Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:50

LOGOUT.hu

EA Origin

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) #41133696


#41133696
törölt tag

Ebben a pillanatban küldtem el a kérést az EA Support felé, mely a Battlefield 3 Béta eltüntetésére vonatkozik az Originből, és a Battlefield 2142 bevételére az Originbe.

(#752) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Tegnap írtam, hogy vegyék ki a BF3 bétát a listából, ma válaszoltak, kivették, kupon becsúszott.... :D LIKE :D

[ Szerkesztve ]

(#753) oriic válasza Rabbitf_24 (#752) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudja valaki használni a kuponokat? Mert akármelyiket is írom be a vásárlásnál, nem történik semmi.

Live-Die-Respawn

(#754) Rabbitf_24 válasza oriic (#753) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Én már 2-t elhasználtam... :B :K

(#755) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Az megoldható, hogy áttegyék supporték egyik accountomról a másikra a játékaimat, vagy ne is zaklassam őket? Konkrétan a Mass Effect 2-t akarom átrakni, csak nem tudom, hogy akkor a BSN-n lévő DLC-k is átkerülnek-e. Valahol olvastam, hogy azok mindenképpen az EA fiókhoz vannak kapcsolva, csak már nem tudom, hol.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#756) Youri válasza oriic (#750) üzenetére


Youri
veterán

nem mondtam nevet, akinek én láttam a hirdetését, így árulta: nem regelhető 1500 , regelhető 2000. A regelhetőre azt mondta akkor, hogy nincs és nem is lesz, ezért vettem egy nem regelhetőt, és nem is lehetett regelni, de működött a multi. Pár nappal később vetten egy regelhetőt mástól, így a nem regelhetőt tovább passzoltam egy haveromnak.

Wizard of Oz: nem lehet

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#757) Wizard of Oz válasza Youri (#756) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Ahh, pedig reménykedtem.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#758) Воланд válasza oriic (#753) üzenetére


Воланд
titán

webes feluleten probaltad?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#759) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

C&C 3 és Kane wrath regelhető Originen? Mintha úgy olvastam volna vhol, hogy igen. Ha valakinek sikerült beregelnie, akkor legyen szives jelezze. :R

(#760) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Akinek Dragon Age Ultimate van regelve Originen, annak a kis DLC-ket külön kellett beregelni a Bioware oldalán, vagy a letöltés részei alapból?

Köszi

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#761) Rabbitf_24 válasza CarajoEsp (#760) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nekem ultimateként regelte, amiben benne vannak a dlc-k is.

(#762) CarajoEsp válasza Rabbitf_24 (#761) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Rendben, nekem is, csak AMazonról is letöltöttem, ott viszont külön van egy DLC kód, amit be kellett regelni Bioware-n. Érdekelne, hogy vajh az Origin-ben is így működik-e.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#763) Rabbitf_24 válasza CarajoEsp (#762) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

én steamen vettem meg, onnan regeltem originre és minden dlc-t letölt :R

(#764) CarajoEsp válasza Rabbitf_24 (#763) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Rendben, köszönöm, akkor letöltöm onnan.:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#765) #41133696


#41133696
törölt tag

Elkészült :C

Hála a EA terméktámogatásánál dolgozó hölgynek :R

- Battlefield 3 Beta, kiszedve! :)

- Battlefield 2 Complete Collection - Originbe helyezve, új kódot kaptam a Battlefield 2-höz
- Battlefield 2142 Deluxe Edition - Originbe helyezve, új kódot kaptam a Battlefield 2142-höz
- Need for Speed ProStreet Originbe helyezve, új kódot kaptam a Need for Speed ProStreet-hez is.

:C

Ja és kupont is kaptam :C

[ Szerkesztve ]

(#766) oriic válasza #41133696 (#765) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szép csokor. :)

Más:

Letöltöttem origin-en a Kingdom of Amalur Reckoning demot. A játékot most hadjuk hogy milyen,(rossz. :D ) de ugyanaz a téma mint a battlefield 3 bétánál meg Sims 3 teaser-nél. Nem lehet eltávolítani a demot az origin-ből. Uninstall után ugyanúgy ott marad mint bf3 béta. Asszem megint megyek meglátogatni supportot. :U

Live-Die-Respawn

(#767) #41133696 válasza oriic (#766) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszönöm szépen :R

(#768) Rabbitf_24 válasza #41133696 (#765) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nice. :R Most próbálom én is hozzáadatni a tiberium warst meg a Kane's wrath-ot. Szép gyűjtemény.

(#769) viktor82 válasza #41133696 (#765) üzenetére


viktor82
őstag

Nekem van 2 crysis kódom meg 1 warhead-os nem fogadja el se a steam se az origin viszon a medal of honort sikerült regelnem!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#770) Niczo válasza viktor82 (#769) üzenetére


Niczo
senior tag

1.hsz 3linkjén már túlvagy?

