Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:50

LOGOUT.hu

EA Origin

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) #41133696 válasza viktor82 (#1550) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen.

Supporttal :K

(#1552) oriic válasza aram01 (#1540) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez a gond. Mar mas aktivalta a kodot.

Live-Die-Respawn

(#1553) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Sziasztok!

Volt valakinek mostanában szülinapja?:) Vagy van valakinek felesleges 10 vagy akármennyi eurós origin kódja? Én az enyémet kitöröltem (fail azt hittem nem fogok originen keresztül vásárolni, és szerintem az e-mailt kitöröltem), viszont most szeretnék originen keresztül vásárolni. Ha esetleg valakinek nemsokára lejárna, és nem vásárol addig semmit, az nyugodtan megkereshet.:D

(#1554) csaba951 válasza viktor82 (#1550) üzenetére


csaba951
veterán

Amazonos? Persze, gond nélkül lehet aktiválni az Origin kliensben. (Pedig azt hittem gond lesz vele, mert már túl régi (2009-es).)

(#1555) cskamacska válasza #41133696 (#1551) üzenetére


cskamacska
addikt

Ehe, a Saboteur az egyik a kóddal regisztrálhatók közül, és te kapásból a supporthoz küldöd kuncsorogni? :P
Itt kell: https://activate.ea.com/applyentitlement.do?locale=hu_HU

És itt lehet beszerezni most 5 dollárért: http://www.amazon.com/Electronic-Arts-40490The-Saboteur-Download/dp/B004BA5EOC/

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1556) viktor82 válasza cskamacska (#1555) üzenetére


viktor82
őstag

Saboteur bezsebelve megette a sorszámot az origin :K :R

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1557) #41133696 válasza cskamacska (#1555) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát kicsit filóztam rajta, hogy hogy is volt, de már nem emlékeztem pontosan, hogy nekem sikerült e közvetlenül, vagy közvetve esett meg a dolog :)

(#1558) dbius válasza cskamacska (#1555) üzenetére


dbius
veterán

Hm, jónak tűnik, thx, meg is vettem. :R

(#1559) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Origin le van halva, senki ne lepődjön meg. :)

Live-Die-Respawn

(#1560) VGYke válasza AtHoS (#1546) üzenetére


VGYke
addikt

Én csak most frissítettem, de nálam be kellett írni a jelszót :F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1561) VGYke


VGYke
addikt

Húsvét! :C Nem lesznek játék akciók?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1562) #41133696 válasza VGYke (#1561) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hogy ne lenne.. most is van, csak kicsit érdekesen :)

ORIGIN LOVES EASTER :DDD

(#1563) AtHoS válasza VGYke (#1560) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nekem eddig minden frissítéskor be kellett írni az előzőleg elmentett jelszót.
Ennél viszont nem kellett.

Azt nem tudom, hogy belejátszik-e, hogy éppen milyen verzióról frissül a kliens avagy mikor volt utoljára bejelentkezés

read-only mode on the forum

(#1564) Zamery válasza #41133696 (#1562) üzenetére


Zamery
senior tag

Ez egy vicc! (facepalm)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#1565) Youri válasza #41133696 (#1562) üzenetére


Youri
veterán

Nesze semmi fogd meg jól, ea módra

RTX ON

(#1566) #41133696 válasza Zamery (#1564) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja a GameFly is odavert nekik, mert az Originen legolcsóbban is 25 € körül volt a Batman, tegnap meg megvettem 9.99 angol fontért :)

Pedig már kezdtem szomcsi lenni, hogy semmi jó akció húsvét idejére :D Aztán GF dobott két olyan játékot is ami között vacilláltam, a másik az Alan Wake volt, de mivel a Batman-nek már az első része is meg van még D2D-ről így emellett döntöttem :)

[ Szerkesztve ]

(#1567) csaba951 válasza #41133696 (#1562) üzenetére


csaba951
veterán

Senki nem szólt nekik, hogy már elmúlt április 1? ;)

(#1568) #41133696 válasza csaba951 (#1567) üzenetére


#41133696
törölt tag

Lehet valaki szólt nekik, hogy a fő konkurensük is hasonlóan dörgedelmes akcióval készül az ünnepnek :D

(#1569) csaba951 válasza XaraX (#1517) üzenetére


csaba951
veterán

XaraX
Sikerült előrehaladnod a ME3 ügyben?

(#1570) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

sziasztok!

az lenne a kerdesem, ha megveszek dobozosan egy crysis-t, annak a serial kodjat be tudom regisztralni ugy egy uj origin accba (mivel nincs meg sajatom), hogy utana onnan tudjam letolteni/hasznalni? tehat, hogy ne kelljen a lemezzel bajodni pc ujratelepites utan

koszi!

