Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48301) venember83


venember83
nagyúr

S még a prohardver is lassú...

(#48302) Killing válasza venember83 (#48299) üzenetére


Killing
addikt

Elmondjam?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#48303) pohár válasza Killing (#48302) üzenetére


pohár
félisten

Nem akarom tudni :N

Háj pípöl! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48304) Nordik


Nordik
őstag

Olyan kérdésem lenne, hogy nappali tagozaton hány éves korig lehet tanulni?

Mert hallottam olyat, hogy például felsőoktatásba csak 24 éves korig lehet és utána fizetni kell.

(#48305) Pisztillus válasza Csabee. (#48300) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Így van, egész Budapesten esik. Rálestem a Meteorológiai Intézet honlapján a radarképre, és azt láttam rajta, hogy ez a szép felhőzet folyamatosan keletkezik a fejünk felett. A fűtés meg már nálunk is megy, így legalább nincs hideg. (Pedig távfűtés. Na itt látható igazán a radiátorcsere és az ablakcsere eredménye.)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48306) 1010 válasza kételkedem (#48287) üzenetére


1010
őstag

there is cool new feature
ahogy steve jobs mondana

de a kovetkezo updateben letiltja ;]

(#48307) kételkedem válasza 1010 (#48306) üzenetére


kételkedem
addikt

;] :DDD

Ma sajnos letiltottak bennünket a netről a munkahelyen! Természetesen megértem, hogy munkaidőben dolgozni kell és, hogy a cég eszközeit nem ildomos a saját célra használni stb stb. De amit évek alatt megszokik az ember az bizony nagyon fog hiányozni! FAK! :O

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48308) Tim82 válasza Dylen (#47801) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem nem jó a holnap.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48309) venember83 válasza kételkedem (#48307) üzenetére


venember83
nagyúr

Minket nem lehet letiltani. Ha letiltanak, akkor nem megy a munka. Csak vannak jó oldalai is ennek a melónak. :K

(#48310) Pisztillus válasza kételkedem (#48307) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szép egy csapat, mondhatom... Még jó, hogy nálunk is kell a rendszer működéséhez a net. Mert amúgy Csabee. módszere maradna: mobilnet. De ha jól gondolom, akkor nálatok ez sem megoldás.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48311) 1010


1010
őstag

sztem jo hogy bekotik a netet a melohelyekre,regen a telefonnal volt ez kb.

meg most nincs kesz a munka kirugnak es kesz,fogja fel mindenki hogy ez van,dolgozni kell,meg most a 3g oraban mit tiltogatnak

(#48312) Killing


Killing
addikt

Pingtest.net eredmény: :D

Aszongya: An excellent result! Expect all Internet applications to work very well assuming you have sufficient bandwidth.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#48313) Psychonaut válasza Killing (#48312) üzenetére


Psychonaut
addikt

Most akkor e-péniszt növelsz a múltkori kis sávszéled után? ;]

(#48314) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na a szél most borogatta ki nálunk az egyik fa felét...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#48315) Killing válasza Psychonaut (#48313) üzenetére


Killing
addikt

Én elvagyok 4 megabittel. Örülök hogy jó a késleltetésem. :D

Egyébként is holnap jönnek bekötni a 1,5 Gbps-os Fiber Powert. ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#48316) venember83 válasza Winner_hun (#48314) üzenetére


venember83
nagyúr

Rendes volt, az egészet is kiboríthatta volna. :U De remélem, hogy nem történt személyi sérülés, meg anyagi kár se esett. Helyezd biztonságba a VTi személygépjárműved!

(#48317) Winner_hun válasza venember83 (#48316) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerencsére jó irányba dőlt. Ha 10 fokkal arrébb borul.. na azt nem szeretném tudni hogy mi lett volna akkor. Lehet ki kéne dönteni a másik felét:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#48318) fokukac válasza venember83 (#48316) üzenetére


fokukac
nagyúr

szárnyal a WTI!
;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48319) fokukac válasza fokukac (#48318) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért hogy megöltem a topicot! ;) jjeeeee

Figyelitek amúgy, hogy Tildy hogy hallgat a répa-üggyel kapcsolatosan? :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48320) venember83 válasza fokukac (#48318) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak addig, amíg lesz olaj. :U Különben meg tíz perc nem gyilok. Egy hónap viszont már korántsem rossz, hát még kettő. :U

(#48321) pohár válasza fokukac (#48319) üzenetére


pohár
félisten

Te vagy Lucifer kukacbeli megfelelője :D

Mennyit nyertél ezen a "szárnyaláson"? :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48322) ngabor2 válasza fokukac (#48318) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és minek a szárát nyalja?

