Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:50

LOGOUT.hu

EA Origin

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Meg akartam újitani az Origins előfizetésemet, a pénzt levonták, de nem érkezett meg az Originshez, igy nem aktív az előfizetés.
A bank látja, hogy elment a pénz, az Origin nem. Hiába küldtem nekik a printscreent az utalásról, nem látják és nem hiszik el.
Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

(#7002) dargelot válasza Oposzumtoszó (#7001) üzenetére


dargelot
senior tag

Vedd fel a supportal a kapcsolatot. Ő tud ilyenkor részletesen eljárni.

(#7003) Oposzumtoszó válasza dargelot (#7002) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Megtörtént. Nem látja a befizetést. Hozzájuk nem érkezett összeg. Ennyi. :W

(#7004) S1M0N válasza neo81 (#7000) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nekem is ugyan ez van...

(#7005) neo81 válasza S1M0N (#7004) üzenetére


neo81
senior tag

Érdekes, nem tudom, mintha egy Origin frissítés óta lenne ez a hiba.

(#7006) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

sziasztok,

olyan hiba áll fent, hogy az origin megnyitogatja a játékokat és feldobálja a kliens mindig az asztalra, már le töröltem, de ugyanez a hiba fenál egy komplett reinstall után is :F valakinek gyinálja ezt a kliens :F

(#7007) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Jobb felső sarok, megnyitja a játékokat sorban és a klienst feldobja az asztalra bármi elé, játék, program stb!!!

(#7008) batman91


batman91
őstag

Sziasztok!

Mai nap arra gondoltam, hogy beaktiválom a régi dobozos Dead Space CD kulcsát, hogy legyen meg online is. De nekem folyamat azt írja ki, hogy már fel lett használva. Holott én még soha sem próbáltam regisztrálni Originre. Nem mástól vettem, hanem megbízható boltból újként, fóliásan valamikor 2010 tájékán és nem is adtam kölcsön senkinek. Még sosem történ ilyen velem, szóval eléggé meg is lepődtem. Szerintetek ha írok supportnak van rá esélyem, hogy visszakapom a kulcsot vagy reménytelen az egész eset?

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7009) batman91 válasza batman91 (#7008) üzenetére


batman91
őstag

Tárgytalan az egész, megvettem Originen inkább. Nem volt most 5 euró a játék és a dobozos verziót még így is tudom használni, ha akarom. Nem éri meg az egész hercehurcát. Minden esetre érdekes az egész helyzet.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7010) CsonkaImo válasza batman91 (#7009) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Support simán adott volna kulcsot az Origin-hez. Nem hiszem, hogy bármit is bizonygatni kellett volna egy több mint 11 éves játéknál, főleg hogy ingyenes is volt már. Nyilván várni kellett volna a válaszukra, meg tényleg nem egy nagy tétel a játék ára, szóval nem vesztettél sokat. De jó is lenne egy Dead Space folytatás az első rész mechanikájára alapozva. Vagy ha már megütnék a második rész szintjét, mai látvánnyal, én már boldog lennék.

(#7011) batman91 válasza CsonkaImo (#7010) üzenetére


batman91
őstag

Tudom, de így sokkal egyszerűbb volt. Nem volt egy nagy tétel.

Én is nagyon örülnék a folytatásnak, lezáratlanul hagyták a történetet. Viszont ezt ajánlom a figyelmedbe: [link]

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7012) Frenk


Frenk
aktív tag

Sziasztok,
STAR WARS Battlefront Ultimate Edition - 3 hónappal ezelőtt ez jelenik meg a játék "adatlapján": "Your origin access membership has expired. Renew membership or buy the game to continue playing."
Nem jelenik meg a letöltés lehetőség, pedig a játék megvásárolt ultimate edition.
Mi lehet a probléma? (esetleg support?)

(#7013) dargelot válasza Frenk (#7012) üzenetére


dargelot
senior tag

Azt írja, hogy a játékot nem vásároltad meg, csak az Origin access szolgáltatást, s az lejárt.
Az origin access egy havidíjas szolgáltatás mellyel több mint száz játékkal tudsz játszani amíg aktív, de ha lejár nem tudsz tovább játszani, habár a mentéseid megmaradnak.

Három lehetőséged van.
-Megveszed a játékot
-Megújítod az előfizetésed
-Írsz a supportnak, hogy valami galiba van mert te megvetted. (csak akkor érdemes ezt választani, ha ez az igazság)

(#7014) csaba951 válasza Frenk (#7012) üzenetére


csaba951
veterán

Ez azért van, mert ugyanaból a játékból lehet több példányod is. Annak amit nézel lejárt a bérlete, ezért nem tudod se letölteni, se elindítani. Kell lennie a My Game Library nézetben egy másik (ugyanígy kinéző) ikonnak. Na, azzal már működni fog rendesen. Ha csak 1 ikonod van belőle (ami nem működik), akkor meg irány a Support.

