Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:50

LOGOUT.hu

EA Origin

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) jookomak válasza Wolverine (#249) üzenetére


jookomak
őstag

Én azt szerettem volna, hogyha szépen letölti az installt a másik vinyóra, majd onnan fölrakja c-re. Bf3-at egyből a c-re tette. Tény, hogy nem volt bepipálva a telepítőfájlok megtartása, nem tudom úgy mi lett volna a helyzet.

(#252) polonic


polonic
félisten

Most már egyértelmű, hogy a steam konkurenciájának szánják
[link]

(#253) KubanitoS válasza polonic (#252) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez jó hír. Legalább lesz egy kis konkurencia és lehet olcsóbbak lesznek a játékok. Csak ez az Origin-exkluzivitás baromság ne lenne. :(((

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#254) jookomak válasza KubanitoS (#253) üzenetére


jookomak
őstag

Valahogy fel kell futtatni. Gondolj bele, ha nem lenne BF3 akkor mennyivel kevesebben használnák.
Már előre látom, hogy ez lesz a Mass Effect 3 esetében is.

(#255) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hi

ha beszállhatok BF3-ra, akkor vegyetek fel légyszives.

Hun_Rabbitfckr

köszi

[ Szerkesztve ]

(#256) Tompo92


Tompo92
senior tag

Hali..
Srácok az origin mikor óhajt magához térni?
Mert 3 haverommal beszélgetek teamspeak-en és mind mondja, hogy fentvannak originen, de én nem látom őket, még offlineba se .
Náluk ugyan ez a helyzet.

(#257) Zamery válasza Zamery (#111) üzenetére


Zamery
senior tag

Ez az eset megoldódott! A The Saboteur c. játékot regisztráltam az Origin-en keresztül. Az Origin Help Center Live Chat-en keresztül segítettek, és adtak egy új kódot, amivel regisztráltam a játékot! Mindez persze csak az amerikai központon keresztül működött, a magyarok azt a választ adták, hogyha dobozosan vettem meg, akkor azt nem tudom regisztrálni...

A hsz-ben említett másik két játékot meg már korábban sikerült aktiválni.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#258) intercooler válasza Tompo92 (#256) üzenetére


intercooler
őstag

Soha mert 1 nagy rakás ....... :W

nem igaz már 3.szor akarom leszedni a bf3-at.

1szer a 11.3gb helyett már leszedett 15-öt
Az elöbb filmet néztem kilépek és ez az özenet várt "letöltési hiba"
De ba....a meg ez azt jelenti hogy újra kellem szedni az egészet előröl? eltünt az egész mappa ahova szedte. Most kezdhetem megint előröl :W :W

Szóval nem hiába van ott az a BETA felirat :W :W 1 gagyi steam koppintás

Elnézést az indulatokért de ez nem igaz :(((

(#259) swado


swado
tag

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy lehet az Origin-ben az e-mail címet megváltoztatni?

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#260) polonic válasza swado (#259) üzenetére


polonic
félisten

Belépsz az EA profil oldalra és itt meg tudod majd változtatni.

(#261) swado válasza polonic (#260) üzenetére


swado
tag

Köszi, sikerült. :R

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#262) csibe1


csibe1
addikt

Üdv!

Feltelpítettem otthon a BF3-at miután letöltöttem.Szeretném feltenni egy másik gépre is,megnézném hogyan bírja.Emiatt nem problémázik az Origin,hogy két gépről menne a dolog,de nem egyszerre?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#263) ollie válasza csibe1 (#262) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hinném, hogy lenne probléma. A lényeg, hogy csak ugyanazzal az accounttal fog működni.

