Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:50

LOGOUT.hu

EA Origin

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) #41133696 válasza Sn[4k3] (#850) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mert nekünk meg igen :D :DDD

(#852) Sn[4k3] válasza #41133696 (#851) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Na ez a WTF, így vegyen az ember EA játékot? :U
Leírnátok a magyar support email címét? Lehet rossz ajtón kopogtatok.

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#853) Niczo


Niczo
senior tag

Nekem a pénteki levelemre tegnap válasz érkezett, idézem:
"Nagyon sajnálom, a hiba nem az Ön rendszerében van, hanem a miénkben - a problémáról tudunk és dolgozunk a megoldáson."
Köszi, azért remélem belátható időn belül megoldják a problémát :K

Sn[4k3]: én az EA honlapján keresztül küldtem levelet.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#854) Sn[4k3] válasza Niczo (#853) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Holnap megpróbálom én is onnét, hátha...

Amúgy kijött az Originre az első nem EA-s program: a Rift egy nagyon jó MMO, 20€ jó ár érte (25-ért kapunk extra nyalánkságokat is), csak sajnos nem.biztos, hogy ilyen forint mellet, dobozosan lehet olcsóbb.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#855) polonic válasza Sn[4k3] (#854) üzenetére


polonic
félisten

Nem ez az első.
Pl mindkettő batman rész elérhető már egy ideje.

(#856) oriic válasza polonic (#855) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy a Saints Row is.

Live-Die-Respawn

(#857) Wolverine válasza Sn[4k3] (#854) üzenetére


Wolverine
félisten

És többször akciózták már a Steamen és a Trion saját weboldalán is; olyankor 5 euróért hozzá lehetett jutni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#858) #41133696 válasza polonic (#855) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gondolom a D2D-s Batman Arkham Asylum GOTY-t nem lehet beváltani Originbe :)

(#859) polonic válasza #41133696 (#858) üzenetére


polonic
félisten

Nem hinném. De azért próbáld meg.

Én a steames arkham cityt próbáltam, azt nem engedte.

(#860) Rabbitf_24 válasza polonic (#859) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nem lehet sajnos. :(

(#861) polonic


polonic
félisten

Új kiadókkal bővül az origin.

[link]

(#862) #41133696 válasza polonic (#861) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez a CD Projekt RED Azt jelenti, hogy a honosított CDPRojekt játékok is felkerülnek vajon?

(#863) ollie válasza #41133696 (#862) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem biztos. Sőt, valószínűleg csak az újabb játékoknál igaz ez (ami csak a Witcher 2), mert a régebbieket nem a RED honosította és forgalmazta.

Egyébként is, eddig összesen 2db játék jelent meg a CD Projekt Red-től. Witcher 1 és 2.

[ Szerkesztve ]

***

(#864) oriic válasza polonic (#861) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Örvendetes, ugyanakkor új játékok még nem elérhetőek az Originen.

Egyébként a CD Project RED leányvállalata a CD Project-nek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#865) Zamery válasza polonic (#861) üzenetére


Zamery
senior tag

Vajon ez azt jelenti, hogy néhány hónap múlva a 32Ft-ért az Impulse-on vásárolt Witcher 2-öt is regisztrálhatom az Originen? :C

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#866) polonic válasza Zamery (#865) üzenetére


polonic
félisten

Nem valószínű.
A batmaneket sem lehet regisztrálni.

(#867) oriic válasza Zamery (#865) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

32ft? :DDD

Amúgy igen, elvileg regizheted majd.

Egyébként van valamilyen lista hogy Origin-en milyen játékok vehetőek meg perpill?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#868) Zamery válasza oriic (#867) üzenetére


Zamery
senior tag

Bocs, elírtam 34Ft! :) Nyáron elszámoltak valamit ezek az Impulse-os fiúk. És egy páran a "best buy" topicból kihasználtuk ezt. Azóta súlyosbítottak egy kicsit az EULA-n, és gondolom kirúgtak pár embert.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#869) Youri válasza oriic (#867) üzenetére


Youri
veterán

Miért tudnád? Mert megtudod venni? Steamen is sokmindent megtudsz venni, de a máshol vetted meg nem tudod regelni...

RTX ON

(#870) oriic válasza Youri (#869) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Maradjunk annyiban hogy Origin-nél ki tudja majd. :DDD Lehet igen, lehet nem. :DDD

Az impulse-os baki meg lol...

Live-Die-Respawn

(#871) Youri válasza oriic (#870) üzenetére


Youri
veterán

Kiindulva abból, hogy EA címek sokaságát csak kerülőutakon vagy sehogy nem lehet regelni, ez elég elképzelhetetlen

RTX ON

(#872) oriic válasza Youri (#871) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valahogy megcsinálná az EA hogy a régi játékaikat is lehessen regelni, minden tök zsír lenne.

