Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5851) Mawyx válasza Tothgera30 (#5850) üzenetére


Mawyx
senior tag

:D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5852) kraftxld válasza Brutforsz (#5836) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Mocsoládon nem a kertet mutogatta egy jókiállású józan életű uriember? :D
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5853) Mawyx válasza kraftxld (#5852) üzenetére


Mawyx
senior tag

This video contains content from Sony Music Entertainment, who has blocked it in your country on copyright grounds.
Sorry about that.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5854) kraftxld válasza Mawyx (#5853) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor simán youtube.com és keresés mocsolád-ra :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5855) venember83


venember83
nagyúr

Mornin'. Munkára fel. :)

(#5856) zoltanz válasza Verus (#5816) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mi történik a háttérben amúgy, vagy titok? :U :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5857) AMD Power válasza Tothgera30 (#5850) üzenetére


AMD Power
titán

Nektek is! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5858) Tothgera30 válasza Mawyx (#5851) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Viszont ;) .

#5857 AMD Power: Köszönjük :R .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5859) Brutforsz válasza kraftxld (#5852) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

De, igazad van, rosszul emlékeztem. :D

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#5860) tope válasza zoltanz (#5856) üzenetére


tope
addikt

Remélem az amit sejtek, és akkor én is druk neki

Szép napot mára is mindenkinek

(#5861) zoltanz válasza tope (#5860) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ja "az". (ami még az orrodat is tisztítcsa? ) ;]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5862) fokukac válasza BlacKSouL (#5848) üzenetére


fokukac
nagyúr

Jóreggelt!

Te, setít, megtaláltam a számodra ideális várost :
[link]

"Több mint 17 ezer ember halála árán épült meg a világ legészakibb városa: Norilszk. A Föld leggazdagabb nyersanyaglelőhelye felett épült település a világ legszennyezettebb, leghidegebb, legélhetetlenebb, legéletveszélyesebb, külföldiek által nem látogatható panelvárosa."

Nagyon durva... :Y

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5863) fokukac válasza ToBeY (#5845) üzenetére


fokukac
nagyúr

Képzeljétek, tegnap reggel elmentem a Pólus-beli edigital üzletbe, előadtam a problémámat, mi szerint elköltöttem náluk egy valag pénzt, és most van egy tévém és egy médialejátszóm, amik mindenki mással jól működnek, csak egymással nem, kértem, hogy cseréljük ki a médialejátszót (persze már letelt a 3 nap), nem mentek bele, hívta az eladó az üzletvezető-helyettest, aki többször eltűnt hátra telefonálni, majd visszajött, rámnézett, és azt mondta, hogy nem tudja kicserélni a lejátszót, ha ott hagyom garanciában, az kb. 1 hónap, szerinte, ha a tévével még a netes vásárlás 8 napján belül vagyok, küldjem vissza azt, mert a tapasztalata szerint is általában, ha egy lejátszó máshol jó, a bemenettel van a baj.

Én ebben leginkább azt furcsállom, hogy van egy tízszeres árkülönbség a kettő között, nekik is egyszerűbb lett volna... jobb nekik visszavenni egy drága tévét, amin tényleg látszik, hogy már felbontottam, és használtam pár tíz órát?
áhh, nem értem én ezt a magyar kapitalizmust
nem tudom, hogy visszaküldjem-e.

igaz, hogy zizeg, bár szerintem a többség zizeg... de szép képe van, és van rá 5 év garancia, már nem is lehet kapni ezt a típust, csak az utolsó darabok vannak, az új típus hamarosan jön, igaz, sokkal drágább lesz valószínűleg...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5864) McKane válasza BlacKSouL (#44) üzenetére


McKane
senior tag

itt meg szépen süt a nap, +5 fok hőmérő szerint, a szél csak kicsit fújdogál :U

off: na,megtelt az előző topic?? ;]

(#5865) ToBeY válasza fokukac (#5863) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Velem az edigital elég korrekt volt.Nyertem egy TFT-t amit kinyitottam láttam,hogy 1db D-Sub van rajta.Másnap felhívtam az edigital-t elmondtam a problémám, azt monta az ember,hogy ha visszatudom szépen csomagolni akkor visszaveszik.Becsomagoltam leadtam ügyfészolgálaton.Hívott az ember,hogy ok a csere és van is olyan TFT amit szeretnék.Még aznap kiküldték futárral a monitort,csak a 8k különbözetett kellet kifizetnem, ami a 2 monitor között volt.

