 tablettel. Wifi ügyileg van vihar.
Routeren van leosztva a net. a tablet látja a wifi jelet, sőt kapcsolódik is hozzá de viszont mégsincs kapcsolat sőt a wifi ikon üres állapotban marad.
Érdekes az okitelefon egyből látja és kapcsolódik is hozzá.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1259) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Sziasztok!

Ma rendeltem meg az Overmax Basecore 10 tabletemet, de sajnos elég furán olvasható a szöveg...
Homályos az egész nem értem miért...

Valami lehet tenni ilyen ügybe ?

Dr. Student

(#1260) Galba


Galba
újonc

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni, van egy overmax ov-steelcore10III(z) tabletem és van egy creative WP350-es bluetoothos fülhallgatóm szépen tudok filmet, zenét lejátszani csak akkor dobja a hibát mikor skypeolni akarok. Amíg indítom a hívást skypeon a fejhallgatón jön a hang, de amint felveszem átkapcsol a tablet hangszórójára.
Próbáltam beállítani de nem sok lehetőség van. Valakinek ötlete? Előre is kösz!

(#1261) Szegedi Györ


Szegedi Györ
újonc

Egy Owermax Quator 10+ taplet eszközt szeretnénk USB csatlakozón PC-re kötni. Az eszközt felismeri de nem tudunk a memóriájába írni. Kérnénk egy kis segítséget.

(#1262) muratomi1


muratomi1
senior tag

Sziasztok mi az utolso verzio erre a keszulekre? Nekm tetszik de ha tenyleg nem azon az orajelen van en kiverem.. a balhet.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#1263) nexus1026 válasza muratomi1 (#1262) üzenetére


nexus1026
csendes tag

Jelenleg a legújabb készülék a SteelCore 10+III (Android 4.2.2). Az órajele 300-1600 MHz között üzemel, szóval nem kell kiverni ..... legalábbis a balhét. :)

(#1264) nexus1026


nexus1026
csendes tag

Szerintetek várható KitKat frissítés a SteelCore 10+III-hoz? Nagyon ajánlom nekik, hiszen nyárig még kell szoftver támogatást nyújtaniuk.

(#1265) totyogo628


totyogo628
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Vettem egy overmax OT-TB-O7C tábalagépet, és sehogy nem sikerül beállítanom hozzá a Dominó feltőltős mobolinternetet. Tudna valaki segíteni, hol és milyen beállításokat kell csinálni a gépen? Előre is köszi. :R

(#1266) P0p352


P0p352
újonc

Sziasztok! Van egy Overmax Stellcore 10III-asom, és nagyon rootolni akarom. De valamiért mindig elakad a folyamat. Valaki tudna segíteni, hogy mi kell a rútoláshoz, és hogy sikerült-e már a hármas szérián?
Előre is köszi!

(#1267) Madimurd válasza P0p352 (#1266) üzenetére


Madimurd
csendes tag

Üdv nekem is Steelcore 10III-am van, de egyelőre nem találtam megoldást a rootolására :D kb mindent végigpróbáltam. Ha valaki okosabb írjon pls :D
:))

(#1268) damion


damion
csendes tag

sziasztok!én most intéztem egy steelcore III-t. Nos első tapasztalatok teljesen pozitívak,villámgyors,azonnal bejön minden.ami hátrány,hogy az antennája elég karcsú,és nem lát el messzire.nem tudjátok,micro usb-n keresztül valyon lehetne antennát csatlakoztatni rá? de amúgy a tokja is sokkal jobb lett,kicsit vastagabb,szóval jobban véd. a kicsúszást sikerült végre megoldani azal,h mostmár mind a négy oldalról tartja egy kis pöcök.a hangszórók oldalra kerültek,ami jó,mert az első változatban a tok lefogta a hangszórókat,szóval kikellett belőle csúsztatni,hogy hallani lehessen.root engem is érdekel:D az otg csatlakozót szerintem elbaszták,egy átalakítóba kell beledugni a pendrivot,ami így kilóg a gépból oldalra,mintha csak arra várna,hogy mikor akad bele vki és röti le egyszer....szóval érdemes kábeles otgre váltani,én ezt fogom tenni.állítólag ennek tényleg 1,6on fut a procija.engem nem is érdekel különösebben,így is elég gyors. hd videókat viszi pöccre:D és ami még nagyon jó,h külső winchestert is elbírja,ami hasznos lehet néha.a legjobb az az akksija. nagyon sokáig bírja:D:DDDtehát végülis nekem a wifi antenna gyengesége a legfájóbb pont. de ettől eltekintve megvagyok elégedve.

