Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37151) Tim82


Tim82
nagyúr

B.Sz.N.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37152) pohár válasza ladybug (#37147) üzenetére


pohár
félisten

Milyen éhesek? Szexéhesek? :DDD ;] (bocsi :B )

Hát akkor egyetek valami finomat :K
Én most pl Chilis-lime-os chipset ropogtatok, előtte meg egy Bounty csúszott le :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37153) Csabee. válasza pohár (#37152) üzenetére


Csabee.
nagyúr

te mér nem a RIO ba vagy?:D

Üdv: Csabee.

(#37154) gamerkiller válasza Csabee. (#37153) üzenetére


gamerkiller
senior tag

HI!

Valamikor otthon is kell lennie.. :- )))

udv

gamerkiller

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37155) Csabee. válasza gamerkiller (#37154) üzenetére


Csabee.
nagyúr

de partytime van... :R

én 20.án megyek DiscoShit party-ra meg a szept 11záró party-ra sztem

Üdv: Csabee.

(#37156) gamerkiller válasza Csabee. (#37155) üzenetére


gamerkiller
senior tag

HI!

Jó neked, én is szívesen mennék, de az anyagiak közbeszólnak..

udv

gamerkiller

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37157) Csabee. válasza gamerkiller (#37156) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nem egy vészes anyagiakban, berúgni meg nem ott kell :DD

Üdv: Csabee.

(#37158) gamerkiller válasza Csabee. (#37157) üzenetére


gamerkiller
senior tag

HI!

Igazad van, de mégsem lehet a belépő árával a zsebedben odamenni.. az még meglenne..

udv

gamerkiller

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37159) Csabee. válasza gamerkiller (#37158) üzenetére


Csabee.
nagyúr

az biztos, főleg ha valami jó luxuspitsa-t összeszedsz....:D akkor még a gatyád is rámegy.. :DDD

Üdv: Csabee.

(#37160) neduddki válasza Tim82 (#37151) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

tudodmi tudodmikor tudodhova???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37161) gamerkiller válasza neduddki (#37160) üzenetére


gamerkiller
senior tag

HI!

Hta te si ittt vagy? :- )))

udv

gamerkiller

mod: a luxuspitsa-król annyit.. költsön rájuk az apjuk..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37162) neduddki válasza gamerkiller (#37161) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem vagyok itgt mint latod???

udv

neduddki

p.s. amugy annyra de annyira harmatgyenge utanzo vay, mennye szt kersse emberekte akik ezt jo csinyajjak nem igy balfaszmodon:- ))) mod: ma csak aze hagy nevessek me egyet, mert a TIjeisfd hamargengek:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37163) Csabee. válasza neduddki (#37162) üzenetére


Csabee.
nagyúr

mi ez a hülye aláírás stb? ez a Hy meg az üdv.. meg az egymás majmolása? nem értem.. vagy most ez a trendi?

Üdv: Csabee.

(#37164) neduddki válasza Csabee. (#37163) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szeginynek a kipessigeji csak annyire fussak:- )))

udv

neduddki

mod: na mint alabblassuk igebaha kiestt a szereoibu, ez a sors a gyenge utanzookn:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37165) gamerkiller válasza neduddki (#37162) üzenetére


gamerkiller
senior tag

HI!

Te meg annyira de annyira idegesítő vagy hogy az valami hihetetlen.. A neduddki szó fogalmat jelent már Ph!-n, és legtöbben csak felröhögnek rajtad.. Azért csinálom azt mint te, mert annyira sz@r hogy az már jó.. :- )))

udv

gamerkiller..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37166) Csabee. válasza gamerkiller (#37165) üzenetére


Csabee.
nagyúr

mesélj, én még nem találkoztam vele :D de direkt fogalmaz ilyen furán?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#37167) gamerkiller válasza Csabee. (#37166) üzenetére


gamerkiller
senior tag

HI!