(#48323) Bubu79


Bubu79
addikt

Szeretem az internetnek azon tulajdonságát, hogy ha kérdés merül fel, jó eséllyel találok is választ rá :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48324) Tim82 válasza Bubu79 (#48323) üzenetére


Tim82
nagyúr

Meaning of Liff? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48325) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hétvégén buli volt és senki nem tudta a bort kinyitni,no monom majd én lazán kinyitom.
Fogtam a hiper szuper bornyitót beletekertem a dugóba, meghúztam puff eltört a nyitó.
Próbáltam menteni a dolgokat mondván "biztos valami piacos szar volt"
de megnyugtattak hogy ez elég drága bornyitó volt,kicsit sem volt égő:DDD

(#48326) tibi666


tibi666
senior tag

forralt borhoz (7.5 dl) hány evőkanál cukrot kell tenni?
szárazbort vettem, de édesen szeretem.
vettem fahéjat, szegfűborsot, szegfűszeget, ezekkel nem lesz gond, csak félek, hogy túl sok, vagy túl kevés cukrot adok hozzá.

(#48327) NoLF válasza ToBeY (#48325) üzenetére


NoLF
addikt

ebből következik, hogy az is lehet szar ami drága.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48328) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nem lehet tudni hogy meddig lesz lassú a PH?

Üdv: Csabee.

(#48329) venember83 válasza Csabee. (#48328) üzenetére


venember83
nagyúr

Amíg fel nem gyorsul. :K

(#48330) ToBeY válasza NoLF (#48327) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Így van! Mert utánna tök egyszrű 20éves ruszki bornyitóval kinyitottam simán.
Az meg ilyen modern túlbonyolított design-os szar volt

(#48331) tibi666 válasza ToBeY (#48325) üzenetére


tibi666
senior tag

hehe, én is most hajlítottam el a dugóhúzót.
viszont ez tényleg kínai szar volt.

(#48332) BlacKSouL válasza ToBeY (#48325) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ismerősöm mesélte, hogy egy buliban nem bírt kinyitni a házigazda egy bort. Húzta, vonta, semmi. Ütögették befelé, semmi. Aztán az egyik vendég srác aki mellesleg rögbizik, és még gyúrogat is, szóval markosabb legény, na az megfogta, húzta-vonta, de semmi. Majd eljött a pillanat amikor az ilyen típusú embereknek(nekem is) picit megráncosodik a szemöldöke, és akkor leszabadul aminek nem kéne. A srác irgalmatlanul meghúzta a rejtővonót, mire a borosüveg teteje a nyaka alatt kb 1 centivel leszakadt :D A bor egy része kilöttyent, a dugóból kitekerték az egyébként rettenet erős edzett acél dugóhúzót, és elfogyasztották a bort. Talán poénból aztán kifúrták, semmi extra, picit beszorult az üveg nyakába.

tibi: kóstolgasd, én úgy szoktam. Első adag találomra 3 -4 evőkanál, aztán kóstolgatva ahogy jól esik. Ne legyen túl savanyú, de a kanál se álljon bele :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48333) zolynet


zolynet
addikt

9kerben lomtalanítás van
egyébként is fel van dúrva a Páva utca és nincs parkoló hely,
most legalább még kevesebb van :(((
hazafele 1óra volt az út, Béke tér-Lehel-Nagykörút, nem volt sokkal nagyobb szopó mint mondjuk pénteken 15kor, stabil

BlacKSouL: anno régebben mekértek minket h nyissuk ki utcán a bortot, pesze semmi eszköz, hát láttuk h bele lehet nyomni a dugót mert van annyi hely ... hááát nyomkodtuk kegyetlenül aztán a mackó havernál aki épp sorra került az üveg aljától 2-3cm-re az üveg elvált az aljától és a föld martalékává vált a sztem 150ft-os löré

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#48334) NoLF válasza tibi666 (#48326) üzenetére


NoLF
addikt

amennyi neked kell bele.

elég szubjektív, ne mi mondjuk meg hogy te hogy szereted... :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48335) tibi666 válasza BlacKSouL (#48332) üzenetére


tibi666
senior tag

végül, így lett, kóstolgattam.
egész finom lett. :)

de kár volt fél litert felfőznöm, mert egy bögrével bőven elég volt.
mindegy, az üvegben legalább maradt még egy adagra.