(#1269) Madimurd válasza P0p352 (#1266) üzenetére


Madimurd
csendes tag

Sikerült a rootolás steelcore 10III-on ;) kingo android roottal két kattintás...csak a driverek fent kell hogy legyenek :D :C és :R nekem...

[ Szerkesztve ]

(#1270) htq


htq
csendes tag

Sziasztok! Meg tudnátok nekem mondani, hogy a steelcore 10 III-ban van flash támogatás?

(#1271) vd1992


vd1992
tag

Sziasztok!

Van egy Overmax Solution 7 II tabletem és egy OV-KL-01 billentyűzetes tokom hozzá. Hiába dugom rá usb-n, nem csinál semmit a billentyűzet. Mit kéne állítgatni, hogy működjön?

Köszi

(#1272) gabbb88 válasza htq (#1270) üzenetére


gabbb88
csendes tag

Igen van.

És azt valaki megtudja nekem mondani, hogy ha rootolom a készüléket, akkor ugrik-e a garancia?

(#1273) gabbb88 válasza Madimurd (#1269) üzenetére


gabbb88
csendes tag

Szia!
Le tudnád nekem írni, hogy milyen drivereknek kell fent lennie a rootoláshoz?
Bocs a láma kérdésért...

(#1274) Madimurd


Madimurd
csendes tag

Sziasztok!

Ha valakit érdekel a hirdetések között megtalálja az overmax 10III tabletemet. El szeretném sürgősen adni. :D
Rootolt! 40 ezerért odaadom vagy ha holnap elviszi valaki minimális alku belefér. Dobozzal, garanciával, töltővel eredeti fólia is megvan otthon + van még rajta kicsit több mint másfél év garancia.

(#1275) kjTommy


kjTommy
újonc

Sziasztok!

Vettem egy Overmax Basecore II 10 tabletet, de elég lassan tölti be az oldalakat meg az alkalmazásokat.
Android Jelly Bean 4.2.2 van rajta gyárilag.
Kérdésem az lenne, hogy tehetek-e valamit, hogy gyorsabban működjön, illetve kell-e újabb androidot rárakni és ha igen akkor hogy kell erre a készülékre?

(#1276) itouchfan


itouchfan
senior tag

hali!
az overmax baseCore modelleknek van köze a steelcore-okhhoz? vagy mindkettő ebben a topikban fut?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#1277) bigjoe2627


bigjoe2627
csendes tag

Sziasztok valaki segítsen!
A tabom Overmax Quattor 7, amit hétfőn vettem, és még aznap ki is rootoltam.
Sikerült is egészen máig. Mert töltöttem le egy nagyobb fájlt és egyszer csak ezt adta be, semmit nem tok csinálni, mindenre nyomok semmi ugyan ez vár.
Reset gombot is nyomtam már az se ért semmit, bekapcsológombot is nyomtam hosszan az se ért semmit!
Ja és csak a bekapcsológomb van rajta, hangerő meg home gomb nincs!
Segítsetek légyszíves hogy most mit csináljak!

[ Szerkesztve ]

(#1278) Madimurd


Madimurd
csendes tag

Sziasztok!
Ha valakit érdekel Pesten vállalok tablet tuningolást, rootolást, custom rom telepítést hihetetlen gyorsan és olcsón. :)
Ha kérdésetek, ötletetek van amit esetleg nem tudtok otthon megvalósítani magatoktól írjatok bátran a madimurd@gmail.com-ra. :))

(#1279) net91


net91
senior tag

Sziasztok,
A tableten az eredeti 4.2.2. verzió van.
Hogyan tudom frissíteni magasabb verzióra (az MS Office android-nak 4.4 verzió kell)?

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen, aztán később a megkeresett pénzt arra költi, hogy az időközben megromlott egészségét gyógyítsa, ezért igazából nem is él tartalmas, boldog életet.

(#1280) Krallure


Krallure
csendes tag

Steelcore 8-hoz firmware-t vagy teljes ROM-ot hol találni? Boot screen után nem tölt be a tablet egyik napról a másikra, hivatalos oldalon update van csak, de nem változik semmi. (Recovery menüben az Android figura megjelenik de nem jön elő a menü)

(#1281) peeter0007


peeter0007
újonc

Nekem van steelcore (http://www.overmax.eu/hu/product/steelcore-6/#item-product-specifications)
Szükségem firmware
A honlap már nem létezik :(
Kérjük, töltsön fel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.