Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47901) ToBeY válasza Killing (#47899) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kinyírtam a topicot :P

(#47902) Pisztillus válasza Psychonaut (#47900) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ejj, te kis gonosz! ;]

Megelőztél!!

:DDD

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Különben meg mindenki a szekrény előtt áll és azon töpreng, milyen kabátot vegyen fel holnap...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47903) pohár válasza Pisztillus (#47902) üzenetére


pohár
félisten

Én nem :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47904) Pisztillus válasza pohár (#47903) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kivétel erősíti a szabályt... :) (Amúgy én sem.)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47905) pohár válasza Pisztillus (#47904) üzenetére


pohár
félisten

Ugye hogy ugye? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47906) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek!
Kisütött a nap. Átvonult a hidegfront felhőzete. Azonban várható még hideg levegő és egy mediterrán ciklon is.
Szerencsére több kabátom van. Bőség zavara. :) A bakancsom pedig hat év óta szolgál. Valódi marhabőrből készült, tartós cipő. (Az egyik legdrágább cuccom. De megérte az árát!)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#47907) Psychonaut válasza Pisztillus (#47902) üzenetére


Psychonaut
addikt

Neked is. :K

Amúgy biztos vagyok benne, hogy mindenki más a szekrény előtt áll és gondolkodik a holnapi kabáton. Ugyanis velem együtt már három kivétel van, ami olyan szinten erősíti a szabályt, hogy...na. :D

(#47908) venember83 válasza Pisztillus (#47902) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem mindenki. Közel sem. Én pl. lassan elkönyvelem a bringaszezon végét s gondolkozok, hogy a most kezdődő akciókat milyen forrásokból fogom kihasználni.. :U .

47904: A kivétel keresése erősíti a szabályt, ahogy már kifejtettem anno: [link] ;)

[ Szerkesztve ]

(#47909) Killing


Killing
addikt

Valaki nem tudja hogy a Légy jó Mindhaláligban milyen hivatást választ a mű végén Nyilas Misi és miért? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#47910) pohár válasza Killing (#47909) üzenetére


pohár
félisten

Nem meghal?
Jaaaa az a Kincskereső kisködmön :D

Akkor nem :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47911) ngabor2 válasza venember83 (#47908) üzenetére


ngabor2
nagyúr

minek van vége? majd ha leesik a hav... addig nem veszek villamosbérlet, az biztos.

(#47912) ABE válasza Killing (#47909) üzenetére


ABE
őstag

(#47913) Killing válasza ABE (#47912) üzenetére


Killing
addikt

Köszi, de akkor most egy, másik: Milyen lelki útravalót ad neki az anyja? Nem azt hogy légy jó mindhalálig? Mert ahogy olvastam Misi erre akarja tanítani az emberiséget. :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#47914) ABE válasza Killing (#47913) üzenetére


ABE
őstag

Rég olvastam már, nem emlékszem pontosan, ezért nem is akarok találgatásokba bocsátkozni. Én azt ajánlom, hogy vedd kezedbe a könyvet, és onnét nézd ki a kérdésekre a válaszokat, ne találgass. :K

Még egy kis segítség...

[ Szerkesztve ]

(#47915) Psychonaut válasza pohár (#47910) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hivatásból meghal... :D :DDD

(#47916) venember83 válasza ngabor2 (#47911) üzenetére


venember83
nagyúr

Nézd csak, egy bringázó kéxarvas. :)) S miután leesik a hó, biztos veszel? ;]

(#47917) ngabor2 válasza venember83 (#47916) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha 20-a után, akkor nem, akkor járok jeggyel... jobban megéri.

(#47918) Killing válasza ABE (#47914) üzenetére


Killing
addikt

Köszi, a Firefox kereső csodákra képes. :DDD

"- No, fiacskám, ezek után csak egy tanácsot adok, azt, ami benne van a kollégium címerében: "Ora et labora!"... tudod, mit jelent ez? Imádkozzál és dolgozzál!"

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#47919) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Megint gyorsan elment a hétvége:(

Üdv: Csabee.

(#47920) BlacKSouL válasza Csabee. (#47919) üzenetére


BlacKSouL
addikt

volt hétvége? :F

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47921) Csyppa válasza BlacKSouL (#47920) üzenetére


Csyppa
senior tag

"vót de elfogyot"

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#47922) Esmein válasza Csyppa (#47921) üzenetére


Esmein
nagyúr

nekem még csak most kezdődik a hétvége, mégpedig 6 napos. nyahaha.. még 19 perc a zsibbadásból :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#47923) picur220 válasza Csabee. (#47919) üzenetére


picur220
veterán

Rohadt gyorsan elment... és semmit sem csináltam egész idő alatt, a legtöbb idő alvással ment el:D

(#47924) tildy válasza Esmein (#47922) üzenetére


tildy
nagyúr

Na hogy el ne und magad, el is vihetnéd a szegény kis a60t a camera kfthez. :DDD :DDD :DDD
(különben nyista loooook leeeeeeeeeeeft fotó:D )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47925) Esmein válasza tildy (#47924) üzenetére


Esmein
nagyúr

majd az új TÁCSSKRÍN GPS WIFI GPS GSM RTFM telefonommal fényképezek oszt nézegethetöl :D

picur220: ha nem tudnám miről van szó, még azt hinném ez egy rosszabb este egy új csajjal :D

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#47926) Csabee. válasza picur220 (#47923) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DD Lopod a napot te is..:D

Üdv: Csabee.

(#47927) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Valaki próbálta már az új csokicső szoláriumokat?

Üdv: Csabee.

