Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42301) NoLF válasza tildy (#42300) üzenetére


NoLF
addikt

tudom, azt már mondtad. a löwen jó, de nem itthon :( kint ezerszer jobb, itthon a dreher gyártja és nem lett jó sztem, olcsósört csináltak belőle... :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#42302) venember83 válasza NoLF (#42301) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem az árával van baj, hanem az ízével, gondolom. Ezek a licencelt gyártások ritkán sikerülnek.

(#42303) tildy válasza NoLF (#42301) üzenetére


tildy
nagyúr

Dreherhez, ászokhoz képest jó azért.
Mondjuk nekem mostanában a citromos sörök jönnek be. Citromos gösser pl nyamma.
de a florist egyik sem übereli nekem:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42304) Deathjay^


Deathjay^
tag

NoLF: nincsen :D kinőttem magam az iskolából :) munkavadász vagyok :U
tildy:a citromos gössert tényleg eltalálták, bár nem az a kedvenc :N

[ Szerkesztve ]

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#42305) NoLF válasza tildy (#42303) üzenetére


NoLF
addikt

inkább abból innék egy pohárral mint bármennyit a citromos gösserből :K

Deathjay^: az avatarod tévesztett meg, mea culpa :R

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#42306) Deathjay^ válasza NoLF (#42305) üzenetére


Deathjay^
tag

semmi probléma el van nézve :)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#42307) pohár válasza NoLF (#42305) üzenetére


pohár
félisten

Mivanmivan? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42308) Csabee.


Csabee.
nagyúr

szép estét mindenkinek! és jóéjt!

Üdv: Csabee.

(#42309) Deathjay^ válasza Csabee. (#42308) üzenetére


Deathjay^
tag

neked is viszont!!

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#42310) 7 válasza pohár (#42307) üzenetére


7
addikt

Ej, te műveletlen, azt nem úgy kell kérdezni, hanem így: HE?!

(#42311) pohár válasza 7 (#42310) üzenetére


pohár
félisten

:D :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42312) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó késő estét mindenkinek!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#42313) madstunt válasza tildy (#42303) üzenetére


madstunt
addikt

Nem emlékszel arra az Amstel reklámra,a citrommal kapcsolatban ?:)
1 2

Olcsóbbak közt favorit: Karpackie Premium(és Super Mochne),itt szegeden helyenként kapni Zsombói háziból csapoltat,az se rossz:)

zolynet:Asszem én is szét nézek mi van a hűtőben sör mert hátha könnyebben alszok én is.Tegnap képtelen voltam aludni....

[ Szerkesztve ]

(#42314) Winner_hun válasza zolynet (#42299) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na igen, általában. Azt viszont nem értem, hogyha elmegy a net (IP címem van, de netkapcsolat nincs:F) akkor miért csak a kikapcsolás és áramtalanítás segít, az újraindítás miért nem. Utóbbinál ugyan úgy nem megy semmi, amihez net kell. Ha jól emlékszek akkor az átjáróval van gond, csak tudnám hogy mi okozza:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42315) pohár válasza Winner_hun (#42314) üzenetére


pohár
félisten

"-Sofőr bácsi, én tudom mi a baja a busznaaaak!
- Na mi?
- Hát az hogy elromlott"

:D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42316) zolynet válasza Winner_hun (#42314) üzenetére


zolynet
addikt

wooopsy, hát hülyeséget inkább nem írok, mindenesetre felettébb furcsa
rápróbálok az alvásra
jó8

Life is too short to stay stock!

