Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42701) Pisztillus válasza Kalandor (#42699) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Tényleg, Kalandor, ha már itt vagy: :D BE-n kívül lett még modi valaki?

Killing: Meg is szűnne a PH! ;] (ÉKE! :DDD )

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42702) Killing válasza Pisztillus (#42701) üzenetére


Killing
addikt

Majd én, holnaptól. ;]
De nem szállok el túlságosan, van nálam jobb választás is. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#42703) bnss válasza pohár (#42696) üzenetére


bnss
veterán

Meglátom, alszom még jó párat, mire eldől a kérdés.

Algieba: a "hardveres" - jobb szó nem jutott eszembe - QWERTY billentyűzettel nem szimpatizálok telefon esetén. :B

Szia rarri! :))

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42704) Algieba válasza rarri (#42700) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A jelenlegi kedvencem. Komoly vetélytársa és kihívója az E65. (Oh, hogy miért is kedvelem az okostelefonokat...) [SE K800]

Szerk.: Bon3ss: pedig az E61-esnél pont a gombjaira gondolva kap el a nosztalgia. (Meg a nagy kijelzője is szép emlék.) Ah, a teljes qwerty tapintható gombokból. Kiver a víz a teljesen érintős cuccoktól.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#42705) pohár válasza bnss (#42703) üzenetére


pohár
félisten

Ahogy érzed, de én nem filóznék rajta sokat, nekem megérte az árát :K
Igaz mikor én vettem, akkor 85k volt 2 én gyári garival, most 70k, én májusban vettem 2 hetesen a telót, 60k-ért :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42706) Csabee. válasza Algieba (#42704) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem is vol K800i-m, nagyon szerettem anno..

Üdv: Csabee.

(#42707) rarri válasza bnss (#42703) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Bon !

Algi : Én ezt úgy kaptam ajándékba, és egyszerűen el vagyok ájulva tőle! A hangzás az hihetetlenül kifinomult! És könnyű kezelni, és minden szolgáltatás szuper rajta. :))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#42708) Killing


Killing
addikt

Bevágom a JOCCAK'-ot. :)
mod:
Pisztillus: Nem szűnne meg a PH! végezném a dolgomat mint a többi moderátor.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#42709) rarri válasza Killing (#42708) üzenetére


rarri
senior tag

Szép álmokat ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#42710) venember83 válasza Pisztillus (#42701) üzenetére


venember83
nagyúr

Én. Csak én titkosmodi vagyok.

(#42711) rarri válasza venember83 (#42710) üzenetére


rarri
senior tag

Most nem azért, de én téged tudnálak még elképzelni moderátornak. :K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#42712) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

"majd elkezdtem fojtogatni a biológia spirálfüzetemből kiszaggatott fém spirállal"

Kár, hogy törölve lett a blog bejegyzés. Ez annyira abszurd, hogy Mardel kutya módjára vihogtam. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#42713) bnss válasza Algieba (#42704) üzenetére


bnss
veterán

Majd a kipróbálás után eldől, hogy mennyire használható számomra a Touchscreen.

pohár: én nem így szoktam vásárolni, először utánanézek, lehetőleg kipróbálom és aztán döntök.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42714) venember83 válasza rarri (#42711) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerencsére a PH! döntéshozók nem. :) De köszönöm, ha ez dicséret akart lenni.

(#42715) Pisztillus válasza venember83 (#42710) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Csatlakozom rarri-hoz: Téged is simán el tudnálak képzelni modinak.

