Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:50

LOGOUT.hu

EA Origin

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) ollie válasza #41133696 (#1395) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jéé, nem csak EA játékokat áraztak le.

(#1394) GoodSpeed: akárhonnan van az ME2, biztos, hogy be kell lépned játékon belül az EA/Bioware accountodba, hogy használhasd a DLC-ket. Én úgy emlékszem, hogy magától letölti azokat belépés után.

[ Szerkesztve ]

***

(#1402) Agyzuzo válasza ollie (#1401) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezt megerősíthetem, belépés után szépen szívogatja lefelé, DA és ME-nél is így volt nálam...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1403) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na már most lenne egy kérdésem.

Most a ME3 aktiválásánál ugye próbálgattam különböző proxykat. Az egyik amcsi proxy-nál pont az origin weboldala volt nyitva, és láttam a frissítés után hogy dollárban írja ki az árakat. Na ha ilyenkor megveszek egy játékot a weboldalon akkor az amcsi árat vonják le a számlámról. Így egy kicsit olcsóbbak lennének a játékok.

Live-Die-Respawn

(#1404) Max_218


Max_218
tag

originen keresztül ,valahogy fellehet rakni offline módban a mass effect 3.-at,?meg magát az origint ? ,haveromnál jelenleg szünetel a szolgáltatás (net) ,de ,már nagyon akarna vele játszani!

[ Szerkesztve ]

(#1405) ollie válasza oriic (#1403) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel ez a legjobb esetben is ÁFA csalásnak számít, kockáztatod az accountod bannolását.

(#1404) Max_218: valahogy? Szerintem nem, de miért nem próbáljátok ki, hogy netkapcsolat nélkül engedi-e a telepítést, ill. indítást?

[ Szerkesztve ]

***

(#1406) Max_218 válasza ollie (#1405) üzenetére


Max_218
tag

17km.-re van:D ,namost ha elmegyek busszal ,akkor 2órát ottkellene várnom ,ha nemengedné felrakni mégsem ,,akkor jöhetek vissza aztán a másik módszerrel tudnám csak odaadni neki :S:S aztmeg nemakarom mer sokidő azis:S:D

(#1407) Youri válasza Max_218 (#1406) üzenetére


Youri
veterán

Szerintem nem....

RTX ON

(#1408) Max_218 válasza Youri (#1407) üzenetére


Max_218
tag

kár,remélem késöbbiekben lesz offline telepitő módja:S . Azért köszönöm szépen mind2.-ők válaszát.

[ Szerkesztve ]

(#1411) #41133696 válasza ollie (#1401) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen arra emlékszem, hogy a játékból (is) beléptem a Bioware fiókomba, illetve akkor hoztam létre, csak arra nem, hogy miután a Steames Mass Effect 2 -t feltelepítettem, és beléptem azután töltött e még le anyagot, vagy a Steames verzió eleve tartalmazza a DLC-ket és amint belépek unlockolja őket?

Tegnap amúgy manuálisan is letöltöttem a Mass Effect 2 ingyenes DLC-ket a Bioware-től, majdnem 1 GB :)

Ja a leáárazásoknál a Batman új része tűnt fel nekem egyből, hogy az nem EA game, amúgy múltkor pár hete az impulse-on még egy 700 ft körüli összeggel olcsóbb volt. Hezitáltam mert az első részt is 5 £-ért vettem, ez is lesz majd annyi csak várni kell, ami nem gond, mert rengeteg végig nem játszott játékom van :D

(#1412) oriic válasza ollie (#1405) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi akkor kihagyom. :) :DDD

Live-Die-Respawn

(#1413) #41133696 válasza Max_218 (#1408) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az offline telepítők ideje lejárt már a 2000-es évek legelején.
Ma már ott tartunk, hogy az új Xboxban nem lesz DVD meghajtó - Az első képek az új XBOX-ról - nem lesz benne DVD meghajtó - ami azt jelenti, hogy mivel a HD DVD halott, a Bluray meg drága is, meg eleve nem fekszik az MS-nek egyszerűen nem ad a konzolhoz optikai beviteli egységet, magyarán akinek nincs Internet-je az így járt.

Persze lehet még találni olyan embereket akik a 90-es években élnek, nekem például az egyik haverom pont ebbe a csoportba tartozik ha lát nálam valami új játékot, első kérdése Internet kell e hozzá :)

Nem lesz offline telepítő hivatalosan a Mass Effect 3 -ból mert minden észérvnek ellentmond, és mert megkönnyítené a warezosok dolgát. Ez így kijelenthető, hogy nem lesz.

(#1414) Youri válasza #41133696 (#1413) üzenetére


Youri
veterán

Valami változatosabbat is összedobhatott volna az aki ezt a képet összemanipulálta...

RTX ON

(#1415) Agyzuzo válasza Youri (#1414) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Úgy néz ki mint egy WD Essentials vinyó szarul. :U

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1416) oriic válasza #41133696 (#1413) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, ezek sima koncepcióképek. Más gamer oldalakon is láttam már, semmi hír nincs arról hogy most lesz-e optical drive a konzolban vagy nem lesz. Minden csak pletyka eddig.