***

(#264) csibe1 válasza ollie (#263) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi.
Feltettem az Origint,beléptem,elfogadta,látom is a játékot a sajátoknál,de csak letöltené,nem látja meg a játékot hiába van fent.
Az nem tetszik neki,hogy virágbolti?
Gondoltam,hogy megpróbálom így elindítani a battlelogból,de nem tudom érdemes-e kisérletezni vele,vagy balhézik miatta?
Érdemes lenne lepucolni,registryből,mindenhonnan és újra leszedni?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#265) bul07


bul07
nagyúr

Eltűnj jobb oldalról a barát listám hogy tudnám visszavarázsolni (újra kelet indítanom majd frissített és előjött)
[link]

Másik , rájött már valaki hogy lehetne eltüntetni játékot a listából, azt az átkozott Sims3 akarnám kitörölni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#266) ollie válasza csibe1 (#264) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az nem tetszik neki,hogy virágbolti?

Az.

***

(#267) csibe1 válasza ollie (#266) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi,akkor megint letöltöm az Originről.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#268) Zamery válasza bul07 (#265) üzenetére


Zamery
senior tag

Hello!

Ha jól olvasom a különböző információk az interneten, akkor csak a support segítségével lehet játékot eltávolítani az Origin-ből.

De nekem sikerült eltávolítanom a BF3 beta ikonját ezzel a megoldással: [link]. Csak ezt kell kitalálnod melyik a Sims3 kódja! ;)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#269) bul07 válasza Zamery (#268) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem hivatalos EA megoldással nem próbálkoznék a szankciók elkerülése véget , suport-al fogom akkor elintéztetni majd ha lesz valami ügyem velük

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#270) Youri válasza bul07 (#269) üzenetére


Youri
veterán

Na most ez olyan, mint amikot kérdezi valaki hogy ha magyarosít akkor bannolják-e. Persze... le is lövetik :U

RTX ON

(#271) bul07 válasza Youri (#270) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen, de ha a magyarosítás véletlen olyat is megbolygat amit nem kéne (főleg VAC esetén ami rá pár hónap után is bann-olhat) és jön a banán, utólag lehet vakarni a buksit hogy mis is van , én nem bízok a nem hivatalos megoldásokba ennyi

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#272) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Sziasztok, a lényeg az hogy van jó pár játékom az Orgin nevezetű segyédprogramba regisztrálva.
Mindig eredeti játékokat szereztem, mikor még ki sem adták a boltba.
Viszont most szeretnék játszani a NFS Hot Pursuit -al. És az ORGIN azt irja ki nekem hogy
" Elérted a Szériaszámmal lehetséges aktivációk maximális számát. Bővebb tájékoztatásért lépj kapcsolatba az ügyfélszolgálattal! "

Sajna a CD, és a Tok hiányzik, de a szériaszám megvan. Mit tegyek?

[ Szerkesztve ]

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#273) Zamery válasza NaNorbert (#272) üzenetére


Zamery
senior tag

Valami ilyesmi kell neked: EA De-Authorization Management Tool.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#274) Youri


Youri
veterán

Battlefield Bad Company 2 Digital Deluxe Vietnammal érdekel valakit ingyér?

RTX ON

(#275) Neró válasza Youri (#274) üzenetére


Neró
őstag

Ingyér?

| www.diablohungary.hu

(#276) bul07 válasza Youri (#274) üzenetére


bul07
nagyúr

Oszd meg az információt, hol lehet ingyen megszerezni (ha már ingyé van)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#277) Youri válasza bul07 (#276) üzenetére


Youri
veterán

Ezzel a módszerrel, tehát akinek Sapphire kártyája van az hajrá, akkor szereztem egy kupont, amit nem tudtam érvényesíteni, most tudtam szerezni még egyet. Már mindkettő elment, ha majd lesz, újabb akció - akkor is és most is 500 kupont osztottak szét - akkor majd azt is itt elszórom :) De akinek van Sapphire kártyája, az regeljen a Sapphire Select Club oldalán, és regelje be a kártyája serialját.

RTX ON

(#278) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Ez a felhőtárolás mit takar egy játéknál? :F

(#279) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az mitől lehet, h eltüntek a játékok az Origin listámról :F

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#280) Scholes9 válasza Scholes9 (#279) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Megoldódott...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#281) polonic válasza F_Zolee (#278) üzenetére


polonic
félisten

Ugyanolyan, mint a steam cloud.

Az ea origin szerverein tárolódik a mentés. Aztán amelyik géphez leülsz, ott tudod folytatni a játékot, ahol abbahagytad.

