Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5551) FehérHolló válasza bnss (#5544) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én még annyit hozzá tennék, hogy az EU elnökségünk fele már majdnem letelt. Ha ez spórolásnak tekinthető, akkor az elmúlt 2 hónapban legalább ennyit el kellett költeniük EU-s utazásokra. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#5552) kételkedem válasza kételkedem (#5550) üzenetére


kételkedem
addikt

Népítéletben csak 18 db van, de ott nem sok hibát említenek. :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5553) Tothgera30 válasza kételkedem (#5550) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az autós topicból Mr.Grincs-nek van C5, ő néha ódákat zengett róla, néha pedig komoly gond volt vele. Tehát eléggé megbízhatatlan autó, de ebből is ki lehet fogni jókat, így csak sok szerencsét tudok kívánni hozzá. De én ha franciát vennék, akkor Renault, Peugeot alá nem adom, pedig tudom hogy PSA, de akkor is, ez ilyen rögeszme. De hát mit akarok? Suzuki jó az, ilyen hitvány útra, így is már két kavicsfelverődés van a szélvédőn, szóval bőven marad még, meg hát épp ma 58000km lett benne lassan 8 éves korára.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5554) kételkedem válasza Tothgera30 (#5553) üzenetére


kételkedem
addikt

Nekem bevált a Ford Focus, nem akarom lecserélni majd csak akkor, ha havonta kell javíttatnom! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5555) Tothgera30 válasza kételkedem (#5554) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Igazad van :K . Haver is azt mondta hogy akkor adja el a 20 éves F Astráját ha kilát az alján :DDD .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5556) koshmar válasza Tothgera30 (#5553) üzenetére


koshmar
őstag

A C5-öt speciel Bazsó imádta.

Az a hidropneumatikus felfüggesztés elképesztően jó.
Álló helyzetben képes szinte teljesen leültetni a kocsi hátulját. (a lá BX)

A C4-gyel viszont voltak problémák.
Anno a tulajok a legmegbízhatatlanabb autónak választották. ( ha jól emlékszem)
Meg az a kormány...

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#5557) Csyppa válasza Winner_hun (#5527) üzenetére


Csyppa
senior tag

Neked meg igazad van.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#5558) föccer


föccer
nagyúr

Üdv!

VAn valami olyasmi statisztika, vagy keresési/rendezési beállítás, ahonnan kiderül a legnézettebb logout-os bejegyzése? Pl oldalletöltés alapjáni rangsor?

Köszi

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5559) lujó55


lujó55
őstag

Jó reggelt és szép márciust, de mostmár tavaszt is végre!

(#5560) kételkedem válasza lujó55 (#5559) üzenetére


kételkedem
addikt

Március, napsütés, langyos szellő! :))

Na jó, ebből most csak a március van meg, de a naptár szerint akkor is vége a télnek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5561) fokukac


fokukac
nagyúr

szurkoljatok nekem, hogy ma végre ide érjen már a tévém... :)
már egy hete várok rá.
tegnap átrendeztem az egész nappalit, szétszedtem és átpakoltam a másik falra a szekrényt
tisztára olyan fílingem van, mintha elköltöztem volna... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5562) ToBeY válasza fokukac (#5561) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szabad tudni hogy milyen tv érkezik?

(#5563) fokukac válasza ToBeY (#5562) üzenetére


fokukac
nagyúr

szabad. Panasonic, 50S20, plazma

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5564) ToBeY válasza fokukac (#5563) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez egy 50 colos tv? :Y Mekkora szobába lesz?
Mert egy sima kis panel szobába, én tökéletesen elvagyok 32" LCD-vel :U

[ Szerkesztve ]

(#5565) kételkedem válasza fokukac (#5563) üzenetére


kételkedem
addikt

2011. feb. 23-án rendelted meg és alig hat nap elteltével már nézheted is! ;]

Én bezzeg besétáltam a hülye azért nem vagyok boltba, hónom alá csaptam a tv-t, pár órával később pedig már néztem is! :P

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5566) venember83 válasza kételkedem (#5565) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem a cél minél hamarabbi elérése a lényeg, hanem az addig megtett út alatt érzett öröm és várakozás. Van még mit tanulnod, ifjú padawan. :K

(#5567) Pisztillus válasza ToBeY (#5564) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nálunk csütörtökre várható egy 32"-os LCD csoda érkezése, ugyancsak panel...

Jó anyag éghetett Kistarcsán, a szagát még itt Újpesten is érezni...

