Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:50

LOGOUT.hu

EA Origin

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) KubanitoS válasza Recon666 (#550) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én nem mondtam, hogy nem az. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#552) Recon666 válasza KubanitoS (#551) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

1 hónapig játék indításnál, ki be lépegetett, nem szinkronizálta az adatokat, volt mikor magától kilépett, legalább 2x raktam újra, majd egyszer magához tért vagy 2 hete azóta jó, ezukután sok jót nem tudok róla mondani. :N

(#553) albert8 válasza Recon666 (#552) üzenetére


albert8
addikt

Tudod oda van irva a cimsorba hogy BÉTA :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#554) Recon666 válasza albert8 (#553) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Tudom, de már mióta, lesz egyáltalán nem béta változat.

(#555) Wolverine válasza Recon666 (#554) üzenetére


Wolverine
félisten

A Gmail évekig volt béta, mégis használta mindenki :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#556) Zamery válasza albert8 (#553) üzenetére


Zamery
senior tag

Nekem nem az van odaírva, hanem ez: "Az Origin kiadás előtti verziója" ! De akkor is egy f0s!

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#557) oriic válasza Zamery (#556) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pre-release angolul, tehát semmiképp nem béta. A pre release, az a beta utáni állapot.

Live-Die-Respawn

(#558) albert8


albert8
addikt

Carbont nem tudtam regisztrálni egyik oldalt sem, egy furcsa képet ad ki majd felrakom

a most wantedhez pedig volt kiskönyv és azon volt a kód szerintetek?
mert azt nem találom :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#559) Recon666 válasza Wolverine (#555) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

De ezért fizetni is kellett.

(#560) polonic válasza oriic (#557) üzenetére


polonic
félisten

Nem, az még a bétát el sem érő állapot.

(#559) Recon666

Fizetni?? Az origin teljesen ingyenesen használható.

[ Szerkesztve ]

(#561) Zamery


Zamery
senior tag

Mi a baja az Origin-nek:

- A Battlefield 3 Beta-t nem lehet belőle eltüntetni.
- A mentéseket viszont sikeresen eltüntet! Az eddigi Battlefield 3 mentéseim egy pillanat alatt eltűntek. Huss... Felhő mi? Az bakker! :W
- A majdnem 4GB-os Battelfield 3 frissítést képtelen volt leszedni, a sokadik újrapróbálkozás után meguntam, és leszedtem torrentről.
- Hibásan tölt le, sokszor elkezdi újra letölteni a játékot, vagy visszaugrik 99%-ról 75%-ra.
- Túltölt, 100%-os letöltés után még töltöget, és ilyen DiP_staged fájlokat hoz létre.
- Csak a Battlefiled 3-nál van olyan a játékok listájában hogy "Telepítés kijavítása" a többi játéknál miért nincs?
- 9 játékom van regisztrálva a programban, még sosem volt olyan hogy mindet le tudtam volna tölteni és fel is tudtam volna installálni. Egyszerűen képtelenség!
- A legdurvábbat pár perce csinálta, letörölte a teljes Battlefiled 3-at, frissítéssel mindennel együtt. Elindítottam a játékot, nem indult, rányomtam arra hogy telepítés kijavítása, és elkezdte letölteni megint az egészet.

Szóval Origin, én így NEM szeretlek!

Ez így nagyon gyenge! És nem akarom a Steam-hez hasonlítani, mert annak a nyomába sem ér, de ilyen hibákat semelyik másik kliensben nem tapasztaltam, se a GMG-s Kapszulában, se az Impulse-os szoftverben!

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#562) oriic válasza Zamery (#561) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ezek közül egyedül a bf3 béta az ami zavar. De support az is eltünteti. Illetve ami zavar még hogy az ingyenes játékokat sem lehet törölni. (nálam véletlenül van egy sims 3 teaser)

Steam-hez hasonlítani nem lehet tényleg. Annak is voltak gondjai amikor indult, lassan 10 éves lesz. Pár év múlva az origin is stabil lesz szerintem. Én elvagyok most vele, ha pár hónapon belül behozzák az olyan akciózásokat mint steam-nél(féláras, negyed áras kedvezmények) akkor jó lesz ez is.

polonic:

Köszi, volt akkor egy kis képzavar. :O :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#563) Recon666 válasza polonic (#560) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Igen, már ha veszel játékot hozzá, ha nincs játék nem is kell használni, de itt ha elakarod indítani a játékot muszáj vagy használni, így én egy szolgáltatásnak mondom, amiért a a játékkal együtt fizetsz.

