Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42451) ToBeY válasza Pisztillus (#42446) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor jó nem egyedi eset.
Mostanság 2 hölgy zaklat akik isten-ről vallás-ról bibliáról akarnak beszélgetni
Próbáltam rövidre zárni hogy nem vagyok vallásos,és nem izgat ez az egész.
De csak mondták mondták 40percig,aztán 2x visszajöttek még,de nem voltam otthon véletlenűl...Szüleimmel beszéltek:)
Az óta szerencsére felfogták mi a helyzet és nem jöttek.

(#42452) tiv61us válasza Pisztillus (#42448) üzenetére


tiv61us
őstag

arra gondolsz hogy nehany parlamnti kepviselo es a multicegek kozott eseleg elofodulhatnak bizonyos esetekben nemi nemu rendkivul laza osszefonadasok,
mar csak beszelik
es biztos nem igaz

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#42453) Pisztillus válasza pohár (#42449) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Milyen fűrész? :F
Mod.: Lehet, hogy az azonos című filmmel van kapcsolatban? Nem láttam belőle egyet sem, így passz...

tiv61us: Igen, ilyesmit hallottam én is, de hát biztosan nem lehet igaz... :DDD

tobey: Az ilyeneket én mindig lezavarom a gondnoki irodába, hogy ugyan kérjenek már engedélyt a közös képviselőtől a lakók zargatásához... Érdekes módon egy sem jött még vissza kezében a papírral... :DDD (Különösen akkor volt ez mókás, amikor még én voltam a k.k. :)) )

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42454) pohár válasza Pisztillus (#42453) üzenetére


pohár
félisten

Menj a képre és a kép címe alul látható lesz, mittoménmár milyen sorban :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42455) tiv83us válasza tiv61us (#42450) üzenetére


tiv83us
veterán

Buszsofor az ellenor. Ha nem dobod bele az $1.50-et a kis muszerbe, akkor nem mesz sehova.
Asheville-ben emlekszem becsuletkassza volt - ott ha akartam volna, bedobok 3 centet -de az kisvaros. Ja ketszer buszoztam miota itt vagyok. A kettobol egy az volt, mikor iskolabusszal levittek a folyohoz vadvizi evezni :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#42456) tildy válasza tiv61us (#42445) üzenetére


tildy
nagyúr

Biztos kamuzott az ürge, azért kértek tőle bocsánatot, mert vizsgálják felül az előírásokat :DDD :DDD

Nyugtassatok már meg, hogy egy átlag ügyintéző kinn gondolkodik is, nemcsak betűről betűre azt csinálja ami le van írva .... Vannak oylan dolgok ugyanis amit előre nem lehet szabályozni....

No és mit tesz olyan esetben, ha olyannal találkozik, amire nincs még pontos előírás?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42457) Bubu79 válasza ToBeY (#42451) üzenetére


Bubu79
addikt

Jehova tanúi lehettek - kitartóak, de ártalmatlanok.
Mormon képviselői is szoktak kopogtatni - általában jó fej amerikai srácok, akik törik a magyart, de nagyon lelkesen tanulgatják - hajlandóak még vallási beszédektől mentesen is angol órákat tartani az arra igényt tartóknak...

Ez a bosszantó kategória - a "Gratulálok, Ön nyert!" típusú hívások elkövetőit viszont tegye magáévá a rézf@szú bagoly - ha hagyod beszélni, akkor rögtön kiderül, hogy némi befektetés után már fixálhatod is a nyereményedet - jobbára a vegyél ilyen szolgáltatóhoz tartozó ilyen értékű feltöltőkártyát, majd úgy tíz perc múlva jelentkezünk és diktálja be a kártyán lévő azonosító számot.

Ha elég hülye az ember, akkor máris feltöltötte valaki olyannak a telefonját nem kis összeggel, akit sosem ismert...