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#5568) kételkedem válasza venember83 (#5566) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem a cél maga, hanem az utazás?
OK! :)

Pisztillus: műanyag feldolgozó üzem, vagy raktár, vagy mifene? Ott ha valami ég az bizony elég büdös tud lenni!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5569) fokukac válasza ToBeY (#5564) üzenetére


fokukac
nagyúr

egy 24 m2-es panel-nappaliba. De nem a szobaméret a lényeg, hanem a nézési távolság...
A mozi-élményhez meg minél nagyobb méret kell... Igazából egy 2,5 méteres vásznat is símán el tudnék ott viselni egy projektorral, csak hát arra még gyűjteni kell egy picit :)

Kételkedem: mert hülye azért nem vagy...! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5570) Pisztillus válasza kételkedem (#5568) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hát az biza tényleg elég büdös. Ritkán szokott arról (kelet-északkelet) fújni a szél, de most pont igen.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#5571) bandus


bandus
veterán

tisztában van valaki az éves áramfogyasztásával? :) nézegetem most a 2008-as és 2009-es elszámoló számláinkat, és az előbbinél 449 kWh-ra, míg a másiknál többezres érték van feltüntetve, ami kicsit fura nekem. nálatok mennyi szokott lenni?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5572) Boxer001 válasza Pisztillus (#5567) üzenetére


Boxer001
veterán

Igen? Odáig érezni? Pfff...(kistarcsai vagyok)

(#5573) Winner_hun válasza bandus (#5571) üzenetére


Winner_hun
félisten

10-25k

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5574) zolynet


zolynet
addikt

jelenleg is bénázik az m3 lejárónál szlovák kamionos: kép
baromállatja meg akar ott fordulni :W

Life is too short to stay stock!

(#5575) kételkedem válasza zolynet (#5574) üzenetére


kételkedem
addikt

Fog az menni, csak türelem! Ezek a kamionos srácok értik a dolgukat, olyan helyen is megfordulnak, ahol másnak eszébe sem jutna! ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5576) zolynet válasza kételkedem (#5575) üzenetére


zolynet
addikt

már kint van a tűzoltóság ... segítség nélkül nem fog menni
igaz nagyon értik, ez nem :(

Life is too short to stay stock!

(#5577) kételkedem válasza zolynet (#5576) üzenetére


kételkedem
addikt

Az szép, ha oda teljesen beszorította magát! Gondolom kicsit felduzzasztotta a forgalmat a környéken!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5578) zolynet válasza kételkedem (#5577) üzenetére


zolynet
addikt

Teljesen, most a tűzoltók agyalnak h akkor mi legyen.
Meg már a rendőr is kint van és igazoltatja.
Jobb első indexe már leesett és a első lökös is csálé.

Life is too short to stay stock!

(#5579) kételkedem válasza zolynet (#5578) üzenetére


kételkedem
addikt

Kell egy 50t daru. Le kell kapcsolni a pótot, a nyeregnél megemelni egy kicsit, majd a pótkocsit visszafordítani az eredeti menetiránynak megfelelően. Rá áll a traktor és már mehet is tovább. A mentés költségeit ráterhelni a kamion gazdájára, a kamiont pedig bent tartani az országban addig, míg ki nem fizetik a költségeket.

Nyomtasd ki a hozzászólásom, add oda valamelyik tűzoltónak, én biztosan jobban értek hozzá, mint a helyszínen tartózkodó szakemberek! És igen, szerény is vagyok! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5580) zolynet válasza kételkedem (#5579) üzenetére


zolynet
addikt

Leszedték a középső korlátot és elfordult. A te verziód sem rossz, drágább, bár ugye ha nem minket terhel hanem a kamionsofőrt akkor meg mind1. Elég vezetékes itt a környék a trolik miatt, így azt sztem rögtön elvetették első kanyarban. De tényleg nem volt rossz pádáván csak így tovább! ;) Lehet te is szakmát tévesztettél, csak be kéne állni tűzoltónak? :U
Remélem ez adott egy olyan tapasztalatot neki h többet ilyet nem csinál vagy felhagy a szakmával.

Life is too short to stay stock!

(#5581) Tothgera30 válasza koshmar (#5556) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A C4 totális katasztrófa, főleg a Xsara után jól elbaltázták. A C5 pedig Bazsónál talán egy maximum egy hónapot töltött. Még ha 10 évig használja, akkor elhiszem hogy elmondja a véleményét, de ez így nem okés, én is beleülhetek, lemondhatom hogy kényelmes meg puha és még jól is megy, de mit sem tudok arról hogy mennyi pl. a szervízköltsége, alkatrészköltsége, fenntartási költsége (ami egy családi autónál nagyon fontos szempont). BX-ben pedig ültem, és az tényleg rohadt jó (he-he-he, rohadt is rendesen), de ott is a felfüggesztés romlott el legtöbbször, és nem olcsó mulatság egy olyan autóba olyan drága alkatrészt venni ami majdnem annyiba kerül mind maga a gépjármű.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5582) pohár válasza fokukac (#5563) üzenetére


pohár
félisten

ó, grat hozzá :C
mennyibe fájt?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5583) lujó55 válasza kételkedem (#5579) üzenetére


lujó55
őstag

:C :R
... és még én is egyet értek veled!