[ Szerkesztve ]

(#564) Youri válasza Zamery (#561) üzenetére


Youri
veterán

- support kiveszi
- nem kell felhő, eszembe nem jutna bekapcsolni egy féléves szoftverben egy ilyen érzékeny funkciót
- ilyet nem tapasztaltam
- ilyet nem tapasztaltam
- ilyet nem tapasztaltam
- igen, csak annál, mert az az első origines játék, mivel a többit csak utólag beletetted, már amit lehetett, de a bf3 eleve originre jelent meg
- ilyet nem tapasztaltam
- megesett steamen is már

RTX ON

(#565) polonic


polonic
félisten

Most chateltem egy supportossal azzal a céllal, hogy eltávolítsák a BF3 beta-t az accountomról. A pozitívum, hogy kaptam egy 20 %-os kupon kódot. Ezen meglepődtem.

(#566) oriic válasza polonic (#565) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen én is kaptam, ez tetszett. Kár hogy előrendelésre nem lehet használni. :( De mindegy legalább megvettem végre én is egy két hete a Mass Effect 2-t. Így legalább végig tudom játszani újra a 3. rész előtt.

Live-Die-Respawn

(#567) Agyzuzo válasza Zamery (#561) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem lehet hogy ezek BF3-specifikus hibák? Mert én ilyet még nem tapasztaltam, a BF: BC 2 update-el szüttyögött ugyan, de teljesen jól megy, nincs felhő gond se, stb.

Persze nem védeni akarom az Origint, azért van még hova fejlődni. ;]

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#568) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Nekem eddig egy hibám volt az Originnel. Supporttal beregisztráltattam a Crysist és valami deluxe edisönt kaptam vagy nem tudom. Van hozzá zene, videó, meg minden hülyeség. Ezeket viszont nem lehet elindítani. Ha letöltöm Originen keresztül nem indulnak el, hanem Origin kifagy és újraindításkor ismét le kell tölteni az extra tartalmakat, hogy aztán később megint kifagyjon és kezdődhet az egész elölről.

Ezt a problémát az EA Support a mai napig nem tudta megoldani, viszont kaptam egy kupont. lol Eléggé phail.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#569) Rabbitf_24 válasza Rabbitf_24 (#542) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

ÉÉÉs hozzá is adták. Szóval a magyar EA support megy és rendezkedik. :R

(#570) Rabbitf_24 válasza Rabbitf_24 (#569) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

És még kupont is kaptam... :D Hazaérek csekkolom mi lett... :D
Szóval én nem szidom a rendszert.... :D

(#571) Zamery válasza Rabbitf_24 (#570) üzenetére


Zamery
senior tag

Én sosem kaptam kupont.... :(((

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#572) Rabbitf_24 válasza Zamery (#571) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Megnézem milyen. Ha nem kell, akkor odaadom, ha gondolod.

(#573) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak egy fajta kupont adnak. Minden játék vásárlásánál fel lehet használni, kivéve az előrendeléseket. Azokhoz nem jó. A lényeg hogy origin-ben vásárláskor meg kell adni a kódot, és a kupon értéke levonásra kerül a végösszegnél. Persze az origines vásárláshoz kell egy megfelelő bankkártya is.

Live-Die-Respawn

(#574) polonic válasza oriic (#573) üzenetére


polonic
félisten

Vagy paypal is megfelelő.
Meg még lehet, egyéb hasonló dolgok is. Nem is néztem ezt.

[ Szerkesztve ]

(#575) Rabbitf_24 válasza oriic (#573) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Eddig is azzal vásároltam, szóval az nem gond. Ezek ilyen 20 vagy 25% os kuponok?
Azt hittem, hogy valami régi játékot lehet beváltani. :B

(#576) polonic válasza Rabbitf_24 (#575) üzenetére


polonic
félisten

Én 20 %-os kupont kaptam.