(#7015) Frenk


Frenk
aktív tag

Az a gond, hogy Origin access-em nem is volt és minthogy írtam a game Ultimate verzióját megvásároltam amellyel 2,5 évig semmi probléma nem volt. Ezután jelent meg a "vázolt" probléma. Hogyan lehet az, hogy egy megvásárolt majd regisztrált gamet visszatesznek "alapra". A My Game Library nézetben ott van az alapjáték (ami idáig nem volt) és az Ultimate kiadás (amit megvettem majd regisztráltam) meg 2,5 év múlva már úgy van feltüntetve, hogy nem vásároltam meg. Ez nagyon érdekes - akkor ez support lesz.

(#7016) #75501312


#75501312
törölt tag

Félrement kicsit a mai frissítés? Folyton újratölt és nem történik semmi?

[ Szerkesztve ]

(#7017) #75501312 válasza #75501312 (#7016) üzenetére


#75501312
törölt tag

Lemaradt a kép, ezt dobja.

(#7018) dargelot válasza #75501312 (#7017) üzenetére


dargelot
senior tag

Milyen OS van fent?

(#7019) #75501312 válasza dargelot (#7018) üzenetére


#75501312
törölt tag

Win 10.
Van, amikor végigfut a frissítés és elindul a kliens. Majd amikor újra el akarok indítani egy játékot, akkor megint problémába ütközik. A mentéseket sem szinkronizálja.

[ Szerkesztve ]

(#7020) bul07


bul07
nagyúr

Origin egyre sz@rabb
Pár hete olyan mint a lenti képen, mondom majd egy frissítés megoldja
Hát nem most frissített de marad ugyan olyan, hát ez így jó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7021) Pedro78 válasza bul07 (#7020) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nalam nem produkal ilyet. Nem hasznalom minden nap, de max frissitesre kellett varnom es ment a kliens.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7022) bul07 válasza Pedro78 (#7021) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak úgy megjavult semmit nem csináltam vele és frissítés se volt azóta

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7023) wAfu


wAfu
tag

Sziasztok!

Van valakinek Origin login problémája UPC hálózatból? Nem tudok bejelentkezni se böngészőn, se a kliensen keresztül már vagy egy hónapja. Több gépről is próbáltam, mindenhol ez a gond. Mobilnetről minden működik. EA support szerint keressem ezzel a UPC-t, mert biztos VPN-re raktak (???).

(#7024) Borisz76 válasza wAfu (#7023) üzenetére


Borisz76
veterán

Szia.

Valami nem kerek mert kliensből nem enged be engem sem.
Pontosabban bejelentkezik de írja, hogy offline !

Böngészőből viszont be tudok jelentkezni az Origin fiókomba.
Pontosabban bejelentkezik de írja, hogy offline !

- Win 10 Pro , 64bit
- Chrome böngésző
- Telekom optika.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#7025) Borisz76 válasza Borisz76 (#7024) üzenetére


Borisz76
veterán

Rosszul szerkesztettem :

Csak a kliens offline !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#7026) Syz válasza HoReSz1975 (#7006) üzenetére


Syz
senior tag

Nos,én ugyanezzel a problémával küzdöttem.Random megnyitotta a kliens a játékokat és kidobált utána az asztalra bizonyos időközönként,természetesen játék közben.Olvastam többféle megoldást,az értesítések letiltásától kezdve a cache törlésig de nekem egyetlen módon sikerült ezt végleg beszüntetni.

Először is bizonyosodj meg róla,hogy teljesen be van zárva az Origin kliens.Ezeknek nem szabad futnia: OriginWebHelperService.exe és OriginClientService.exe
Utána pedig az alábbi két mappából kell törölni a fájlokat.Csak a fájlokat,nem a mappát:
- C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License
- C:\Users\<Felhasználóneved>\AppData\Local\Electronic Arts\EA Services\License
Nekem azóta gond nélkül működik a kliens.Ha esetleg megint elkezdődne akkor kitörlöd a licensz fájlokat és megy rendesen :R

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#7027) whitezo88


whitezo88
nagyúr

sziasztok látom kicsit visszaolvasva nálatok se százas a kliens.. nálam valamiért lerohasztja idle-ben is a swapelésével a rendszert, pedig nem tölt, telepít semmit. Ki van kapcsolva az ingame, webhelper meg amit olvastam... miért ennyire bloatware jellegű, mivel lehetne orvosolni?

(#7028) CsabaSteel


CsabaSteel
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy azt olvastam, hogy az origin megfog szűnni. Ami az originen van játék az hogy fog át kerülni steamre?

Csé

(#7029) Golden9 válasza CsabaSteel (#7028) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

:N Honnan vetted, hogy megszűnik?