Ez kb 1hét volt de mondjuk én 3napon belűl leadtam a monitort náluk

[ Szerkesztve ]

(#5866) FehérHolló válasza ToBeY (#5865) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tehát nyertél valamit, ami nem tetszett, bementél reklamálni, majd cserélték 8k-ért jobbra? :F

Skynet is real. It's called Google.

(#5867) ToBeY válasza FehérHolló (#5866) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Így van:D De nem edigitáltól nyertem,csak akitől nyertem tőlük rendelték a nyeremény cuccokat.

(#5868) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ma megnéztem, a város útjain átlagban 1-3 cm vastagon, 40-60 cm szélességben van kiszórva a zúzott kő. Az a tippem, hogy eltakarítani senki nem fogja. Tök jó mikor valamelyik autónak lejjebb kell húzódnia, akkor méteres körzetben szórja szerteszéjjel, illetve veri fel a port, amit legfőképp a kézenfogva sétáltatott kisgyerekek porszívóznak be orral, szájjal, tüdőbe. Meg mindenki más is. Majd jön egy egy hónapig tartó felhőszakadás mint tavaly, és szépen lemossa a csatornákba. És ez így van jól. Lehetne másképp?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5869) lujó55 válasza BlacKSouL (#5868) üzenetére


lujó55
őstag

tragédia.
és akkor megmagyarázzák, hogy le kell tenni a kocsit (azt is ami 2 éves) a szállópor miatt...

(#5870) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

De legalább hideg van, szélviharral, és még a telefonom is elbaszódott.
És a fejem is fáj 2 napja. Azt hiszem megyek fejbelőni magam.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5871) Dylen válasza BlacKSouL (#5870) üzenetére


Dylen
aktív tag

újra visszajött a vörsi gólya, itt a tavasz :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#5872) venember83 válasza BlacKSouL (#5870) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne tedd. Nem engedheti meg magának az ország, hogy egy adófizetőt elveszítsen. :N

(#5873) pohár válasza Dylen (#5871) üzenetére


pohár
félisten

neki aztán mondhatod :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5874) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#5870) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én is voltam nagyon sz@rul, ne aggódj, mindig van kiút, persze ez néha a túlvilágon át vezet, de a te esetedben szerintem még nem most jött el az ideje.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5875) BlacKSouL válasza Dylen (#5871) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ott? Az lehet.
Itt EZ van..(szombati kép)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5876) bnss


bnss
veterán

Szép estét! Egy kis csípős szellő, mindjárt jobban szedi az ember a lábait... :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5877) venember83 válasza bnss (#5876) üzenetére


venember83
nagyúr

Jaja, szeretjük a hátszelet.

(#5878) fokukac válasza BlacKSouL (#5875) üzenetére


fokukac
nagyúr

az ott Te vagy a képen? :P

ha ennyire zavar, miért nem költözöl már el?
mi lenne veled, ha ebben a városban laknál?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5879) BlacKSouL válasza fokukac (#5878) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Most már csakazértsem költözöm. Meglátom meddig képes szopatni a tél. Aztán ha még évekig, akkor írok egy tudományos cikket a globális felmelegedésről és az elsivatagosodásról. Az most a divattéma.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5880) bnss válasza venember83 (#5877) üzenetére


bnss
veterán

Nem hátszél volt, sajnos. Dombnak felfelé jól jött volna. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5881) venember83 válasza fokukac (#5878) üzenetére


venember83
nagyúr

Jól élne, mert lényegesen többet keresne a jelenlegi fizetésénél. Igaz, nem sokáig...

(#5882) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Az miért van, hogy 1-1 erősebb tüsszentés után kb 10-15 másodperc múlva a karomban, felsőtestemben, az izmokban hirtelen erős fájdalom jelentkezik, ami kb 1 perc után lassan ahogy jött el is múlik. ?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5883) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#5882) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szerintem a légzési segédizmaid hirtelen megterhelődnek, annak a következménye lehet, és még a gyengült immunrendszer is besegít, így kész a fájdalom.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#5884) BlacKSouL válasza Tothgera30 (#5883) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De nemcsak olyankor van mikor beteg vagyok, sőt, olyankor annyira nem is jellemző. Sajna nem lehet behatárolni hogy mikor fordul elő, milyen körülmény miatt lehet.
Viszont olyan érzés, mintha az erek mentén az izmokba a hajszálerekbe hirtelen eljutna a nyomásnövekedés, és ott okozna túlnyomást. Tehát mintha deréktól felfelé minden egyes izmomban hirtelen izomfájdalom lenne, ritkán a lábamban is, de csak a combomig.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5885) venember83 válasza BlacKSouL (#5882) üzenetére


venember83
nagyúr

Akut nőhiány.

