Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47151) NoLF válasza kételkedem (#47150) üzenetére


NoLF
addikt

"A város vezetői tárgyaltak a fővárosi parkolási rendszer egységesítéséről is."

épp ideje lenne... megveszem a parkolókártyát, elmegyek vhova parkolni és nem tudom használni mert ott nem az a cég szolgáltat. komolyan mondom ekkora baromságok is csak ebben a fosfertőzött szennyedék szarhalom városban/országban lehetnek jelen...

egyébként ez elég érdekes és sok kérdést fel fog majd vetni az biztos. én bkvzom (mondjuk a héten épp nem de ez nem lényeg), de ha be kell mennem céges autóval tárgyalni valahova, akkor azt majd jól megfizettetik? hát a munkáltatóm majd szépen feltesz a bkv-ra aztán érjek oda ahova kell, időben. vagy menjek kocsival, csak akkor 4szer akkora kerülő, megint 5 óra mire átérek pl budára.
és ha gépet kell szállítanom? fogjam meg a 230 kilós 60 lapost, vegyem a hátamra, szálljak vele metróra? :(

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47152) Bubu79 válasza kételkedem (#47147) üzenetére


Bubu79
addikt

Hűha - komoly vagy, mint egy vakbélgyulladás ;]

Még van öt évem az első kötelező vizitig - addig semmiképpen nem hagyom magam molesztálni holmi prosztatavizsgálat címszóval :P

NoLF: Céges autótok nincsen? A sajátodat kell használni :F Milyen csóringer cég ez? :F
Mi nem járunk üzletet kötni, mégis van kulcsos autó, amit ha kell, bárki elvihet céges dolog intézése miatt :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47153) NoLF válasza Bubu79 (#47152) üzenetére


NoLF
addikt

"de ha be kell mennem céges autóval tárgyalni valahova, akkor azt majd jól megfizettetik? "

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47154) fokukac válasza Bubu79 (#47152) üzenetére


fokukac
nagyúr

pedig lehet, hogy hamarosan a reptéri security check része is lesz az urulógus bácsi... ;]

[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47155) Bubu79 válasza NoLF (#47153) üzenetére


Bubu79
addikt

Szorri - ezt biza benéztem :B

fokukac: Bakker - mennyi babot kell megenni egy ilyen kirobbanó sikerhez? :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47156) fokukac válasza bolondember (#47003) üzenetére


fokukac
nagyúr

a csajból lefotosoppoltak legalább 10 centit, derékban... :DDD

amúgy elég durva fotosoppos hibák vannak benne.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47157) zolynet válasza NoLF (#47138) üzenetére


zolynet
addikt

megint csak láblógatni menté be, mi :P
ezek a számok csak arra mutatnak hogy még több bőrt le lehetne húzni rólad ha már itt tartasz ;) ... sit back and relax ;)

Life is too short to stay stock!

(#47158) fokukac


fokukac
nagyúr

Valaki meg tudná mondani, hogy mi a különbség a WD green caviar és blue caviar között?
a green csak 5400-es? webshopokban azt íják, hogy 7200-es... :F

össze vagyok itten zavarodva, a vinyóim meg be vannak telve, nincs már hová töltenem a csajokat! ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47159) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nah megjöttem a Fodrásztól........
Nem tudom hogy Sírjak vagy nevessek? :O :D

Bemegyek, viszonylag jól néz ki a nő, nagy csöcsű is (bolondember örülhetsz:DD) mondom hogy szeretnék egy kicsit vágatni,mert szeretném zselézni a hajam, oldalt meg 12es körül géppel! Mondja ok...
Elkezdi géppel levágni... hát látom vágja rendesen, utána már oda se mertem nézni... becsuktam a szemem... a végén nézem-nézem.. HOL A HAJAM? Hát b... úgy levágta, hogy frankón 7-8éve nem volt ilyen rövid a hajam! Nyáron hoszabb volt a hajam mint most lassan télen..
Most nem tudom, igazából elrontani nem rontotta el, mert nem néz ki szarul azthiszem, (majd anyám kíváncsi vagyok mit mond... biztos mondja hogy mehetnék ilyen rövid hajjal börtönbe) :D

Most rövid a hajam, zselézni nem tudom, mert erős szálú.. várom hogy nőjön és jöhet a következő fodrász...

Üdv: Csabee.

(#47160) Bubu79 válasza Csabee. (#47159) üzenetére


Bubu79
addikt

Így jár, aki pórul ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47161) Csabee. válasza Bubu79 (#47160) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Azóta tükör előtt vagyok, kezdem megszokni! Nem is vészes, oldalt meg hátul meg pajeszt frankón megcisnálta! tetején hagyhatott volna még kicsit :) De amúgy már szokom :DD Jobban szellőzik, remélem az eszemből nem vágott :DD

Üdv: Csabee.