De így... Mindegy, origin-ről nem fogok lemondani, türelmes vagyok velük, csak itt van eredeti játékom.

Live-Die-Respawn

(#873) Zamery


Zamery
senior tag

Csak szólok: a mai Amazon deal a Need for Speed: Hot Pursuit $7.99! Regisztrálható Originen, legalábbis a piros Ördög azt mondta neki sikerült! :)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#874) Sn[4k3] válasza oriic (#872) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Nekem meg a polcomon, a mostani forint mellett nem éri meg nekem az Origin. Rift ott 20€, Steamen 5-ért láttam, "féldobozosan" meg 4000Ft. Sajnos. Én is nagyon bízok az Originben, szeretem az EA-t.
Azaz mostanában hát nem is tudom, mert a support még mindig nem írt...

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#875) oriic válasza Zamery (#873) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na most majdnem rávetettem magam, de ezt már ingyen megszereztem, a jó múltkori origin-es balhé után, amikor kaptunk egy kupont hogy bármilyen játékot megvehetünk ingyen az originből. ;]

Live-Die-Respawn

(#876) polonic válasza Zamery (#873) üzenetére


polonic
félisten

Jó ez a hot pursuit?

Olyan régen nfs-eztem már. Nem is tudom, milyenek az újak.

(#877) oriic válasza polonic (#876) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem nagyon nem jött be, ezerszer megbántam hogy egy ingyenes kupont erre csesztem el. :(

Live-Die-Respawn

(#878) Zamery válasza oriic (#875) üzenetére


Zamery
senior tag

Jah, az akkor volt amikor én nem kaptam. :( Pedig én is leveleztem velük, aztán mégsem lett kupon.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#879) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Mass Effect végül kalandosan, de bekerült a kliensembe, végre nyomhatom az ingliss verzsönt. :)

Először írtam a supportnak, visszaírt hogy a kódom ugyan nem jó, de ha küldök fotót a szériaszámról + a lemezről akkor intéznek valamit. Megtettem, küldött egy új serialt + kupont. A serial sajnos nem volt jó. Írtam újra a supportnak, hogy nem jó a serial, visszaírt, hogy neki se, küldjek róla fotót. Mondom erről sajnos nem tudok, mert egy kollega adta, de küldtem neki is az eredetiről. Na erre végre manuálisan hozzáadták a játékot a listámhoz és kaptam még egy kupont... :D

Szóval akinek elsőre nem jön össze, próbálkozni kell. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#880) Sn[4k3] válasza Agyzuzo (#879) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Valamiért az én serialjaimra is azt mondják, hogy nem eredeti... ennyit számítana a közép-európai régió?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#881) ollie válasza Sn[4k3] (#880) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Mass Effect kelet-európai verziójához semmi köze az EA-nak, nem ők forgalmazták. Így nem is ismerik azokat a serialokat.

***

(#882) oriic válasza Sn[4k3] (#880) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, hanem vannak olyan játékok amiknek spéci kódjuk van ezek szerint, mert nem konkrétan az EA forgalmazza őket, hanem valamilyen alkiadó...

Pl itt volt példaként a Mass Effect. Arra is azt mondták nekem hogy rossz a kód ami a lemez mellett volt.

ollie:

A kis ninja. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#883) L3zl13 válasza ollie (#881) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Éppen ezért ez egy jó pont nálam az Originnak, hogy ezzel együtt is el lehet intézni a beregisztrálást. Még ha kicsit meg is kell érte dolgozni.

Aki hülye, haljon meg!

(#884) Sn[4k3] válasza ollie (#881) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

A poén az, hogy a Hot Pursuit és a Bad Company 2 serialomra (is) ezt mondták... Mondjuk egyelőre úgy is mindegy, mert a jobbik gépem (az is trágya volt mai szemmel - ne vegyetek Codegen tápot, én szóltam) megadta magát, addig meg tudok várni amíg felpaprikázom a mostanit.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#885) oriic válasza Sn[4k3] (#884) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Codegányt elvből nem vesz senki, tápos topicot kezd el olvasni, de ahogy láttam már rájöttél. :DDD

Live-Die-Respawn

(#886) Sn[4k3] válasza oriic (#885) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Házhoz adták, gondoltam jó lesz, 25-ből hoztam ki egy értelmesebb konfigot, nem nagyon akartam (és tudtam volna) másik tápra költeni. Legalább a vinyó, a DVD olvasó és a RAM-ok túlélték, de a hajamra kenhetem a DDR3-at :N.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#887) oriic válasza Sn[4k3] (#886) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tényleg nézz be a tápos topicba, 8ezer környékén már vannak minőségi FSP tápok, azok megérik az árukat, de az ilyen HKC meg társai tápokat hanyagold. Sokan beleesnek abba a hibába(régebben én is ) hogy tápra nem jutott pénz vagy ha meghallt akkor bement első áruházba vagy számtech boltba és megvette a legolcsóbba. Kicsit keresni kell és olcsón lehet jót venni.

off vége.