(#47928) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Hát..lehet szeretni vagy nem szeretni, azért a Csillagok háborúja úgy ahogy van mindenestől kib.szottuljó.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47929) venember83 válasza BlacKSouL (#47928) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, nekem is most kedvem lett megnézni az egészet, de ahhoz kellene pár szabadnap. :DDD Így csak megnéztem wikin, hogy merről mennyi, kb. mi történik az egyes részekben, aztán annyi.

(#47930) pohár válasza BlacKSouL (#47928) üzenetére


pohár
félisten

Hát én még emlékszem, apummal elgyalogoltunk este a moziba vagy 12-13 éve, mert adták a 4-5-6ot, ott láttam először (mármint moziban), és moziban láttam az 1-2-3at is, sőt, még a matricásalbumot is megvettem és szorgosan gyűjtögettem bele a matricákat :B :D

De ez az uccsó rész annyira nem jó, mert olyan negatív a vége... :(
Szerintem a 2. a legjobb, legalábbis azért tetszik mert sok benne a harc, a csittcsattdirrdurr :D

Jaigen... Akit érdekel a Dragon Ball Z összes része magyar szinkronnal (kivéve 5 rész, rossz volt a DVD amin a szinkronok voltak), írjon rám és megoldjuk a dolgot ;)
Ja csak szólok, majdnem 80GB a pakk :D

Hello kicsi Vodi! :)) :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47931) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

fu.. na látom itt van mindenki:D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#47932) Bubu79 válasza BlacKSouL (#47928) üzenetére


Bubu79
addikt

Az elsőként leforgatott 4-5-6 épp úgy klasszikus nálam, mint a Gyalog-Galopp, vagy a Brian élete - időről-időre előveszem és megnézem őket.

Az első rész a kis Anakinnal érdekes, jó technikai megoldásokkal, tetszett.

A másodikban is van látványosság rendesen, de az érzelmi vonal ( a Rosalindás ) egy kicsit jobban meg lett nyomva, mint szvsz kellett volna - de nem rossz - a harmadikat még nem láttam :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47933) Tim82 válasza Bubu79 (#47932) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szép jó estét a macinak! :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47934) pohár válasza Bubu79 (#47932) üzenetére


pohár
félisten

Most volt a 3. rész, képben vagy :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47935) venember83 válasza pohár (#47930) üzenetére


venember83
nagyúr

Melyik utolsó? :U

(#47936) 7 válasza Tim82 (#47933) üzenetére


7
addikt

Köszönöm, köszönöm :P

(#47937) Bubu79 válasza pohár (#47934) üzenetére


Bubu79
addikt

Más dolgom volt, nem értem rá TV-zni :P

Hi there Scooter! ;] Mit kapok én ezért... :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47938) venember83 válasza Bubu79 (#47937) üzenetére


venember83
nagyúr

(#47939) BlacKSouL válasza pohár (#47930) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hangulat szempontjából a legjobb a 4. és az 1. Mármint ami a derűt illeti. Illetve olyan szempontból Ford állandó poénkodása, meg lendülete viszi, és tartja derűsen az egész korábbi 3-at. És az állandó huzavonájuk Leiával. Ez hiányzik az elsőkből. Nincsen súlya még a kidolgozottabb karaktereknek sem.
Viszont ebben a 3.-ban van ugye a filmtörténeti jelentőségű jelenet, az első szippantás Vader lélegeztetőjében. Ilyen iszonyat csendet már rég hallottam moziban, mikor annakidején a Corvinban a nagyteremben néztem, és 600 ember lélegzetvisszafojtva gúvadt a vászonra előredőlve a székben annál a pár másodpercnél. Mert hát mégiscsak, szerintem is a korábbi trilógia, tehát végülis a klasszikus és korszakalkotó SW-milliő legismertebb és legerőteljesebb figurája Vader, mindamellett hogy ő a vezérvonal maga. Azt a jellegzetes hangot talán 5 évestől 60 évesig rengetegen ismerik. Vagynem?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47940) Bubu79 válasza venember83 (#47938) üzenetére


Bubu79
addikt

Hogyne - kell a gyújtós, ha bográcsozni, vagy grillezni fogunk :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47941) Tim82 válasza Bubu79 (#47937) üzenetére


Tim82
nagyúr

Taslit.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47942) Bubu79 válasza Tim82 (#47941) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor el is vonulok durmolni :U

Gyó éjtet! :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47943) pohár válasza BlacKSouL (#47939) üzenetére


pohár
félisten

Ahogy mondod :K
Igaz, Han Solo és Leia csipkelődésén nagyon jókat lehet nevetni :D

Kár hogy ezeknek nincs filmes folytatása, én és még rajtam kívül pár száz millió ember kíváncsi volna rá, azt hiszem :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47944) Tim82 válasza Bubu79 (#47942) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez ilyen, ez beijed. :P

Gyó éjtet! :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47945) Esmein


Esmein
nagyúr

megöbbentő a hasonlóság :

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#47946) Csabee. válasza Esmein (#47945) üzenetére


Csabee.
nagyúr

LOL :)
Ennek örömére le is fekszem! Jóéjt all!

Üdv: Csabee.

(#47947) VoDaFoNe válasza 7 (#47936) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

énmacim. :D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#47948) tildy válasza Esmein (#47945) üzenetére


tildy
nagyúr

Következő részbe elmehetnél újabb hasonmásnak:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47949) pohár


pohár
félisten

Jó ez a Tropico 3, gyorsan telik vele az idő, és nem unalmas :))

Léptem is alszani, jóccakát mindenkinek! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47950) zolynet


zolynet
addikt

jóreggelt
széphetet

Life is too short to stay stock!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.