(#42317) Winner_hun válasza zolynet (#42316) üzenetére


Winner_hun
félisten

No igen. Megnéztem azt is, hogy mi a helyzet a hálókártya visszajelzéseivel: zöld az világít folyamatosan, a narancssárga meg nem hajlandó kivillanni.
Régebben már csinált ilyet de egy idő után abbahagyta. Remélem most is megunja majd:)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42318) tildy


tildy
nagyúr

Na, 2009.nov.8. :DD :DD :DD :C
Bakker, most jut eszembe... :Y Akkor leszünk 1 éve együtt....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42319) tildy válasza tildy (#42318) üzenetére


tildy
nagyúr

na látom topickiller voltam... :U
Nem tudok megint aludni, rettenetesen fáj a bal térdem :(((
Oje éreztem én, jön a front. Hideg és erős. Várható volt, akkor sajog mindenem, kezdek öregedni :O

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42320) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Jó estét hölgyek urak, lassan jó reggelt vagy mit :)

...

(#42321) Killing válasza tiv61us (#42259) üzenetére


Killing
addikt

Jó, de biztos forró volt a hangulat. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#42322) ngabor2 válasza Winner_hun (#42314) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az, hogy vindóz :P;]

no jó reggelt fiatalok. itt ülök a szálloda halljában, és várom, hogy legyen valami érdekes előadás... vagy legalább valami érdekes kávészünet :U subnoti és mobilnet rulez.

ja, mobilnet. jó, hogy elhoztam a wnw sticket, és nem a telefonom 80-megás keretére támaszkodtam. már tegnap sikerült 110 mega fölé mennem :Y

(#42323) bolondember válasza 7 (#42310) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

masszívan klasszikus lettem, úgy érzem! :DDD

'reggelt. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42324) kételkedem válasza ngabor2 (#42322) üzenetére


kételkedem
addikt

Akkor ebédszünetig csak kibírod valahogy, ebédszünetben kávé. ;]

BE: ha tudnád, mennyien idéznek máris! Errefelé legalábbis gyakran hallom, hogy: HE?

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#42325) 7 válasza bolondember (#42323) üzenetére


7
addikt

A kis naiv... :P

(#42326) fokukac válasza Mawyx (#42254) üzenetére


fokukac
nagyúr

SZia, ez gyors volt!
én jónéhányszor megtettem ezt az utat, és a 2,5 óra eddig tartható volt, pláne nyáron. igaz, nem mentem lassan se :)

3 óra alatt lengyelországba eljutottunk anno :)

voltál fent a csúcson? Felvisz már a felvonó a csúcsra? Mondom, régebben csak 1700 méterre vitt föl, onnan gyalogolni kellett.
Az idő milyen volt? látszott a Magas-Tátra?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42327) bolondember válasza 7 (#42325) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pedig DE!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42328) ngabor2 válasza kételkedem (#42324) üzenetére


ngabor2
nagyúr

á, megvolt a reggeli. mint kiderült, az nem különszolgáltatás, az a (normál esetben) 240 euro/nap árú szobadíjban (pontosabban ez apartman-díj) benne van.

úgyhogy el is fogyasztottam szerény reggelimet: 5-féle sajt, sonkák, füstölt makréla, 7-magvas kenyér, cseresznyelé, kávé. bár ez utóbbival kicsit lehet, hogy túllőttem, a hígakhoz vagyok szokva, mennyiségben annyit is töltöttem... de ez nem volt híg :Y

így már csak kibírom délig...

holnap bölcs és előrelátó módon korábban jövök, akkor nagyobb a választék. bár a wellness részleget is meg kellene látogatnom. nem felhőtlen a boldogságom, ha ennyire szét van szedve a napom, 2 program között 1-1 órám van: értelmeset csinálni kevés, csak ülni meg sok.

(#42329) kételkedem válasza ngabor2 (#42328) üzenetére


kételkedem
addikt

A cseresznyelé és kávé kombó lehet, hogy gyorsítani fog majd a perisztaltikus bélmozgáson és a welnes is meg lesz könnyed kocogás formájában :D

A reggelire felkínált 5-féle sajt, sonkák, füstölt makréla, 7-magvas kenyér igen jól hangzik. Gondolom a többi étkezéssel sincs gond.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#42330) ngabor2 válasza kételkedem (#42329) üzenetére


ngabor2
nagyúr

á, erős az én gyomrom, a bolyhost is bírta mustárral és savanyú uborkával ;]

no, megyek hallgatok valami angol nyelvű előadást.