És, ha jól emlékszem, azt írta a supportos, hogy 1 hónapon belül használható fel.

[ Szerkesztve ]

(#577) Rabbitf_24 válasza polonic (#576) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Az tök jó. Ha lejjebb kúszik az Eur, akkor beváltom vmi jóra.

(#578) oriic válasza Rabbitf_24 (#575) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De jó is lenne. Nem, ezek csak ilyen kedvezményes kuponok. Sokat nem érnek végül is, mert olyan drága minden az origin-en hogy ha ezeket kuponokat használjuk, szinte már ott vagyunk, mintha simán csak megvennénk teljes áron a dobozos játékot. :S

Live-Die-Respawn

(#579) Rabbitf_24 válasza oriic (#578) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Hát igazából a gesztust is értékelni kell. nem tökéletes a rendszer, meg még drága is egy kicsit, de legalább adnak vmit. Mondjuk egy kód regisztrálása miatt nem tudom, hogy miért, de biztos megérdemlem. :DDD

(#580) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Na akkor egy kis infó. Ma megjött a Dragon Age 2 Bioware Signature izébizém. Kibontva láttam, hogyha megvan a Dead Space 2, akkor kapok valami extra páncélt a játékban. Mivel a DS2 megvan, gondoltam miért ne? Beregisztráltam mindent, kaptam egy kiló DLC-t, csak az új, menő páncélom nem volt meg. Gondoltam, ha már most szórakozok vele, akkor nem hagyom annyiban a dolgot.

Amerika EA Live Chat:

#1. Csávónak elmondom mi a szitu, a dobozban ott volt a felhívás az extra cuccra, az még sincs sehol. Erre el akart indítani nekem valami távoli asztal izét, hogy akkor ő majd megnézi azt a reklámot. Még egyszer felhívtam a figyelmét, hogy itt van a kezemben, hátha most leesik neki. Felajánlottam, hogy készítek róla egy képet neki. Megfelelt, csináltam képet a telómmal, átraktam a gépre, majd fel imageshack.us-re. A csávó azt mondja nem lehet neki megnyitni a képet. Ja, persze.... Ekkor megint elindítja a távoli asztal faszságot. Egye-fene, belementem. Jó kétpercnyi "connecting" után kiírja a gép, hogy error: nincs Java telepítve. Mondom a csávónak, hogy ez így nem lesz jó, tudna-e ajánlani valami képfeltöltő oldalt. Válasz: NO! Download Java! Na ekkor zártam be a chat ablakot. 'Nyáddal szórakozz...

#2. Kitartó ember lévén ismét bepróbálkoztam a Live Chattel. Most egy másik emberhez kapcsolt a rendszer. Barátságosan elcsevegtünk, röviden elmondtam a problémám, két percre rá már meg is volt az armor.

Érdekes...

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#581) Youri válasza KubanitoS (#580) üzenetére


Youri
veterán

Sok függ attól, hogy kihez kerülsz. És persze nem csak az ea supportnál :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#582) oriic válasza Youri (#581) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

4x voltam eddig supportnál, abból 3x jó arcokat kaptam ki, a negyedik a bd2142-es bajommal, még csak el sem köszönt. :S

Live-Die-Respawn

(#583) Youri válasza oriic (#582) üzenetére


Youri
veterán

ugyanez az én statisztikám is

RTX ON

(#584) Rabbitf_24 válasza Youri (#583) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nekem eddig 1/1 OK :D

(#585) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nálam is elég vegyes a kép, volt pár eléggé kis balfasz, akinek így mondom hogy nem eszi meg az Origin a kulcsom mert invalid key. Aszondja várjak egy picit. Eltelik 5 perc, aszondja igen, az a hiba hogy invalid key. Mondom igen bazzeg, eddig én is eljutottam. :D

Volt olyan is aki segített, de mégse, mert adott másik kulcsot, de az se ment. Meg volt egy csajszi, aki nagyon édes volt, végig szmájlizott de igazából azon kívül hogy jól elcsevegtünk, sokra nem jutottam vele se. :D

