Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:50

LOGOUT.hu

EA Origin

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Sn[4k3] válasza KubanitoS (#800) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

A problémám az, hogy gyakorlatilag van egy használhatatlan EA fiókom. Anno még Battlefield 2 telepítésénél, a felugró kék ablakban (rákattintottam a Register Nowra), de a emailcímemre nem emlékszem. Felhasználónév + jelszó stim, help.ea.comon be is enged lépni, de ugye mindenhol máshol emailcímet követeli - azt meg ugye négy+ év távlatából nem tudom. Kuponom is elvildg van egy rahedli, azok is kellenének.
A magyar supportnak is leírtam a gondom, de már egy hete még erotikusabban állnak a levelemhez. Minden adatomat is megadtam, hogy be lehessen azonosítani, de még egy buuu-val se illettel meg :O

Köszönöm a segítséget, amint hazaérek kikitatom az elküldött mailt :R

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#802) KubanitoS válasza Sn[4k3] (#801) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szívesen segítenék, ha szeretnéd, viszont a helyedben inkább megvárnám először a magyar support válaszát. Lehet hamarabb meg is jön, mint az angol, az is beletelhet néhány napba. Persze ezt neked kell eldöntened.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#803) #41133696 válasza Sn[4k3] (#801) üzenetére


#41133696
törölt tag

De a kupon nem csak egy hónapig jó ? Amit én tegnap kaptam az úgy tudom igen :)

(#804) ollie válasza #41133696 (#803) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van, a kuponok hamar lejárnak.

***

(#805) Sn[4k3] válasza ollie (#804) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Hát, most volt január 7-én a születésnapom, tehát az utolsónak jónak kellene lennie. Meg itt elvileg osztogatnak is kuponokat supporték, tehát most kettővel nem tudok majd mit kezdeni :)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#806) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Originen még nem vásároltam, csak steamen. Ami miatt települt az Origin: dobozosan vásároltam Crysis2-t, az telepítette. Gondoltam az Orininhez is hozzáadok pár steamen vásárolt EA játékot. "Csomagban" vettem a Steamen Crysis, Warhead, Wars játékokat, most egyik sincs letöltve (le volt próbából, csak töröltem).
Itt a Warhead-t sikerült az Originhez adnom, de a Crysis(1)-t nem! Azt írja: "The product code submitted is already used", tehát már használják. :F Ilyenkor mi van?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#807) Sn[4k3] válasza VGYke (#806) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ugyanarra az EA fiókod Originjére akarod rárakni amivel a Steames vásárláskor regisztráltál?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#808) orkester válasza Rabbitf_24 (#796) üzenetére


orkester
senior tag

Írtam az amerikainak (azt hiszem), plusz a chates beszélgetésünket is sikerült elküldeni nekik, azt gondoltam az email gombbal magamnak tudom elmenteni a beszélgetést. :B

ollie: Igen, pontosan.

KubanitoS: Kicsit olyan volt, mintha én lettem volna Neki az első ember ilyesmivel, de hogy még hülyeségeket is mondjon...

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#809) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Hol találom azt a chatet?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#810) orkester válasza Sn[4k3] (#809) üzenetére


orkester
senior tag

[link]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#811) Воланд válasza Sn[4k3] (#809) üzenetére


Воланд
titán

[link]

itt kitoltod a mezoket es alul majd lehet valasztani. lenyeg, hogy angol nyelvu legyen az oldal, mert a magyaron nincs chat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#812) Sn[4k3] válasza orkester (#810) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Kösz!
Beírtam, hogy Battleforge, lévén oda nem tudok így regelni, de nem megy tovább a Step 1-nél :F

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#813) Воланд válasza Sn[4k3] (#812) üzenetére


Воланд
titán

szvsz mindegy, hogy milyen jatekot adsz meg, chat-en ugyis kerdezik, hogy miben tudnak segiteni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#814) oriic válasza Воланд (#813) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan. Én pl véletlenül ps3as bf3-at adtam meg amikor bf2142-t regiztettem. :C

Live-Die-Respawn

(#815) Sn[4k3] válasza Воланд (#813) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

De a Step 1-nél akkor sem megy tovább.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#816) Воланд válasza Sn[4k3] (#815) üzenetére


