Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:50

LOGOUT.hu

EA Origin

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Воланд válasza Niczo (#650) üzenetére


Воланд
titán

itt kell kivalasztani a jatekot, platformot, majd e-mailt kerek.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#652) #41133696 válasza Niczo (#650) üzenetére


#41133696
törölt tag

Anno én leveleztem velük, még az RA3 okán, mindjárt előkeresem Neked :K

Szerk:

eahu--new@mailca.custhelp.com
eahu@progamers.cz

Ezekről kaptam a válaszokat :)

[ Szerkesztve ]

(#653) Niczo válasza Воланд (#651) üzenetére


Niczo
senior tag

Köszi mindkettőtöknek, a honlapon sikerült elküldenem a levelet (remélem reakció is lesz rá).

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#654) #41133696 válasza Niczo (#653) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja igen már dereng, én is az oldalon sírtam, és úgy jött az email :B :D

(#655) albert8 válasza L3zl13 (#648) üzenetére


albert8
addikt

Mit javasolsz?
mit kellene csináljak az NFS-el?
csináljak képet? és küldjem el?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#656) Воланд válasza albert8 (#655) üzenetére


Воланд
titán

beszeld meg a supporttal, hogy mit kernek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#657) L3zl13 válasza albert8 (#655) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mond el a supportnak, hogy te vagy a jogos tulajdonos, és ha mának be van regisztrálva akkor az tévedés vagy kulcslopás miatt van. Szerintem segítenük kell ilyen esetben.

Ők majd megmondják, hogy milyen módon tudod igazolni, hogy valóban tied ez a kulcs.

Aki hülye, haljon meg!

(#658) albert8


albert8
addikt

Kész ....ilyen supportot áhh
próba 3
megadom megint az adatot
megnézi
kéri a születési évet és a ID-m
megadtam
asszondja egyik sem jó :W
pedig nem kamu acc van rajta már 4 játék is
és erre azt mondja hogy nem tud csinálni semmit mert ha ez nem stimmel akkor sorry
erre beirja ezt és kilép :(((

It appears that you are no longer available for this chat session; hence, I am concluding it. If you have any more question or concerns, please feel free to contact us again and we would be glad to us assist you further.

ennyit a supportról......

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#659) oriic válasza albert8 (#658) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az acc-odnál nézd meg hogy tényleg jó születési dátum van-e megadva.

Live-Die-Respawn

(#660) albert8 válasza oriic (#659) üzenetére


albert8
addikt

Hol?
megkérdeztem tőle és azt mondta nem tudom megnézni
ezt csak ők látják

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#661) oriic válasza albert8 (#660) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utánanéztem, utólag nem lehet megváltoztatni, csak regisztrációkor lehet megadni. Valszeg fals dátumot adtál meg amikor csináltad az accountodat. Így viszont sajnos az egész supportot bukod, mert nálam bármikor mentem fel chatre, mindig kérték a születési dátumomat.

Live-Die-Respawn

(#662) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Noh Mass Effect 1 Steam-es supportal beregszitráltatva, fura volt, mert valami pogo.com-os accot kellett létrehozni, mindenesetre, már ott virít az Originben:)

Erre jöhet majd a magyarítás.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#663) oriic válasza CarajoEsp (#662) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor veled is megcsináltatták a pogo-s hülyeséget. Na plusz egy account akkor nekik. :DDD

Magyarítást megcsinálhatod, csak az már wareznak számít. Én helyedben nem szórakoznék vele.

Live-Die-Respawn

(#664) albert8 válasza oriic (#661) üzenetére


albert8
addikt

ez hihetelen........remek :W
pedig nem szoktam hamis adatokat megadni

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#665) L3zl13 válasza oriic (#661) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nekem kétszer volt dolgom velük. Egyszer mailben egyszer chaten. Egyik alkalommal sem kértek születési évet. Ami mák, mert már nem emlékszem valós adatokat adtam-e meg.

Ha nagyon kell, esetleg a hitelkártyámmal igazolhatom magam, mert vásároltam már egyszer náluk...

Aki hülye, haljon meg!

(#666) CarajoEsp válasza oriic (#663) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Remélem nem lesz belőle gond, amúgyis azért akartam regelni a Mass-ot az Originra, mert ha ott bukok, még akkor is ott a Steamen a cucc, hiszen ott vásároltam eredetileg.

