Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:50

LOGOUT.hu

EA Origin

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Neró válasza polonic (#50) üzenetére


Neró
őstag

Igen. :D Hát nem véletlenül Béta a Béta. Na mindegy belinkelem ami az Originben is van. Ha változik majd frissítjük.

Eközben elkészült, némi kiegészítéssel.

| www.diablohungary.hu

(#52) Neró válasza Neró (#51) üzenetére


Neró
őstag

1. hsz frissítve. ;)

| www.diablohungary.hu

(#53) Youri válasza Neró (#52) üzenetére


Youri
veterán

Na alakul ez :)

RTX ON

(#54) Mukorka válasza Neró (#52) üzenetére


Mukorka
addikt

Jó lett!

(#53) Youri : aláírás ;]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#55) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Na feltettem ez az Origint. elég fapados még a Beta, főleg a Steam után, mint már előttem is mondták :)
Sikerült beregelnem az Undercoverem, bár a feltelepített játékot nehezen akarta Originből elindítani...
A digitális tartalmakra leszek kíváncsi... Gondolkozom az Undercover Boss Car Bundle megvételén, meg lehet később máson is... Valakinek van tapasztalata, hogy az olcsóbb kiszerelésű játékokat beengedi-e regelni? Pl a Crysis maximum edition olcsóbb csomagolásos változatát? Meg amire kíváncsi leszek, hogy lesz-e Backup lehetőség digiális játékokra, mint a Steamnél, vagy lehet tölteni megint... Meg itt érvéney az öt install korlát?
Meg azt hogyan számolja, kiírja-e?
Válaszokat köszi ha lesznek. :))

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#56) Chabe89 válasza SQX_Barto (#55) üzenetére


Chabe89
addikt

Korábban már írták, hogy a 2009 előtti játékokat nem lehet beregizni és a Crysis még előtte volt, de egy próbát megér. Letölteni le lehet újra amit bereggeltél, de erről a backup dologról én még nem tudok.

(#57) Youri válasza Chabe89 (#56) üzenetére


Youri
veterán

A BF2142-t nekem mégis sikerül...

RTX ON

(#58) ollie válasza SQX_Barto (#55) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a kiszereléstől, hanem a játék korától függ, hogy be tudod-e regisztrálni. Mint ahogy már írták is, a Crysis-t nem tudod, de még a gyűjtői változatot sem fogadná el.

Backup lehetőség nincs, hogy lesz-e, max egy jós tudja neked megmondani (bár én nem hinnék nekik).

Az öt installálási lehetőségek korlátozása meg soha nem a klienstől függ (Steam-nél sem, és itt sem), azt mindig az adott játék védelme adja meg. És mivel az Originnek az égvilágon semmi köze nincs ehhez a korláthoz (akár nincs, akár van), ezért nem is számolja és nem is jelzi ki.

***

(#59) SQX_Barto válasza ollie (#58) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Köszi szépen a válaszokat. :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#60) Timbu


Timbu
tag

Pár fontos kérdés, amire nincs válasz az első hozzászólásban:
- Folyamatos internetkapcsolatra van szükség a játszáshoz, vagy van offline mód?
- Mi a helyzet a DRM-mel? (Steamen pl. az NFS-ek mellett az áll, hogy külső DRM, TAGES Solidshield, 5 gépenkénti aktiválási korlát) Rendben, hogy nem a klienstől függ, de az Originen a játékok oldalán meg sem említik.
- Szoktak lenni olyan leárazások, mint a Steamen?

[ Szerkesztve ]

(#61) polonic válasza Timbu (#60) üzenetére


polonic
félisten

Nem kell folyamatos internetkapcsolat, mivel ez egyelőre nem lát el védelmet. Nem is kell futnia, hogy játszani tudja a jelenlegi EA játékokkal. Ez csak egy letöltőkliens plusz funkciókkal kiegészítve. Ez BF 3-mal változhat.

A DRM-hez semmi köze az originnek, ahogy a steamnek sincs köze. A játéktól függ a DRM. Ha a játéknak van, akkor mindegy, hogy steames vagy origines, mindkettő esetben ugyanúgy működik.

Igen, voltak leárazások már, de egyelőre csak az Egyesült Államokban élőknek.

[ Szerkesztve ]

(#62) Timbu válasza polonic (#61) üzenetére


Timbu
tag

Azért ez a DRM-es dolog furcsa. A Steam-en számtalan kiadó van, így érthető, hogy különböznek a védelmek. Csakhogy a Originen minden EA, így igazán lehetne egységes.
Azt meg elég problémásnak érzem, hogy az Originen a játékok oldala semmit nem szól róla.

(#63) Mukorka válasza Timbu (#62) üzenetére


Mukorka
addikt

Mivel még béta a dolog... Valóban elég kezdetleges de szerintem BF3-ra megcsinálják mivel oda már kelleni fog az origin futtatása.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#64) ollie válasza Timbu (#60) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Origin jelenleg csak letöltőkliensként működik, némi szociális funkcióval bővítve. Még ahhoz sem kell futnia, hogy elindítsd a már telepített játékokat.

