Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38401) kételkedem válasza Sipi16 (#38400) üzenetére


kételkedem
addikt

a maga korában remek kis készülék volt, a formája a mai napig felsmerhető

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38402) Sipi16 válasza kételkedem (#38401) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én sem azt mondtam, hogy rossz.

Nem tud valaki ajánlani valami jó videólejátszót ami megbírkózik HD filmekkel is? (és nem zabálja le a gépet) A GOM palyer 1-2 filmet el sem indít ha pedig WM playerbe rakom őket akkor meg akadoznak a tv-n. :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#38403) venember83 válasza Sipi16 (#38402) üzenetére


venember83
nagyúr

Én VLC playert használok, ha jól emlékszek. :U

(#38404) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

venember: sikerült letölteni a táboros képeket? :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38405) dragonfx


dragonfx
veterán

De durva most láttam a személyes beállításoknál mennyi mindennel bövült akör..100-200hsz. méret...utolso 20 toik ahol szóltam...tök zsír....emlékszem elején én kértem legyen 5ről 10re...és most 20 tök klassz. ;) :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#38406) venember83 válasza bnss (#38404) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, de még nem is vagyok otthon, szóval még van idő.

(#38407) Sipi16 válasza venember83 (#38403) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ezzel ugyan úgy szaggat. :(

Nincs valami jobb tippetek?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#38408) frame>24 válasza Sipi16 (#38402) üzenetére


frame>24
addikt

K-lite codec pack és a hozzá adott Media Player Classic (utóbbi 2 féle változatban is van, telepítésnél választható)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#38409) Sipi16 válasza frame>24 (#38408) üzenetére


Sipi16
senior tag

Hát ezzel sem lett jobb. :(

A WMPlayerrel szaggat a GOM meg még mindig nem indítja. :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#38410) frame>24 válasza Sipi16 (#38409) üzenetére


frame>24
addikt

Akkor kiszívtál, amit az általam említett cucc nem játszik le (normálisan), azt csak az UFO-k kódolhatták és küldhették! :U

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#38411) Sipi16 válasza frame>24 (#38410) üzenetére


Sipi16
senior tag

Most megnézem, hogy az enyém elindítja-e. Egyből apáméra vittem, mert az enyémen nincs HDMI...

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#38412) bnss válasza Sipi16 (#38411) üzenetére


bnss
veterán

Próbáld meg ezzel: [link], nálam notebookról is megy vele a 720p kódolású HD film.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38413) Sipi16 válasza bnss (#38412) üzenetére


Sipi16
senior tag

Köszi ezt most kipróbálom.

Az én sempronos gépemen elindul a film. Apámnak valami kétmagosa van +1 giga rammal...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#38414) Killing


Killing
addikt

Nem igaz hogy nem tud visszatérni a jó idő! :O

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#38415) Psychonaut válasza Killing (#38414) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nálunk jó idő van. :U

(#38416) Sipi16 válasza bnss (#38412) üzenetére


Sipi16
senior tag

1000 köszönet érte!

Most már csak a .sup kiterjesztésű felirattal kell megbarátkoztatnom. ;)

Killing: 17 fok napsütés. Kell ennél jobb?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#38417) ngabor2 válasza Sipi16 (#38416) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Killing: 17 fok napsütés. Kell ennél jobb?

igen.

(#38418) bnss válasza Sipi16 (#38416) üzenetére


bnss
veterán

Szívesen! A feliratot is "megemészti" ez a lejátszó program?

Tökéletes idő, errefelé kissé több van, nagyjából 22°C, felhőkkel megspékelve.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38419) zolynet válasza Killing (#38414) üzenetére


zolynet
addikt

alakul ez Bp-en, nem bánom ha nem rohadok be a kocsiba, ma go to Szeged, vasárnap fel Bp-Balatonfüred, szerencsére szerdán a benya ára is felment :((( le is sz@rom

Life is too short to stay stock!

(#38420) Sipi16 válasza bnss (#38418) üzenetére


Sipi16
senior tag

Sajnos azt nem akarja, de ezen valahogy máshogy van a felirat mint a többin. A többin "benne van a filmben" itt meg külön egy file. Szerintem azért nem tetszik neki. :( Pedig már örültem, hogy végre sikerül beszerezni egy svéd feliratos filmet.