A gáz az, hogy bár irtó nagy getziségnek tűnik, mégsem menne semmire az elkövető, ha nem lenne az összes károsult annyira kapzsi, hogy elhiggye - tényleg lehet ilyen módon nyerni...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42458) tiv61us válasza tildy (#42456) üzenetére


tiv61us
őstag

egyaltalan nem kizart hogy minden OK volt
de a sajtonak mehiggy feltetlen
nekem tovabbra is eletszerutlen hogy elkuldom a bankba a kar nelkuli ferjemet egy csekkel hogy valtsa ki
hat vezetni nem tud.....
hat mert nem vett fel pezt az asszony
bonyolultabb ez mint latszik
naja a bank nem magyar
ilyenkor inkabb elnezest ker
annyi sorry a vilagon nem hangzik el egy ev alatt mint itt egy nap
de nem tudjuk mi volt a hatterben
abban biztos lehetsz a bankos nem mondta
aggyon ujjlenyomatot, ha latta nincs karja

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#42459) ToBeY válasza Bubu79 (#42457) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ok hogy ártalmatlanok,de nagyon zavaró hogy fél óráig nem tudom semmivel rövidrezárni a beszélgetést.Végül azt mondtam dolgom van erre nem érek rá.

(#42460) tiv61us válasza tildy (#42456) üzenetére


tiv61us
őstag

megnyugtatlak a bankosok kifejezetten okos kepzett emberek
lehet ebben az esetben ervenyes volt a csekk, de nem tetszett neki valami
amugy igen
a kulonbseg othhonttol
a torveny az torveny
de rokkantsagi igazolvany tuti nem kernenek egy buszutastol akinek nincs karja
mondjuk azt se irtak mennyi penzrol volt szo
es mi lett utana
tildy
Te elkuldened a bankba a sajat magad altal kiallitott csekkel a kar nelkuli parodat?
a bankkartyak orszagaban
itt valami nem OK
az hogy a Bank of America belso vizsgalatot indit az itt normalis
es hogy bocsanatot kertek az is
de lehet nekik volt igazuk

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#42461) Bubu79 válasza ToBeY (#42459) üzenetére


Bubu79
addikt

Az egyik ismerősöm elővezette, hogy márpedig csak egy természetfeletti lényt ismer el,. az pedig Belzebúb maga, őt imádja és az udvarban is csak fekete kakas van a tyúkok mellett, mert annak vére vezetheti el a Sátánhoz, amikor megidézi őkelmét ;]

Többet nem keresték :DDD

Gályára fel - ég Veletek :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42462) pohár válasza Pisztillus (#42453) üzenetére


pohár
félisten

Hát én láttam mindet az első kivételével, lehet pont abban van a válasz :D

Megvan a válasz: az, hogy a gyerek fején lévő fém szerkezet szétveti a fejét két perc után, hogyha nem végzi sikeresen a dolgát ...

Igen, ez tipikus Fűrész vonás :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42463) tildy válasza tiv61us (#42460) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha mondjuk otthon van és ráér, én meg dolgozik, amikor nyitva a bank, a számla meg esetleg közös, miért ne?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42464) Pisztillus válasza Bubu79 (#42461) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Te Bubu, mit csinálsz te egy ilyenen? :DDD

(ÉKE! :DDD )

Pohár: Akkor a betegséggel kapcsolatban (már ami a képet illeti) tévedtem, de sajnos ilyen betegség attól még létezik. És a képet illetően a vélemény is visszavonva.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42465) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó estét mindenkinek! :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#42466) tiv61us válasza tildy (#42463) üzenetére


tiv61us
őstag

mert Tampan minden sarkon van egy BoF, vagy ATM
meg az ember altalaban a ferjenek nem ir csekket
hat ha kozos szamlajuk van akkor az a penz mar a szmlan van
ha kell penz rola bedugod a plasztikot es kiveszed
vagy azzal vasarolsz
de hogy Marynek allitsak ki csekket :U :F
tarskartyank van azt csinal amit akar
hidd el nem eletszeru itt

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#42467) tiv61us válasza tildy (#42463) üzenetére


tiv61us
őstag

hat egy hazasparnak altalaban kozos szamlaja van
most szerinted az OK, hogy ha szuksegetek van 100 ezer forintra, irsz egy csekket a ferjednek, akar van keze akar nincs es O felveszi a bankbol?
egyszeruen nem ertem
ahhoz nem kell csekk hogy penzt vegyen fel a kozos szamlarol
nem ertem
de haggyuk tema lezarva :DD