ON.

Szerintetek idővel változni fog az origin felhasználói felülete? Mit kellene még beépíteni a programba? Steam-ben is van egy olyan opció ha jól tudom hogy kiírja mennyit játszottál a játékkal, illetve aznap mennyit toltad. Ez jöhetne ide is szerintem. Ezen kívül talán még hírek amik jöhetnének, vagy mondjuk itt is elérhetnénk az EA fórumait.

Bármi egyéb ötlet szerintetek?

Live-Die-Respawn

(#888) Sn[4k3] válasza oriic (#887) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Egyéni avatar, erősebb social networking (ott helyben, nem féjszbúkra gondolok), a designal nincs bajom.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#889) L3zl13 válasza Sn[4k3] (#888) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Engem mondjuk nem érdekel a social networking (sem originen, se máshol), de sajnos tényleg ez a jövő.
Nagyon sok extra bevétel származik ennek köszönhetően, ezért ezen múlhat a rendszer sikeressége.

Aki hülye, haljon meg!

(#890) #41133696 válasza oriic (#887) üzenetére


#41133696
törölt tag

Fényképezési lehetőség, meg normális minden játékra kiterjedő Backup rendszer :DDD

Így hirtelen :)

(#891) Sn[4k3] válasza L3zl13 (#889) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Viszont van benne potenciál.
Mennyivel más lenne, hogyha megadhatnánk akár a konfigunkat (aminek lenne egy külön kis ikonja), részletesebb adatainkat (kedvencek, stb), lehetne az adatlapunkra kommentet rakni, lennének fórumok, stb.
De az egyéni avatar valóban jó lenne.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#892) oriic válasza Sn[4k3] (#891) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy egy olyan adatlapot, ahol sablon alapján kell beírni a gépünk adatai, és minden játéknál ahol ismerjük a gépigényt, megnézhetnénk hogy elég-e a gépünk a játékhoz.

Live-Die-Respawn

(#893) croli


croli
aktív tag

Üdvözletem!
Érdekel-e valakit -15 off kód?
A többit PM-ben!

(#894) Sn[4k3] válasza oriic (#892) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ilyesmire gondoltam én is, de bárki le is kérhetné a konfigunk adatait egy ikonra kattintva :)
Még béta, remélem megéri majd emailt írnom nekik.
Ellenben valaki tényleg megadhatna egy magyar support mailcímet, mert időm 99%-ában telefonról vagyok, az EA honlapja így nem nagyon szuperál.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#895) croli válasza Sn[4k3] (#894) üzenetére


croli
aktív tag

Nem kell semmi email cím!!
Csupán az EA honlapján a beszélj egy játéktanácsadóval menüpont majd a menüket amiket kötelező kitöltöd meg választassz a listából! Esetleg megadhatsz egyéb infokat is.
Ha meg Originről szeretnél vmit akkor a milyen játékról szeretnél kérdezninél beírod hogy Origin és fel fogja kinálni.
9:00-tól 17:00-ig vannak!!
pl.: én írtam nekik 15:20-kor 15:30-ra jött válasz.
A magyar srácok jobbak mint a jenkik...

Remélem érthető voltam...
További szép estét!

Mégvalami ha nincs ott jobb oldalt akkor súgó menüpont.

[ Szerkesztve ]

(#896) Sn[4k3] válasza croli (#895) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Nekem angol az egész, angol advisorokkal beszéltem, stb. Netán akkor van magyar support honlap? (ha igen akkor linket kérnék)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#897) croli válasza Sn[4k3] (#896) üzenetére


croli
aktív tag

Majd adok... bocs most nem tudok mert smartról vagyok.
De ha leírod te a linket ahogy neked bejön itt átszerkesztem gyorsan...

(#898) Sn[4k3] válasza croli (#897) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Detto, ezért sem hinném, hogy tudnék molyolni a honlapon.

https://help.ea.com/

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#899) croli válasza Sn[4k3] (#898) üzenetére


croli
aktív tag

Tessék ez elvileg magyar lesz...
Informatikusnak készülők de ide nagyon alap tudás is elég 1-2 webvégződés tudás
(hu=magyar, us=amcsi...)
Csak ki kell egészíteni...
Am így olyan oldalakra lehet eljutni ami a fő meg semelyik oldalon sincs belinkelve.
(Bocs a "szakma" ártalma)

[ Szerkesztve ]

(#900) Sn[4k3] válasza croli (#899) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Kösz! :R

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.