(#1571) oriic válasza r3dsnake (#1570) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az első részt nem, azt csak a support tudja regisztrálni.

Live-Die-Respawn

(#1572) r3dsnake válasza oriic (#1571) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

de lenyegeben megoldhato, ha irok nekik? tehat gond nelkul megcsinaljak?

koszi!

(#1573) oriic válasza r3dsnake (#1572) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem is ok tettek be. Mondjuk en azt mondtam, h ajandek volt a jatek, de nincs dvd olvasom, es szeretnek mindenkepp jatszani vele.

Live-Die-Respawn

(#1574) haly


haly
őstag

Nagyon jó ez a rendszer. Épp most tettem a listába a Burnout Paradise-t. Nekem eddig még sosem volt steam, meg ilyesmi fiókom, csak mióta a BF3-mat megvettem, lett origin fiók. Azóta több játékom is ott szerepel a listán, és nem kell karcos cd-kel bajlódnom. Viszont van termékkulcs, amit nálam elfogad, és berakja a listába, ismerősömnél meg kiírja, hogy használatban van :F (Bad Company 2)

(#1575) csaba951 válasza haly (#1574) üzenetére


csaba951
veterán

Egy lehetséges magyarázat:

BC2 sem egy mai játék. Lehet, hogy az ismerősöd csinált akkor egy EA accountot és arra regisztrálta be a játékot. Később csinált egy Origin accountot is. Na, ekkor nem az EA accountja adatait adta meg, így egy új accountot csinált. Lényegében jogos, hogy a kulcs már használatban van, mert tényleg így van (EA account).

Sajnos ezt a problémát a support sem tudja megoldani. Nem tudják sem ők, sem a barátod összevonni az accountokat egy közös accountra. Még akkor sem, ha tényleg az ővé mind a kettő. :(

r3dsnake
Első lépésben a fenti probléma miatt gondold át, hogy van-e korábbról EA játékod, amit regisztrálnod kellett. Na, annak az accountnak az adataival kellene létrehozni az új Origin fiókodat. Ekkor automatikusan elérhetővé teszi a fiókodban a korábban regisztrált játékokat is.

Ha nem volt ilyen játékod, akkor simán csinálj egy új Origin fiókot. Utána lépj ki az Origin kliensből, és a böngészőben nyisd meg ezt az oldalt. Add meg a Crysis regisztrációs számát, és az Origin accountod adatait. Ha szerencséd van és elfogadja, akkor magától meg fog jelenni a játék az Origin accountodban. Ha nincs nem fogadja el a kódot, akkor pedig még mindig mehetsz a supporthoz, ők biztosan be tudják neked tenni. Lehet, hogy az első ügyintéző nem fog segíteni, ezért próbálkozz kitartóan amíg sikerül.

(#1576) csaba951


csaba951
veterán

Hivatalosan ezek a játékok aktiválhatóak az Originen, külső segítség nélkül.

(#1577) haly válasza csaba951 (#1575) üzenetére


haly
őstag

Komment előtti percekben fogalmazódott meg bennem is ez a teória. Más magyarázat nincs rá, szóval megállja a helyét. Majd még megkérdezem tőlük, hogy a fiókok különbözőek-e. Azért köszi a választ ;)

(#1578) AtHoS válasza csaba951 (#1575) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Na, annak az accountnak az adataival kellene létrehozni az új Origin fiókodat"

Ezt a részt valahogy nem értem.

Nekem volt EA accom (EA Download Manager klienssel) még mielőtt Origin megjelent.
Originné alakuláskor automatikusan telepítette az új klienst és a régi hozzáférésemmel simán tudtam használni. Nem kellett semmilyen új Origin fiókot létrehozni. Legalábbis nem emlékszem, hogy ettől bonyolultabb lett volna :DDD

read-only mode on the forum

(#1579) ollie válasza r3dsnake (#1572) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem biztos, hogy segíteni fognak. Alapból úgy állj hozzá, hogy nem lehet regisztrálni. A support vagy segít, vagy nem.

***

(#1580) csaba951 válasza AtHoS (#1578) üzenetére


csaba951
veterán

Lényegében ugyanezt írtam én is, csak neked sikerült sokkal érthetőbben leírnod! :)

Az EA fiók még a régi rendszerből van meg, hosszú távon mindenképpen az Origin accountok lesznek. Most egy átmeneti időszakot élünk, amikor van mind a kettő. Dolgoznak azon, hogy az EA accountokat átkonvertálják Origin accountá.