(#42331) Mawyx válasza fokukac (#42326) üzenetére


Mawyx
senior tag

Volt, hogy felfelé kamionok mögött 10km/h-val mentünk, kiállóban kiálltak elengedni az autókat, de a 4ből 1 nem állt ki, hanem mint a "villám" cammogott előttünk, de visszafele se ment gyorsabban a dolog, 4 óra kell, elképzelni se tudom hogyan lehetne gyorsabban, így is féltünk, hogy bünti lesz.

Néhány kép, nyers, szerkesztetlen:
Minjárt gps szerint célhoz érve
felérve, felvonó lábál
A gutaütés pillanat előtt, angolul nem beszélt senki (mi se nagyon :DDD ), cableway nem működött, sofőröm oroszul próbálta megérdeklődni most akkor mi van :DDD , hát ezért jöttünk. Menjünk lentebb, párszáz méterre van működő lanovka.
Megtaláltuk a működő lanovkát. Öröm, bódottá :)) Kicsivel voltunk 1000méter fölött.
Felmentem vele 1491méterre (ha ez a Magas Tátra, akkor láttam, elég halvány volt minden) kép2, innen indult kb 1800méterre még fentebb egy másik felvonó, de erre nem volt idő sajnos, bár nem tudom mennyivel lett volna különb onnan szétnézni (fél óránként indult a felvonó, ez épp belefért az időbe. És még onnan lehet gyalog menni picivel 2000méter fölé.
Lanovkán ülve lefelé menet és egy klassz bringa.
Rohadt meleg volt, én meg még dzsekit is raktam :D 1000méteren 23fok volt, de melegnek éreztük nagyon + a vakító fényesség nem tetszett, nem tudok benne jó képeket csinálni, fentebb 1400on már kellemesebb idő volt.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#42332) bolondember válasza ngabor2 (#42328) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

füstölt hal 4 prezi! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42333) NoLF válasza ngabor2 (#42328) üzenetére


NoLF
addikt

ő...

a legtöbb szálloda a világon úgy árulja a szobáit, hogy szoba+reggeli.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#42334) venember83 válasza ngabor2 (#42328) üzenetére


venember83
nagyúr

Megszámoltad, hogy meglegyen benne mind a 7 mag? Sör nem jár a reggelihez? Ha valaki nem gabonapelyhet kíván enni, hanem mondjuk búzasört... :U

(#42335) Csabee.


Csabee.
nagyúr

szép napot mindenkinek! :)

Üdv: Csabee.

(#42336) Deathjay^


Deathjay^
tag

Jó reggelt! :)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#42337) NoLF


NoLF
addikt

Tisztelt Ügyfelünk!

Raktárunkból jelezték, hogy sajnálatos módon az Ön megrendeléséből az
alábbi termék(ek)et nem tudjuk szállítani. Lehetséges, hogy hibásan
szerepelt a darabszám a nyilvántartásunkban, vagy csak egy-két darab
van ebből az árucikkből, és ezt például esztétikai hiba miatt nem
értékesíthetjük. Mivel kifutó modellről van szó, sajnos nem is
várható, hogy a közeljövőben újra legyen belőle raktáron.
A kellemetlenségért elnézést kérünk!

if you wan t to f*ck somebody, f*ck yourself and save your money... :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#42338) Deathjay^ válasza NoLF (#42337) üzenetére


Deathjay^
tag

Mi jót szerettél volna rendelni?

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#42339) pohár válasza NoLF (#42337) üzenetére


pohár
félisten

Ejnye már, no...

Szépet mindenkibe!

