Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42651) Bubu79 válasza Pisztillus (#42649) üzenetére


Bubu79
addikt

Köszi - közben eljutottam ideáig én is - imdb-n megtaláltam a filmet - de mivel nem láttam, így...

Cseppet nagynak találtam azokat "mikrocsipeket" - ekkora kütyük a főbb vonalakon még csak-csak elszédeleghetnek, de valamelyik kisebb érben olyan helyre kis trombózis okozhatnának, hogy csuhajja - aztán már hiába közölne adatokat a külvilággal, édesmindegy lesz a delikvensnek :U

Vajon mit szólna egy ilyen RFID cheetos egy jó kis nagyfrekvenciás mágneses térhez, amit mondjuk egy MR berendezés kelt? ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42652) Hujikolp válasza Bubu79 (#42651) üzenetére


Hujikolp
őstag

Gondoltam rá, de gondolom nekik mindegy is ez...

(#42653) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok
érdeklődnék, hátha valaki találkozott hasonlóval
"mitfahrer system"
állítólag létezik olyan oldal amin egy olyasmi adatbázis van, hogy valaki mondjuk autóval utazik A -> B-be és keres útitársakat hozzá
ha valaki tud ilyenről, akkor legyen szíves elküldeni a linkjét nekem
köszi

One Ring to rule them all

(#42654) venember83 válasza Bubu79 (#42648) üzenetére


venember83
nagyúr

Keress rá, a gugli ismeri, elsők között hozza ki. ;)

(#42655) LOTR válasza LOTR (#42653) üzenetére


LOTR
addikt

ilyesmi útitárskereső kellene

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#42656) Bubu79 válasza Hujikolp (#42650) üzenetére


Bubu79
addikt

Akár koporsó is lehet - bár kb. fele ilyen hosszú, de erősen hasonló műanyag dobozokban szállítják a mobilokat is a boltokba - lehet, hogy egyszerű dobozok?

Véncsont: Alkalomadtán megnézem majd :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42657) bolondember válasza Bubu79 (#42656) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vagy valami más.

:DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42658) Bubu79 válasza bolondember (#42657) üzenetére


Bubu79
addikt

:F :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42659) venember83 válasza Bubu79 (#42656) üzenetére


venember83
nagyúr

Koporsó műanyagból? Tartósításra alkalmas, de másra nem nagyon. :D

Jerry ügy: nem rossz film, ajánlott.

(#42660) zolynet


zolynet
addikt

elstartoltam, gurul az első pohár :)

Life is too short to stay stock!

(#42661) Hujikolp válasza Bubu79 (#42651) üzenetére


Hujikolp
őstag

Remélem nem kedveli ;]

(#42656) Bubu79: Mi másra kellene ilyen? :F
[link] ...és van a lap alján egy videó is.

Am', mi lesz/van ma?

[ Szerkesztve ]

(#42662) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Pista Home vagy mi a szösz, raktam fel ffdshót, meg valami más dvd codecet, mer eddig abba kötött bele, de most ezzel mit kezdjek? Én csak le akarok jádzani egy dévédét, ez a köcsög meg nem hagyja. Minél többet teszek neki, annál többet követel.

Ja, WMP 11, és 1280x800x32 a felbontás, nemtom ebbe miért köt bele.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42663) Bubu79 válasza Hujikolp (#42661) üzenetére


Bubu79
addikt

Öreg, fáradt és meglehetősen szkeptikus vagyok ahhoz, hogy ilyesmivel meg lehetne vadítani.

A video érdekes - kicsit utána kellett néznem, hogy ki is az, aki beszél, mert bevallom töredelmesen, az a név, hogy David Icke a világon semmit nem mondott nekem.

Ezt találtam - és olvasgatva hirtelen felrémlett egy másik író, aki képes a fogékony tömegeket megdumálni és beszervezni egy "egyházba"... :U

BlacKSouL: Tegyél fel valami másik video lejátszó programot és ne küszködj a jóságos media playerrel ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42664) venember83 válasza BlacKSouL (#42662) üzenetére


venember83
nagyúr

Minél többet teszek neki, annál többet követel. - Tipikus emberi tulajdonság, Vista Home oprendszerben már lenne MI? :U

zolynet: Neked nem kérdéses, hogy meglesz, úgy nézem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#42665) zolynet


zolynet
addikt

nagyobb asztalt kéne vennem, illetve akkor már a játékhoz megfelelőt
véges a kapacitás link :U

jó szórakozást mindenkinek így a hétvége előestéjén

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#42666) BlacKSouL válasza Bubu79 (#42663) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Erre is gondoltam, de mi a javaslat? Az asztalimat anno egész jól összeraktam, megy magának, úgyhogy egy ideje nem vagyok otthon ilyesmi szoftverekben, nem volt rá szükségem.

