Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:50

LOGOUT.hu

EA Origin

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) pethYeti válasza viktor82 (#1650) üzenetére


pethYeti
addikt

Rá kell menni originen a borítóra ott jobb klikk játék adatok megjelenítés, és a bejövő oldalon lesz egy kis felirat hogy bővítmények vásárlása vagy valami hasonló. Ha ez nem jelenik meg akkor frissítsd a játékot.

(#1652) viktor82 válasza pethYeti (#1651) üzenetére


viktor82
őstag

Majd gépről este tel-ről nem látom

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1653) viktor82 válasza pethYeti (#1651) üzenetére


viktor82
őstag

Hát én nem látok ilyen opciót!

Mindent reklámoz az origin ,de hogy ezt nem ez érdekes

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1654) oriic válasza viktor82 (#1653) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Le van frissítve az origin?

Live-Die-Respawn

(#1655) viktor82 válasza oriic (#1654) üzenetére


viktor82
őstag

Igen 8.5.2.23-as :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1656) oriic válasza viktor82 (#1655) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most nézem, neked milyen fifád van? Mert nekem ilyen az originben a fifa:

Ez biztos hogy ugyanaz a játék?

Live-Die-Respawn

(#1657) KubanitoS válasza oriic (#1656) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az első képen az amcsi régiós van.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1658) viktor82 válasza oriic (#1656) üzenetére


viktor82
őstag

Az enyém dobozos még megjelenéskor vásároltam az 576-ban :K
A játékban is megjelenik az uefa2012 de nem lehet megvásárolni nézek vissza később felirat jelenik meg,lehet szk-ban még nem jelet meg? :F

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1659) oriic válasza viktor82 (#1658) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ja nézem te nem magyarhonból vagy. Akkor lehetséges hogy ott nem jelent még meg.

Live-Die-Respawn

(#1660) viktor82 válasza oriic (#1659) üzenetére


viktor82
őstag

Ugyan abba a régióban van vagy tévednék?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1661) viktor82 válasza viktor82 (#1660) üzenetére


viktor82
őstag

Már megjelent a bővitményeknél restart segitet neki viszont a 20euró-t sokkalom érte egy kcsit :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1662) oriic válasza viktor82 (#1660) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez is igaz, közben látom hogy megoldódott a probléma...

Live-Die-Respawn

(#1663) viktor82 válasza oriic (#1662) üzenetére


viktor82
őstag

Remélem hamarosan leviszik az árát 10eoró-ra,ha fogják látni,hogy nem sokan viszik max amazonon megvásárolom :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1664) oriic válasza viktor82 (#1663) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet jobban járnál ha megvennéd máshol. DLC-ket nem gyakran akciózik EA.

Live-Die-Respawn

(#1665) Maarki


Maarki
aktív tag

Helotok

A segítségeteket szeretném kérni elég rég indítottam el az origint de EZ fogadót ez mi ? próbáltam le cserélni másik dll filera de semmi ötlet hogy mit csináljak ?

[ Szerkesztve ]

(#1666) csaba951 válasza Maarki (#1665) üzenetére


csaba951
veterán

Töltsd le, és telepítsd ezt (ha Windows 7, x64-ed van):
Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x64)

(#1667) Maarki válasza csaba951 (#1666) üzenetére


Maarki
aktív tag

Megtörtént és ugyan azt írja ki :(

(#1668) JamesHun


JamesHun
addikt

uninstall és install újra a legfrissebb verzió?
vagy windows update hátha van valami

SeriesX: JamesSHun

(#1669) Maarki válasza JamesHun (#1668) üzenetére


Maarki
aktív tag

Na már addig se jut el :S ki dob hibával b******** rakhatom újra a winf*st :@

(#1670) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, nagyon vak vagyok szerintem. Origin accountom email címét meg tudom valahol változtatni?

Live-Die-Respawn

(#1671) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Valaki tudja, hogy miért nem tölti be az aktivációs "oldalt" az origin? Nem tudom beírni a kódot, mert csak egy fehér oldalt dob ki... :F

(#1672) oriic válasza F_Zolee (#1671) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Próbáltad másik böngészővel?

Jó ok másra gondoltam most. :W Restart, újratelepítés?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1673) F_Zolee válasza oriic (#1672) üzenetére


F_Zolee
veterán

Maga az origin nem böngészőbe fut. :F
Ez a gondom:

[ Szerkesztve ]

(#1674) haly válasza F_Zolee (#1673) üzenetére


haly
őstag

Én erre láttam youtube-on pár videót. Esetleg azokat megpróbálhatnád :K

(#1675) F_Zolee válasza haly (#1674) üzenetére


F_Zolee
veterán

De én még a kódot se tudom bevinni, hogy tudhatnám tölteni egyáltalán. Vagy lehet akkor rosszul írtam. A kód beváltás akad el...

(#1676) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Áh, úgy tűnik megoldódott a gondom. Kikapcsoltam a naprakész tartást az originnél, ez volt a gond, visszállítottam és most már kiadja.