A DRM azért különbözik, mert az EA játékoknak nem egységes a védelme, ehhez semmi köze az Originnek. Viszont itt minden játékukhoz megtalálod a revoke tool-t, ami visszaad egy elhasznált aktivációt, persze csak azokhoz van, melyeknél van ilyen aktivációs limit.

Szoktak lenni leárazások, de szinte csak amerikaiaknak. Bár európaiaknak is volt néhány jó akció, pl. Húsvétkor minden (tényleg minden, kivéve a preorderek) féláron volt (én pl akkor vettem Crysis 2-t, ami vadonatúj játék volt, 20 euróért). De nekünk ritkán ad akciókat, sajnos, de sejtem, hogy ez azért változni fog.

***

(#65) megint én válasza Neró (#51) üzenetére


megint én
őstag

ÓÓÓÓ!!!
Köszönöm. Pénteken annyi volt a melóm, hogy nem volt időm megszerkeszteni. Pedig a szándék megvolt! KÖSZÖNÖM!!! :R :C :R :C :R

(#66) Neró


Neró
őstag

Mivel ez EA Origin topic, így részben EA is gondolom. Na mindegy azért OFF-ba rakom és aztán sírok.

Ez a support egy trágya, már bocs a kifejezésért. Leírom nagy nehezen a problémámat, meg is érti és megpróbál meggyőzni, hogy nincs semmi probléma az accuntommal.
Na jó mondom akkor megmutatom neki, csináltam screenshotot. Megnézi, ír valamit de már annyi idő sincs, hogy elolvassam és lelép.

Persze előtte mindenféle sablon megoldást javasolt amit már kipróbáltam és ezeket erőlteti.

Komoly. Ez az EA ezért kár üzemeltetni egy külön oldalt. A probléma meg még mindig fennáll és már a 4-5. emberkénél járok. (hozzáteszem, nőkkel beszélgetek még mindig)

| www.diablohungary.hu

(#67) Mukorka válasza Neró (#66) üzenetére


Mukorka
addikt

Mi a probléma?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#68) Neró válasza Mukorka (#67) üzenetére


Neró
őstag

A probléma az, hogy az eredeti, első EA accuntommal nem tudok belogolni a support oldalára. Tölt aztán visszadob. Ezt nem értik meg. Persze más EA oldalra bemegy rendesen. Ezt valamiért nem szereti. És ezért kellett egy új accuntot csináljak, hogy megkérdezhessem. Persze avval meg belogol.
De ahogy látom nem lesz belőle semmi, mert nem értenek hozzá.

Jönnek a sablonos hibákkal, pass csere, böngésző csere, előzményeket töröljem... etc. Mindet kipróbáltam, mind az 5 embernél és nem jó, nem.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#69) Mukorka válasza Neró (#68) üzenetére


Mukorka
addikt

Pf. Jó hogy a stabil originjükkel kell majd Bf-ezni. Ha ellehetetlenítik a játékot én az életbe nem veszek EA játékot többet. :((

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#70) Neró válasza Mukorka (#69) üzenetére


Neró
őstag

Na most kaptam egy másik embert. Ron-t (gondolom a Harry Potter-ből talált ide :D ) - ő biztosan segít. Ebből lehet lesz valami.

| www.diablohungary.hu

(#71) megint én


megint én
őstag

Nem tudja valaki, nem-e lehet más devizával fizetni??? Mert az Euró most eléggé szar. Ha leherne dolcsiban vagy pl rubelban fizetni lehet olcsóbban jönne ki.

(#72) ollie válasza megint én (#71) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak euróban lehet.

***

(#73) megint én


megint én
őstag

Nem lehet sehogysem saját képet feltölteni???

(#74) Akos2110


Akos2110
aktív tag

Az miért van steames bc2+vietnamot nem engedi aktiválni originen?

(#75) Youri válasza Akos2110 (#74) üzenetére


Youri
veterán

Másik EA accounton nincs regisztrálva?

RTX ON

(#76) polonic válasza Akos2110 (#74) üzenetére


polonic
félisten

A supporttól kérdezz rá. Lehet, hogy ők majd rá is teszik az accountodra.

(#77) Akos2110 válasza Youri (#75) üzenetére


Akos2110
aktív tag

ea.com -on bejelentkezek azzal amivel bc2 ben akkor ott látszik, pedig originen is ugyanaz az email címem. Na mindegy majd ha összevonják az ea accountot az orginessel akkor majd talán tudom aktiválni.

(#78) Youri válasza Akos2110 (#77) üzenetére


Youri
veterán

Van valahol egy oldal, az ea-n belül, ahol összevonhatod. Így van nekem rajta a bf2142, amit nem lehet csak úgy regelni az originen.

RTX ON

(#79) Mukorka válasza Akos2110 (#77) üzenetére


Mukorka
addikt

Amikor aktiválni akarod kiírja hogy originen nem lehet és ad egy linket ea honlapra ahol megint be kell lépni és újra megadni a kulcsot, ezután már ott lesz origin accon is

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#80) ollie válasza Mukorka (#79) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi ez a link? Be tudod másolni?

