Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:50

LOGOUT.hu

EA Origin

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Aslan


Aslan
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Csak most kezdtem el ismerkedni az Originnel Mass Effect 3 kapcsán, de már nem tetszik. Amíg a Steam-el megcsinálhatom azt, hogy ugyan azt a fiókot használom a laptopomon és az asztali gépemen is, addig az Origin, mint látom erre nem hajlandó. :(

Vagy csak én csinálok valamit rosszul?

@kerinagy

Nekem is hol belép, hol ezt írja ki:

"Ismeretlen hiba lépett fel, kérjük indítsd újra az Origin alkalmazást és próbálkozz újra."

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#1702) KubanitoS válasza Aslan (#1701) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem igazán értem. Hogyhogy nem hajlandó? Beírod a neved + a jelszavad és belépsz Originre géptől függetlenül.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1703) Aslan válasza KubanitoS (#1702) üzenetére


Aslan
aktív tag

A profilba belép, ez nem is gond. A játékot akarja újraaktiváltatni a laptopon, amit az asztali gépen már aktiváltam. (A Profil értelemszerűen egy és ugyan az!)

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#1704) polonic válasza Aslan (#1703) üzenetére


polonic
félisten

Nem értem, mi a probléma.

Fiókot akárhány gépen használhatsz, ahogy neked tetszik.

Az aktivációnak semmi köze a fiókhoz. A géphez van köze. Értelemszerűen, ha másik gépre kerül az adott játék, akkor ott is aktiválni kell.

(#1705) Aslan válasza polonic (#1704) üzenetére


Aslan
aktív tag

Én a Steam rendszeréből indultam ki, ott ha egyszer már aktiválva volt a játék, csak mert feltettem egy másik gépre is és beléptem a profilomba, azért nem kellett plusz külön aktiválni. Ezért gondoltam azt, hogy hozzáértő emberektől kérdezem meg. Attól tartottam, hogyha a laptopomon is beaktiválom (Nyilván ugyan azzal a kulcsal, amit megvásároltam) a játékot, akkor esetleg kulcsütközés miatt bannolják, vagy tudja a rák, jobb félni, mint megijedni. Nem tudom Originéknél ez hogy megy.

Akkor azt mondod, hogy a lapotpomon ugyan úgy aktiválni kell a játékot, amit egyszer az asztali gépemen már aktiváltam ugyan abban a profilban?!

Általában itthon, az asztali gépen játszom, de olykor előfordul, hogy el kell mennem hosszabb időre, ilyenkor a laptopot viszem magammal, és ezért lenne jó, ha azon is meglenne a játék.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#1706) polonic válasza Aslan (#1705) üzenetére


polonic
félisten

Steammel azért működik, mert az más rendszer. Steamworks játékoknál az aktiváció a fiókhoz kötődik. Ebből a szempontból a steam különc.
Originnél nem ez van.

Általában 5 aktivációt lehet csinálni EA játékoknál. Úgyhogy nyugodtan aktiválhatod. Uninstallálásnál pedig automatikus deaktiválódik, ha minden igaz. Ha ez még sem történne meg, akkor még van a manuális megoldás is.

(#1707) Wolverine válasza Aslan (#1705) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem te keversz dolgokat. Az aktiváció azt jelenti, hogy hány gépre van telepítve az adott játék. Nem mindegyikben korlátozzák a telepítések számát az Originen sem, és a Steamen is van olyan game, amelyben van ilyen aktivációs korlát.
Viszont ha egy játék már az Origin-accountodhoz lett adva, akkor az ott is marad a profilodban megint; ez nem géphez kötött.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1708) ollie válasza Aslan (#1705) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Steam-en is van olyan játék, amit minden gépen külön kell aktiválni. Ez független a Steam-től, mivel a játék kiadója határozza meg, hogy milyen védelem legyen a játékon.

***

(#1709) Aslan


Aslan
aktív tag

Köszönöm a válaszokat Uraim. Máris tisztább a kép.

A lényeg, nyugodtan aktiválhatom külön a laptopomon is a játékot, nem lesz baj. Köszi még 1x!

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#1710) Aslan


Aslan
aktív tag

Van esetleg egy lista azokról a játékokról, amelyek aktiválása limithez kötött?

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#1711) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Megvettem originen keresztül a battlefield bad company2-t.
Az lenne a kérdésem hogy a http://magyaritasok.hu/-n található honosítást használhatóm hozzá, ill. működni fog?

(#1712) Mustármag válasza Mustármag (#1711) üzenetére


Mustármag
őstag

Nem olvastam el a kommenteket a honosításhoz,ott volt a válasz a kérdésemre. :W :W :W

(#1713) #41133696 válasza Mustármag (#1712) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk az azért nem egy Deus Ex :)

(#1714) Mustármag válasza #41133696 (#1713) üzenetére


Mustármag
őstag

Hát nem, majdhogynem fölösleges volt magyarítani a párbeszédek szempontjából. Eddig csak 1x vettem hasznát a magyarításnak.