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#42468) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hepi Krokidéj:)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42469) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Csak nekem szar az iwiw vagy másnak is?
Ha beírom, vagy ha a listából veszem is a címet, hibát ír ki, és azt írja, hogy nem található a ' www.iwiw.hunull ' helyen.
Hack? Hijack? miaszar?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42470) Pisztillus válasza BlacKSouL (#42469) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No, most megnéztem Vista Home Premium alól 4 böngészővel: Firefox 3.5, IE8, Opera10 és GoogleChrome 2. Mindegyik alól tökéletesen ment.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42471) BlacKSouL válasza Pisztillus (#42470) üzenetére


BlacKSouL
addikt

XP-vel FF alól nem ment a www.iwiw.hu, de a topikjában javasolt https://iwiw.hu-val működik.
Ott is írta valaki hogy neki sem jó.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42472) Pisztillus válasza BlacKSouL (#42471) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Aham, de egy kicsit benéztem: a www.iwiw.hu nekem sem jó, de a sima iwiw.hu igen. Ezek szerint a www előtag az iwiw-et megkavarja?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42473) pohár


pohár
félisten

Lotyó - bármikor bejöhet :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42474) BlacKSouL válasza pohár (#42473) üzenetére


BlacKSouL
addikt

óbezmag ezt egy Urquell meg két Tuborgreen után nem kellett volna erőltetni ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42475) Tim82 válasza pohár (#42473) üzenetére


Tim82
nagyúr

Főleg a szerzett immunhiányos tünetegyüttes, az.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42476) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

ha deákon a metrón átakarok szállni a hármasra, akkor merre fele kell mennem hogy árpádhídhoz menjek? köki fele vagy újpest központ?

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#42477) 1010 válasza VoDaFoNe (#42476) üzenetére


1010
őstag

ujpest

(#42478) VoDaFoNe válasza 1010 (#42477) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

köszönöm.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#42479) BlacKSouL válasza Tim82 (#42475) üzenetére


BlacKSouL
addikt

az Aquired Immune Deficiency Syndrome-ra gondolsz? Attól még kutyábbak is vannak, bár eredményesebb nem biztos. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42480) Tim82 válasza BlacKSouL (#42479) üzenetére


Tim82
nagyúr

Acquired. :K

pohár: sz@r a humorérzéked, Gálvölgyi annyira "színvonalas", hogy már nagyjából 20 éve átvette a "feledhetetlen" Szeszélyes évszakok által hagyott űrt.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42481) pohár válasza Tim82 (#42475) üzenetére


pohár
félisten

Most volt nemrég a Gálvölgyiben :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42482) 1010 válasza tiv61us (#42467) üzenetére


1010
őstag

toled mer kert ujjlenyomatot az fbi?

(#42483) tiv61us válasza 1010 (#42482) üzenetére


tiv61us
őstag

zoldkartya-
allampolgarsag combo

de mennem kell melozni

van egy vacsoram
csak 20 ugyved
9-re lezavarom

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#42484) BlacKSouL válasza Tim82 (#42480) üzenetére


BlacKSouL
addikt

azaz basszus :) csak már télleg üt a sör. én nemtom, mióta hazajöttem a nyaralásokból, azóta konstans álmos vagyok esténként, mindegy hogy 11-kor vagy hajnal 2-kor fekszem le. Meg megiszok 2 sört, nem is erőset, aztán úgy bekómázok tőle, hogy az nem kifejezés. Tegnap is .. na mindegy.

most az a reklám ment a tévében, hogy vegyél be este egy hashajtó izét, hogy reggel arra ébredj hogy szétfostad magad.. bocs a kemény szavakért, de ettől már csak a pedigré reklám jó, a legutóbbi, mikor aszondja hogy a jó kutyakaja meg is látszik... oszt ott sepregeti a kutyaszart. Mi a következő? Nem is hozok példákat..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42485) Deathjay^


Deathjay^
tag

éhes vagyok :O

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#42486) bolondember válasza Deathjay^ (#42485) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

egyééééé

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42487) Deathjay^ válasza bolondember (#42486) üzenetére