Ngabor: Nem lehet az ember telhetetlen. Szép itt az idő. ;)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#38421) bnss válasza Sipi16 (#38420) üzenetére


bnss
veterán

Miután betöltötted a filmet, a lejátszó ablakán nyomj egy jobb egérgombot, ott lesz egy felirat menüpont, ahol külön betölthető a tetszőleges felirat.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38422) Sipi16 válasza bnss (#38421) üzenetére


Sipi16
senior tag

Próbáltam már, de nem ismerte azt a típust ami nekem volt. :(

Nem baj majd szerzek más filmet. Az 1080p-t sajnos nem bírja a gép ha kiteszem tv-re.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#38423) bnss válasza Sipi16 (#38422) üzenetére


bnss
veterán

Jelenleg nincs jobb ötletem, esetleg nézz be ide: [link]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38424) venember83


venember83
nagyúr

Mit lehet tenni egy eszement hangos notebookventilátorral, ha a gép szétszedése nem lehetséges? Az ütögetés sem segített, pedig reménykedtem, hogy csak elmozdult a tengely kicsit. Mármint a kikapcsoláson kívül. :U

[ Szerkesztve ]

(#38425) Csabee. válasza venember83 (#38424) üzenetére


Csabee.
nagyúr

kompresszorral kifújod! ha meg csapágyas akkor venti csere!

Üdv: Csabee.

(#38426) bnss válasza Csabee. (#38425) üzenetére


bnss
veterán

Ez ne feltétlen jó megoldás, mert így a por "mélyebbre" is kerülhet - a saját notebookommal legalábbis így volt. Viszont szétszerelés nélkül nekem sem jut eszembe jobb megoldás.

venember: akkor marad a tüdő. ;] Amúgy le van ragasztva a borítás?

szerk.: erről jut eszme, fél éve kb. amikor szétszedtem a notebookom pontosan a hűtés miatt, mennyit küzdöttem a gyári pasztával, ami a processzoron volt. Nem semmi volt, majdnem vakarni kellett. Hozzáteszem megérte, mert a minőségi pasztának köszönhetően átlagosan 5-8°C-ot mérséklődött a processzor hőmérséklete.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38427) venember83 válasza Csabee. (#38425) üzenetére


venember83
nagyúr

Kifújom kompresszorral a szemétbe az egészet, unokatestvérem biztos marha boldog lesz, jó ötlet. ;] Bár nincs kompresszor, így ez az alternatíva ugrott.

[ Szerkesztve ]

(#38428) Csabee. válasza venember83 (#38427) üzenetére


Csabee.
nagyúr

vegyél nagy levegőt és Fújj-fúújj :DD

elmész egy benzinkúthoz és ahol a kereket pumpálnád akkor te nem a kereket pumpálod hanem előkapod a notit és kifújod! picit lehet hülyének néznek, de ne törődj vele! lebegjen előtted a cél, a csend a nyugalom :DD

Üdv: Csabee.

(#38429) venember83 válasza bnss (#38426) üzenetére


venember83
nagyúr

Le bizony, és még garis, gondolom. Nem tudom, unokatestvérem hogy bírja ezt a hangot.

Csabee.: Annyit nem ér.

(#38430) Nimrod


Nimrod
addikt

Komolyan mondom nem értem a dolgokat.
Adott egy svéd cég, akinek Magyarországon is van gyára (bár leépítik a "válság" miatt).
Ma vettem tőlük egy terméket és érdeklődve figyeltem a származási helyet.
Imported from China (és made in is).
Miért? :W

(#38431) venember83 válasza Nimrod (#38430) üzenetére


venember83
nagyúr

Olcsóbb Kínában legyártatni és ideszállíttatni, mint itt legyártatni, mit nem tetszik érteni? :U

(#38432) pohár válasza venember83 (#38424) üzenetére


pohár
félisten

Flex, lángvágó? :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38433) ngabor2 válasza pohár (#38432) üzenetére


ngabor2
nagyúr

garancia?