Nem hinném, hogy ebből gond lenne, legalábbis remélem:)

orichalcos: Tőlem se kértek semmit, csak a pogo-s accot:)

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#667) oriic válasza L3zl13 (#665) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

4x-5x voltam fennt live chat-en, mindig kérték a születési dátumomat, meg külön az email címemet is. Akár többször is.

Live-Die-Respawn

(#668) KubanitoS válasza oriic (#667) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én nem is emlékszem, hogy meg kellett volna adnom születési évet. Eddig vagy négyszer voltam liva chaton és nem kértek születési évet, vagy e-mail egyszer sem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#669) Tom6


Tom6
aktív tag

Üdv.
Originen letöltöttem és telepítettem a Crysis-t, indításnál pedig kéri hogy jelentkezzek be. [link] Persze nem enged belépni, asztalról indítva pedig lemezt kér. (Az Origines verzió :F) Valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#670) viktor82


viktor82
őstag

Lehet hülyeséget kérdek ,de megvásároltam a medalt az origin keresztül meg is kaptam a kulcsot email-ben de hol tudom letölteni a játékot mert sehol nem találom a steam automatikusan felajánlja! :F

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#671) polonic válasza viktor82 (#670) üzenetére


polonic
félisten

A kliensben a saját játékaid között lesz.

(#672) viktor82 válasza polonic (#671) üzenetére


viktor82
őstag

ok,megvan,köszi! :R

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#673) KubanitoS válasza Tom6 (#669) üzenetére


KubanitoS
veterán

Érdekes, valamiért azt hiszi, hogy nem vagy bejelentkezve Originre. Csak egy Origin fiók van a gépeden? Lehet, éppen a rosszba vagy bejelentkezve. Egyébként nem kell ilyen bejelentkezéssel foglalkozni, ha minden rendben van.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#674) Tom6 válasza KubanitoS (#673) üzenetére


Tom6
aktív tag

Közben újraraktam az origint és megjavult. :)

(#675) #41133696 válasza oriic (#663) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt tegyük, hozzá, hogy a Mass Effect sajátosságából adódóan, mert illegális ororsz Patch-t követel. Nehogy valaki félre értse :D

A születési dátumot hol lehet megnézni? Biztos jól adtam meg csak csekkolnám megint :)

(#676) KubanitoS válasza #41133696 (#675) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez engem is érdekelne. Mondjuk ha jól emlékszem nekem az EA Download Managerből lett Origin és lehet ezért nincs is születési évem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#677) Tom6 válasza #41133696 (#675) üzenetére


Tom6
aktív tag

Szerintem ezt csak ők látják. Tegnap tőlem is kérdezték, de biztos jót adtam meg mert regelték is a Crysist és az Airborne-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#678) Воланд válasza #41133696 (#675) üzenetére


Воланд
titán

kerd meg a support-ot, hogy nezzek meg. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#679) CarajoEsp válasza #41133696 (#675) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Én rákérdeztem tegnap, hogy mivel a játék fájlaiból csak a nyelviekhez nyúl hozzá fel lehet-e tenni a cuccot, mire a válasz az volt, hogy "valószínűleg". Mindegy, nem hiszem, hogy ezért megfognának..

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#680) Niczo válasza #41133696 (#675) üzenetére


Niczo
senior tag

A http://www.electronicarts.hu-n bejelentkezel, majd klikk az EA FIÓKOM gombra és ott láthatod a Hozzáférés részletek-nél.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#681) Воланд válasza Niczo (#680) üzenetére


Воланд
titán

kosz. es tenyleg nem lehet megvaltoztatni a szuletesi datumot. de legalabb meg tudja nezni az ember, hogy mit adott meg. (nekem a jo szerepel ott)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#682) albert8 válasza #41133696 (#675) üzenetére


albert8
addikt

NA tessék megnéztem amit irtak és lám mi van ott?
Születési idő: 1995.12.01
ami tökéletesen megegyezik azzal amit én mondtam
na most megint mehetek és rájukboritom az asztalt ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#683) KubanitoS válasza Niczo (#680) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha én rámegyek az "EA fiókomra" ezt kapom. A végén még tényleg az lesz a baja, hogy a már meglévő EA Download Manageremből lett az Origin fiókom.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#684) #41133696 válasza Niczo (#680) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, helyes az adatom :R

Kubanitos: Chrome alatt nekem is dobott egy ilyet, de másodjára behozta :K

(#685) AtHoS válasza #41133696 (#684) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nekem Opera alatt szintén jó másodjára, bár előtte adatfrissítenem kellett, mert nem találta a fiókomat :F

Más:
GoodSpeed véletlenül nem tervezed ennek az ingyenes biztonsági szoftnak a tüzetesebb tesztelését? BufferZone Pro

read-only mode on the forum

(#686) KubanitoS válasza #41133696 (#684) üzenetére


KubanitoS
veterán

Valóban, harmadjára beadta és az évem is jó, bár nem tudom mikor adtam meg...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#687) L3zl13 válasza Niczo (#680) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Hmmm, jól gondoltam...
Születési dátum 1920.01.01. :D
Legalább tudom mit mondjak, ha megkérdezi a supportos.

