Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5051) pohár válasza tope (#5049) üzenetére


pohár
félisten

jéé, én holnap után leszek 4 éves :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5052) föccer válasza pohár (#5051) üzenetére


föccer
nagyúr

Én meg nyáron 28. Korán megtanultál írni és olvasni. És előre is boldog szülinapot :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5053) pohár válasza föccer (#5052) üzenetére


pohár
félisten

figyelj... aki tud az tud ;]

köszi előre is :R

én nyáron 22 leszek, László napon

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5054) föccer


föccer
nagyúr

Övön aluli.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5055) pohár válasza föccer (#5054) üzenetére


pohár
félisten

hát ez nagyon jó :DDD :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5056) bobsys válasza tildy (#5012) üzenetére


bobsys
addikt

Rosszul. Annal tobbet. 24K a megelhetesre + az elso eves tuition fee.
Vicces ez a 10 ora idozona elteres.

Holnap (illetve magyar ido szerint ma este 10-tol :) ) szeretnek mindenkit megkerni, hogy szurkoljon felhivom az elso ceget munkaugyben. Azt aki varja a hivasomat. En a legjobbakat remelem.

Ma mar lattam az elso igazoltatast. Mogotted radvillognak, te szepen tovabbmesz es nem a fouton allsz meg egybol, hanem lekanyarodsz egy kis utcaba es ott. Autobol nem szallsz ki, rendor a rendszamot beuti a gepbe majd utanna kiszall es odamegy az autohoz. Akkor szallsz ki ha megker.
Ma ekezdunk valami autot keresni, elmegyunk az auto dealer keruletbe es Szilvia kiprobalja az itteni vezetest.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#5057) Tothgera30 válasza bobsys (#5056) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szurkolunk főnök. Veled vagyunk.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5058) adyz.


adyz.
aktív tag

Reggelt :))

Mára kérnék egy kis távoli támogatást derék tájon -ugyan is vesszük ki a motort- és nincs a toppon a derekam :DDD

(#5059) nike_


nike_
addikt

ma vagyok 4 éves a PH!-n.

gyóreggeltet

(#5060) venember83 válasza adyz. (#5058) üzenetére


venember83
nagyúr

Látod, mennyivel jobb lett volna egy Trabit venni. :K

(#5061) zoltanz


zoltanz
nagyúr

NEm is tudtam a Facebbok alapító Mark Zuckerberg egy hacker. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5062) Tothgera30 válasza zoltanz (#5061) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A film alapján?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5063) zoltanz válasza Tothgera30 (#5062) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Azt nem láttam, valahol hallottam, hogy úgy kezdte és még ma is annak vallja magát. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5064) föccer válasza zoltanz (#5063) üzenetére


föccer
nagyúr

Hackerekkel nincs semmi baj. Ha Crackernek vallja magát, az már egy kicsit gázosabb.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5065) zoltanz válasza föccer (#5064) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Hackerből lesz a legjobb Cracker. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5066) Tothgera30 válasza zoltanz (#5063) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Még én sem pedig itt csücsül a TV előtt. Igen, én is úgy halottam hogy hackernek említette magát valamelyik könyvben/újságban, bár egy részről igaz is.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5067) koshmar


koshmar
őstag

Reggelt!

Hát igen, nekem is kéne egy 601-es Trabb gyakorolni a jogsi előtt.
De olyan drágák. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#5068) zoltanz válasza Tothgera30 (#5066) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Életrajzi dolgok ritán sikerűlnek jól (szinészek stb), inkább dokumentumfilmre szavazok, vagy könyv

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5069) bobsys válasza Tothgera30 (#5057) üzenetére


bobsys
addikt

Fenkju :R

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#5070) McKane


McKane
senior tag

most hogy olvasom az origo.hu-t , átkozottul dühös lettem..

