Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48601) pohár válasza 7 (#48600) üzenetére


pohár
félisten

És lesz utánpótlásotok, vagy egyelőre ennyi marad a staff létszám?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48602) ngabor2 válasza pohár (#48601) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen. mindkét részre.

(#48603) Sipi16


Sipi16
senior tag

Na végre eljött ennek az ideje is.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#48604) dave93


dave93
őstag

Gyerekek mi folyik itthon a tévében? Szánalom. Ez a Csillag Születik féle Britain's got talent koppintás annyira siralmas. :W

(#48605) ngabor2 válasza dave93 (#48604) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a megoldás egyszerű: ne nézd... én már évek óta gyakorlom.

(#48606) Esmein válasza Sipi16 (#48603) üzenetére


Esmein
nagyúr

boldog szülinapot, gondolom akkor 21. ? :D:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#48607) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nézzétek a csillag születik-et! Ennyi barom állatot rég álttam egy műsorban:DD

Üdv: Csabee.

(#48608) 1010 válasza ngabor2 (#48602) üzenetére


1010
őstag

akkor remeljuk ujakat is bevesznek a jatekba

(#48609) Esmein válasza Csabee. (#48607) üzenetére


Esmein
nagyúr

A tévé olyan tengerben süllyed, aminek nincs feneke...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#48610) 1010 válasza Csabee. (#48607) üzenetére


1010
őstag

en soha nem neztem ezeket,se a fika sztart se colopot se semmit
csak napkelet :DDD .......na jo azt se

(#48611) Sipi16 válasza Esmein (#48606) üzenetére


Sipi16
senior tag

Csak a szombati sörnek jött el az ideje. ;)

Az Black Jack-el még November 15-ig várni kell. :B

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#48612) Killing válasza Csabee. (#48607) üzenetére


Killing
addikt

Ez a rózsaszín kabátos banda jó nagy szar volt. Az előtte lévő srác meg még el sem kezdete, de máris kiszavazták. :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#48613) dave93 válasza Esmein (#48609) üzenetére


dave93
őstag

Ez így van sajnos

(#48614) Csabee. válasza 1010 (#48610) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én meg nem szoktam nézni tv-t.. de most ezt bekapcsoltam, legalább mulatok egy jót :) Ha már a mocskos rtl nem közvetíti az f1et..élőbe pedig azt írták ki :W

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#48615) Psychonaut válasza Csabee. (#48614) üzenetére


Psychonaut
addikt

Csak az időmérőt közvetítik felvételről, nem?

yettenetes: jó ez a VIP rank, tetszik.

(#48616) Esmein válasza dave93 (#48613) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mindig azt hiszem, ez az alja, de ha belegondolsz, 9 éves a Big Brother és azóta se emelkedett sokat a színvonal :( Majd talán a BBC 2

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#48617) Sipi16 válasza Esmein (#48616) üzenetére


Sipi16
senior tag

Te még reménykedsz? :F

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#48618) 1010 válasza Csabee. (#48614) üzenetére


1010
őstag

mostmegy a poirot is,sziriaban nyomoz,es ismet mondatkozi betoldasokat vegez franciaul
2008as,aztem mar nem is csinalnak uj reszeket,ugyl atszik az osszes novellat megfilmesitik,a szarokat is

(#48619) dave93 válasza Esmein (#48616) üzenetére


dave93
őstag

Ja vagy a "Benkő Dániel feleséget keres" című műsor fogja emelni a színvonalat :DD

(#48620) Esmein válasza Sipi16 (#48617) üzenetére


Esmein
nagyúr

én azt sem tudom hogy kell bekapcsolni ezt a tévét... youtube van, torrent van, tévé minek

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#48621) zH.


zH.
senior tag

Én néha nézem ,ha unom magam.
Esetleg a hal a tortánt szoktam esténként nézegetni ,de azt sem mindig.
Egyébként csak sorozatokat :K De azt is letöltöm ,nem nézem a 20perces reklámokat.
így legalább akkor nézem meg amikor akarom.

[ Szerkesztve ]

just be

(#48622) dave93 válasza zH. (#48621) üzenetére


dave93
őstag

A Hal a tortántól én kivagyok. De nem csak attól, az összes ilyen "sztár seggnyaló műsortól" Mást se hallani csak a sztárok a sztárok, akik azért híresek mert elb@szták a műtétjüket és rohadt nagy ajkuk lett, vagy azért mert sitten ültek, stb, stb. :W :C

[ Szerkesztve ]

(#48623) Esmein válasza dave93 (#48622) üzenetére


Esmein
nagyúr

hogy hangzana, hogy üdvözöljük Micike nénit, 43 évig tekerte a kupakot a barackbefőttre.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#48624) ToBeY válasza Esmein (#48623) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azért meglehetne találni olyan embereket, akik nem azért híresek mert ők egy valóság show-ban voltak vagy ugribugri sztárocskák,hanem valamit letettek az asztalra.Az más kérdés hogy nem fogja magát éget -2iq-val rendelkező emberek között... (mondjuk Bereczki Zoltán szerepelt vacsoracsatában őt nem tartom kutyaütőnek)

[ Szerkesztve ]

(#48625) Csabee. válasza Psychonaut (#48615) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De , de arra is azt írta hogy ÉLő lesz én meg megszívtam vele.. :W

Üdv: Csabee.