(#1677) polonic válasza F_Zolee (#1676) üzenetére


polonic
félisten

Ha máskor ilyen gondod lenne, akkor az első hsz-ben aktivációs linkek. . .

(#1678) VGYke válasza horvathd (#1642) üzenetére


VGYke
addikt

Milyen a "rendes uninstallálás"? Illetve hol tudom megnézni, hogy hány db aktíválásom van jelenleg?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1679) Youri válasza VGYke (#1678) üzenetére


Youri
veterán

Rendes uninstall: vezérlőpult, programok telepítése/törlése, vagy mi.
A játék valameliyk almappájában pedig kell lennie egy activation.exe-nek, ha aktiválva van, ott írja, hogy mennyi van még

RTX ON

(#1680) VGYke válasza Youri (#1679) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm válaszod! Nem nagyon értem én ám mi az a telepítési korlát para és mizéria, ha normál uninstallal olyan mint ha nem történt volna telepítés :F Ez esetben azt sem nagyon értem, minek a EA De-Authorization Management Tool. Talán annak, hogy ha nem a jelenlegi pécédre akarod újra pakolni, vagy / és nem a jelenlegi Origin (EA, stb.) fiókodba :F
Szépen kérek egy hozzáértőt, magyarázza ezt el nekem, mert a fórumban és guglin történő keresgélés alapján olvasottak csak összezavartak.

Crysis2-nél megtaláltam a bin32 mappában az activation.exe-t, 5/5, bár soha nem uninstalláltam. És most jön, amit szintén nem értek: a steames Crysis esetén nincs ilyen sehol. Ha lefuttatom a EA De-Authorization Management Tool-t, ezt írja ki: "ERROR: This computer is not currently authorized for any EA products so there is nothing to de-authorize. For assistance, please contact EA Customer Support" Polonic fórumlakó társamnak köszönve: "ez a gép nincs aktiválva semmi ea produktum számára, ezért nincs is mit deaktiválni. Segítségért lépj kapcsolatba az ea támogatással"
Viszont a Crysis2 ugye eleve Origines, a Crysist és Warhaed-et steamen vásároltam, ennek ellenére az Origin ismeri őket (lehet anno ezt már én mókuskodtam össze valahogy):


Igaz az Origin Crysisben nem naprakész, mert ma játszottam a steamen:

Tök össze vagyok zavarodva. :W

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1681) oriic válasza VGYke (#1680) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Viszont a Crysis2 ugye eleve Origines,"

Ez nem igaz, nem kell az origin a futtatáshoz.

Live-Die-Respawn

(#1682) harry3


harry3
őstag

Olvastam az Origin szerződését és nem láttam benne, hogy 24 hónap inaktivitás után törlik a fiókot. Már megváltozott volna vagy csak én nem láttam?

(#1683) Youri válasza VGYke (#1680) üzenetére


Youri
veterán

Szerintem sem kell ezen parázni. Ami ugye gond lehet, ha a wint újra telepíted, akkor bukhatsz egy aktiválást, ha előtte nem deaktiválod

RTX ON

(#1684) VGYke válasza Youri (#1683) üzenetére


VGYke
addikt

Viszont a Crysis2-t (meg az összes EA-t) egyszer már megpróbáltam deaktíválni:"ERROR: This computer is not currently authorized for any EA products so there is nothing to de-authorize. For assistance, please contact EA Customer Support" :F Mint ha nem is lenne, pedig van. Ja elfelejtettem írni, a Crysis2 dobozos, ez számít valamit?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1685) Youri válasza VGYke (#1684) üzenetére


Youri
veterán

Most indítsd el a C2 activation.exe-jét

RTX ON

(#1686) csaba951 válasza VGYke (#1680) üzenetére


csaba951
veterán

>minek a EA De-Authorization Management Tool

A játékosok többségének lövése sincs a DRM-ről. Általában akkor szembesülnek vele, hogy van, amikor elfogy az aktivációs lehetőség. A power userek ilyenkor az ügyfélszolgálat segítsége nélkül tudja vele kezelni a helyzetet. Visszavonja az vakációt olyan gépről / felhasználói fiókról, amiről már nem használja a játékot. És ilyenkor nem kell uninstallálnia sem a játékot. Egyszerű és viszonylag gyors módszer, persze csak a hozzáértőknek. A többiek meg az ügyfélszolgálatot boldogítják. :)

>Crysis2-nél megtaláltam a bin32 mappában az activation.exe-t, 5/5

A képet megnézve jogos. Letöltötted a játékot, de még egyszer sem indítottad el. Ezért van így. Az első használatkor csinálja meg az aktiválást.

>steames Crysis esetén nincs ilyen sehol.

Erre nincs sok ötletem. Valószínűleg kihívás az EA számára kezelni az Originben a nem Originen vásárolt játékokat. Főleg úgy, hogy a Crysis már jóval az Origin előtt létezett, a Steamen vetted, a Steamen töltötted le. Ha az Originen töltötted volna le, és onnan használnád akkor - gondolom - úgy működne, ahogy elképzeled.