Воланд
titán

masik bongeszo?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#817) Sn[4k3] válasza Воланд (#816) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Safari a ludas, Internet Expoler összeomlik alatta...
Leszedem a Chrome-ot.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#818) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Kész kabaré amit leművelek itt a supportosokkal :(((
Az elsővel eldiskuráltam a szegéynes angol tudásommal, de végül elküldött tanulni (durvaanyját), a másodikkal pedig már majd dűlőre jutottam, de még mindig nem sikerült a művelet. Kért is serialokat, de kettőre azt mondta érénytelen. Ez már csak azért is vicces, mert mind dobozos, neten is játszottam velük.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#819) albert8 válasza Sn[4k3] (#818) üzenetére


albert8
addikt

Ezért mondtam előre, hogy ne próbálkozz
nekem is ez volt. irtam mailt magyar supportnak és egyből ment a dolog

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#820) Sn[4k3] válasza albert8 (#819) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Neked igen, engem egy hete válaszra se méltattak.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#821) Niczo


Niczo
senior tag

Most vettem meg Amazonon a Bulletstormot, erre nem tudom aktiválni Originen (meg a 3linken sem). Nagy az öröm :(((

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#822) ollie válasza Niczo (#821) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a Bulletstorm-ot nem lehet, legalábbis ezt a verziót nem. Csak úgy tudsz vele játszani, ha letöltöd az Amazonról.

***

(#823) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Na vééégreee! :DD A harmadik srácnak végre volt kellő jogosultsága emailek módosítására :)) Most éppen a játékaimat rakatom a profilomra, mert azokat meg nem látja.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#824) Sn[4k3] válasza Sn[4k3] (#823) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

De azt mondja, hogy nem lehet átrakni/kombinálni a játékokat :F
Most mit tegyek?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#825) oriic válasza Sn[4k3] (#824) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyik mailről a másikra áttenni a játékokat? Érdekes lenne ha működne. Nem tud egyszerűen egy mail cserét csinálni az accountodnál?

Live-Die-Respawn

(#826) Sn[4k3] válasza oriic (#825) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

A mailcsere megvolt (éljen, ezt akartam egy hete), de a játékaim nincsenek benne az Originben. Na azt akartam, hogy rakja már be nekem, de azt mondta nem lehet (cannot bind/combine :F).

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#827) oriic válasza Sn[4k3] (#826) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hány játékod van amit elbuksz? :O

Ha nem a mail címeddel hanem a játékosneveddel lépsz be originbe, akkor sincsenek ott a játékok?

ollie:

Ha jól vettem ki a szavaiból akkor nem. De ha csak mailt változtatott, akkor a sima account nevével ha bejelentkezik, ott kell lennie mindegyik játéknak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#828) ollie válasza Sn[4k3] (#826) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Több accounton vannak a játékok?

***

(#829) Zamery válasza Niczo (#821) üzenetére


Zamery
senior tag

Azért ne add fel a reményt! Vedd fel a kapcsolatot a supporttal, ahogy itt is írják: [link].

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#830) Sn[4k3] válasza oriic (#827) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

BF2 Complete, BF2 Deluxe, Need for Speed: Carbon, The Sims 2 :((( Warhammer Online ugye megmarad.

ollie: egyedül a BF2 Complete és a Carbon az ami külön-külön mailon van. De ne már, hogy most akkor csak szobadísznek lesznek jók?! Na, írok akkor (megint) a magyar supportnak.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#831) orkester válasza orkester (#795) üzenetére


orkester
senior tag

Ma megjött az email, hogy aktiválták a Bulletstormot (ráadásul Limited Editionként :) ) és a Crysist is.
Azt hiszem mostantól ha ilyen van hanyagolom a lutri chatet és rögtön az emaillel kezdem.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#832) Niczo válasza orkester (#831) üzenetére


Niczo
senior tag

Magyar supportnak írtál?

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#833) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Elküldtem a mailt a magyar EA-nak (privacy-hungary@ea.com, ugye ez az emailcímük?)
Remélem be tudják rakni a profilomba a játékaimat:

Originnel kapcsolatos kérdések:
-az ID-m meg tudom változtatni?
-egyedi profilképet használhatok? Csak az alapok közül enged

szerk.: ma be se enged lépni az Originbe "Ismeretlen hiba" miatt. Tegnap este fél nyolckor jelentkezett a hiba, akkor pont Live Chatben voltam és azt mondták karbantartás van, próbálkozzak majd pár órával később. Még mindig tart?