(#47162) kételkedem válasza NoLF (#47151) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha a 230 kilós 60 lapos elfér 100x100x200 cm-en, akkor pótjeggyel szállíthatod ;] Mondjuk a Deákon egy átszállás nem problémamentes...

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47163) Bubu79 válasza Csabee. (#47161) üzenetére


Bubu79
addikt

"Azóta tükör előtt vagyok"

Azért ezzel vigyázz - cseppet feminin vonás, még félreérti valaki ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47164) Csabee. válasza Bubu79 (#47163) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DD

Üdv: Csabee.

(#47165) NoLF válasza kételkedem (#47162) üzenetére


NoLF
addikt

már lemenni sem lenne vele problélamentes sztem :D

egyébként benéztem, csak 188 kiló nyersen. persze finisher nélkül. méretei pedig kvázi csöppek, 680x811x1190 mm

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47166) bolondember válasza NoLF (#47165) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

asszem nem fér bele a kritériumok közé... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47167) NoLF válasza bolondember (#47166) üzenetére


NoLF
addikt

mér? súlyhatárt nem adtak meg, 68 centi X 81 centi X 119 centi pedig sztem kisebb mint 100x100x200

vagy nem? :F :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47168) kételkedem válasza NoLF (#47165) üzenetére


kételkedem
addikt

Rossz hír viszont, hogy libegőn még pótdíj ellenében sem szállíthatod! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47169) tope válasza NoLF (#47167) üzenetére


tope
addikt

Viheted 1 feltétellel, ha 1 magad szállítod. :D

Szép napot a ON-olóknak

(#47170) bolondember válasza NoLF (#47167) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az a nem mindegy, h viszed!

mert ha úgy véli az ORK, h a 119 több, mint a 100...

hajjajj, hajjajjajjjj.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47171) NoLF válasza bolondember (#47170) üzenetére


NoLF
addikt

nyilván úgy viszem, ahogy gurul :D s akkor bizony a talpán kell állnia, a talpa pedig 68x81 alapterületű :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47172) bolondember válasza NoLF (#47171) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Te azt mondod 680*810*1190

de azt mondja, csak 1000*2000*1000-es cucc mehet be?

na akkor mizu? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47173) fokukac válasza kételkedem (#47168) üzenetére


fokukac
nagyúr

és ha ő felszáll a libegőre, és pórázon húzza maga után?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47174) NoLF válasza bolondember (#47172) üzenetére


NoLF
addikt

azt nem mondhatja, mert a szabályozásuk szerint amit a honlapjukon is hirdetnek (meg minden járművön) ezek az értékek bizony 1000x1000x2000 ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47175) venember83 válasza NoLF (#47174) üzenetére


venember83
nagyúr

De az ork nem olvas, se honlapot se semmi mást. :U

(#47176) bolondember válasza venember83 (#47175) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ja, örülhetsz ha egy részük olvasni tud! :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47177) venember83 válasza fokukac (#47158) üzenetére


venember83
nagyúr

WD oldalán nagyon hallgatnak a zöld fordulatszámáról, 5400 lesz az szvsz.

Különben meg:

Az 1 TB-os méretért folytatott harcban a WD futott be másodikként a célba a Caviar GreenPower (Caviar GP) merevlemezzel, majd fél évvel ezután a WD termékfejlesztési stratégiája is új szakaszába lépett, hiszen idén nyáron „színkódolttá” vált asztali számítógépekbe szánt, 3,5 hüvelykes merevlemezeinek kínálata. Percenként 5400-as fordulatszámon üzemelnek, ezért az átlagosnál halkabbak és kisebb fogyasztásúak a Caviar Green modellek, jelenleg 500-1000 GB-os kapacitással. A középmezőnyben helyezkednek el a 40-750 GB tárhellyel szolgáló, 7200-as fordulatszámú Caviar Blue egységek (ezek a korábbi Caviar SE16-ok átkeresztelkedve), míg a 7200 rpm-es kategória csúcsát az 500-1000 GB-os Caviar Black winchesterek jelentik.

[link]

Most pedig állj a sarokba, mert nem olvasol PH! teszteket, és nem használod a keresőt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#47178) NoLF válasza venember83 (#47175) üzenetére


NoLF
addikt

attól még rá is vonatkozik a cége szabályozása, attól függetlenül, hogy nem tud róla.
ha meg ellenségeskedik, ráejtem a lábára a taskniggát :D

tökjó egyébként több hszen keresztül olyasmin rágódni itt, ami úgysem fog bekövetkezni :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47179) venember83 válasza NoLF (#47178) üzenetére


venember83
nagyúr

Erre való az ON. :U

(#47180) Bubu79 válasza venember83 (#47179) üzenetére


Bubu79
addikt

Azt hittem bekapcsol valamit az ON :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47181) kételkedem válasza NoLF (#47178) üzenetére


kételkedem
addikt

Mármint arról, hogy kukac a sarokba álljon, mert nem tudta a WD színkódját? :U :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47182) tope válasza Bubu79 (#47180) üzenetére


tope
addikt

Az értelmetlen dolgokról való beszélgetést az bekapcsolja (ON) :P

(#47183) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek! :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#47184) Bubu79 válasza tope (#47182) üzenetére