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#7030) CsabaSteel válasza Golden9 (#7029) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Hali! Onnan hogy egy ismerős mondta mivel a steam olcsóbb és akciók vannak rajta ezért megfog szűnni ő ezt mondta

Csé

(#7031) regener válasza CsabaSteel (#7030) üzenetére


regener
veterán

Akkor mond neki hogy megnyugodtat, a Steamen vásárolt játékokhoz is Origin fiók kell, így 2 kliens fog futni annak egyszerre aki onnan indít játékot.

Annyi a történet, hogy Steamen is elérhetőek lettek a játékok, így ott is keres mind a két cég.

(#7032) Golden9 válasza CsabaSteel (#7030) üzenetére


Golden9
addikt

Az ismerősöd csak fantáziált. Az EA, a 4,515 milliárd $-os bevételével a közelébe sincs annak, hogy megszűnjön. Ha meg mégis anyagi gondjaik lennének, akkor az Epik majd felvásárolja őket :D .

[ Szeretkezve ]

(#7033) Joccc07 válasza CsabaSteel (#7030) üzenetére


Joccc07
addikt

Made my day :DDD:C

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#7034) batman91 válasza CsabaSteel (#7028) üzenetére


batman91
őstag

Jaj, ez nagyon jó! :C Nem is tudom, hogy ezt honnan szedhette?

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7035) gejala válasza batman91 (#7034) üzenetére


gejala
őstag

Főleg, hogy Steamen drágábbak az EA játékok, mint Originen. ;]

(#7036) Werkly


Werkly
őstag

Kérdezném! Valszínűleg fölnyomták az accomat! Van linketek hol kell intéznem? Kösz!

(#7037) Golden9 válasza Werkly (#7036) üzenetére


Golden9
addikt

(#7038) slaci007 válasza wAfu (#7023) üzenetére


slaci007
senior tag

Szia

Nálunk is előjött ugyanez a probléma szintén upc az itthon lévő összes gépről.
Nálad esetleg megjavult a dolog mi lehet a megoldás mert az éves előfizetést így cseszhetem.

Laci

Tungsram 1896-2022

(#7039) wAfu válasza slaci007 (#7038) üzenetére


wAfu
tag

Szia!

Nem javult meg sajnos, a probléma továbbra is ugyanúgy fennáll.

(#7040) #75501312 válasza wAfu (#7039) üzenetére


#75501312
törölt tag

Nálam működik rendesen minden gond nélkül.
Próbáld meg esetleg kitörölni a böngészős sütiket, cachet, szemetet, bármit.
Másik dolog lehet pl. a DNS. Nálam az egyik szolgáltatóval nem akar az HBO Go működni, másikkal meg megy simán.
Ha nem a szolgáltatós DNS van beállítva, akkor próbáld googlet, cloudflaret vagy mást.
Ez inkább egyéni beállítás kérdése lesz, nem a netszolgáltatóé, esetleg még windows vagy mástűzfal.

(#7041) muszurkefal válasza gejala (#7035) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Ez nem minden esetben igaz, Fallen Ordert Steamen olcsóbban vettem meg, mint Originen vehettem volna. És mind a két helyen egyszerre volt akciós.

(#7042) batman91


batman91
őstag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, lesz-e nyári vásár Originen? Mert szeretnék beszerezni 1-2 címet akciósan, amiknek most beteg áraik vannak.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7043) #21346560 válasza batman91 (#7042) üzenetére


#21346560
törölt tag

:U

(#7044) batman91 válasza #21346560 (#7043) üzenetére


batman91
őstag

Ez nagy segítség volt. Köszi!

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7045) Executioner válasza batman91 (#7044) üzenetére


Executioner
tag

Egy hónapja volt.

Exec

(#7046) batman91 válasza Executioner (#7045) üzenetére


batman91
őstag

Faxa, akkor lemaradtam róla. Na majd a következőnél résen leszek.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7047) nandi17


nandi17
tag

Sziasztok,
Remélem jó helyen járok sigitség képpen.

Olyan problémával találkozott már valaki hogy (Origin, Rockstar launcher) ba nem tudok bejelentkezni (optikai internetem van) de viszont ahogy csatlakozom egy sima 5G nethez egyből megy. (családban kettő különálló szolgáltató van)
Én ezért gyanakszom a router ra, nem e valami IP cim probléma vagy más hasonló.

(#7048) csako


csako
veterán

Origin Closed Beta, Access előfizetőknek :)
[link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#7049) regener válasza csako (#7048) üzenetére


regener
veterán

Ideje valami újításnak, néha nem látja a játékokat amíg újra nem indítod és ez csak egy gond a sok közül :D

(#7050) #21346560 válasza regener (#7049) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én lassan már inkább letöltöm máshonnét a játékot, amit originen megvettem, mert annyira használhatatlan néha. Konkrétan fel sincs már telepítve...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.