***

(#81) Mukorka válasza ollie (#80) üzenetére


Mukorka
addikt

Most nem, dolgozom és telón vagyok :(

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#82) Mukorka válasza ollie (#80) üzenetére


Mukorka
addikt

[link] , ez az.

Ez meg a szöveg magyarul amit ilyenkor az origin kiír : "Sajnálattal közöljük, hogy ez a kód itt nem váltható be. Kérjük, a következő honlapon váltsd be a kódot" ezután ott van a link.

Itt beírtam felh+jelszómat és fent megadtam a cd kulcsot, ezután mondta írta hogy aktiválva lett és ténylegesen megjelent az originen is.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#83) Neró


Neró
őstag

Egy gyors kérdés: Az Origin most csak nálam nem működik? Lehet, hogy szerver update van.

| www.diablohungary.hu

(#84) ígyvanferi válasza Neró (#83) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Semmi EA-s dolog nem megy, PS3-asok, XBOX-osok is panaszkodnak. Én csak BF BC2-t szerettem volna játszani. Remélem nemsoká rendbe jön minden.

(#85) Neró válasza ígyvanferi (#84) üzenetére


Neró
őstag

Már működik!

| www.diablohungary.hu

(#86) polonic


polonic
félisten

Ez már egy kicsit aggasztó.

[link]

(#87) Neró válasza polonic (#86) üzenetére


Neró
őstag

Ez már az. Nem gondoltam volna, hogy ilyen célokat is szolgál az Origin. :(

| www.diablohungary.hu

(#88) polonic válasza Neró (#87) üzenetére


polonic
félisten

Most néztem meg a Steamnél. Ott sem különb a helyzet. Sőt.
Nem gondoltam volna, hogy meg is osztják az információkat.

[ Szerkesztve ]

(#89) Chabe89 válasza polonic (#86) üzenetére


Chabe89
addikt

Ha azt nézzük örüljünk, hogy nincs még mindenkiben chip (bár ki tudja :) )
Manapság már mindenki ezt csinálja valamien formában lásd pl.: F@xbook.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#90) Wolverine válasza polonic (#88) üzenetére


Wolverine
félisten

Valószínűleg ez annyit tesz, hogy a külső kiadók megkaphatják a játékaikat megvásárlók néhány jellemző adatát, hogy pontosabban tudják megcélozni a jövőben őket reklámokkal.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#91) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na toltam fel egy Origin-t, aki majd játszik BF3-al, és szeretne felvenni nyugodtan megteheti...

Live-Die-Respawn

(#92) Scholes9 válasza oriic (#91) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Amint megjelenik a game felveszlek :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#93) oriic válasza Scholes9 (#92) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is beta-zol akkor majd? :DDD

Gyors kérdés srácok. Dobozos Crysis 2-m van, ezer éve gépre van telepítve, dlc-kkel, custom map-okkal. Beregiztem Origin-ben a játékot. Meg lehet azt csinálni hogy már telepítve lássa az Origin a Cry2-t? Mert így nem ír ki semmi statisztikát róla, csak annyit hogy "Letöltésre kész".

Live-Die-Respawn

(#94) Scholes9 válasza oriic (#93) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nyílt lesz a béta? Lehet le vagyok maradva... :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#95) oriic válasza Scholes9 (#94) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze. Csak akik előrendeltek Origin-en, vagy van nekik MOH LE, azok két nappal korábban kezdhetik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#96) Mukorka válasza oriic (#93) üzenetére


Mukorka
addikt

Azt próbáld meg hogy a cry2-őt bemásolod oda ahova az origin telepítené.

Azt nem tudja valaki hogy lesz előbbi béta ha Moh Tier1-em van, mert nem volt kulcs vagy ilyesmi a játékhoz. Gondolom regelni kell Originen és akkor felismeri és küldi majd a kódot mailben.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#97) oriic válasza Mukorka (#96) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg úgy van ahogy mondod...

Origin-t próbáltam, nem jött így össze. Mindegy nem gond, marad így. :)

Live-Die-Respawn

(#98) Chabe89 válasza oriic (#97) üzenetére


Chabe89
addikt

Nekem eleve telepíve volt már a gépre a Cry2, Originre simán bepötyögtem serial-t és kész ott volt, Mass Effectet meg BC2 is így csináltam.

(#99) oriic válasza Chabe89 (#98) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Félreértettél. Ott van nekem is origin-en a cry2, csak nem ismeri fel azt hogy gépre van telepítve. Ergó, kiírja hogy telepítésre kész, közben fennt van a gépen a játék.

Próbáltam beregizni Crysis Warhead játékot is, erre kiírja hogy hibás a kód amit megadok...Lol mondom ilyen nincs, közben utánaolvasva kiderült hogy csak a 2009utáni játékokat lehet Origin-be beregisztrálnil...

Lol... :U

Live-Die-Respawn

(#100) Youri válasza oriic (#99) üzenetére


Youri
veterán

Hát eléggé fail ez a 2009 dolog. De amihez EA account kell, de régebbi, azt bele lehet tenni. Pl nekem a BF2142.

RTX ON

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.