(#5584) lujó55


lujó55
őstag

Halihó mindenki!
Rohadtul fáj a fejem egész nap! Valami frontátvonulás van? Alig birom nézni a monitort is, kifolyik a szemem :(((

(#5585) Dylen válasza lujó55 (#5584) üzenetére


Dylen
aktív tag

én ma határozottan éreztem a tavasz illatát, szóval tuti van valami :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#5586) koshmar válasza lujó55 (#5584) üzenetére


koshmar
őstag

Nem tudom, nekem ma kifejezetten jó napom volt.
A napsütéssel is összefüggésben van egyébként.

Nekem a szemem árulja el, hogy mi a steiß-
Ma jól láttam, nem fájt a szemem, szóval okés.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#5587) bobsys válasza bandus (#5571) üzenetére


bobsys
addikt

Nekunk Budapesten villanybojlerrel havi 15K korul volt a szamla vegosszege. Hogy ez mennyi koliwatt mar nem emlekszem, de kitudod matekozni.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#5588) bobsys válasza Dylen (#5585) üzenetére


bobsys
addikt

Itt meg kezdodik az osz :)
Reggel borus, kis esovel, delre viszont mar napsutes

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#5589) macikos


macikos
addikt

Most néztem meg a tegnapi, villamos megállós gázolás képeit a langlovagok.hu-n. Szörnyű. Ennyi az emberélet.

(#5590) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]

ötödik (5.) hónapja tart a tél (november-december-január-február-március). b@szott hideg van. k.rv.ra unom már a telet!! ez nem szibéria, nem is északi sark. 4x3 hónapig tartó évszakok vannak a földrajz tankönyvekben, amit vagy ideje lenne átírni, vagy jó lenne már ha eltakarodna a tél a p|csába!!

Ja: a cseh sörök még mindig kurvajók!

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5591) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]
megveszekedett sebesség.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5592) Dylen válasza BlacKSouL (#5590) üzenetére


Dylen
aktív tag

itt az 5. kerületben december első hetében egy pulcsiban futkároztam a városban és kicsit sem fáztam, itt tél nem volt, csak december második felében.
Októberben volt kb 2 hétig hideg (pont mikor nem volt melegvizünk, de aztán novemberre és december elejére tavasz lett...

És még csak a március 2 napjában járunk, és ma reggel elvakított a napsütés és kinyílt a hóvirág a kertünkben, szóval erről ennyit. :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#5593) Tim82 válasza Dylen (#5592) üzenetére


Tim82
nagyúr

BlacKSouL valószínűleg maga az Esőisten.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5594) bobsys válasza BlacKSouL (#5591) üzenetére


bobsys
addikt

Ez nalam, 0,24 fel - 0,05 le es a ping 235 ms

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#5595) kraftxld válasza bobsys (#5594) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

És még forgalomkorlát is van, ami nem 300GB mint az UPC-nél :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5596) bobsys válasza kraftxld (#5595) üzenetére


bobsys
addikt

es 20 dollar az alapcsomag (5 GB adatforgalommal)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#5597) BlacKSouL válasza bobsys (#5596) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De ez nekem a céges, amiért súlyos százezreket fizetünk, gondolom.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5598) venember83 válasza BlacKSouL (#5597) üzenetére


venember83
nagyúr

Súlyos százezreket? Ennyiért? :U

(#5599) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Alma.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5600) BlacKSouL válasza venember83 (#5598) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Úgy szokott lenni, garantált bérelt net sosem ócsó. Sosem kérdeztem, de szerintem jobban járnánk valami nem garantált jóárasított lakossági csomaggal.

Más: Az hogy van, hogy elmentünk Csehországba üzleti útra, este bementünk a 80 000 lakosú cseh város központjába, és nem találtunk 1 óra sétálgatással egy jó ízes, cseh tradícionális vendéglőt, ahol mindenféle cseh specialitásokat ehettünk volna, volt viszont sok café, meg étterem, üvegasztalokkal meg négyzet alakú tányérokkal, franciás "eleganciával". Nem tudtunk egy tisztességes cseh parasztvacsorát enni. Végül egy hibrid megoldást választottunk, ahol legalább az asztal fából volt.
A másik, hogy hiába kerestünk cseh sörözőt, csak café volt, meg bár. De akárhova mentünk be, mindenhol 1 vagy max. 2féle sör volt kapható. Én úgy képzeltem, hogy legalább egy olyan helyet találunk, ahol van vagy 6 sörcsap, 6 féle cseh sörrel, meg a többi hűtőben üveges. De nem. Starobrno-s pohárban, Staropramenes sörcsapból, kizárólag egyféle világos Krusovice volt ahova végül bementünk. Az étteremben meg 2féle Budweiser.
Jó, Tescoban van sok, eligazodni se könnyű, de én nem úgy képzelném hogy a csehek Tescoból söröznek.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.