Ezt senki nem tudja.. De engem már az őrületbe kerget, és ezzel nem vagyok egyedül.. Buta.. ennyi..

udv

gamerkiller

mod: MESÉLJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEM MESÉJJ!!!!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37168) neduddki válasza Csabee. (#37166) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az a Te nay szerencsed:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37169) Csabee. válasza gamerkiller (#37167) üzenetére


Csabee.
nagyúr

jah érdekes, csak hogy ez mért jó? .na mind1, én nem bántok senkit!
További jó fórumozást! jóéjt

Üdv: Csabee.

(#37170) gamerkiller válasza Csabee. (#37169) üzenetére


gamerkiller
senior tag

HI!

Szerintem még ő sem tudja.. Egyéniség.. Jó éjt barátom! :R

udv

gamerkiller

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37171) pohár válasza Csabee. (#37153) üzenetére


pohár
félisten

Azért mert majd 19-én megyek Fedde Le Grand-ra, nah az party lesz a javából, már Kecskeméten hallottam zenélni, huh :D
De lehet majd megyünk 20-án is a DS Party-ra :D

De ez még erősen a jövő zenéje :K

Ez a Parfüm: Egy gyilkos története mekkora egy kemény film... :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37172) gamerkiller válasza pohár (#37171) üzenetére


gamerkiller
senior tag

HI!

De sok pénze van valakinek.. Mixervizsgát! Azt! ;) :- )))

udv

gamerkiller

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37173) pohár válasza gamerkiller (#37172) üzenetére


pohár
félisten

Lehet meg tudom csinálni ingyen is, ha fizeti a munkaügyi központ :D

Amúgy tényleg elég gyengén utánzod neduddkit :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37174) gamerkiller válasza pohár (#37173) üzenetére


gamerkiller
senior tag

HI!

Nem vagyok hajlandó úgy írni ahogy ő.. Egyszer azt mondták nekem...: Ne vitatkozz a hülyékkel! Lealacsonyodsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!

ud: na jó én befejeztem.. ;]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37175) neduddki válasza ladybug (#37145) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Bugzilla ha erre kovajjogsz James Heriott: Repulo allatorvos, zsenialais es fantorpikus mint a tobbi, sajna csak most sikeruklt beszerenem, de mar emgvan es ez a lenyeg:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37176) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

DS online megint jót ver! Hallgatja valaki?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37177) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

bazzzz, nyugogyek bekeben...

udv

neduddki

mod: ez jobb nekrilog:- (

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37178) pohár


pohár
félisten

Betegség a köbön :DDD :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37179) gamerkiller válasza pohár (#37178) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Most hogy fogja kitalálni? :F

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37180) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hehehehehehe... Erős idegzetűeknek! [link]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37181) C4mp3r válasza gamerkiller (#37165) üzenetére


C4mp3r
addikt

Mondd csak, 175 nappal a hátad mögött milyen alapon mondasz ilyeneket? Ha idegesítő miért olvasod el a hozzászólásait? (Vagy legalábbis próbálkozol.) Nem lenne egyszerűbb átsiklani felette? Ő egy ikon itt a PH!-n, már akkor itt volt, mikor te még az oldalról sem hallottál és azóta így ír. Szóval nem kéne lehülyézni a másikat a stílusa miatt, mert azt nem nagyon szeretik itt. :U

(#37182) Pisztillus válasza C4mp3r (#37181) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Még ha csak 175 nap... De pár végleges ban is van abban a tarsolyban... És igen, egyetértek veled, neduddki fórumtárs egy ikon itt a PH!-n, mondhatnám úgy is, hogy védjegy.
Persze aki nem olvasott soha Rejtőt, annak a Török Szultán semmit sem mond... :DDD

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#37183) Bubu79 válasza gamerkiller (#37167) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha csak feleannyi eszed lenne, mint Neki van... ;]

Komolyan - nézz utána Rejtőnek és a Török Szultánnak :P

Esetleg nézz szét itt is - igen, az egyező név ugyanazt az embert takarja... :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37185) Pisztillus válasza Bubu79 (#37183) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Látod, egyre jár az agyunk... :D És általa lettem én Old PoisonMixer... :DDD

Kalandor: Ez alapmű! :K

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#37186) kételkedem


kételkedem
addikt

Látom, kellemes kis személyeskedés alakult ki :(

Kellemes napot mindenkinek!