Live-Die-Respawn

(#1417) a178


a178
tag

Lol, a kliensem meggajdult. Beállítom neki, hova telepítse és töltse a játékokat( az a lényeg,ne a rendszerpartíció legyen az) leokézom, majd miután rányomok a telepítés gombra, újra a C meghajtót írja ki telepítési útvonalnak. Már arra gondolok, letörlöm az egészet a francba( a klienst), és újratelepítem. De a gond az, hogy direkt nem a rendszervinyóra tettem régen sem, okulva a Steam okozta régebbi kellemetlenségekből. (Megtelt a vinyó :B )

(#1418) janihunk


janihunk
senior tag

Sziasztok hogy tudnám megoldani hogy az origin lássa mikor az NFS World el játszom?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#1419) a178 válasza a178 (#1417) üzenetére


a178
tag

A helyzet fokozódik! :O Ma reggel mikor hazajöttem a melóból szerettem volna kipróbálni a Gotham City Impostors játékot. El is indult, de mikor be kellene lépni a GFWL-ba, akkor kiírja, hogy frissíteni kellene a kliens programot. Legyen így, gondoltam, de már fél órája itt ülök a gép előtt és még most sem frissült a kliens. Nem mondom, hogy hihetetlen gyors a netem, de ezidő alatt már készen kellene lennie, elvileg 700k-val tölthetek le. Azt hiszem a gép így marad, én meg alszom addig egyet... Kíváncsiságból kipróbáltam a Batman: Arkham Asylum GOTY-t, mert az is GFWL-es, de ott szó nélkül belép a Live-ba és már játszhatnék is. Ráadásul, a Live szerint épp a Gotham Cityvel játszom :DDD

(#1420) ollie válasza a178 (#1419) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Töltsd le külön a legújabb Live! klienst és telepítsd fel.

***

(#1421) a178 válasza ollie (#1420) üzenetére


a178
tag

Azt tettem és mégis ugyanez lett a végeredmény. De most ébredtem és már végzett. :DD

(#1422) cskamacska


cskamacska
addikt

Nincs valakinek egy fölös Origin bolti kódja? :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1423) #41133696 válasza cskamacska (#1422) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kuponra gondolsz?

(#1424) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, egy hónap késéssel de csak levonta a bankom a Mass Effect 3 árát a számlámról. :U

Live-Die-Respawn

(#1425) #41133696 válasza oriic (#1424) üzenetére


#41133696
törölt tag

Érdekes, hogy ennyit vártak vele.

(#1426) oriic válasza #41133696 (#1425) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem mondod? AZóta a pénz nem is volt rajta a számlámon, szóval most minuszban vagyok. Örülök neki nagyon is. :(

Live-Die-Respawn

(#1427) #41133696 válasza #41133696 (#1411) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha már szóba hozódott a Batman új része Originen 25 €

Impulse-on pedig

http://impulsedriven.com/batmanac

per pill: 5 557,09 Ft

(#1428) ollie válasza #41133696 (#1427) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az 25 USD. Ami ki van írva forintban Impulse-on, csak egy becsült összeg, mindig USD-ben terhelik meg a kártyákat.

***

(#1429) #41133696 válasza ollie (#1428) üzenetére


#41133696
törölt tag

Oké, csak az Impulse nálam elég szeszélyes, hol forintban írja ki, hogy $-ban hol meg fontban :)Most speciel Ft-ban tette :)

(#1430) ollie válasza #41133696 (#1429) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ott van a view in USD gomb, az mindig működik.

***

(#1431) #41133696 válasza ollie (#1430) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja már látom, csak rá kell kattintani a játék adatlapjára :)

(#1432) leviske


leviske
veterán

Nem tudom, hogy volt-e róla szó, de a cloud save annyit jelent, hogy a gépre már nem is fog menteni, vagy csak annyit, hogy a saját szervereiken IS tárolják?

(#1433) polonic válasza leviske (#1432) üzenetére


polonic
félisten

Ment a gépre is.

(#1434) leviske válasza polonic (#1433) üzenetére


leviske
veterán

Akkor bekapcsolom. Köszi! :R

(#1435) polonic


polonic
félisten

Ismét bővül az origin kínálata.
[link]

(#1436) oriic válasza polonic (#1435) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aliens vs. Predator érdekelni fog majd. :)

Live-Die-Respawn

(#1437) polonic válasza oriic (#1436) üzenetére


polonic
félisten

Ne érdekeljen!

Katasztrófa! Azt az 5 €-t is sajnálom érte, amit steamen adtam érte. Végigjátszani is szenvedés volt. De úgy voltam vele, hogy ha már megvettem, akkor csak végigviszem. . .