(#48626) dave93 válasza ToBeY (#48624) üzenetére


dave93
őstag

Így van. De sajnos itt tartunk... Gratulálok: [link]
[link]
[link]
Így röviden :D

(#48627) pohár válasza dave93 (#48626) üzenetére


pohár
félisten

Az első találó :D
De amúgy ezekből csinálnak sztárt, nem a csillag születikes gitározós csávóból, aki saját zenékkel jött :DDD
Azon az emberen feküdtem, annyira komoly volt :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48628) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Kéne menni club play-be.. vagyis megvagyok hívva..de annyira nincs kedvem!

Üdv: Csabee.

(#48629) Psychonaut válasza pohár (#48627) üzenetére


Psychonaut
addikt

Gyááá, a Strato-koppintásos gitárral? :D :DDD
Olyan torzítást nem tudom, hogy lehet csinálni, de hihetetlen egyszerűen. :O

Ez az Oroszlán Szonja meg mekkora idegesítő picsa.

Néztem fél óra TV-t ma, elég volt a további fél évre. :U

[ Szerkesztve ]

(#48630) Tim82


Tim82
nagyúr

Ti se vagytok normálisak - tévé?

Nézzetek inkább Sons Of Anarchy-t. Kukacnak különösen ajánlott! :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48631) Winner_hun


Winner_hun
félisten

367

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#48632) venember83 válasza Tim82 (#48630) üzenetére


venember83
nagyúr

Tévé? Inkább általános iskolás találkozó, 10 éves. Érdekes tud lenni rég nem látott, de ismert embereket látni. Főleg utána egy jó vacsit eltölteni velük. :K

(#48633) pohár válasza Csabee. (#48628) üzenetére


pohár
félisten

Menj, mennek Qru-ék is asszem :D

Én jövő héten megyek Axwell-re, igazi odabasz party lesz :DD

Ma meg Debrecenben a Bázisban Bárány és Németi zárja a Bázist, elvileg ingyen lehet bemenni és kapsz egy 3k-s italkupont is :Y
Holott eddig 1 vagy 1,5k volt a beugró és nem ihattad le :N

De azt nem értem miért záróbuli lesz, holott sose zárt be eddig a Bázis :F
Érdekes dolgok ezek... :D

Bazz most olvasom a promotions-ön, hogy végleg bezár a Bázis :O

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48634) pohár


pohár
félisten

Ha már TV sztárok:

:DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48635) pohár


pohár
félisten

Ha rossz a TV ne ütögesd... RÚGJAD MINT ÁLLAT!!!!

:DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48636) Killing


Killing
addikt

Good morning! :)
Végre tudtam eleget aludni, ezen a héten először. Ez a jövőhéten sem lesz másként. :W

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#48637) Sipi16 válasza Killing (#48636) üzenetére


Sipi16
senior tag

Öcsém ha én kialszom magam akkor 11kor postolok legkorábban... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#48638) ngabor2 válasza pohár (#48634) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a csavarhúzó és a philips (a. k. a. csillag) csavarhúzó 2x is szerepel a listán :P

(#48639) Killing válasza Sipi16 (#48637) üzenetére


Killing
addikt

Nekem ennyi elég, de ha 6-kor kell kelni, azt már nem nagyon bírom. Szeretek még kicsit lustákodni. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#48640) ngabor2 válasza Killing (#48639) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én alapállapotban 5-kor szoktam kelni...

(#48641) tildy válasza blokad (#48587) üzenetére


tildy
nagyúr

Érdekes, S0ma, Ye-nő, lesaux és esm nem vip, bár nem hinném, hogy őket zavarná... :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48642) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
A Nod 32-m ezt írja ki, már újraraktam, de nem változik. Mit lehet vele csinálni? :F
A vírus védelem le van tiltva, súlyos hiba történt a valós idejű filerendszervédelem indítása során.A számítógép nem áll védelem alatt. A programot újra kell telepíteni!
Lehet vele vmit csinálni? :F

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#48643) neduddki válasza Killing (#48642) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na ijje se irtam meg ide soha: rakja ra avitat:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#48644) tildy


tildy
nagyúr

Aki még egy képet se tud a phra felrakni normáálisan, az ne politizáljon gyerek léttére....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48645) Tim82 válasza tildy (#48644) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te most éppen kit szidsz? :F

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48646) tildy válasza Tim82 (#48645) üzenetére


tildy
nagyúr

Killinget próbáltam, de ezek szerint melléböktem :U :DDD :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48647) adyz


adyz
újonc

Szep napot!

Erdemes visszaolvasni? :F

tildy: Jogos. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48648) venember83 válasza Tim82 (#48645) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem mindegy neked, ha nem téged? Különben a szálat szépen tovább lehetne fonni, de szerencsére nem vagyok olyan.

Heh, szeva ádyz! Tudatában vagyok, hogy rendkívüli illetlenség, de valahogy kénytelen vagyok megkérdezni, meddig maradsz?

[ Szerkesztve ]

(#48649) 7 válasza venember83 (#48648) üzenetére


7
addikt

Szerintem csak pár perc. :)

(#48650) adyz válasza venember83 (#48648) üzenetére


adyz
újonc

Remelem a moderatorok nem fognak kirugni, benott a fejem lagya.

Elcsesztem a masik nevemet, bevallom, hulye voltam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.