Bubu79
addikt

Igen, én is így veszem észre - Te is megjelentél bekapcsolódni ;] :DDD

Algieba: Neked se mellé :)

Tim: Ki a másik megszállott? :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47185) Tim82 válasza bolondember (#47118) üzenetére


Tim82
nagyúr

Thx! Az asszony nem fogja megtudni, mert nem érnek annyit ezek a képek, hogy letőccsem. ;]

Jah, kockák egymás között fotózkodnak:

:))

Algieba: itt is köszönöm az írásodat, nagyjából engem is hasonló dolgokkal fogott, fog meg az E61. Negatívumként én is az akkufedlapot tudnám egyedül említeni.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47186) zolynet válasza Csabee. (#47159) üzenetére


zolynet
addikt

hova mentél hogy oda még véletlenül se menjek???
nagycsöcsűekbe ne bízzá, menj inkább vmi öreg konzervatív ollós kezibe

Life is too short to stay stock!

(#47187) Bubu79 válasza zolynet (#47186) üzenetére


Bubu79
addikt

Mostanra már nem éppen fiatal - és minden szerszáma kéznél van :K :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47188) Winner_hun válasza kételkedem (#47104) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gondolom az ország keleti részén valahol:) Néha járkálok arra..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#47189) Tim82 válasza Bubu79 (#47184) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tessék képcímeket nézegetni! :K

Ja, ja, remek beszélgetés volt. Más kérdés, hogy pont akkor vittem egy barátosném kávéfőzőjét is szervízbe (az nincs a képen :DDD ), így bazinagy SPAR-os szatyorral felszerelkezve állítottam be. De Old Poison Mixer udvariasan nem kérdezte meg, hogy nem egy köteg Fedél Nélkül rejlik-e a szatyor mélyén... :))

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47190) Bubu79 válasza Tim82 (#47189) üzenetére


Bubu79
addikt

Hínnye no - Old Poison Mixer :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47191) nike_


nike_
addikt

Na, a Postán 1040 Ft 2 kemény oldal elfaxolása...

Amúgy sziasztok!

(#47192) Bubu79 válasza nike_ (#47191) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem értem miért reklamálsz - az átlag faxok csak a papírral boldogulnak el, kemény oldalakat nem tudnak beolvasni :U

:DDD

Amúgy szia :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47193) NoLF válasza nike_ (#47191) üzenetére


NoLF
addikt

scan-to-email, 0,-ft
internetfax: 0.- ft
fax from pc: 0,. ft

nem sorolom tovább :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47194) kételkedem válasza Winner_hun (#47188) üzenetére


kételkedem
addikt

Igen, déli vagy keleti irányba kellene Bp-től kb 200-250 km-t utazni.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47195) nike_ válasza nike_ (#47191) üzenetére


nike_
addikt

ja, és mindez 25 percbe tellett

(#47196) Pisztillus válasza Bubu79 (#47190) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Bizony ám! Tim nálam volt, az irodámban készültek a képek. Az a kis Portégé nagyon klassz gép ám... Dumáltunk egy jót, a sok beteg között felüdülés volt. A résztvevő gépek: HP NC8000, IBM X40, Toshiba Portégé R100 (mögötte egy Canon IP2500 tintaköpködő, a HP alatt meg egy Samsung SCX-4200 papírpörkölő).

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47197) NoLF válasza Pisztillus (#47196) üzenetére


NoLF
addikt

az a nálam az holvanaz?

a canont meg a samsungot kiszúrtam, főnökeid nem akarnak beruházni egy olcsóbb lapköltségű nyomtatóba avagy kettőbe? esetleg multifunction :D

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47198) Bubu79 válasza Pisztillus (#47196) üzenetére


Bubu79
addikt

Vigyázz NolF-fal - felsoroltad mikkel lassítod a papír útját a szemetes felé, de az Általa forgalmazott nem volt a listán - biztosan téríteni akar majd ;] :D

Bakker - és mire bepötyögtem tényleg :DD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47199) Pisztillus válasza NoLF (#47197) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ezt inkább priviben - a reklám elkerülése végett... :)

Bubu: Nem árul rossz cuccokat - ha komollyá válik a dolog, úgyis jelentkezem nála. :)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47200) kételkedem válasza nike_ (#47195) üzenetére


kételkedem
addikt

Drága, de legalább lassú és körülményes.

Kár, hogy Thrawn tavaly december óta nem látogatja az on-t, biztosan örülne ennek a fotónak

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.