>Igaz az Origin Crysisben nem naprakész, mert ma játszottam a steamen:

Gondolom közben nem futott az Origin kliens. Mert csak akkor fogja ott is jelezni a használatot. :)

(#1687) csaba951 válasza harry3 (#1682) üzenetére


csaba951
veterán

Origin FAQ

How long will games that I purchase on Origin be available?

The Origin terms of service are designed to protect against misuse of the Origin system. No Origin user who has paid for an entitlement and/or downloaded a game will have their account cancelled due to non-use. Likewise, games do not expire due to extended non-use. Our terms and conditions regarding account cancellation for non-use are designed only to guard against the creation of non-active accounts for inappropriate reasons.

Félreértetted a leírást! Kifejezettem az van benne, hogy nem veszíted el a használati jogodat csak azért, mert hosszú ideig nem használtad a fiókodat. Biztonsági okokból valóban megszüntetik (szerintem inkább inaktívvá teszik őket), de ha felveszed a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, akkor újra elérhetővé teszik őket.

Az EADM-es időben volt igaz az amit írsz, de ott is csak a letöltési jogodat vesztetted el, a használatit nem. Ráadásul a szolgáltatás megkezdése előtt közölték ezt veled.

A mai világban gyakorlatilag versenyképtelen lenne egy olyan digitális áruház amiben csak 24 hónapig maradnak meg a megvásárolt játékok. Természetesen kivételt képeznek azok az üzletek, ahol csak egy bizonyos időre (1-3-5-30 nap) bérled a játékot. De ezt ott is közlik veled a bérleti jog megvásárlása előtt.

[ Szerkesztve ]

(#1688) harry3 válasza csaba951 (#1687) üzenetére


harry3
őstag

Bár én nem az általad linkelt oldalon olvastam. Akkor azóta már módosították, mert tavaly még az állt a felhasználási feltételekben.
Köszönöm a megnyugtatást.

[ Szerkesztve ]

(#1689) VGYke válasza Youri (#1685) üzenetére


VGYke
addikt


:F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1690) Youri válasza VGYke (#1689) üzenetére


Youri
veterán

Nah, hát nekem az 5/5 helyett 4/5 van, hála egy win reinstallnak.
Aktiválva van. Hogy miért nem találja az a cucc? Passz :) De szerintem ne is foglalkozz vele. Ha uninstallálni akarod, csináld rendesen, azt kész

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#1691) csaba951 válasza VGYke (#1689) üzenetére


csaba951
veterán

Most megnéztem a saját gépemen a Shift 2 activation.exe-ét. Nekem is 5/5 van, pedig biztosan játszottam már a játékkal. Meg emlékszem rá, hogy korábban 4/5 volt. Viszont 37 napja nem játszottam vele.

Lehet, hogy havonta visszaadnak 1 lehetőséget, esetleg havonta visszaadják mind az 5-öt. Bár erre semmilyen hivatalos álláspontot nem találtam...

(#1692) csigacska


csigacska
tag

Sziasztok!

Az origin-ben is tudok több felhasználót 1 gépen "használni", mint ahogy azt Steam alatt meg tudom tenni?
Lehet hogy már volt hasonló kérdés ha igen akkor sry de a keresőben nem találtam választ. Igazából a lényeg, hogy van egy asztali pc, amin van pár játék egy új accon és van egy régi acc, ahol van pc-s és xbox-os játékom is.
A lényeg, nem lessz gond, hogy 2 accal 1 gépről lépek be?
A válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#1693) polonic válasza csigacska (#1692) üzenetére


polonic
félisten

Nem lesz gond.

(#1694) viktor82 válasza polonic (#1693) üzenetére


viktor82
őstag

Én egy felhasználót több gépen?mondjuk otthoni gépen + melóban a gépemen tudom ugyan azt a játékot játszani?legyen szó steames vagy origin-es játékról :))

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1695) polonic válasza viktor82 (#1694) üzenetére


polonic
félisten

Igen. Mindkettő gépre le kell tötleni a játékot.

(#1696) viktor82 válasza polonic (#1695) üzenetére


viktor82
őstag

És a mentéseket a felhőbent tárolja,mert a crysis 2-t ujratelepitett windows után nem volt mentés :(

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1697) pethYeti


pethYeti
addikt

Nem tudjátok arra van lehetőség hogy Originen belül egyes játékok külön partíción legyenek? Akár úgy hogy manuálisan kimásolom?

BF3-at meghagynám c:-n de pl FIFA12-t kimásolnám másikra. Gondolkodom SSD vételén és csak 1-2 játékot hagynék meg rajta.

(#1698) oriic válasza pethYeti (#1697) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs ilyen lehetőség.

Live-Die-Respawn

(#1699) pethYeti válasza oriic (#1698) üzenetére


pethYeti
addikt

Közben olvasgattam neten, symlinkek létrehozásával működik a dolog.

(#1700) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok! Másnál sem megy az Origin?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.