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#771) oriic válasza Rabbitf_24 (#768) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tiberium Wars-ot meg kellene szereznem, mennyiért lehet most legolcsóbban megszerezni? :DDD

Live-Die-Respawn

(#772) Rabbitf_24 válasza oriic (#771) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

2500 volt ez meg a kane's wrath. Jó bolt volt. :R

(#773) oriic válasza Rabbitf_24 (#772) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az tényleg jó bolt volt. :)

Live-Die-Respawn

(#774) polonic


polonic
félisten

Aztakurvaeget!

Csak úgy megnéztem az originen a kínálatot. Erre elsőnek az arcomba tolja a star wars the old republic digital deluxe edition-t cirka 75 €-ért.
Na, azért ez már nagyon durva.

(#775) Rabbitf_24 válasza polonic (#774) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

ME3 digital deluxe u.e.....

(#776) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Minden EA játékot fel lehet regelni az Originbe?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#777) Wolverine válasza Sn[4k3] (#776) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem. A 2009 előttieket vagy nem, vagy csak a supporton keresztül.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#778) #41133696 válasza Wolverine (#777) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem teljesen, a 2008 as Crysist és a Red Alertet support nélkül is betudtam aktiválni Originbe.

(#779) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Szeretném, ha tisztáznánk valamit, mert nekem ez a regisztrálósdi nem akar működni:

1., megnyitom ezt az oldalt
2. ide beírom az EA (Origin) fiókomhoz tartozó e-mail címet, illetve jelszót
3., ha ez megvan kiköp egy oldalt, ahova állítólag be kell írni azt a nevet, ami az Origin alatt a nevem, illetve az Origin jelszavam (ami elméletileg meg kellene, hogy egyezzen az EA fiók jelszóval is)
4., na nekem ekkor kiírja, hogy invalid Name or Password

Van 4-5 EA játékom, amit szívesen beregisztrálnék Origin alá, ilyenkor mi a teendő?

Köszönöm a válaszokat! :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#780) KubanitoS válasza Kareszovics (#779) üzenetére


KubanitoS
veterán

Beírod a játékkódot, a neved és a jelszavad, egyszerre.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#781) oriic válasza KubanitoS (#780) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem a nevét, hanem az email címét. :) Ha azt írja ki hogy nem jó a kód, akkor azt nem tudod ott regisztrálni, próbáld a másik két linket. Ha azok sem mennek irány a support.

Live-Die-Respawn

(#782) #41133696 válasza Kareszovics (#779) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az EA fiókkezelőben, az alapszemélyiségeknél, a Persona nevének meg kell egyeznie, az Origines neveddel.

(#783) Sn[4k3] válasza Wolverine (#777) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ezek lennének: Battlefield 2 Deluxe, Need for Speed: Carbon, Warhammer Online (bár már régóta nem fizetem és csak nem teszik Play4Freevé), SPORE, Battleforge

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#784) albert8 válasza Sn[4k3] (#783) üzenetére


albert8
addikt

Irj levelet a magyar supportnak :K
carbont nekem is a napokban rakták b, mert te nem fogod tudni
a sima carbon helyett pedig egy Collectors editiont kaptam :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#785) dbius válasza Kareszovics (#779) üzenetére


dbius
veterán

Nyugi nekem sem megy.
1. beírom a játék kódját ill. bejelentkezek az ea/origin adataimmal
2. feldobja ezt a personás részt, és hiába írom be azt a perszona nevet, ami be van állítva/ki van választva az ea fiókban és ami az origines nevem is, nem fogadja el, azt írja, hogy nem jó a jelszó. :(

Ha pedig ezen az oldalon új personához akarom csatlakoztatni, akkor vagy invalid név, vagy rossz jelszó a válasz, de sehogy sem sikerül.

Esetemben a ME1-et próbáltam meg, a játék kódját elfogadja, mert nem dob rá hibát, de a 2. lépést nem tudom sikerrel venni sehogysem :W

(#786) oriic válasza dbius (#785) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ME1-t csak support tudja beregizni originbe.

Live-Die-Respawn

(#787) #41133696


#41133696
törölt tag

No, azt ugye már többször leírtam, hogy nálam legalábbis hiába van beállítva, hogy mentse le a telepítőt az erre kijelölt könyvtárba :)

Ma ugye reinstall volt a Battlefield 2- nek és a 2142-nek is - szerencsére a legújabb Patch-el jött le eleve az Originről, így az eddigi külön álló Official Patch-eket törölhettem is, nem kevés helyet felszabadítva.

Természetesen be volt kapcsolva, a hagyja meg a telepítés után a telepítő állományait de eddig semmit nem hagyott meg belőle, vagy legalábbis nem tudom, hova pakolja, mert nem vész el ilyenkor a szokásos várható pár GB adat egyik merevlemezről, SSD-ről illetve azok partíciójáról sem.

Egészen eddig így volt ameddig az NFS ProStreet-et újra nem kellett installálnom ugye az új kulccsal.

Aztán első körben nagyot néztem, mert ennek a telepítőjét már lementette. Más eltérés is volt. A Battlefield 2 és a 2142 telepítése annyiból állt, hogy letöltötte az Origin - és ugye semmi ilyenkor várt telepítési párbeszédablak nem jelent meg, sem arra irányulóan ,hogy hova települjön, oda települ ahova az Origin Kliensben be van állítva, sem DirectX telepítő ablak nincs, és a legújabb Patch-el jön le. Mondhatnám olyan mint a Steam.