Ja, amíg nincs meg a router jövőhéten, addig dugdosom a netet, illetve pendrive üzemmód van, de a legzseniálisabb, mutatja agykapacitásom végességét, pláne hétköznap éjjel: telefonomból kivettem a kártyát, laptopba végre tudok k.rvagyorsan olvasni és menteni róla, lehúztam 126 MB képet meg videót, fogtam, összecsomagoltam, elküldtem freemailben a chello-s címemre, majd átdugtam a netet az asztali gépbe, beléptem és chellos mailben letöltöttem a 126 MB-ot. :DDD Közben meg az egértől 5 centire itt a pendrive ;]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42667) csapos2 válasza venember83 (#42644) üzenetére


csapos2
addikt

Én nem értem néha magát, kedves uram. Ott nem élnek csinos és kedves lányok? Vagy te a metrón utazol mindig és oda nem járnak le? :-)))

Szóval, hogy van ez?

UFO: Te szexmániás, kiéhezett zöld szörnyeteg.

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#42668) venember83 válasza csapos2 (#42667) üzenetére


venember83
nagyúr

(#42669) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#42666) üzenetére


BlacKSouL
addikt

na mindegy, VLC-t felkavircsoltam, megyen, jó.
lassan megyek bulizgatni..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42670) Bubu79 válasza BlacKSouL (#42669) üzenetére


Bubu79
addikt

Az sem rossz választás - én a BsPlayert szoktam feltolni :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42671) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#42618) üzenetére


frame>24
addikt

...figyelitek, milyen szépen megmondta nekem, hogy húzzak a halál f_ára a hülyeségeimmel?
Na, hát Ő Orsolya.
Egyébként má megszoktam. :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42672) ngabor2 válasza Hujikolp (#42631) üzenetére


ngabor2
nagyúr

aki az ilyet elhiszi... az meg is érdemli. egy ici-picit kellene gondolkodni, és rájönnél te magad is, hogy akkora hülyeség az, amit itt összehordanak 0 bizonyítékkal, hogy a plafon leszakad. csak ugyebár mindent le lehet írni, mindent meg lehet mondani... és mindenkinek joga van elhinni mindent. csak aztán ne csodálkozzon, ha nem azt kapja, amire számított.

csak gondolatébresztőként nézz el az általad linkelt lap nyitóoldalára: orvosképzés... 6 nap alatt. ééérdekes, máshol 6 év, és rengeteg gyakorlat kell, itt elég 6 nap. innentől kezdve a hihetőségük számomra kb. a móricka nevezetű vicclap szintjére emelkedett...

(#42673) Killing válasza csapos2 (#42617) üzenetére


Killing
addikt

Igény leadva. De aztán siess! ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#42674) Hujikolp válasza ngabor2 (#42672) üzenetére


Hujikolp
őstag

Mindenki a saját sorsa kovácsa.
Én csak erre is rámutattam, hogy van ilyen is, nem kell elhinni, én csak a bogarat szeretném elültetni a fülekben, hogy ha hall valami "fura" hírt, akkor gondoljon erre is, hogy lehet, hogy ez is mögötte van. Nem biztos, de lehet.

Aki meg a 6 napos orvoshoz megy, az meg is érdemli...

(#42675) Killing


Killing
addikt

Valaki tud ajánlani valami angol rádiót, egy PLS file-al karöltve?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#42676) venember83 válasza Killing (#42675) üzenetére


venember83
nagyúr

sky.fm? Van választék zenei stílusok között, és nincs sok duma. Ez nem tudom, hogy pozitívum vagy negatívum.

(#42677) Killing válasza venember83 (#42676) üzenetére


Killing
addikt

Köszi. :R Igazából valami 50-50 kellene duma-zene arányban. Csak hogy szokjam kicsit a nem élő angol beszédet is. Majd holnap kipróbálom.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#42680) bnss


bnss
veterán

Szép estét!

Következhet a jól megérdemelt sör. :K (Még el sem kezdtem sörözni, de kezd elmenni a józan eszem... Megtetszett egy okostelefon...)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42681) venember83 válasza bnss (#42680) üzenetére


venember83
nagyúr

Abend!

Akkor igyál még jópár sört, aztán már nem lesz pénzed okostelefonra, probléma megoldva.