(#48336) ngabor2


ngabor2
nagyúr

jó napot jó napot tizenkét korsó sör
kis bécsi szelet és zóna a pörköltből
utána küldenék megannyi pálinkát
jóanyja viszi mosdani... bálintkát

mióta kerestem ezt :DDD

[link]

(#48338) venember83 válasza NoLF (#48334) üzenetére


venember83
nagyúr

De, de, de! ;]

(#48339) Csabee. válasza venember83 (#48329) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nekem kb 2perc mire behozza :( az egyes topicot

Üdv: Csabee.

(#48340) tibi666


tibi666
senior tag

hmmm, a lelkiismeretem és az éhségem versenyzik egymással.
tartsam a fogyókúrát, vagy süssek rántottát...

most ettem két kis győri édes kekszet, remélem elmúlik az éhség.

(#48341) Bubu79 válasza tibi666 (#48340) üzenetére


Bubu79
addikt

Az éhségedet csillapítsd rántottával, a lelkiismeretedre meg igyál egy light kólát - ámérikában is így megy ez a mekdönciben ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48342) Csabee. válasza tibi666 (#48340) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Adok fogyasztótapaszt :DD

Üdv: Csabee.

(#48343) BlacKSouL válasza tibi666 (#48340) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ehhe :) Miket olvasok..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48344) Pisztillus válasza Bubu79 (#48341) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No de ott a tojás is light, nem? :DDD (ÉKE!!)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#48345) tildy


tildy
nagyúr

Ma már felülről balról , jobbról is kaptam szurit... Ejj...
A tacsi dájmi meg klafa kis fón:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48346) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó estét mindenkinek!
Könnyen lehet, hogy az első matek dolgozatot ötösre fogom megírni, mert ma a gyakorlópéldákat könnyedén megoldottam.

Ez annyira abszurd! :Y Nappali gimiben 2x buktam meg matematikából! Vagy én voltam maximálisan hülye a tantárgyhoz (akkor viszont jelen időszakban csoda történt, mert tavaly már hármas voltam belőle) vagy a régi tanáraim képtelenek voltak kicsalogatni a jobbik eszemet a kemény fejemből.

X-akta. Ha négyes leszek év végén matematikából... fülig fog érni a mosolyom. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#48347) tildy válasza Algieba (#48346) üzenetére


tildy
nagyúr

Vagy épp kevesebbet követelnek dolgozók gimijében:U
Nálunk is az volt, aki szakmunkás után tette le az érettségit, mondhatni láblógatva megcsinálta, míg mi majdnem vért izzadtunk az ötösért...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48348) Algieba válasza tildy (#48347) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Oh, szinte vártam a téves ítéletet az esti gimiről, hogy nyaralás, láblógatás, sétagalopp.

Ugyanolyan könyvünk van mint a jelenlegi másodikos gimnazistáknak, ugyanazokon a leckéken és témakörökön megyünk végig. A feladatok is megegyeznek.

Egészen biztos vagy benne, hogy azért vagyok hármas (idén lehet, hogy négyes) matematikából, mert light anyagot toltak elém?!? Vagy inkább a magyar oktatási rendszer olyan hülye, hogy éretlen elméjű gyermekek elé rak olyan anyagot, amit nem is tudnak felfogni, átlátni, feldolgozni stb.

Teltek az évek, műveltem az elmémet. Most már elég rendesen felpörgettem az aktív szinapszisaim számát. Vagyis megérett az elmém a magasabb funkciókat követelő matematika befogadására.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#48349) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Jó éjt mindenkinek!
remélem holnap már nem mobilnetről kell feljönnöm...

Üdv: Csabee.

(#48350) tildy válasza Algieba (#48348) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem téves ítélet, tapasztalat. Jártam nappali képzésre, és levelezőre is .Láttam más sulikban is. És igen, valamennyivel könnyebb a levelezős /estis képzés.
PErsze te is változtál, befogadóbb lettél valószínűleg, ez sem vitás.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.