(#5886) pohár válasza venember83 (#5885) üzenetére


pohár
félisten

nő ÉS meleghiány

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5887) venember83 válasza pohár (#5886) üzenetére


venember83
nagyúr

Vasárnap nem csapdosok le labdákat.

(#5888) pohár válasza venember83 (#5887) üzenetére


pohár
félisten

én vasárnap alkalmából dobtam fel :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5889) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Egyszer láttam a YouTube-on egy olyan funkciót, hogy elsötétítette a hátteret, hogy ne legyen zavaró a fehér háttér, ha sötétben nézel egy videót, de sehol sem találom. Egy csak próbából volt ott vagy most is elérhető? Teljes képernyős nézet kilőve, nézhetetlen felbontású videóról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#5890) BlacKSouL válasza Jhonny06 (#5889) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Már(vagy jelenleg) nem elérhető, és korábban is csak néhány videónál volt aktív. Scriptek vannak rá, böngészőfüggően.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5891) Jhonny06 válasza BlacKSouL (#5890) üzenetére


Jhonny06
veterán

Köszönöm, GreaseMonkey-val sikerült megoldani.

(#5892) negyedes


negyedes
addikt

rakotottem egy inn0 3d geforce mx 200ra egy 17" lcd monitort. se kep se hang a dvd folyamatosan olvas(meg akkor is ha nincs benne lemez). 2x inditasbol is ez lett. mondom vlm nem stimmel, kivettem az ossze kartyat belole meg lehuztam a vinyokat. vissza megy a vga, meg se moccan a cuc(tap venti se!) kiveszem a vgat elindul. :Y megsutotte volna a monitor a vgat???

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5893) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

-8 fok

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5894) vikvuk válasza lujó55 (#5869) üzenetére


vikvuk
aktív tag

ha dízel akkor nem ártana kiírtani

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#5895) venember83 válasza BlacKSouL (#5893) üzenetére


venember83
nagyúr

Hova lett Övrebö? :F

(#5896) BlacKSouL válasza venember83 (#5895) üzenetére


BlacKSouL
addikt

övsömört kapott

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5897) kételkedem válasza BlacKSouL (#5896) üzenetére


kételkedem
addikt

nomen est omen :F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5898) kételkedem


kételkedem
addikt

Márciusban ingyenes kiszállítás van pik pak pontokra néhány webboltban! pl Aqua, edigital.
1TB WD 3.5" 16790 Ft-ért rendeltem, szerintem baráti!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5899) kételkedem


kételkedem
addikt

Egy katolikus alapítvány kezdeményezte Schmitt Pál köztársasági elnöknél, hogy "a megújulás és a múlt lezárása jegyében" távolítsák el a budapesti Gellért-hegyről a Szabadság-szobrot, és a helyére Nagyboldogasszony szobrát állítsák - olvasható a Népszavában.

A lap hétfői számában azt írja, Bakk István, a Bakk Endre Kanonok Alapítvány elnöke nem csak az államfőt, hanem a magyar püspöki kart is megkereste a javaslattal. Az alapítványi elnök a köztársasági elnöknek írt levelében a Népszava szerint úgy fogalmazott: "az új alkotmány elkészítésével párhuzamosan, amely a Szent Koronát helyezi a középpontba, helyre kell állítani Mária országa tekintélyét is", ezért kezdeményezi a szoborcserét.
[link]

Lélegzet eláll, szó megakad! :Y

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5900) fokukac válasza kételkedem (#5898) üzenetére


fokukac
nagyúr

19000-ért vettem 1,5 terásat, azért 3k különbözetet megért...

Amúgy pedig úgy látom, nem érted Te a fülkeforradalom lényegét, mária országának felépítését, új, munkaalapú spekulációmentes gazdasággal... :DDD
tékitizi máj brádör csárli...

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.