(#1715) #41133696


#41133696
törölt tag

(#1716) Dr.Rambo


Dr.Rambo
csendes tag

Helló mindenki!

Mit tegyek ha az origin nem ismeri el a felhasználói fiókomat rendszergazdaként és emiatt nem tudom leszedni a Battlefield 3-mat?

A segítséget előre is köszönöm.

(#1717) Dr.Rambo


Dr.Rambo
csendes tag

Rájöttem a hibára! :W

Avast és Origin soha de soha ne legyen egy gépen mert az Avast valamiért blokkolja az Origint.
:W :C :W

(#1718) oriic válasza Dr.Rambo (#1717) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt szerintem be is lehetne tetetni első hsz-be, mert eddig szinte mindenkinél gond volt Avast-al.

Live-Die-Respawn

(#1719) Wolverine válasza oriic (#1718) üzenetére


Wolverine
félisten

Nálam nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1720) Gyusz válasza Wolverine (#1719) üzenetére


Gyusz
őstag

Nálam sem volt soha ilyen probléma.

(#1721) #41133696 válasza Dr.Rambo (#1717) üzenetére


#41133696
törölt tag

Remek, hogy évek óta nem használom már az Avast-ot :D

(#1722) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Jött egy frissítés az originhez ugye. Na már most én azóta nem tudok belépni, mert azt írja, hogy rosszul adtam meg a jelszót vagy a user nevet. Most ilyenkor mit lehet tenni? :F Esetleg nem megy a rendszer vagy valaki ellophatta a dolgaim?

(#1723) F_Zolee válasza F_Zolee (#1722) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kértem egy jelszó emlékeztetőt és már működik. Csak nem tudom mitől lett rossz az előző.

(#1724) #41133696 válasza F_Zolee (#1723) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem tudom, de nekem nem volt gondom, frissítés után.

(#1725) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Sziasztok!
Csak nálam használhatatlanul lassú az origin? Fel akar rakni valami új frissítést, de ilyen 5-10 KB/s-el csordogál, az életbe nem jönne le. Szóval be sem bírok lépni. :( Pedig fel akartam használni a 10 Euros kupont :D

[ Szerkesztve ]

(#1726) #41133696 válasza Tomekk. (#1725) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ilyen mailt én is kaptam, arra a címemre, amelyik nem is Origin-es, mivel az egész lényege, hogy csak azokra vonatkozik az akció, akiknek még nincs Origin fiókjuk :)

(#1727) Tomekk. válasza #41133696 (#1726) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Jah, nem olvastam el rendesen, azt hittem az első vásárlásra vonatkozik, mert még nem vettem semmit Originen. Akkor mind1. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1728) Dr.Rambo


Dr.Rambo
csendes tag

Helló!

Újra visszatért a hiba, hogy az origin nem rendszergazdaként ismer el pedig egy felhasználói fiókom van a gépen és az avast sincs fenn. Kérlek segítsetek. :R :R :W

(Még a futtatás rendszergazdaként sem használ, ja és Win 7-et használok.)

[ Szerkesztve ]

(#1729) albert8


albert8
addikt

Egy olyan kérdésem lenne, hogy, ha kérem, hogy rakjanak egy NFS Most wantedet a fiókomra amit meg is tesznek. Akkor utánna a sáját kulcsom amit nem lehet ugye regisztrálni az is működni fog offline?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1730) Youri válasza albert8 (#1729) üzenetére


Youri
veterán

nem hinném

RTX ON

(#1731) oriic válasza albert8 (#1729) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most Wanted-et nem fognak neked origin acc-odhoz társítani...

Live-Die-Respawn

(#1732) albert8 válasza oriic (#1731) üzenetére


albert8
addikt

Miért?Már az összeset sikerült berakatni ami megvan, arra is azt mondták, hogy berakják, ha megvan a cd kulcs.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1733) oriic válasza albert8 (#1732) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez érdekes, nekem anno azt mondták hogy nem tudják betenni. Mondjuk már nem is izgat, nem használom origin acc-omat.

Live-Die-Respawn

(#1734) Youri válasza oriic (#1733) üzenetére


Youri
veterán

supportja válogatja...

RTX ON

(#1735) #41133696 válasza oriic (#1733) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kiábrándultál belőle ?:) Vagy csak áttértél konzolra?

(#1736) csaba951 válasza albert8 (#1729) üzenetére


csaba951
veterán

>rakjanak egy NFS Most wantedet a fiókomra amit meg is tesznek.