Nekem régebben nem volt EA fiókom. Rögtön Origin fiókot hoztam létre. Erre kezdetem el gyűjteni az EA-s játékaimat. Nagyon meglepődtem amikor kiderült, hogy van EA accountom is (ugyanazok az adatai, mint a Originesé). Biztosan nem én csináltam, valamikor ők hozták létre, csak azt nem tudom, hogy minek. Az EA accountomon sokkal kevesebb játék található meg. Logikát egyáltalán nem találtam benne, hogy mi alapján szelektált a rendszer. Egy biztos, Originen vett játék nincs közöttük. :)

Az is érdekes, hogy az EA accounton lévő játékoknál a "Played Online" ki van pipálva, miközben még fel sem telepítettem őket. Viszont amikkel játszom azok nincsenek rajta a listán, igaz azokkal (sem) játszok online.

Nem kicsit skizofrén ez a rendszer... Remélem az EA accountomat soha nem fogják konvertálni az Originbe.

(#1581) ollie válasza csaba951 (#1580) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

EA account = Origin acccount = Bioware account. Ezek közül bármelyik oldalon létrehozol egy accountot, az automatikusan a többit is jelenti.

***

(#1582) Polllen válasza AtHoS (#1578) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egyszerüen dupla reget csinált, mert az origin = EA account, az origin-be való belépés helyett újra regelt...

Nálam is annyi volt a "váltás", h beléptem az originbe az EA acc adataival+ még választhattam egy nicket... (amúgy az integráció valóban nem teljes...:/ néha elég fura ...)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1583) csaba951 válasza ollie (#1581) üzenetére


csaba951
veterán

Erről a Bioware accountról nem is tudtam. Az e-mail és a jelszó valóban jó volt, csak a felhasználónevet és avatart kellett kiválasztani. És persze, hogy feliratkozok-e a ME vagy DA hírlevélre. Kicsit olyan volt mint a The Sims 3-as regisztráció, ott is ki volt töltve előre az adataim egy része.

Nemrég tettem fel a Steamről a korábban megvásárolt ME2-t. Ott nem hívták fel a figyelmem arra, hogy a Cerberus Networkhöz az Origines adataimat írjam be. Ezt azért aggályosnak tartom, hiszen ha nem így csinálod, akkor utólag már nem lehet helyrehozni. Tiszta szerencse, hogy nem foglalkoztam a játékhoz kapott DLC-vel, mert most nem az én accountomhoz lenne kötve.

Korábbról van egy Bioware accountom, onnan egy sapkát rendeltem, de ezek szerint azt nem fogom használni a jövőben...

(#1584) r3dsnake válasza csaba951 (#1575) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi a választ Neked és orichalcos-nak is!

Akkor sincs probléma, ha nem tudom beregelni, csak kényelmesebb lenne úgy. Mindenképp tenni fogok egy próbát a linkelt oldalon, valamint a supporttal is, ha ilyen módon nem megy.

Origin accountom nincs még egyáltalán, tehát teljesen újat kellene regisztrálnom először.

[ Szerkesztve ]

(#1585) r3dsnake válasza r3dsnake (#1584) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

És vajon a Maximum Edition-nél mi lehet a helyzet? Annál is van esély, hogy beregisztrálják?

(#1586) ollie válasza r3dsnake (#1585) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak esély van rá, nem biztos, hogy be fogják.

***

(#1587) oriic válasza r3dsnake (#1585) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A sima Crysis nekem Maximum Edition-ben van meg, azt regisztráltattam be a supportal.

Live-Die-Respawn

(#1588) viktor82 válasza r3dsnake (#1585) üzenetére


viktor82
őstag

Bele lehet,én is ilyenet regisztráltattam be és sikerrel jártam! :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1589) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

És a warhead-et és a wars-t is beteszi mellé? Valamint ha én UK-ből rendelnék, attól még a magyar szinkront a warhead-be bele lehet varázsolni? Bár nem tudom mennyire igényes a szinkronja

Köszi!

(#1590) viktor82 válasza r3dsnake (#1589) üzenetére


viktor82
őstag

A szinkront azt nem tudom,nem töltöttem le még!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#1591) csaba951 válasza r3dsnake (#1589) üzenetére


csaba951
veterán

Csak olyan programmal érdemes próbálkoznod, amit jelenleg meg lehet vásárolni az Originen.

A telepítési nyelv az Origin kliensben beállított nyelvtől függ. Ha magyar nyelvű az Origin kliensed, akkor a magyar nyelvű programot fogja letölteni a szerverről. Ha még telepítés előtt átállítod az Oringin nyelvét angolra, akkor az angol nyelvű játékot fogja leszedni. (Ezt ma tanultam meg a Fifa 12 kapcsán! :) )

Telepítés után nem mindig egyszerű nyelvet cserélni, mert nem az összes nyelvi fájlt szedi le a szerverről. Szóval mindenképpen a telepítés / telepítés előtt állítsd arra a nyelvre az Origin kliens nyelvét, amilyen nyelven az adott játékkal szeretnél játszani!