Az NFS ProStreet esetében azonban máshogy megy a móka, ott letöltés után egy processzort és egyéb erőforrásokat sem kímélő pár perces kibontással folytatódik a történet - ugyanúgy mint a Direct2Drive-os verzió esetében történt - és itt elindul a klasszikus értelemben vett telepítő, mely párbeszédablakok számának tekintetében egy kivételével megegyezik a D2D-s változatéval, az az egy a licenc kulcs beírásának az ablaka. Itt ugyanis ez kimarad, nem kéri.

Szóval szerintem a helyzet az, hogy a korszerűsített, vagy ha úgy jobban tetszik Steam-esített játékok esetében a telepítőt nem őrzi meg, letölti és egyből lehet vele lényegében játszani.

(#788) dbius válasza oriic (#786) üzenetére


dbius
veterán

Ebben az esetben miért enged tovább miután megadom a kulcsot és az adataimat? Nem azt kellene kidobnia, hogy érvénytelen kulcs?

(#789) oriic válasza dbius (#788) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magyar verziós ME?

Live-Die-Respawn

(#790) dbius válasza oriic (#789) üzenetére


dbius
veterán

CD Project - Magyar felirattal.

(#791) oriic válasza dbius (#790) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor bármit csinálsz hibát fog kiírni. Hogy miért pont azt a hibát mint neked azt nem tudni. Azért van ez, mert a honosítást nem az EA csinálta hanem külsős cég,(CDproject) és ez a verzió nem elérhető az originben, és nem is lesz. Csak lemezes változatban érhető el.

Ha te originben szeretnéd az ME játékodat, akkor supportal kell beszélni(chat vagy mail, chatet ajánlom, gyorsabb) és beregisztrálnak neked egy ANGOL verziós ME-t az accountodhoz.
Én így csináltam. Amikor megadtam a kódot nekik, azt mondták hogy nincs az adatbázisukban. MOndtam hogy az enyém egy újságmelléklet volt(pc guru). Kis időt kért az emberke, majd beregisztrált egy másik kódot az originbembe, de mint észrevettem angol verziósat.

A lényeg, magyar verziós ME-d soha nem lesz originben. Sajnos, nem sajnos ezt döntse el mindenki magának.

Live-Die-Respawn

(#792) dbius válasza oriic (#791) üzenetére


dbius
veterán

Köszönöm a részletes választ :R

(#793) Sn[4k3] válasza albert8 (#784) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Így is-úgy is írni fogok, mert egy hete nem reagálnak a levelemre, amíg nem állítják vissza az accountom (az email megszűnt, de anno a telepítéseknél felugró kék ablakban regeltem).

Chatben hogy üzenjek nekik?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#794) albert8 válasza Sn[4k3] (#793) üzenetére


albert8
addikt

chatbe angolul tudsz, de nálam 3x sem vezetett eredményre
angol EA oldalon a help menünél oldalt a talk to advisorra mész
inkább irj mailt

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#795) orkester


orkester
senior tag

Sziasztok!
Beszéltem ma chaten egy EA ügyfélszolgálatossal, de nem sokra mentem vele. Először is közölte, hogy a Bulletstorm 25 jegyű sorozatszámos, Originen meg csak a 20 jegyűeket lehet aktiválni. Majd csodálkozott, hogy nem lemezes verziót vettem Amazonról, mert ott letölthetőt nem lehet venni, de ha mégis, akkor ők tudják aktiválni is. :F

Ok, kérdeztem, hogy Steamen vett Crysist aktiválná-e, mondta, hogy Steamen vett játékokat nem lehet aktiválni Originen.

Csak gondoltam megosztom, Raghav volt az illető...azt hiszem inkább emailt írok nekik.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#796) Rabbitf_24 válasza orkester (#795) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Írj a magyar supportnak mailt, mindent megcsinálnak. :K

(#797) ollie válasza orkester (#795) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagyis nem tudtad aktiválni Origin-ben az Amazonon vett Bulletstorm-ot (a download-osat)?

***

(#798) KubanitoS válasza orkester (#795) üzenetére


KubanitoS
veterán

Sok múlik azon, kihez kerülsz, teljesen emberfüggő a dolog. Nem is értem: ezeknek nincs valami átfogó szabályzatuk a különféle esetekre? Mert nagyon úgy tűnik, hogy a supportos egyének jószívűségén áll, vagy veszik a dolog.

Itt az én esetem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#799) Sn[4k3] válasza Rabbitf_24 (#796) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Aha, egy hete válaszra se méltattak, addig az Origint sem tudom aktiválni. :U

Mivel elég rossz az angolom, ezért megtenné nekem valaki, hogy lefordítja a supportnak szánt levelem?

KubanitoS: bepróbálkozom majd vele én is, nagyon zavar, hogy nem tudom használni az accom...

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#800) KubanitoS válasza Sn[4k3] (#799) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem tudom mi a konkrét problémád, de örömmel lefordítom a leveled privibe.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.