PS: Eltűntek az "Other identities"-eim. Pedig volt van 3 az Origin Master ID-mon kívül. :F

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#688) #41133696 válasza AtHoS (#685) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát azon még nem is lepődhetnénk meg, hogy az Operánkat bojkottálja, viszont a Chrome már durva :D

Már egyszer került elém, csak nem volt rá időm, de egyszer szerintem sor kerül majd rá, csak most is rengeteg befejezni való van :)

(#689) Youri válasza L3zl13 (#687) üzenetére


Youri
veterán

jól tartod magad :D

RTX ON

(#690) oriic válasza albert8 (#682) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na tessék akkor rájukborítani az asztalt.

Live-Die-Respawn

(#691) #41133696 válasza L3zl13 (#687) üzenetére


#41133696
törölt tag

Boldog 92. szülinapot. Azért tegezhetünk ?:D

Amúgy miért nem a tényleges dátumot adtad meg ?:D

(#692) Zamery


Zamery
senior tag

Gondolom mindenki tudja már, de azért ide is beírom:

Amazon akció, Alice: Madness Returns: $7.49 = kb.1800HUF! Akinek van még kuponja, annak még lejön ebből $5! :)

Amerikai címmel kell regisztrálni, de a magyar bankkártyát elfogadja, a paypalt sajnos nem. A vásárlás után CD kulcsot adott (de le lehet tölteni a játékot az oldalról is), amit az első hsz.-ben lévő 3. linken sikerült aktiválnom, és megjelent az Origin kliensben!

További Amazon akciók:

1/15 – Alice Madness Returns = $7.49
1/16 – Dragon Age Origins Ultimate Edition + Dragon Age 2 Bundle = $11.99
1/17 – Medal of Honor = $6.99
1/18 – Battlefield Bad Company 2 = $6.99
1/19 – Dead Space 2 = $6.99
1/20 – Bulletstorm = $6.99
1/21 – Crysis 2 = $9.99

Ezeknél mind működnek a kuponok!

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#693) Youri válasza Zamery (#692) üzenetére


Youri
veterán

hát én nem tudtam! rohadt vizsgaidőszak :((( Úgyhogy, big thx :R

RTX ON

(#694) KubanitoS válasza Zamery (#692) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszi az infót. A Dragon Age Ultimate pakkot most megpróbálom nem kihagyni. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#695) Youri válasza KubanitoS (#694) üzenetére


Youri
veterán

12$ mindkét részért :Y

Amúgy nem kell vesződni a különböző oldalakkal, ezeket a kliensben tudod aktiválni

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#696) KubanitoS válasza Youri (#695) üzenetére


KubanitoS
veterán

Tudom, csak nekem ezzel a bankkártyás dologgal van problémám. Valszeg meg fogok kérni valakit, aki már vásárolt amazonon, hogy vegye meg nekem. Nem akarom a bankkártya infómat kiadni...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#697) Zamery válasza Youri (#695) üzenetére


Zamery
senior tag

Ott próbáltam először, de hibát írt ki! :W
Gondoltam mielőtt próbálkozom a supporttal, megnézem a regisztrációs oldalakat, és működött! :)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#698) oriic válasza Zamery (#692) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm köszi, Dead Space 2-t szerintem beszerzem, kár hogy csak jövő hét csütörtökön lesz ez az akció.

A kuponkódot hova kell majd beírni?

Live-Die-Respawn

(#699) Zamery válasza oriic (#698) üzenetére


Zamery
senior tag

A vásárlásnál lesz majd lehetőséged beírni! Egyébként a DS 2 akció most is tart, tegnap indult! Ha van kuponod akkor ez ingyen van! :) Íme:

Dead Space 2

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#700) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ha ma megveszem Alice-t 7.5 dollárért, akkor vajon kapok kupont, amelyet a holnapi dragon age-hez fel lehet használni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.