(#42682) Csabee. válasza bnss (#42680) üzenetére


Csabee.
nagyúr

melyik okostelefon tetszett meg? iphone?

venember83 :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#42683) bnss válasza venember83 (#42681) üzenetére


bnss
veterán

Ez az eddigi legjobb tanács! Nem is kell sok finom sört venni - sajnos -, hogy a jelenleg lenullázzam a "kincstárat". Az okostelefon hirtelen jött ötlet, "szerencsére" nincs rá pénzem, mert még megbánnám. :)

Csabee.: kizárt, nem vagyok Apple szimpatizáns. :) Nokia 5800 tetszett meg, tegnap bukkantam rá véletlen - eddig az E51 volt a kiszemelt. Meglátom még, némi pénzmagot is össze kellene ehhez szedni. Nem vagyok egy nagy telefoncserélgető, a jelenlegi telefonom is már 4 éves elmúlott.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42684) Killing válasza Kalandor (#42678) üzenetére


Killing
addikt

:R

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#42685) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó estét mindenkinek!

Vacsorára a szendvics mellé kertben szedett szendvicsparadicsomot ettem. Hogy ennek a kis bogyójú paradicsomnak micsoda íze van! Egyszerre édes és savanyú a jellegzetes paradicsom ízzel megvadítva. :)

Nagy dilemma árnyéka vetül rám, mert a "két dudás nem fér el egy csárdában" klasszikus esete áll be jövő héten nálam. Itt a kedves K800, de kapok egy E65-öst.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#42686) venember83


venember83
nagyúr

Eh, mindenki lekócosozik engem. Nem mintha gond lenne, csakhát mindenkinek ez jut eszébe az avataromról?

(#42687) Csabee. válasza bnss (#42683) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nemrosz az a készülék! más ismim is olyat vett.

Üdv: Csabee.

(#42688) Killing válasza venember83 (#42686) üzenetére


Killing
addikt

Nem. Nekem egy jó kis sorozat a CoolTV-ből. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#42689) bnss válasza venember83 (#42686) üzenetére


bnss
veterán

Pedig a valóságban ez nem igaz. Mármint a kócos jelző. :)

Szia Algieba!

Csabee.: a nagy kijelző és a WiFi miatt jött szóba, de még az ára és a szoftveres bugok eltántorítanak.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42690) venember83 válasza bnss (#42689) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem bizony. Kopaszodok rendesen. De legalább kevesebb testtömeget kell felcipeljek a hegyre. :DDD

(#42691) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Gyerekek, ezt láttátok már? Bolond modi lett!
Gratula! :C

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42692) bnss válasza venember83 (#42690) üzenetére


bnss
veterán

Ez is egy szempont! :D

Szia Pisztillus! Én is gratulálok az újdonsült nagybetűsnek, mostanában kezdenek "sokasodni". ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42693) venember83 válasza Pisztillus (#42691) üzenetére


venember83
nagyúr

Bolond egy világ ez, és egyre bolondabb. :U

Jó munkát, BE!

(#42694) Pisztillus válasza bnss (#42692) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia, Bon!

Most vettem csak észre, ahogy visszaolvasok (mert keresek valamit, bár úgy tűnik, már nincs meg...). Kíváncsi vagyok, vele együtt még kik lettek azok.

Venember: Szerintem jó választás volt. S csatlakozván hozzád, én is jó munkát kívánok neki.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42695) Killing


Killing
addikt

Gratula bolond! :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#42696) pohár válasza Pisztillus (#42691) üzenetére


pohár
félisten

Pater noster, qui es in caelis,
Sanctificetur nomen tuum.
Adveniat regnum tuum.
Fiat voluntas tua,
Sicut in caelo et in terra.
Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.
Et dimitte nobis debita nostra,
Sicut et nos dimittimus debitoribus nostris.
Et ne nos inducas in tentationem:
Sed libera nos a malo.
Amen.

:DDD :DDD

Amúgy grat neki, de neki szól a fenti pár sorocska :D

És megjöttem, ha nem látszana :)) :D

Bon3ss... jaigen, az 5800 tökéletes választás, nekem semmilyen softos bug nincs, legújabb softtal használom :K Holott bolond azt mondja neki később ébreszt meg szarakszik a teló az új szofttal :F

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42697) Algieba válasza bnss (#42689) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az E61 nem volt bugos. A modellnek nagy kijelzője és wifije is van. Egy a hátránya, hogy 240x320-as felbontás kevés a nagy kijelzőhöz, így pixeles. De a mérete kárpótolt a pixelekért. :))

Kapok egy E65-öst. Sáliláb. :D

Szerk.: Kalandor: hm, lassú lett volna? Fel sem tűnt. Biztos átaludtam a várakozás másodperceit. :DDD

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#42698) rarri


rarri
senior tag

Gratula Raf ! :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#42700) rarri válasza Kalandor (#42699) üzenetére


rarri
senior tag

Nekem ilyenem van, és annyira imádom ! :DD [W850 i]

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.