A mai a hét utolsó munkanapja számomra! :))

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#37187) Killing válasza Bubu79 (#37183) üzenetére


Killing
addikt

Jó-jó értem én hogy jó valakit utánozni, de néha el se bírom olvasni hogy mit ír. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37188) Pisztillus válasza kételkedem (#37186) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!

Nekem is, most is épp a patikában kergetem a biteket.

Szegény neduddki megint belefutott egy "csodálóba"...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#37189) kételkedem válasza Pisztillus (#37188) üzenetére


kételkedem
addikt

Én még mindig nem értem, hogy ha valakinek nem tetszik valamelyik user írása, vagy a stílusa, akkor miért nem siklik át felette? Miért kell rugózni rajta fórumszerte?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#37190) Csabee. válasza Pisztillus (#37188) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DD én nem értem, nem olvastam Rejtót, viszont nem értem amiket neduddki írt, igaz én nem fikázom, csak számomra érthetetlen :D amúgy én tegnap láttam először itt

Üdv: Csabee.

(#37191) Pisztillus válasza kételkedem (#37189) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Látod, ezt én sem értem. De úgy tűnik, mi már csak ilyenek vagyunk, soha nem az egyszerűbb utat választjuk... :(

Csabee.: Amikor anno először láttam az írását, én is elcsodálkoztam rajta, meg nem is értettem. De kellő gyakorlás után már azért kezdek belejönni. (S gyorsan elolvastam megint a Kalandor által linkelt regényt. :D )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#37192) Sipi16 válasza Csabee. (#37190) üzenetére


Sipi16
senior tag

Tegnap? Hogy lehetsz akkor addikt? :DDD

Jó volt a tegnapi kertiparti, csak megint a guminőt választottam... :(((

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#37193) kételkedem válasza Sipi16 (#37192) üzenetére


kételkedem
addikt

Guminő? Akarsz róla beszélni? :D

-------------

A szépség szubjektív! De mégis, hogy lehet Tímea szombat szépe???

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#37194) Sipi16 válasza kételkedem (#37193) üzenetére


Sipi16
senior tag

Alkoholmentes calsberg... :(((

Tim82: Nagyon Boldogat Kívánok!

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#37195) Tim82 válasza neduddki (#37160) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm. :)

Látom, gamerkiller-t/Hayha-t már leoltották előttem, így nekem már nem kell hozzátennem semmit sem. ;]

kételkedem: biztos azért, mert egyedülállóan szép tokája van. :))

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37196) Csabee. válasza Sipi16 (#37192) üzenetére


Csabee.
nagyúr

attól még lehetek Addikt, csak más topicban írtam eddig, és elkerültük egymást gondolom.. ebbe az on topicban is nem rég kezdtem el írni.

Bunyó-t látta már valaki moziba?

Üdv: Csabee.

(#37197) Sipi16 válasza Csabee. (#37196) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha jól emlékszem akkor a topik kezdésénél is itt volt már, de ha nem akkor off látogató volt az biztos... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#37198) Csyppa válasza kételkedem (#37193) üzenetére


Csyppa
senior tag

ÚÚÚÚÚbaz.

És még a redbullom is mindjárt elfogy.

[ Szerkesztve ]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#37199) Tim82 válasza Sipi16 (#37194) üzenetére


Tim82
nagyúr

Neked is köszönöm! :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37200) Killing


Killing
addikt

Kertimunka again.
Sipi: Most már nem vagy alkoholmentes sör szűz? :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.