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#834) orkester válasza Niczo (#832) üzenetére


orkester
senior tag

Nem, az amerikai oldalon küldtem el a levelet.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#835) Rabbitf_24 válasza orkester (#831) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

No látod, ennyire egyszerű. nekem a C&C tiberiumot meg a Kane-t is aktiválták, ma reggel láttam már ezeket is a listán. Jól nyomják. :R

(#836) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Na, kaptam egy kupont, lehet odaadom valakinek, ha nem sikerül elköltenem :)

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#837) oriic válasza Sn[4k3] (#836) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Milyen kupon? lehet érdekel: :D :R

Live-Die-Respawn

(#838) L3zl13 válasza Sn[4k3] (#833) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Az ID-t egy ideje már lehet változtatni. Nekem egy weboldalon keresztül sikerült, de elvileg az új Origin kliensben is van rá lehetőség.

Aki hülye, haljon meg!

(#839) polonic válasza L3zl13 (#838) üzenetére


polonic
félisten

Ami az origin id változtató weboldalra vezet.

(#840) oriic válasza L3zl13 (#838) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Originen keresztül én 404-et kapok.

Live-Die-Respawn

(#841) L3zl13 válasza polonic (#839) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem próbáltam kliensből.

Aki hülye, haljon meg!

(#842) Sn[4k3] válasza oriic (#840) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Nekem még a support adott url-t, de 404 és Origin alól is.
Amúgy a kupon -15%, nem tudom, hogy csak 30 euró fölött vagy bármire érvényes-e. És asszem egy -10 eurós is van.

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#843) VGYke válasza Sn[4k3] (#807) üzenetére


VGYke
addikt

Steamen vásárotam, nem raktam én sehová semmit.
Vásároltam, a steamen letöltöttem, kipróbáltam, kiolvastam a kódot, töröltem a steam játékok közül. Tehát elvileg a Crysis(1) nincs regisztrálva sehol. :F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#844) oriic válasza Sn[4k3] (#842) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A -10 eurósra ha nincs szükséged elfogadnám. :) :R

Live-Die-Respawn

(#845) Sn[4k3] válasza oriic (#844) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Még le kéne kérnem, mert az emailváltás előtt volt a születésnapom :)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#846) #41133696


#41133696
törölt tag

A National Geographic Channelen februárban:

"Gyáróriások V: A FIFA és az Electronic Arts

A Fifát nem véletlenül tartják a világ egyik legjobb és leglátványosabb videojátékának: annyira valósághű, hogy még a hivatásos focisták se restellik összemérni tudásukat általa. De hol és hogyan készülnek a Fifa egyre újabb és tökéletesebb verziói? A film az Electronic Arts kanadai gyárába látogat, hogy munka közben lesse meg a virtuális valóság zseniális, rocksztárként ünnepelt alkotóit.

Bemutató: február 23., 22.00 (A sorozat további epizódjait márciusban csütörtökönként 22-kor láthatják)"

Forrás: mindigtvextra.blogter.hu

:C

(#847) oriic válasza #41133696 (#846) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Fifa egyre újabb és tökéletesebb verziói"

Höhö, azért túlzásokba ne essünk. Jó játék a fifa, legalábbis a foci rajongóinak jó, de nem tökéletes. :U

Live-Die-Respawn

(#848) KubanitoS válasza #41133696 (#846) üzenetére


KubanitoS
veterán

Na ezt mindenképpen megnézem, szinte napi szinten fifázok. Az mondjuk túlzás, hogy egyre újabb és tökéletesebb, mivel minden évben kiadják ugyanazt a játékot a frissített adatbázissal meg néhány apróbb módosítással. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#849) #41133696 válasza oriic (#847) üzenetére


#41133696
törölt tag

Meg hát egy játékra koncentrálni csak... :U 1998-óta nem játszottam Fifa játékkal :B

(#850) Sn[4k3] válasza #41133696 (#849) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

A Need for Speed sorozatról érdekesebb anyagot rittyenthetnének.
Én eddig kerültem a focis játékokat, mint a vírust, csak a Fifa Street 2-vel játszottam PSP-n, de az nem számított annyira focinak.

Nem értem, miért dicséritek annyira a magyar supportot, nekem már megint öt napja nem válaszolnak + a régebbire se, de azt már megoldottam.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.