De azért nagy nehezen keresztülvertem a bajaimat, és 2 kuponnal is gazdagabb lettem. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#586) Youri válasza Agyzuzo (#585) üzenetére


Youri
veterán

Meg volt egy csajszi, aki nagyon édes volt, végig szmájlizott de igazából azon kívül hogy jól elcsevegtünk, sokra nem jutottam vele se. :D

Még mindig az ea supportról beszélünk? :DDD

RTX ON

(#587) oriic válasza Youri (#586) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg honnan tudja hogy csaj volt? :DDD

Live-Die-Respawn

(#588) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló!

A Dead Space 1 -et beveszi az Origin?

A Steam akció jóvoltából megvan az egy is és a kettő is a kettőt be is adtam az originbe de az egyről nem tudom, hogyha véletlen megtalálnám a kulcsot a Steames verzióhoz be lehetne e neki adni :)

(#589) Rabbitf_24 válasza #41133696 (#588) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

A support beaktiválja neked, és még kupont is ad... :K

(#590) #41133696 válasza Rabbitf_24 (#589) üzenetére


#41133696
törölt tag

Milyen kupont ?:)

(#591) oriic válasza #41133696 (#590) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

20-25 százalékos kedvezményre jogosító kupont. Vásárlásnál megadod a kódot, és az origin-es játékok annyival olcsóbbak lesznek.

Live-Die-Respawn

(#592) #41133696 válasza oriic (#591) üzenetére


#41133696
törölt tag

Email vagy Live Chat ?:)

(#593) Rabbitf_24 válasza #41133696 (#592) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nekem a magyar support megcsinálta. Mailben vettem fel velük a kapcsoltatot.

(#594) oriic válasza #41133696 (#592) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MInt fentebb írta kollega, néha működik a mail is, de ha tudsz angolul kicsit akkor chat-et javaslom. Akár már most is, egy fél óra alatt le lehet rendezni velük a dolgot.

Live-Die-Respawn

(#595) #41133696


#41133696
törölt tag

Köszi mind kettőtöknek, megvárom, hogy letöltődjön, telepítem, aztán kibányászony a regisztriből, aztán írok supportnak :D

Pár kérdés:

Crysis 1
Crysis Warhead
Battlefield 1942
Battlefield 2
Battlefield 2142

Ezeket akarom még a DS1 -en kívül hozzá rendelni az accomhoz.

Aztán Steames Mirror1s Edge-hez is lehet vajön ilyesmit kérni? Mert azt olvastam, hogy ahhoz egyáltalán nem járt kulcs, és ugye volt valami DLC amivel gond volt ezen okból kifolyólag.

Aztán még a Battlefield 3 Bétát is leakarom kapartatni :D

Mi a magyar support email címe? :)

[ Szerkesztve ]

(#596) Agyzuzo válasza Youri (#586) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Igen, arról. :DD

orichalcos: A neve alapján annak tűnt, oszt rákérdeztem. :)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#597) Trevi


Trevi
tag

Sziasztok az miért van hogy a profilom offline-ba van ki be lépés nem engedi hogy online legyek, lehet azé mert megváltoztattam a jelszavamat? Választ előre is köszönöm! (még noob vagyok)

Már működik valószínű hogy azzal volt gondom!
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#598) #41133696


#41133696
törölt tag

Na mindjárt jobb :)

Közvetlenül az Origin-alól nem igazán akart összejönni, felismerte, és még választhattam is még magyart is, de utolsó lépésnél hibát jelzett.

Aztán itt beaktiváltam : https://activate.ea.com/applyentitlement.do

Magyart kiválasztottam. Originben pedig már meg is jelent :K

(#599) KubanitoS válasza #41133696 (#598) üzenetére


KubanitoS
veterán

Red Alert Uprisingot hogyan sikerült aktiválnod?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#600) Agyzuzo válasza KubanitoS (#599) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Meg eleve a 3. részt... Nekem csak a 4-et ette meg... A BF2-ről nem is beszélve...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.