Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42601) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#42599) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Persze, hogy nem frankó, hogy nyűgös vagyok, de amíg morgok, és vannak, akik ezt egészen jól elviselik, és lekötik a figyelmemet mással is pl. Philo, vagy Pisztillus, vagy a pörgőrúgásos Bolond-inzultálás, addig sem mások torkát harapom el, s javarészt nem nyelem le a mérgemet, amitől meg általában egy bizonyos idő után lebetegszem. Mert, amúgy meg egy türelmes, jámbor állat vagyok akkor is, ha morgolódom. Az előbb is tök kedves voltam a munkásokkal.
A női fenekek meg csak fokozzák a frusztrációmat. Ad egy, hogy a pasikat mire kondicionálja ez. Ad kettő, hogy fenékmutogatásból könnyebb lenne nekem is megélni, és nem kellene játszanom a nagy, okos, türelmes, és megértő pszichológust, hanem nyugodtan lehetnék olykor hisztis picsa presztizsveszteség nélkül. És nem kéne engem megfenyegetni a pasimmal, aki még nálam is gilisztább amúgy. :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#42602) Cs.Orsolya válasza Pisztillus (#42598) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Á, az a baj, hogy így ránézek, és már nem tudok dühös lenni. Kimorgom magamat holmi női fenekeken, aztán annyi a dühömnek... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#42603) bolondember válasza Cs.Orsolya (#42597) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ne irigykedj.

ne rajtunk és a szemlegeltetésünkön kompenzáld a kisebbségi komplexusod és irigységed!
Mert én is tanultam eleget, kapok, hasraütök 300kk bruttót, kinn a kollégák ugyanebben a pozícióban 6000 €-t.

most akkor lázadozzak, h ígymegúgy, meg satöbbi.

frászt.

honnan tudod, h a néninek nem ez a MELLÉKÁLLÁSA, amúgy 220 napban egy bankban dolgozik a pult mögött?
Talán mert előítéletes vagy és sztereotipizálsz? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42604) Cs.Orsolya válasza Cs.Orsolya (#42602) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Amúgy, bocsánatot kérek, ha valakire nagyon rátámadtam.

Bolondtól különösen!

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#42605) philoxenia válasza Cs.Orsolya (#42601) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A fenekekkel vigyázni kell, mint köztudomású.... :U :D [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#42606) venember83 válasza Cs.Orsolya (#42585) üzenetére


venember83
nagyúr

Szegény Bazsi. Akkor mihez van köze? Ja, ahhoz biztos nekünk nincs közünk. :DDD

csaposka: Köszönöm. A szándék a fontos.

(#42607) Cs.Orsolya válasza bolondember (#42603) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hja. Hagyjuk, hogy miért ingerel ez engem annyira. Magánügy, és ennyi. Majd nem járok ide, és akkor nem kell ezzel szembesülnöm.
Alapvetően jobb is, ha elkerülöm a férfiak világát, mert csak fájdalom a jussa... A többi nő meg szolgálja őket rabszolgaként. Úgy kell nekik. :P

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#42608) tope válasza Cs.Orsolya (#42602) üzenetére


tope
addikt

Legalább a munkásokat megnézted magadnak (magaslabda ÉKE)

philoxenia : ez de hüjeee

[ Szerkesztve ]

(#42609) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#42601) üzenetére


frame>24
addikt

De hallod, ezen meg szintén régóta jól mulatok, hogy ugye szakmád beliek mondják: ki kell élni a dühöt, meg nyűgöt, mert ha benned marad, árt:

Hát érted, akkor ennek fényében elképzelem, hogy így hirtelen dühömben (---> ezek nálam NAPONTA akár óránként vannak itt a melóhelyen!) minigunnal a kezemben kiruccannék az utcára, és osztanám az igazságot :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42610) Cs.Orsolya válasza tope (#42608) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A porban nem sok látszódott belőlük... :U :P
Kénytelen voltam, mivel ki kellett kísérni a klienseket, meg beengedni őket. Tudod, ez már csak így van az ügyfélfogadáson..