Killing: Csak éppen az összes user elmenekülne... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42716) Algieba válasza bnss (#42713) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egyik távoli ismerősöm a HTC Diamond-tól pöccent be. Hogy ez mekkora vacak, sose azt csinálja, amit kér tőle, amikor tapizza az érintőkijelzőjét... Az biztos, hogy gyöngéd, sebészi ujjak kellenek az érintős cuccokhoz. :))

Fura. A SE G900 tetszik. Mert ugyan kicsi a kijelzője, de érintős. Finom, körömmel ejtett nyomásokkal gond nélkül kezelhető az egész telefon. De! Szegény G900 egy kicsit bice-bóca. :( Kár érte. Nekem tetszik ez a hagyományos telefonnak álcázott, érintőkijelzős megoldás okostelefonra. :D Bárcsak lenne ebből egy jobb változat!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#42717) 1010 válasza bnss (#42713) üzenetére


1010
őstag

pedig az ugy izgi hogy durr bele,es otthon kibontas utan

(#42718) pohár válasza bnss (#42713) üzenetére


pohár
félisten

Én is, előtte milliónyi tesztet átolvastam, igaz, megfogni előtte nem volt lehetőségem, de nem bántam meg :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42719) rarri válasza venember83 (#42714) üzenetére


rarri
senior tag

Igen, dicséret, és szívből jött. :K

Mindenkinek jó éjszakát kívánok ! Reni alszik :-)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#42720) pohár válasza rarri (#42719) üzenetére


pohár
félisten

Aludj jól! :R

Olálá, egyre szarabb az idő, dörögcsattogvillámlik...
De nem tudok mit csinálni, TV-ben semmi értelmes nincs, aludni nem tudok még ilyenkor, marad a gép míg szét nem csapja a házat a villám :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42721) bnss válasza Algieba (#42716) üzenetére


bnss
veterán

Megmondom őszintén, nem vagyok otthon a telefonos kérdésekben. :B Éppen ezért kezdtem el csemegézni a teszthez kapcsolódó fórumból. Valahol már írtam, hogy eddig okostelefon szóba sem jöhetett nálam - egyrészt anyagiak miatt, másrészt telefonálni SMS-t írni a legolcsóbb telefon is megteszi -, hozzáteszem nem is járt nálam valami sok telefon. Viszont színpadra lépett néhány igény, amit már csak okostelefon tudna kielégíteni. :)

1010: ha szponzorálsz szerény 80k HUF-tal, megteszem. Ígérem! :D

pohár: személyes találkozás mindenképp lesz, tartok egy kicsit az érintőképernyőtől.

Jó éjt rarri! :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42722) 1010 válasza bnss (#42721) üzenetére


1010
őstag

hat nem tom a 8gigas pendrivom nem akar bootolni mac rol

hat ez nem volt a dobozara irva :U

(#42723) Csabee. válasza bnss (#42721) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Azt döntsd el h milyen oprendszert szeretnél a mobilon és az alapján könyebb dönteni!:) Nokián amit említettél azon Symbian van úgytudom.

Üdv: Csabee.

(#42724) Algieba válasza bnss (#42721) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A lélektani határom 30e. Ebbe pedig csak használt, régebbi modellek férnek bele. Új hiper-szuper kütyüt sosem fogok venni. Az E61 25e volt, az E60 15e. Az E65 pedig ajándékként landol nálam. :))
Egy telefon max. félévig van nálam, aztán elkap a mobilmánia és "rákényszerít" a váltásra.
Legutóbb a W200 bírt félévig megmaradni nálam. Olyan hálás kis dög volt. Imádtam. Aztán jött a K800. Őt negyedéve dédelgetem. De komolyan veszélyezteti fő telefoni pozícióját az E65. Aj-jaj. Nehéz döntés.

Ui.: Most már ideje lennem off módba lépnem, kihúznom az elektromos cuccokat, mert egyre közelebb hallom a dörgéseket. Jön a vihar. :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#42725) pohár válasza bnss (#42721) üzenetére


pohár
félisten

Ne félj, nem kell tartani tőle :N Én is kicsit ódzkodtam tőle, de kb két hét alatt annyira átálltam arra, hogy mikor ismerősöm Nokia N85-jét tapogattam, ott nyomogattam a kijelzőn a Vissza feliratot, mondom ez szar, nem működik vagy lefagyott, utána kapcsoltam hogy hoppá ez nem érintőképernyő :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42726) frame>24 válasza Pisztillus (#42691) üzenetére


frame>24
addikt

Miért jó moderátornak lenni?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42727) bnss válasza 1010 (#42722) üzenetére


bnss
veterán

Nem értek a MAC-hez, de pl. Win esetén sem úgy megy, hogy bedugod a pendrive-ot és már bootol is róla. :N

