Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48151) NoLF válasza zolynet (#48150) üzenetére


NoLF
addikt

csütörtökön ph-s iszogatás 6ker zichy jenő b. city pub, ott zárt térben leszünk
de addig pusztítsd ki magadból a bélsarat :))

egyébként meg, kolbászos-rájás pizza!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48152) zolynet válasza NoLF (#48151) üzenetére


zolynet
addikt

pénteken 4:45kor kelek, sajnos ki van csukva ... remélem hamarosan megszűnik ez az összevissza kelés, stb

Life is too short to stay stock!

(#48153) Killing válasza Esmein (#48128) üzenetére


Killing
addikt

Bezzeg mikor én kint voltam, 1 csepp eső sem esett. (Hála istennek) Mikor megvettem az újságot, azt írták benne hogy megdőlt a melegrekord. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#48154) NoLF válasza Killing (#48153) üzenetére


NoLF
addikt

mikor én kint dolgoztam, 1 hétig folyamatosan esett a hó. mondták, hogy ilyet még soha nem láttak életükben. ilyen hatással van rájuk a kelet-európai nép? :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48155) fokukac válasza NoLF (#48154) üzenetére


fokukac
nagyúr

én egyszer voltam ott gyerekkoromban egy hónapig, és még csak felhő se volt az égen, és 30 fok volt :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48156) dragonfx


dragonfx
veterán

ez a vanish folteltávolito tiszta xar :((( ..
sima hipo....még a kezemről is kiszívta a színt vörösvértesteket.világoskék puma polon lett 0 hófehér kör....de tény fehér cumora fain.8e.s saxoo.t lenyomtam multkor brunnel(piros) és nyomtalanul eltünt 40 fokban.
de színes cumora ne mert kuka.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#48157) BlacKSouL válasza dragonfx (#48156) üzenetére


BlacKSouL
addikt

hubaszki ezt nem a munkaidőm végén kéne megpróbálni értelmeznem :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48158) NoLF válasza BlacKSouL (#48157) üzenetére


NoLF
addikt

meg amúgy is minek :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48159) Dylen válasza zolynet (#48152) üzenetére


Dylen
aktív tag

pedig nem hajnalig tartó mulatozás lesz... vagy de? :Y

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#48160) zolynet válasza Dylen (#48159) üzenetére


zolynet
addikt

ha már csináljuk, csináljuk rendesen ;)
értemén, de kegyetlenség így is a másnap

Life is too short to stay stock!

(#48161) NoLF válasza Dylen (#48159) üzenetére


NoLF
addikt

egyébként nemtom, van egyáltalán kettőnkön kívül jelentkező? :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48162) Dylen válasza NoLF (#48161) üzenetére


Dylen
aktív tag

van, elvileg 4 vállalkozószellemű egyén :D de kitudja mi lesz még addig... :U

az is lehet hogy csak egy maradhat :DDD

nekem másnap meló amúgy, és péntek este meg elég nagy buli ígérkezik, szóval részemről tényleg csak kulturált szórakozás lesz :)

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#48163) Ramius


Ramius
őstag

végre elállt az eső

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#48164) tibi666


tibi666
senior tag

a nappalimban van bárpult is.
gondoltam, hogy még bár-jellegűbbé tehetném, ha vennék néhány világítós táblát, meg hasonlókat: [link]

ilyesmikre gondoltam. magyarországon hol lehet ilyeneket kapni? vagy milyen néven kell ezeket keresni az interneten? mert most csak beírtam, hogy miller beer, és válogattam a találatok között. nem feltétlen milleres kell, csak legyen szép, és igényes. és ne 110 voltos dugaljba menjen. :)

illetve ilyen régi fém reklámtáblákat is szeretnék venni, azokat merre találok?

(#48165) Mawyx válasza tibi666 (#48164) üzenetére


Mawyx
senior tag

Akkor a következő "szörpizés" nálad lesz :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#48166) Esmein válasza Dylen (#48162) üzenetére


Esmein
nagyúr

én biztosan jövök :D

más: nekiálltam sütni főzni, kíváncsi leszek, hogy sikerül-e az élesztős trükköm, életemben nem használtam még kajában.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#48167) Tim82


Tim82
nagyúr

Mivanmivanmivan? Másfél napig nem vagyok online és a PH! már halódik? :DDD

Ja, ja, Bubu, ahogy nézem, abba hal bele a szerverpark, hogy épp uppolom az aprómat. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48168) Bubu79 válasza Tim82 (#48167) üzenetére