Azt, hogy egy adott játéknak van-e magyar nyelvű változata a szerveren, úgy tudod meg, hogy az Origin Shopban (nem kell az Origin kliens, elég a kedvenc böngésződ) berakod a kosára az adott játékot. Ki kell választani a terjesztés típusát (mindig: "digitális"), majd nyelv kiválasztásánál megnézed a listában, hogy benne van-e a magyar vagy hungarian.

Amikor az Origin kliensben aktiválsz egy játékot, akkor általában ki lehet választani, hogy melyik telepítőkészletet szeretnéd használni. Általában van egy európai (nyelvekből; válaszd ezt!) és amerikai (nyelvekből). Néha van külön német változat is, az általában cenzúrázót változatot takar (ezt ne nagyon válaszd). Később csak az itt látott nyelveken tudod használni a játékot. Általában elmondható, hogy a magyar nyelvű változatok használhatóak angol nyelven is.

[ Szerkesztve ]

(#1592) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Szerintetek van esély beregisztráltatni egy Tiger Woods PGA Tour 08-at? Vagy ez már túl régi játék ahhoz?? :F :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1593) csaba951 válasza tupacamaru (#1592) üzenetére


csaba951
veterán

Origin nem fogadta el a kulcsot, az aktivációs oldal sem. Originen jelenleg nem vásárolható meg ez a játék. Szerintem esélytelen regisztrálni az Originen. Valószínűleg a szervereken sincs fent a játék telepítőkészlete.

(#1594) tupacamaru válasza csaba951 (#1593) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1595) VGYke válasza csaba951 (#1500) üzenetére


VGYke
addikt

Igen későn reagálok erre
Nekem ilyen mappám nincs :O Igaz, az Origines játékok a Steamen is léteznek (pl. Crysis sorozatok, viszont a Crysis 2 már tiszta Origines), mégsem találom azt a lehetőséget, amit írtál. Pedig jó lenne tudni, hány aktívációs lehetőségem van még...
És nem csak Electronic Arts esetén, hanem úgy egyébként, az összes vásárolt játéknál, mert bizony vásárlok, kipróbálom, törlöm... majd jó lesz később.
Szóval honnan lehetne egyszerűen utána keresni, mi az a játék amit vásárlás után korlátlanul lehet telepíteni-törölni és mi az aminél vásárlás (jogos tulajként) figyelni kell a telepítési-törlési-újratelepítési darabszámot, függetlenül hogy ez a játék Origines, Steames, vagy akármi?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1596) Blue@X


Blue@X
senior tag

15%-os kupon, aki az első azé: CE-JHOPW-4Q7OT-4ABM7-YH3WN

(#1597) skul0


skul0
aktív tag

Üdv!
A mai napon szerettem volna megvenni Originen a Back to Karkand kiegészítőt BF3-hoz, bankkártyával fizettem volna, de hibát dobott. Az aktivitásnál azt írja, mind a négy próbálkozásomra, hogy sikertelen. Kell attól tartanom, hogy sikeresre változik, és kiszámlázzák mind a 4 próbálkozásom? Mi lehetett a gond?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1598) csaba951 válasza skul0 (#1597) üzenetére


csaba951
veterán

Roppant egyszerű! Magyarországról, magyar bankkártyával akartál vásárolni az Origin USA Store-jában. Steamen ezért most account bannt kaptál volna, adócsalásért. Itt sokkal rendesebbek, mert egyszerűen csak nem fogadták el a vásárlásod. Szerintem nem fogják kiszámlázni. Előfordulhat, hogy zárolják mind a 4 összeget a számládon, de ezt úgy 1 hónap múlva automatikusan visszakapod.

Ha a fizetésnél nem €-os árat látsz, akkor rossz boltban vagy. Így nem fogja végrehajtani a vásárlásod. Vásárolj közvetlen az Origin kliensből vagy esetleg (böngészőből).

Jelenleg 14,99 €-ért tudod hivatalosan megvenni ezt a kiegészítőt. Az Amazon USA-n pár hete 7,49 USD-ért volt akcióban. Ha türelmes vagy, idén szinte biztosan lesz még legalább 1 ilyen akció! Amazonos kódot simán tudod majd aktiválni Originben.

Ha mindenképpen most akarod megvenni, próbáld meg felhasználni Blue@X
kódját! :)

[ Szerkesztve ]

(#1599) chungee


chungee
addikt

Találkozott valaki ilyen hibával:F
[link]

(#1600) skul0 válasza csaba951 (#1598) üzenetére


skul0
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm, ezt nem tudtam. :R
A hivatalos battlelog oldalon volt egy kis rublika, amiben hirdetve volt a játék,hogy vegyem meg ennyiért meg annyiért, rákattintottam, a többit pedig már mondtam.
Lehet várok egy újabb akcióra.
Jaa és a fenti kód 15% kedvezményt ad bármi árából az originen?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  EA Origin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.