Csabee.: megmondom őszintén, hidegen hagy, hogy milyen operációs rendszer fut a telefonon. A preferenciáimat leírtam már, kiegészítve a naptárral, feljegyzésekkel. A határidőnaplómat rendszerint itthon szoktam hagyni... :)

Algieba: nálam is valami ilyesmi a lélektani határ. Végig gondolva, hogy kiadok ennyi pénzt egy okostelefonért?! Persze nagy segítség lenne sok esetben. Én viszont nem cserélem a telefonjaimat ilyen gyakran, hosszútávra tervezek. :)

pohár: ne haragudj meg, de kissé elfogultnak tűnsz. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42728) venember83 válasza frame>24 (#42726) üzenetére


venember83
nagyúr

Miért, jó? :U

(#42729) Pisztillus válasza frame>24 (#42726) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hát hogy jó-e, azt nem tudom, de talán valamelyik modi (talán éppen majd BE) elmondja. Én arra gondoltam, hogy a PH! hg - modi csapat jól választott, amikor BE-t kérte fel modinak. Biztos ő is meg hányta-vetette magában a dolgot, mielőtt igent mondott a felkérésre. Én sok dolog miatt valószínű, hogy nem vállalnám be, és ezek közül az egyik az időhiány, a másik meg a tapasztalatlanság.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42730) pohár válasza bnss (#42727) üzenetére


pohár
félisten

Ááádehogy :DDD

Egyszómintszáz, meleg szívvel ajánlom, amit BE mond azok hamis vádak :P
Igaz, most újonnan 70k 2 év Nokia garival, de az ára kárpótol a hatalmas kijelzővel, Wi-Fi-vel és sok egyéb finomsággal :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42731) bnss válasza pohár (#42730) üzenetére


bnss
veterán

Ezzel most azt akarod mondani, hogy BE félrebeszél? Pont most, amikor moderátor lett? ;]

...

Kíváncsian várom a szankciókat. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42732) pohár válasza bnss (#42731) üzenetére


pohár
félisten

Áá nem bánt, hiszem egy bárányka :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42733) Pisztillus válasza pohár (#42732) üzenetére


Pisztillus
senior tag

És megnézted már, hogy mi van a báránybőr alatt? :DDD

Bon: Tényleg, mi lett a hangkariddal? (Most járok július elején... :D )

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42734) bolondember válasza pohár (#42730) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

1-nem hamis vádak, hanem sajnos tények. :(
1.1-utóbbi két hét termése: egy restart minden figyelmeztetés nélkül, két kikapcs (egy észrevétlenül, egy hívás után azonnal), illetve kétszer kellett újraindítanom (10 perce volt a második), mert a Photo Browser úgy lehalt, h Handy Taskman-ból se lehetett lelőni.
1.2-lassú, lassú, lassú. Most értem "haza" a Mobilarénás találkozóról - egymás mellé téve a samu 8910-zel.. Hát, két tapintás alatt 2 másodpercet vert a Samu szegénykére (pedig csak menü-beállítások volt)
:U :P

a másik: mindenkinek köszönöm a gratulációkat és a jókívánságokat, remélem nem leszek nagyobb bolond, mint eddig... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42735) pohár válasza bolondember (#42734) üzenetére


pohár
félisten

Elhiszem, hiszek neked, de nálam (nagy szerencséjére) nem jelentkeztek, annyi bajom nem volt még vele hogy újra kelljen indítanom, nemhogy magától induljon újra :Y

A gyorsaságáról annyit, hogy nekem relatíve gyors, igaz nincs összehasonlítási alapom, de lehet hogy csinálok egy videót a telóban navigálásról :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42736) bolondember válasza pohár (#42735) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

most már csak az a kérdés, ki a kivételezett?