Bubu79
addikt

:K És most adjuk meg neki a kegyelemdöfést ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48169) kételkedem válasza Bubu79 (#48168) üzenetére


kételkedem
addikt

Kaptam néhány 503-at, mindenki hagyja abba a frissítgetést, aprózást stb! MOST! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48170) ngabor2 válasza kételkedem (#48169) üzenetére


ngabor2
nagyúr

azééért se ;]

más: ez már direkt szégyen, ami itt van. október 13, és be kellett zárnom az összes ablakot, mert lefagyok. ráadásul egy jägert is kénytelen vagyok meginni, mert olyan hideg van. pedig a konvektort is bekapcsoltam. az ősz és a tél MONNYONLE! :O

hogy súlyosabb legyen a helyzet, ma reggel a gépemet is ki kellett kapcsolni, mert nem szerette a tuningot. időm nincs kisakkozni, hogy minek van baja, úgyhogy megy alapon minden.

(#48171) Killing


Killing
addikt

"503 service unavaible" :(
ngabor: Ha nálunk az informatika teremben mennek a gépek meg lehet főni. ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#48172) NoLF válasza ngabor2 (#48170) üzenetére


NoLF
addikt

és ha alapon megy minden, akkor nem teljesíti a gép azt, amit elvársz tőle?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48173) Bubu79 válasza kételkedem (#48169) üzenetére


Bubu79
addikt

Én már abba is hagytam - el vagyok foglalva mással :P :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48174) kételkedem válasza ngabor2 (#48170) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez a hideg, esős idő tényleg szokatlan, de szerencsére az időjárást nem mi csináljuk, az csak úgy van!

Mostanság milyen gombát és hol érdemes keresni? Laska van már, vagy az később szokott lenni?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48175) ngabor2 válasza NoLF (#48172) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha ugyan annyi pénzért ihatsz 2 korsó minőségi sört, megelégszel 1 pohárral?

(#48176) lorcsi válasza tibi666 (#48164) üzenetére


lorcsi
veterán

a metróban régebben láttam iylesmi villogókat

(#48177) ngabor2 válasza kételkedem (#48174) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én most vagy a fagyasztóban, vagy a konyhaszekrény 2. polcán keresek gombát. asszem még van némi laska meg szegfűgomba tavalyról...

az idei gombaszezon katasztréfa volt.

(#48178) Algieba válasza kételkedem (#48174) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ennyire száraz idő után, a sok eső majd csak két hét múlva fejti ki jó hatását, és akkor érdemes lesz a mezőkön, füves helyeken keresgélni a hidegkedvelő, jó, ehető lilatönkű pereszkét. :C A kedvenc gombám.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#48179) NoLF válasza ngabor2 (#48175) üzenetére


NoLF
addikt

azt ne mondd, hogy a kettőnek bármi köze van egymáshoz :N

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48180) ngabor2 válasza NoLF (#48179) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pedig van...ha ugyan abból többet ki lehet hozni, akkor érdemes többet kihozni.

Algieba: az tényleg finom. még van ebből is porítva, igen jó ízt ad a kajának. egy egyszerű tükörtojást is fel tud dobni.

kételkedem: a halnak meg a gombának van egy közös tulajdonsága: nem lehet kiismerni őket pontosan. ha a hal éhes, enni fog. ha nem éhes, nem fog. ha a gomba ki akar nőni, ki fog. ha nem, akkor nem. olyan is van, hogy rákap a fokhagymára a törpeharcsa (vagy száraz kukoricára rákap a süllő)... mert olyanja van. mint ahogy száraz idő közepén 3 farönkről is lehet 5-6 kg laskagombát szüretelni. mindkettőt személyesen tapasztaltam. talán épp ezért kedvelem mindkettőt.

(#48181) pohár


pohár
félisten

Szép estét... Ilyen szar időt még mindig... :( :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48182) kételkedem válasza Algieba (#48178) üzenetére


kételkedem
addikt

Soha, sehol nem láttam még ilyen gombát! Szinte giccsesen szép! Olyan, mintha egy gyereknek azt mondanám, hogy rajzoljon gombát!

ngabor2 a horgászatot és a gombászkodást is csak érintőlegesen ismerem. Az alapokkal tisztában vagyok, de nem ástam bele egyikbe sem magam. Amit írtál, az viszont igen elgondolkodtató! Mondhatnám, van benne valami! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48183) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nincs netem:@ csak mobilnet...

Üdv: Csabee.

(#48184) zolynet válasza kételkedem (#48182) üzenetére


zolynet
addikt

ebben a csilisbabban is van vmi :D

Life is too short to stay stock!