"Ha a munkáltói nyugdíj elterjed és jól működik, akkor ez az egyik legfontosabb munkaerő-megtartó eleme lehet a juttatási csomagoknak a cégeknél. Azt azonban látni kell, hogy nem elsősorban az átlagos dolgozó lesz a célcsoport, sokkal inkább a közép- és felsővezetői réteg"

heh, a kétkezi munkából,bérből és fizetésből élők, meg dögöljenek meg,nemigaz? az ő sorsukat nem érdekel senkit sem.. :(((

szerk1.: a link lemaradt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5071) koshmar válasza McKane (#5070) üzenetére


koshmar
őstag

Szépen lassan kiismerjük az új kormány filozófiáját.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#5072) pohár válasza McKane (#5070) üzenetére


pohár
félisten

na ha ezt kukac meglátja, tuti agyfaszt kap, meg bárki :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5073) bandus


bandus
veterán

most rendeltem egy új töltőt a notimhoz, Kínából. remélem a héten megjön és lehet tesztelni :) bár igazából nem parázok tőle, amennyire topon vannak már szinten minden téren, nem hiszem, hogy borzalmasan gagyi lenne. ráadásul harmadannyi, mint amibe itthon kerül.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5074) koshmar válasza bandus (#5073) üzenetére


koshmar
őstag

Egész laptopom kínai.
Mint úgy ma már minden.

Kezdenek fejlődni, de az "Áhhh, kínai sz*r" sztereotípia eltörléséhez még sokat és jól kell dolgozniuk.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#5075) NoLF


NoLF
addikt

bál kipipálva

visszafekszem :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5076) bandus válasza koshmar (#5074) üzenetére


bandus
veterán

ebben van valami. de amúgy egy laptop töltő nem olyan bonyolult szerkezet,amin sok mindent el tudnának cseszni. jó értékeléseket kapott az eladó ebayen, ráadásul eredetinek is tnik a cucc (nem utángyártott). így volt 4k zusammen, míg itthon 12k körül vannak az utángyárottak. nevetséges :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5077) tildy válasza bobsys (#5056) üzenetére


tildy
nagyúr

Jesszus, akkor sokat tettetek fel arra, hogy bejöjjön. PEdig mi is hoztunk ki azért kezdőtőkét, de ...

Drukkolok amugy.
Ott ennyire nehéz meglenni autó nélkül, hogy már most nézelődtök?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5078) koshmar válasza bandus (#5076) üzenetére


koshmar
őstag

Viszont egy laptopon már annál inkább. :D

Az eladó értékelései sokat számítanak, én sem veszek a Vateráról semmit egy 87%-os eladótól.

De látod, ezért éri meg külföldről venni. Postaköltséggel együtt is feleannyiért kijössz...

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#5079) bobsys válasza tildy (#5077) üzenetére


bobsys
addikt

Eselytelen auto nelkul. Ahova elmesz autoval 20 perc alatt oda vasuttal meg tomegkozlekedessel masfel 2 ora es jopar atszallas. Itt szar a tomegkozlekedes.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#5080) tildy válasza koshmar (#5078) üzenetére


tildy
nagyúr

Keresztfiamnak most küldök haza egy fejhallgatót és egy webkamerát. Nem volt használva, új, ebayről. Szállítással együtt 7 font.

Bobsys: értem. Errefelé szerencsére nagyon jó a tfl, egyelőre nem is hiányzik saját kocsi.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5081) Mawyx válasza bandus (#5076) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én is ebayről rendeltem, vagyis Winner rendelte :D amikor megdöglött a laptoptöltőm, az itthoni töltő árakat nem lehet kifizetni. Sík ideg voltam laptop nélkül, pedig itt az asztali pc- m.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5082) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Talán ide mehet a kérdésem:

Van nektek valami ötletetek a panel lakás szobályának a porosodása ellen? Gép ugye itt van szobában, de mindig porosodik mind állat. De nem csak a gép hanem a bútorok is, meg úgy összeségében minden. Takarítva van rendesen, de kezd már idegesíteni a sok por. :( Valami ötlet esetleg? :F

Live-Die-Respawn

(#5083) föccer válasza oriic (#5082) üzenetére


föccer
nagyúr

Nálunk nincs s ilyen szabály, és az gazat megvalva nem is nagyon látom értelmét. Ha van ilyen igényed akkor be lehet szerezni különböző féle légtisztító berendezéseket. Így kapásból a Nikken és a Lux jut eszembe, ami ilyneket forgalmaz.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5084) Tim82 válasza föccer (#5083) üzenetére


Tim82
nagyúr

Milyen szabály? Csak elírta a "szobáját".