Ebbe ne nagyon éld be magad! Valószínűleg hibázott a support, amikor ezt ígérte.

MW-t nem lehet kapni a Storeban, és a hivatalos listán sincs rajta. Csak olyan játékokat lehet aktiválni az Originen, amiknek van Origin verziója (legalább az egyik listán megtalálható). SZVSZ MW-nek nincs ilyen kiadása, mert csak DVD-n jelent meg.

Esetleg próbáld meg saját magad aktiválni itt (az Origin-es adataidat megadva!). Ha működik akkor jó, ha nem működik akkor meg ezt a support sem fogja tudni felülbírálni.

>Akkor utánna a sáját kulcsom amit nem lehet ugye regisztrálni
>az is működni fog offline?

Csak az fog működni! :)
Az EA már korábban megszüntette a program online részének támogatását.

[ Szerkesztve ]

(#1737) albert8 válasza csaba951 (#1736) üzenetére


albert8
addikt

Már próbáltam ezeket az oldalakat, nem jött be más NFS-nél sem. Azokat is a support intézte. :) a Pro street sincs rajta pl és be tudták+ a carbont is.

Ez am tényleg 0,00? :F [link]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1738) #41133696 válasza albert8 (#1737) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezt nekem adták ajándékba az NFS Shift 2-höz 5 € volt a komplett csomag :)

(#1739) albert8 válasza #41133696 (#1738) üzenetére


albert8
addikt

Shift 2 nekem is megvan. Ingyen megengedte letölteni, lehet akinek megvan ingyenes.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1740) oriic válasza #41133696 (#1735) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konzolos lettem, így most nem használom azt.

Live-Die-Respawn

(#1741) csaba951 válasza albert8 (#1737) üzenetére


csaba951
veterán

Nagyon meglepődtem, de tényleg létezik Origines NFS Carbon. Csak nincs kitéve a shopban valamiért. (Mondjuk Steam-en is vannak ilyen játékok.) Így nagyon különleges / ritka Origin accountod van albert8! :C

Viszont Origines Most Wanted tényleg nincsen!

Más. A PC-sek ingyenesen kapták meg ezt a két Shift 2 DLC-t.
AMD 4830-on telepítés után a garázsban fekete sziluettként látszódott minden kocsi. Előtte jó volt. Másnál is volt ilyen, de érdekes módon csak a 48xx sorozatot érintette a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1742) Gyusz


Gyusz
őstag

Nálam is előjött, hogy rendszergazdai bejelentkezést kért az Origin, és nem tudtam letölteni. Plusz még volt néhány érdekes dolga, de az itt található verzió eddig jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#1743) JamesHun


JamesHun
addikt

Megvettem az új gépemet és origin telepítése után betettem, hogy szedje le a játékaimat a netről és nem várt gubancba ütköztem :S
BF3 nem indul, ME2 nem indul, NFS HP szintén. Azt írja origin mintha futtna és task managerbe látom is de csak kb 3-4 MB-t leeszik a memóriából és semmit nem csinál

De pl a ME1,ME3 NFS The Run meg megy
Valaki futott már bele ilyen hibába?

SeriesX: JamesSHun

(#1744) Gyusz válasza JamesHun (#1743) üzenetére


Gyusz
őstag

Nekem a Shift 2 csinált ilyet, ha az Origin teljes képernyőn volt. A megoldás az eggyel feljebbi hozzászólásomban.

[ Szerkesztve ]

(#1745) JamesHun válasza Gyusz (#1744) üzenetére


JamesHun
addikt

az a verzió van fent :S

SeriesX: JamesSHun

(#1746) Gyusz válasza JamesHun (#1745) üzenetére


Gyusz
őstag

Telepítés előtt eltávolítottad az Origint? Én még a beállításokat is töröltem, és úgy tettem fel.

(#1747) JamesHun válasza Gyusz (#1746) üzenetére


JamesHun
addikt

azt nem tettem meg :P
de majd ránézek mindjárt és hátha az segít majd

SeriesX: JamesSHun

(#1748) JamesHun


JamesHun
addikt

uninstall és reinstall megvolt
most azt írja ki 3 játékra, hogy előkészítés, de már jó pár perce
Nem tudom ez most jó vagy rossz :D

SeriesX: JamesSHun

(#1749) csaba951 válasza JamesHun (#1748) üzenetére


csaba951
veterán

Ha Windows 7-et használsz, akkor rendszergazdaként indítod az Origin klienst?

(#1750) JamesHun válasza csaba951 (#1749) üzenetére


JamesHun
addikt

igen

de pár játék megy, ezért fura, hogy nem mind vacakol, hanem csak kb a fele :S

SeriesX: JamesSHun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.