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#42611) philoxenia válasza Cs.Orsolya (#42607) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Rákerestem a szolgára.... és egész filmek vannak már fönn a tecsőn??? :Y [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#42612) Killing válasza philoxenia (#42611) üzenetére


Killing
addikt

De nem magyar. :O
Majd szólok NoLF-nak hogy munka van. ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#42613) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#42609) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Szívem, én is szublimáltam a dühömet, bele a női segges képekbe, és azok arcomba tolásán való felháborodásba. És nem mentem ki a folyosóra, és rángattam le a fószert a létráról, üvöltve az arcába, hogy baz..., dolgoznék, és ahhoz csöndre és nyugalomra van szükségem. Nekem elég a női fenekeken dühöngeni, és nem kell shotgun, hogy igazságot osszak. Amúgy is, én egy őskonzervatív állat vagyok, pusztakéz, vagy maximum kard az, amivel jöhet az igazságosztás... :U :D

Philo: :DDD

Vén: Nem teregetjük a szennyest... :U Amúgy, Bazsókával (mit kapunk mi ezért majd!) mostan semmi gond nincsen. Ha hisztis vagyok, az nem pasasnyűg szokott lenni. Annak hiánya sem. Én nem úgy vagyok összerakva.

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#42614) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#42613) üzenetére


frame>24
addikt

...azt mingyá' gondoltam (már, hogy nem rúgtad arcon a munkásokat, stb)...ááá, de én jobb szeretem a modern technikát, ilyen célra is. Sokkal viccesebb, + az is viccesebb lenne, ha meg lehetne tenni. ;]

Majd valamikor amúgy meg kell beszélnünk, hogy az milyen jellemhiba nálam, hogy tényleg 2 femtosecundum (1 fs = 10^ -15 másodperc) alatt cseszem fel magam mindenen, és akkor, ha nem is küldök el mindenkit, de kiabálok jobbra-balra :U

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42615) venember83 válasza Cs.Orsolya (#42613) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem teregetsz? Pedig lehet, hogy segítene a düh levezetésében. :))

(#42616) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#42609) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Azon merengek, hogy hogyan választhatták meg a Terminátort elnöknek...:U

Van egy jelenet a Demolition Man-ben, amikor Stallone szövegében az áll, hogy "Swarzenegger Elnöki Könyvtár", majd felhúzza a szemöldökét, és olyan lemondóan vág egy pofát, amit csak ő tud. No, az volt 1993-ban. Valaki már akkor tudhatott valamit... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#42617) csapos2


csapos2
addikt

Amennyiben bárki szeretne még képeket női fenekekről, hogy estig ki tudja magát tombolni, az jelezze nekem bátran igényét.

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#42618) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#42614) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Én csak a hidegfrontot nem bírom... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#42619) venember83 válasza csapos2 (#42617) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan. Inkább csízburgeres macskák. :U

(#42620) csapos2 válasza venember83 (#42619) üzenetére


csapos2
addikt

Ők milyenek?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#42621) bolondember válasza Cs.Orsolya (#42613) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

maszturbálj egy 10 percet, csak lenyugszol... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42622) tildy válasza Pisztillus (#42594) üzenetére


tildy
nagyúr

Munkahely

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42623) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

annyi eszünk sincs, h rendesen hazudjanak...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42624) zolynet válasza bolondember (#42621) üzenetére


zolynet
addikt

milyen kis kétértelműen, finoman :DDD

Life is too short to stay stock!

(#42625) bolondember válasza zolynet (#42624) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

gyengéden, kedvesen, mint a faltörő kos, úgy érdemes. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42626) BlacKSouL válasza csapos2 (#42617) üzenetére


BlacKSouL
addikt

én nem estig, hanem este akarom magam kitombolni, de a jó finom kis képekre igényt tartanék. :K
Engem nagyon nem zavar ha kerek női fenekeket tolnak az arcomba, kár hogy mostanában csak 2D-s változatok jöttek :) Na de én egy szexista kiéhezett faszi vagyok és kész. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42627) kételkedem válasza bolondember (#42623) üzenetére


kételkedem
addikt

szent....

ez egyre cifrább. készenléti rendőrök, mellébeszélés, hazugságok. Sajtos kisasszony kemény mint a vídia :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#42628) Pisztillus válasza tildy (#42622) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor a rendszergazdát kell megkérdezni, hogy nem aktivált-e a napokban valamiféle tartalomszűrőt, vagy új víruskergetőt a szerveren, stb. Mert a jelenség alapján - legalábbis nekem - úgy tűnik, hogy ő babrált valamit.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42629) bolondember válasza kételkedem (#42627) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, bevallom, nem tudom ki kicsoda és kivel van, de remélem, h olyan nagyon belebuknak, h csak na.

inkompetens balfékek. Akik hazudni se tudnak.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42630) venember83 válasza csapos2 (#42620) üzenetére


venember83
nagyúr

[link], [link], [link], [link], [link], [link].