Deathjay^
tag

ez zsíír zene :D megyek nézek is valami kaját :B

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#42488) pohár válasza Tim82 (#42480) üzenetére


pohár
félisten

Tudom, ez volt a nagyjából értékelhető poénok egyike :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42489) bolondember válasza Tim82 (#42480) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és akkor ne is beszéljünk a hiperbola című műsorról... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42490) venember83


venember83
nagyúr

Nos, Közellenségek film letudva, elég gyenge, semmilyen szinten nem kötött le. Éreztem a térdfájásom meg sok minden egyebet is. Ez van. Pedig Johnny Depptől jobbra számítottam. Remélhetőleg holnap se lesz munka s akkor megyek vért adni. Ha kell egyáltalán az én vérem a renccernek.

(#42491) Tim82 válasza BlacKSouL (#42484) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem tudom, kb. másfél éve nem nézek tévét.

Vénség: ha Johnny Depp, akkor ajánlom a következőket: Rochester grófja, A pokolból, Az űrhajós felesége, és csak Neked speciális ajánlat, mert Stephen King-adaptáció: A titkos ablak. (De lehet, hogy magyarul Titkos ablak, titkos kert néven futott a film.)

Mai esti nosztalgia: új fülest tesztelek régen szeretett zenékkel ("remember when every nose start to bleed").

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42492) pohár válasza Tim82 (#42491) üzenetére


pohár
félisten

Vagy Karib-tenger kalózai? :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42493) Tim82 válasza Tim82 (#42491) üzenetére


Tim82
nagyúr

Érdekes, a Godflesh ([link]) annyira nem szól jól rajta. Viszont eddigi legjobb fülbedugós fülesem. Iszonyat kényelmes. Nem agyonhájpolt Sennheiser meg Koss, hanem csak egy Maxell.

pohár: nekem az nemgyerebe.

Vénség: NM. :) Tényleg, az utóbbi két év egyik legjobb könyve számomra egy Stephen King volt, pedig annyira azért nem szeretem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42494) venember83 válasza Tim82 (#42491) üzenetére


venember83
nagyúr

Titkos ablak valóban jó volt. A csavarhúzó. ;] Kösz az ajánlást.

(#42495) tildy válasza venember83 (#42490) üzenetére


tildy
nagyúr

Én meg unaémasabbra számítottam, ahhoz képest egész jó volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42496) fokukac válasza BlacKSouL (#42484) üzenetére


fokukac
nagyúr

én két hónapja vagoyk álmos konstans módon.
sose hagynak aludni.

Ui. amúgy a hashajtó + altató kombó az igazi :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42497) pohár válasza fokukac (#42496) üzenetére


pohár
félisten

Bátor ember vagy hallod-e :DDD :DDD

Hm, ma van az ősök 21. házassági évfordulója... És faternak menni kellett 6-ra éjszakára... Előtte egy jó kis Törley Rose pezsgő azért lecsúszott meló előtt itthon :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42498) venember83 válasza pohár (#42497) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem hallja. Alszik. És/vagy fos*k. :U

(#42499) BlacKSouL válasza fokukac (#42496) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na ja :)
De aztatot mondd meg mit vigyek jövőhéten céges kirándulásra? Tavaly egy üveg Bacardi blekket vittem, páran emlegették, pedig volt ott hp-től kezdve málnapálinkán és fügeágyas hápén át minden. sör hűtőtáskában az alap.
Na, asszem menni kéne aludni, vagy valami ilyesmi. Az ciki ha gépelés közben ért az álom, és az ujjam rajta maradt a sö betűn? :))) nyomtam mint süket a csengettyűt. Fú de van baj. Pedig nem ma, de holnap lesz betervezve némi szűrögetés-
Utálok ilyen korán feküdni, de a mocsadék CH3CH2OH vagymi olyat tesz...fú de utálom hogy jövő nyárig nem fogom tudni kialudni magam. Közben meg az a bajom, hogy elpocsékolom az életem harmadát alvásra. Na mindegy, megyek, mert tényleg bajos lesz..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42500) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#42499) üzenetére


BlacKSouL
addikt

na jóvan, nem bírom, szép álomokat mindenkinek, aki nem szokott álmodni annak meg kül9nn
Jóéjt, ciao

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.