Nimrod: kínában gyártják, mert ott olcsó. a "fejlett nyugaton" drága lenne, ezért ott leépítik a gyárakat. tehát az emberek munka nélkül, kereset nélkül maradnak. ebből következik, hogy egyre szűkül az európai felvevőpiac. így csak az olcsóbbat tudják megvenni, ami kínában készül... és a kígyó a farkába harap.

kiváncsi leszek, mikor fogja kína azt mondani, hogy oké, innentől kezdve egy kicsit megemeljük az árkat... a nyugat akkor omlana össze szerintem.

(#38434) pohár válasza ngabor2 (#38433) üzenetére


pohár
félisten

Hmm... Ugrott :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38435) Nimrod válasza ngabor2 (#38433) üzenetére


Nimrod
addikt

Tudom én, hogy miért van ez, csak bosszant. Régen remek hűtőgépgyártásunk volt, az említett cég vette meg szőröstül-bőröstül a gyártást és el is kezdték fejleszteni (lett új gyár, stb.).
Erre most mi van? Válság, hopsz akkor pakolunk mi is, mert nehogy kilógjunk a sorból és irány Kína.
Szvsz nyugat megérdemelne egy tényleg komoly arconcsapást (mint például ami a kínai termelési árak emelkedése lenne), nem egy ilyen válságocskát. :(((

(#38436) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! Semmi szex, pia, vagy egyéb nyalánkság ?

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#38437) Pisztillus válasza rarri (#38436) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia, Rarri!

Rád vártunk! :DDD (ÉKE!)

Venember: Akkor marad a szerviz, ahol vagy kipucolják, vagy cserélik a ventit (természetesen garanciában).

Amúgy meg: Szép estét mindenkinek!

Ennek örömére el is húzok haza, de még benézek!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#38438) fokukac válasza rarri (#38436) üzenetére


fokukac
nagyúr

dehogynem, ebben a sorrendben. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#38439) Csabee. válasza Pisztillus (#38437) üzenetére


Csabee.
nagyúr

mi az az ÉKE? :D

Üdv: Csabee.

(#38440) rarri válasza fokukac (#38438) üzenetére


rarri
senior tag

Az igaz, hogy a legtöbb férfi a lovagó és a kutya pózt szereti a legjobban? / A szo..on kívül . :D /

Szabad ilyet írni ide Gábor ? :F

reprezentatív felmérés ...

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#38441) Pisztillus válasza Csabee. (#38439) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én Kérek Elnézést!

De most már tényleg megyek...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#38442) Csabee. válasza Pisztillus (#38441) üzenetére


Csabee.
nagyúr

jah oks :D ezt még nem vágtam, de mostmár tudom mi lesz az.. ez kb olyan mint a szvsz :D

Üdv: Csabee.

(#38443) Psychonaut válasza Csabee. (#38439) üzenetére


Psychonaut
addikt

Sziasztok ismét. :)

[ Szerkesztve ]

(#38444) rarri válasza Psychonaut (#38443) üzenetére


rarri
senior tag

Szia ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#38445) pohár válasza Psychonaut (#38443) üzenetére


pohár
félisten

Csű :D :D

Szia Rarresz! Mindjárt megkeresem a kedvenc smiley-nkat :D

Jeee, partytime :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38446) ngabor2 válasza rarri (#38440) üzenetére


ngabor2
nagyúr

határeset, elfogadom :D vagymi maradhat.

(#38447) rarri válasza pohár (#38445) üzenetére


rarri
senior tag

Én nem találom. :N

Gábor :Köszi. Válaszolhatnátok a kérdésemre, tényleg érdekel... :)

:DD :DD

ui : ügyes vagy ! :C

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#38448) csapos2 válasza rarri (#38440) üzenetére


csapos2
addikt

Visszakérdeznék. Hány férfi véleménye alapján állapítottad meg, hogy a legtöbb férfi a szo...t faforizálja leginkább? ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#38449) pohár válasza rarri (#38447) üzenetére


pohár
félisten

Megy ez mint az ágybaszarás :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38450) fokukac válasza rarri (#38440) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen, én ezeket szeretem a legjobban.
meg a másik 623-at ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.