Így hirtelen.

(#42631) Hujikolp


Hujikolp
őstag

(#42632) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Az első link helyesen: link

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42633) 1010 válasza tiv61us (#42483) üzenetére


1010
őstag

de gaz,akkor majd nekem is kell adni?
vagy mostmar itthon elkerik?
en dolgozni megyek,es kint maradok.........orokre
de legalisasan akarok,maskepp ki se megyek

[ Szerkesztve ]

(#42634) bolondember válasza 1010 (#42633) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

addig is egy kis nyelvlecke:

"Two atoms are sitting in a bar. One says to the other, "I think I've lost an electron."
The other asks "Are you sure?"
To which the first replies, "I'm positive."

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42635) 1010 válasza bolondember (#42634) üzenetére


1010
őstag

nem ertek a fizikahoz vay kemiahoz nem rom ez hova tartozik

(#42636) bolondember válasza 1010 (#42635) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

általános iskolai kémia tananyag?
hetedik osztály? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42637) Pisztillus válasza bolondember (#42636) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Körülbelül. Akkor volt szó az atomokról, elektronszerkezetről, ionokról, kötésekről.

Amúgy tecc. :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42638) VoDaFoNe válasza Hujikolp (#42631) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

mond már meg kérlek a bátyádnak hogy nem tudok sajna menni mert iszonyatosan fáj a lábam . :O

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#42639) Hujikolp válasza VoDaFoNe (#42638) üzenetére


Hujikolp
őstag

ok.

(#42640) fokukac válasza tildy (#42577) üzenetére


fokukac
nagyúr

én szoktam ilyen hibaüzenetet kapni, de csak a cégnél.
lehet, hgoy valami proxis dolog lehet benne. végül is több ezren vagyunk, elvileg sokan használhatják egyszerre a guglit.

otthon még sosem láttam ilyet, csak a cégnél.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42641) Kickass


Kickass
őstag

20 perc, es vege a hetnek, hallelujah

(#42642) ToBeY válasza Hujikolp (#42631) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ennek olyan hoax szaga van :U

(#42643) 1010 válasza bolondember (#42636) üzenetére


1010
őstag

reg volt szar volt igaz se volt

(#42644) venember83


venember83
nagyúr

Hmm, de jó lenne tudni a jövő hétvége programját. :U

Csacsi: Mint látod, igény lenne... :U

(#42645) Bubu79 válasza Hujikolp (#42631) üzenetére


Bubu79
addikt

Egészen jól fejlett üldözési mániája van a jóembernek...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42646) venember83 válasza Bubu79 (#42645) üzenetére


venember83
nagyúr

Talán annyira, mint a taxis Jerry Fletchernek... :U

(#42647) Pisztillus válasza ToBeY (#42642) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Egyetértek, szerintem is hoax. A Tamiflu (injekciós formájáról nem is hallottam, kapszula vagy szuszpenzió formájában van forgalomban) ugyanis influenza kezelésére lett kitalálva, és nem a megelőzésére. Itt a betegtájékoztatóban egyértelműen írják is, hogy a Tamiflu nem helyettesíti a védőoltást, sőt akár vele egyidőben is alkalmazható.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42648) Bubu79 válasza venember83 (#42646) üzenetére


Bubu79
addikt

Az említett urat nincs szerencsém ismerni, úgyhogy sem cáfolni, sem megerősíteni nem tudom az Általad megosztottat :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42649) Pisztillus válasza Bubu79 (#42648) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jerry Fletcher a taxis az Összeesküvés elmélet c. filmből, Mel Gibson alakította, partnere Julia Roberts volt.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#42650) Hujikolp válasza Bubu79 (#42645) üzenetére


Hujikolp
őstag

Vagy ez a szörnyű valóság? :( Amúgy nem tűnik valósnak?? Nem lehetne ezt elgondolni a kormányokról? Minek félmillió műanyag koporsó? [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.