én fogtam ki rosszat vagy Te jót? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42737) bnss válasza Pisztillus (#42733) üzenetére


bnss
veterán

Éppen eladó, megelégeltem a sikertelenséget. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42738) tildy válasza bolondember (#42736) üzenetére


tildy
nagyúr

Moderátor lettél?! :Y :Y :Y Ó gratula nagyuram :R :R :R
Az se vót normális, aki bolondot választott moderátornak:D

Beszólhatok e vagy azé már ban jár?:D
Egyébként meg lehet átverés az egész... Áprilisi bolondság, mint az én moderátorságom:D

És most már dől a moderátorgyűlölőségem. Bolondomat imádom, ergo nem gyűlölhetem a modokat, hiszen őt bírom:D
Najó yetit is. Nameg I_amet.Meg izé, Philot is, meg PEterketet is, Tiv83sal sincs bajom, Kidussal is rendezpdtek dolgaink. Fakkamakka. MEgdől az imagem...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42739) pohár válasza bolondember (#42736) üzenetére


pohár
félisten

Jó kérdés... De szerintem te a rosszat... A topicjában nem sok olyan emberke van aki arról ír hogy baszaxik a telója :(

De én gazán örülök annak, hogy egy ilyen hibamentes telót sikerült kifognom, pár évig még ez lesz ha bírja a gyűrődést :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42740) pohár válasza tildy (#42738) üzenetére


pohár
félisten

Még sok a mod, még lehet kit utálnod :D

I_Am-et személyesen ismered?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42741) venember83 válasza pohár (#42740) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem ismeri. De hallott olyanról, aki már látta lába nyomát. :U

Gran Torino: Thumbs up, bár nem az a többször megnézhető alkotás.

(#42742) Pisztillus válasza bnss (#42737) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kár, hogy így jártál vele, mert amúgy egy jó kis kari az. De ezek szerint válogatós is, nem hajlandó akármilyen lapban működni.

Tildy: Ahogy elnéztem a gratulációk fogadását a részéről, nem tűnik kacsának. Változni meg mindig kell, tudni kell megújulni. ;)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42743) tildy válasza pohár (#42740) üzenetére


tildy
nagyúr

Természetesen.
:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42744) pohár válasza tildy (#42743) üzenetére


pohár
félisten

Ja jó, csak kérdeztem :)

Jó fej srác nagyon, ha ennél jófejebb ( :D ) lett volna velem, azt hinném nyomul rám :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42745) tildy válasza pohár (#42744) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát igazándiból , ha azt kell mondanom, kit tartok igazán férfias (lélekben erős, öntudatos, korrekt, határozott stb. )pasinak tuti őt mondanám .Még akkor is, ha külsőleg nem az ideálom. :D

Bolond báránybőrbe bújt farkas, Esm is valami hasonló:D Kicsit nőiesebb lélekkel vannak szvsz ők ketten megáldva . De ők meg pont így jók.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42746) venember83 válasza tildy (#42745) üzenetére


venember83
nagyúr

Eh, szegény BE, szegény Esm. :(

Jóccak.

(#42747) pohár válasza tildy (#42745) üzenetére


pohár
félisten

Igen? És miért? :D

BE... én elkezdtem nézni, de annyira trutyi volt hogy adtam neki egy F8-at :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42748) bolondember válasza venember83 (#42741) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Gran Torino nagyon jó, tuti ott lesz a polcomon duvdeként... :K

@csésze: szerintem nagyon eltalálták, mind a karaktereket, mind a sztorit... az év drámájai között van. kellemes kis szarkazmussal fűszerezve... :)

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42749) bnss válasza Pisztillus (#42742) üzenetére


bnss
veterán

Belefutottam ebbe a kellemetlen hibába. Nézzük a dolgok jó oldalát, ha sikerül eladni, végre egy komolyabb multiméterre ruházhatok be. :)

Jó éjt venember!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42750) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

tugya vki hogy jonap hanytul zarjak le a Sztalink utat?

koszi

udv

neduddki

mod: MIregMixer: bisztrosanyak teccik benne lennyi???:- ))) koszi akkor nekem jo

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.