(#48185) Algieba válasza kételkedem (#48182) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Klasszikus kalapos gomba a lilatönkű pereszke. Semmi mással nem lehet összetéveszteni és kedvenc élőhelyein gyakori. Az itteni reptéri mezőn csapadékos években mázsa számra fejleszti a termőtesteit. Hetente 2x megyek ki a mezőre és 2-2 kilót szoktam szedni belőle. November a gombás hónap nálam. Ekkor eszem meg az éves gombaadagomat. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#48186) kételkedem válasza zolynet (#48184) üzenetére


kételkedem
addikt

Minden babételt szeretek, a csilisbab talán a második helyen áll! :)

Jó étvágyat! :D

Algieba: szegfűgombát és nagy őzlábat szoktam gyűjteni. Eddig valahogy nem bukkantam a környéken jó gombászó helyre.

pohár: nem ez egy szimpla, az is off :U

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48187) pohár


pohár
félisten

Hopsz egy dupla :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48188) ngabor2 válasza zolynet (#48184) üzenetére


ngabor2
nagyúr

3x csíp? ;]

(#48189) R válasza BlacKSouL (#48157) üzenetére


R
aktív tag

cumó, cucc :)

(#48190) BlacKSouL válasza ngabor2 (#48180) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kisgyerekkoromban mindig is akartam horgászni. Sokszor elmentem a horgászbolt mellett, és mindig néztem a botokat, orsókat, horgokat, damilokat, mindenfélét. És úgy terveztem hogy majd ha nagy leszek kijárok horgászni, mert milyen érdekes dolog is ez.

És akkor egyszer a Balatonnál voltunk, napozgattunk a stégen, egyik üdülőtársunk hozott egy kisebb botot, felszerelte, nekiállt a stég körül lógatgatni. Egyszercsak valami tényleg ráharapott, kicsit küzdött vele, majd megemelte, látszott hogy van vagy másfél kilós. Kicsit még fárasztotta, majd megpróbálta kiemelni, ámde a lendületes emelés után a hal visszaesett. Na, biztos kiakadt vagy kiszakadt a szájából a horog. Kihúzta a végét, és a horog végén ott fityegett egy halszem....
Na azóta nem nagyon érzek késztetést a horgászathoz.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48191) Csabee.


Csabee.
nagyúr

múlthét szerdán vett iphoneom beszart (igaz használt volt) de nagy nehezen visszavették... 5000et buktam rajta :@ mostanában rám jár a rúd..

Üdv: Csabee.

(#48192) Bubu79 válasza BlacKSouL (#48190) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha már üdülés - ez is egy nagyon jó helynek tűnik - érdemes lenne kipróbálni... :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48193) zolynet válasza ngabor2 (#48188) üzenetére


zolynet
addikt

olyas
rég ettem már ennyit, de nem bírok leállni vele, csak tolom magamba
épp eléggé csíp, épp eléggé ízes, perfect

kételkedem: kösz

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#48194) BlacKSouL válasza Bubu79 (#48192) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De ugye nem azért mondod nekem mert velem szeretnéd kipróbálni? :DDD

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48195) Bubu79 válasza BlacKSouL (#48194) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig olyan elbájoló a mosolyod, az a setét tekinteted pediglen megigéz ;]

Nem - a hétvégét ott töltjük majd a Kedvesemmel :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#48196) tiv83us


tiv83us
veterán

Koszonom Szepen Mindenkinek a jokivansagokat :) :R

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#48197) kételkedem válasza Bubu79 (#48195) üzenetére


kételkedem
addikt

Nincs az étlapon bakonyi sertésborda! :F
Mondjuk helyette van Párolt vadkacsacombok cherrys áfonyamártással, burgonya pogácsával :D

Bejött az élet! BMW, Kedves, wellness hétvége a Bakonyban...
Örülök neki, csak így tovább! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#48198) tildy


tildy
nagyúr

Hú de jól laktam. Azt hiszem megtartom ezt a pasit:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48199) BlacKSouL válasza Bubu79 (#48195) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nők ilyet mé' nem mondanak nekem.. :U :D

megnézegettem, nem rossz az. én is eltöltenék ott egy hétvégét, lenne is rá célszemély, de mit tegyek ha a dolgok nem úgy vannak ami normális embernek való :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#48200) zolynet válasza tildy (#48198) üzenetére


zolynet
addikt

Ugyanígy vagyok az asszonnyal. :K

Life is too short to stay stock!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.