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5085) adyz. válasza venember83 (#5060) üzenetére


adyz.
aktív tag

Hát igen :))

kép link

[ Szerkesztve ]

(#5086) oriic válasza Tim82 (#5084) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt én sem értettem, tényleg csak elírtam a "szobáját" szót, és kifutottam a szerkesztési időből. :)

De amúgy köszi az ötletet a tisztítóról.

Live-Die-Respawn

(#5087) NoLF válasza oriic (#5086) üzenetére


NoLF
addikt

esetleg nyílászáró csere, vagy tömítések átnézése, hogy hol húzhat be a sok por a lakásba. a számítógépet nagyban tudod védeni, ha a befelé fújó ventire ráhúzol egy harisnyát, csodásan megszűri. csak hetente tisztítsd ki.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5088) oriic válasza NoLF (#5087) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vettem rá porszűrőt azzal nincs gond. A lakással meg valamit próbálok majd kezdeni. :)

Live-Die-Respawn

(#5089) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Eh, ki vagyok bukva :W . Még a Genius-tól se tudom megrendelni a 1255A-t, pedig utolsó darab lenne :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5090) pohár


pohár
félisten

hatalmas :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5091) bandus válasza Mawyx (#5081) üzenetére


bandus
veterán

hát igen. nekem már volt vele gondom, akkor véggijártam vagy 6-8 pc voltot, mire találtam egyet, ahol 2k-ért megcsinálják. de eddig tartott a forrasztás, nagyon rendetlenkedik... egy hetet remélem kibír még, addigra talán itt lesz a cuccos :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5092) pohár válasza bandus (#5091) üzenetére


pohár
félisten

de figyelj már, egy reaktormérnök vagy mi a jóisten nem tud forrasztani, vagy mi? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5093) föccer válasza Tim82 (#5084) üzenetére


föccer
nagyúr

Ehh, asszonyság itt toporzékolt a hátam mögött, hogy mikor indulunk már anyósékhoz, és csak átfutottam a hszt. Úgy néz ki, hogy még gyakorolnom kell a gyorsolvasást ^^

A lényeg, hogy a lényege átment :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5094) bandus válasza pohár (#5092) üzenetére


bandus
veterán

izé, nem :D mitől kéne tudni? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5095) bnss válasza pohár (#5092) üzenetére


bnss
veterán

Egy reaktornál nem kell forrasztani, gondolom nem kell elmondani, hogy milyen nagyságrendű energia van jelen ezen berendezésekben. Ergo forrasztásról - klasszikus értelemben - nincs értelme beszélni. :K

---

Szép estét!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5096) Mawyx válasza bandus (#5091) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én magam akartam megforrasztani, de kapásból szétszedni se lehetett a töltőt, valahogy mintha egybe lett volna. Minden mindegy alapon szétbarmoltam, szétvágtam, de nem láttam égésnyomot meg semmit, főleg, hogy még belül is tele volt nyomva valami "ragaccsal", szóval ebbe belebuktam, pedig én ott tartottam max egy kondit kicserélek benne és annyi. Egy új töltő lett belőle. :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5097) pohár válasza bandus (#5094) üzenetére


pohár
félisten

hát valami elektro gyakorlat az első félévekben, de akkor túlbecsültem a BME-t :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5098) Mawyx válasza pohár (#5097) üzenetére


Mawyx
senior tag

Villamosmérnök is sztem csak otthon lát pákát, ha lát :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5099) bandus válasza pohár (#5097) üzenetére


bandus
veterán

ahogyan a példa is mutatja, én forrasztatok vazze' :D de amugy ilyesmivel nem foglalkoznak/unk itt az egyetemen, inkább csak hegesztéssel. van ilyen szakosztály, illetve külön szakmérnöki képzés is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5100) McKane


McKane
senior tag

na, holnap megyek valami állás-interjú féleségre..
1 hónap után talán összejön valami.. :U

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.