(#282) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Sziasztok!

Olcsóbb csomagolású (pl EA Classic) Hot Pursuit-ot (2010) valaki regelt már be Originre? Elvileg 2008-9 utáni gameket lehet ugye? Előre is köszi (és bocs, ha már volt róla szó)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#283) Gyusz válasza SQX_Barto (#282) üzenetére


Gyusz
őstag

A csomagolás elvileg nem számít, én pl.: simán beregisztráltam egy EA Classic Burnout Paradise-t. Egyébként játékra válogatja, hogy melyiket lehet regisztrálni. A megjelenési dátum nem jelent garanciát, de a Hot Pursuit sikerülni fog.

[ Szerkesztve ]

(#284) SQX_Barto válasza Gyusz (#283) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Köszi szépen a választ!
Lehet keresek valahol olcsón egyet :)
Mondjuk az eredeti csomagolás meg szebb (csak drágább és nehezebben megtalálható)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#285) Youri válasza SQX_Barto (#284) üzenetére


Youri
veterán

[link] :)

RTX ON

(#286) SQX_Barto válasza Youri (#285) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Köszi, de akkor már ha custom, akkor ez :R

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#287) Youri válasza SQX_Barto (#286) üzenetére


Youri
veterán

ez elég ocsmány, és nem túlzottan seems legit :D Az, meg, hogy azon mi a custom, nem tudom...

RTX ON

(#288) SQX_Barto válasza Youri (#287) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Igen kicsit nyálas a csomagolás, de cserébe a konzolos DLC-s kocsik is benne vannak a Pc verzióban. Csak EA dolgozoknak csinálta az EA kacsácsonyi ajándék gyanánt:)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#289) ldave


ldave
félisten

Lehet valahogy az asztalra kitenni indító ikont origin-ból? Vagy csak a "hard way" lehet ilyet?

A Slime draws near! Command?

(#290) Youri válasza SQX_Barto (#288) üzenetére


Youri
veterán

Hát, a borítóval nem járnak ilyen előnyök :D

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#291) SQX_Barto válasza Youri (#290) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Persze, nem, csak maga a játék :)

A Crew Edition kiadás exluzív autói:

Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition
Maserati Quattroporte Sport GT S
Chevrolet Corvette Z06
Lamborghini Reventon
Bugati Veyron 16.4
Aston Martin DBS
Audi R8 5.2 FSI

Hogy ON is legyek, ez biztos nem beregelhető az Originbe, vagy csak simaként :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#292) Youri válasza SQX_Barto (#291) üzenetére


Youri
veterán

szerintem aki meg kapta, az be tudja :)

RTX ON

(#293) ollie válasza SQX_Barto (#291) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Simán el tudom képzelni, hogy van mellé egy bonus kód, ami hozzáadja ezeket az extrákat.

***

(#294) Youri válasza ollie (#293) üzenetére


Youri
veterán

szerintem egyedi a serial

RTX ON

(#295) Sonja


Sonja
veterán

EA responds to Origin suspensions, looking into policy changes

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#296) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Mikortól lesz elérhető a need for speed: the run az originon?
Vagy ebben a régióban nem lehet majd kapni?

Köszi.

(#297) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Sziasztok,
letöltöttem a Battlefield Bad Company 2 Digital Deluxe-ot Originen keresztül és nem megy a telepítő. Hibát észlet és leáll.

Bővebben:

[link]

Valaki találkozott már ilyennel?

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#298) Góliát


Góliát
senior tag

Ötven %-on a Crysis 2. Szerintem nagyon jó áron van. :Y :C

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#299) Zamery válasza Góliát (#298) üzenetére


Zamery
senior tag

Hol? Az Origin store-ban 39.99 EUR, az elég sok! A zavvi.com-on 14.95 GBP (PK = 1 GBP) És ez a dobozos verzió!

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#300) Góliát válasza Zamery (#299) üzenetére


Góliát
senior tag

Nälam 27,49 eurót mutat az origin. :K

Becsület-Tisztesség-Szeretet

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.