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42340) kételkedem válasza NoLF (#42337) üzenetére


kételkedem
addikt

háhá, megint jó boltot csináltam
vagy mégsem :F
és igen, így megmaradt a pénzed!
bár cipőd nincs, a bankkártyát meg hiába celluxozza az ember a talpára :D

(#42341) NoLF eben a pillanatban tényleg nem sok van és a ph! fejlett keresőjét is ügyesen használom :)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#42341) NoLF válasza kételkedem (#42340) üzenetére


NoLF
addikt

és hamarabb megtaláltad mint én
kinek van kevesebb munkája? :DD

na ja, én nem értek az itteni kereséshez, sokszorkattintós manuálnővér vagyok.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#42342) bolondember válasza pohár (#42339) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

beléd csúnyát... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42343) Deathjay^ válasza NoLF (#42341) üzenetére


Deathjay^
tag

nekem van a legkevesebb munkám :D

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#42344) NoLF válasza Deathjay^ (#42343) üzenetére


NoLF
addikt

az sajnos talán annyira nem vicces... :|

olyan nincs, hogy nem rajtad múlik. nem azt mondom, hogy csak rajtad, de rajtad is áll a dolog. nekem 3 munkahelyem van most, mellette suliba járok. a normál melóm ami bejelentett és hivatalos, azt én is neten találtam, interjúk, stb, és felvettek, zsír. a másik kettő meg kis szerencse és sok utánajárás, küzdelem, idő, meló.

túlélni tudni kell!

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#42345) Deathjay^ válasza NoLF (#42344) üzenetére


Deathjay^
tag

Elhiheted, hogy nem rajtam múlik. Eddig egyetlen egy cég hívott fel, hogy menjek be. A végén azt mondta a csaj, hogy mindenkit értesít. Engem valahogy elfelejtett. Szánalom ami ebben az országban megy.

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#42346) Deathjay^ válasza NoLF (#42344) üzenetére


Deathjay^
tag

tudom, hogy rajtam is áll. én keresem az állásokat nap mint nap. el is küldöm az önéletrajzom, de... a szakmai gyakorlat. hogy legyen valaki olyannak 1-2-3 év gyakorlata aki 3 hónapja végzett? válaszolni meg nem lenne nehéz szerintem, de a legtöbb cég még ezt se teszi meg.

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#42347) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Scárok írtam most egy cikk-et! a Logoutomba ti látjátok? vagy mikor fog ez megjelenni?

Üdv: Csabee.

(#42348) kételkedem válasza Csabee. (#42347) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha címlapos, akkor majd valamelyik modi fogja kitenni, ha saját bejegyzés, akkor ott van egy pipa, hogy azonnal jelenjen meg. Azt pipáld be és szólj hozzá az elsó hsz-ban

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#42349) Csabee. válasza kételkedem (#42348) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nem látok olyat hogy azonnal jelenjen meg! ez lenne a cikk amúgy, így megjelenik nektek? [link]

Üdv: Csabee.

(#42350) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Asszem elmondták a lényeget [link]
Remélem a 10-20 W-os halogéneket nem veszik el, mert akkor lőttek a jó asztali lámpának.

Mi régen vettünk nagyanyáméknak meg magunknak is kompaktokat. Nem számolom, de tuti hogy sokkal többet szenvedtünk vele mint a hagyományosokkal, és egy év alatt 4-5-öt is elhasználtunk. Álmosító a fénye, tökmindegy milyen spektrumú, húzza a szemet, szar mellette olvasni, lassan izzik be, és kb 50 fel-lekapcsolás után felére csökken a fényereje is, meg kétszeresére a bekapcsolási ideje.
Ott van értelme, ahol ezt is és a hagyományost is legalább 8 órán át lekapcsolás nélkül égetnék. Cégnél a budiban van, kb kéthetente cserélik is szorgosan, mert pikkpakk tönkremennek. A most a csilláromban lévő hagyományos 100-ast kb 6 éve használom, szabályzós kapcsolóval, és jó.
Nem örülök...

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.