(#1438) #41133696 válasza polonic (#1437) üzenetére


#41133696
törölt tag

3,75 €-t is sajnáltam anno rá bár inogtam de végül is kihagytam :) Jó dolog ez a nem adnak ki demót módszer, mert nehezebb dönteni :) Bár ilyenkor megnézem az metascore-t aztán az alapján hozok döntést. Nagyon ritkán nem értek egyet csak az ottani pontokkal, pl Duke Nuke-mnek én adtam volna 70-et még úgyis, hogy néha baromira untam :D

Ami érdekes az az ilyen Steam exklúzív játékok mint az avp Origininen. Gondolom csak kódot ad, meg a képet az Origin gyűjteménybe,m ert amúgy letölteni Steamről kell. Igaz D2D-nél volt olyan, hogy valami 1.0-s Steam installer fent volt pár ilyen játéknál zip-ben, aztán biztos volt aki onnan telepítette :)

Vagy például Impulse-ról vettem az MW3-at és az Impulse kliens is töltené , ráadásul nem is a Steam könyvtárába hanem egyenes oda ahol a saját mappája van, ez esetemben a C, mondtam oké, elég ha a kódot beillesztem a Steam kliensbe :)

(#1439) cskamacska válasza oriic (#1436) üzenetére


cskamacska
addikt

Ne érdekeljen mert Steamworks-ös. ;]

GoodSpeed: Aki Metascore alapján ítél, az sikeres ember nem lehet. :P Az legfeljebb a tömegízlést, de egyre gyakrabban a fanatikus hadak és kiadók akaratát tükrözi.
Van egy pár nekem kedves játék, amit Metascore alapján messzire kerülnöm kellene, és jó pár, amit pont alapján kötelező lenne megvenni, de a valóságban 90%-os akcióban is háromszor meggondolnám. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1440) #41133696 válasza cskamacska (#1439) üzenetére


#41133696
törölt tag

De ha nincs demo, akkor marad a Metascore elemzés, meg a Gametrailers-en a videjó nézés :)

Szerk: már többször leírtam a fórumon anno, hogy az utóbbit sem tartom túl eredményes megoldásnak, mert jó pár játékról néztem videt - ráadásul természetesen HD-ben - és mégis volt olyan játék amiről téves következtetést vontam le, mert például GT-n keresztül nem tűnt túl nagy számnak, aztán amikor mégis megvettem, akkor meg meglepődtem, hogy ehh ez nagyon jó játék :) Na és persze az ellenkezőjére is volt példa :)

Egy szó mint száz a demók lennének az igaziak, az tudja visszaadni az igazi játékélményt nem a videó nézése, az nem olyan :D

Na és vannak olyan játékok amiket demó nélkül, mtsc nélkül, videó nélkül megveszek pusztán a nevük alapján is ilyen a Battlefield széria például :)

[ Szerkesztve ]

(#1441) TommyX_


TommyX_
őstag

Nekem egy kis segítségre lenne szükségem.
Feltelepítettem az Origin-t a laptopomra, de amikor beakarok jelentkezni, mindig Origin hálózat nem elérhető hibaüzenetet kapom.
Megpróbáltam már a parancssorba beírni a netsh winsock reset (parancssort adminként indítottam) és újraindítás, de úgyanúgy nem jó.
Próbáltam már újrarakni is az Origint, de nem használ az sem.
(Win 7-t és Eset Smart Security-t használok, ugyanezt a "kombót" használom asztali Pcn is, ott simán jó a bejelentkezés.)
Valaki tud erre megoldást?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#1442) ollie válasza TommyX_ (#1441) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tippre a tűzfal blokkolja az Origint.

***

(#1443) TommyX_ válasza ollie (#1442) üzenetére


TommyX_
őstag

Lehet igazad van, mondjuk most kipróbáltam, win tűzfal kikapcs, Smart Security kikapcs és így sem csatlakozik. :(

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#1444) csaba951 válasza TommyX_ (#1443) üzenetére


csaba951
veterán

Esetleg próbáld meg kábellel csatlakoztatni a routerhez a laptopod. Logikátlan, de hátha...

(#1445) TommyX_ válasza csaba951 (#1444) üzenetére


TommyX_
őstag

Majdnem jó az amit írtál, csak én úgy próbáltam, hogy a modemhez csatlakoztam és úgy egyből beenged, akkor azt nem értem, hogy wifin keresztül miért nem jó?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#1446) pethYeti


pethYeti
addikt

Ezen az Originen hogy a tökömbe tudom megnézni az összes megvehető játékot?

(#1447) oriic válasza pethYeti (#1446) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott sehogy, csak a weboldalon:

[link]

Live-Die-Respawn

(#1448) TommyX_ válasza pethYeti (#1446) üzenetére


TommyX_
őstag

Ha elindítod az Origin-t, akkor az Üzlet menüpont alatt tudod megnézni.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#1449) pethYeti válasza oriic (#1447) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszönet érte, hihetetlen hogy nincs egy ilyen gomb az oldalon.

(#1450) oriic válasza pethYeti (#1449) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, azért az milyen durva már hogy a originen a legdrágább cucc a simshez köthető?

[link]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.