Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37251) 1010 válasza Tim82 (#37246) üzenetére


1010
őstag

jó még ugyis másfél ora az alatt történhet sokminden

(#37252) gamerkiller válasza Tim82 (#37250) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Idézem: "mossojt csalni az embeek orcajara:- )" [link]

Ezen például kifejezetten röhögtem..:D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37253) Killing válasza gamerkiller (#37252) üzenetére


Killing
addikt

Visszaolvastam és látom hogy Osztrákhonból kitiltották a verdád. Mit műveltél? :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37254) gamerkiller válasza Killing (#37253) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Olvass még jobban vissza, mert le is írtam miért..:D Amúgy már mehet arra fele is..:D

Ja és újra..: Céges autó...:D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37255) Killing válasza gamerkiller (#37254) üzenetére


Killing
addikt

Autópálya díj fizetésének elhalasztása? :DDD
Főnök mit szólt?
Hogy engedték be újra?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37256) gamerkiller válasza Killing (#37255) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem én voltam a hibás.. Ők nem töltötték fel a fizető rendszert..
Örült neki..:D
Ha jól emlékszem a díj kamatostuli befizetése, és +320 euró bírság.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37257) Killing válasza gamerkiller (#37256) üzenetére


Killing
addikt

Ez a pre-paid rendszer elég szar. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37260) gamerkiller válasza Killing (#37257) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jó az ha minden rendben van..!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37261) Bubu79 válasza gamerkiller (#37254) üzenetére


Bubu79
addikt

"Ja és újra..: Céges autó... :D "

Tedd hozzá azt is, hogy Te csak mint vendég szoktál a fedélzeten lenni :P ;]

Tim: Boldogságosat! :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37262) neduddki válasza Tim82 (#37250) üzenetére


neduddki
nagyúr

hI!

mt 8.3:- )))

udv

neduddki

mod: Szijja BuBU!!!:- )))

MAr csak Szamarnak kik fetyunni;- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37263) Bubu79 válasza neduddki (#37262) üzenetére


Bubu79
addikt

És utána mihez kezdünk? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37264) neduddki válasza Bubu79 (#37263) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat mutatok Nked egy otot:- )))

udv

neduddki

p.s. utanna pedig beavatlak Shane eletmuveb ha mar szobekerutl egy masik totyikba:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37265) Bubu79 válasza neduddki (#37264) üzenetére


Bubu79
addikt

Azt hiszem megleltem a topikot és benne Shane MacGowan-t - gyanítom Rá gondoltál :)

Sajna a munkásságát nem ismerem, de amit olvastam a wikis cikkben az cseppet szomorú - énekes-dalszövegíró, aki a drog miatt jutott oda, ami az alant lévő képen látszik... :(

Milyen verda? :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37266) Tim82 válasza neduddki (#37262) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hmm? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37267) gamerkiller válasza Bubu79 (#37261) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Vendég az kicsit durva kifejezés.. Utas.. Még az is...

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37268) Bubu79 válasza gamerkiller (#37267) üzenetére


Bubu79
addikt

Nézd. Addig, amíg te nem vagy része a cégnek, ahol Jóatyád dolgozik, addig te meghívott vendég vagy az Ő munkahelyén.

Tekintve, hogy ez speciel egy kamion, így akár utast is írhattam volna, mert az is tökéletesen fedi a valóságot :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37269) neduddki válasza Bubu79 (#37265) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Tudod mit alegsujosabbal kezdek: nick shane

ezt ismernekd kell: navigator

udv

neduddki

p.s. Viszlatnak a zens totyikja is torolve lett???

mod: Tim82: :- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37270) Killing válasza Bubu79 (#37261) üzenetére


Killing
addikt

Csakis azzal lehet kipróbálni. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37271) neduddki válasza Bubu79 (#37268) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nade Bubu.... mt 5.3:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37272) gamerkiller válasza Bubu79 (#37268) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Tudod ez nem így van.. Igaz papíron nem vagyok ott, de pólyáskorom óta ott voltam a cégnél, és a főnők is személyesen ismert, megszokott jelenség voltam, nem vendég.. Jártam pecázni az alkalmazottakkal, jártak hozzánk bográcsozni, stb.

Kérlek ne írj ilyeneket amíg nem ismersz, nem ismered a céget. Bár a céget ismered szerintem. A papírgyárral szemben, Molnár RT.

Munkás... Mindenkinek segítettem.. Utas.. Ez sem jó, hiszen dolgoztam...

neduddki: Szükségem is van rá. Baj?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37273) Bubu79 válasza neduddki (#37271) üzenetére


Bubu79
addikt

:DDD

Szám alapján szégyen és gyalázat nem ment, de hamar meglett a megoldás - és felsírtam a röhögéstől :DDD

És megint csak mea culpa - de ebben a formában a "What a Wonderful World" nem volt ismerős, a "Navigatort" viszont hallottam már :B :)

A Flogging Molly-t ( a Navigator utáni a playlistben ) Véncsont mutatta - és azóta is képben vannak nálam ;)

gamerkiller: Lovagolhatsz rajta, akkor is csak utas vagy a gépben - nem vagy alkalmazott ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37274) gamerkiller válasza Bubu79 (#37273) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jó akkor ezt inkább fejezzük is be.. Gyere el egyszer egy ilyen útra, és meglátod hogy nem csak ülsz és bambulsz a ki fejedből..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37275) parandroid válasza neduddki (#37269) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ha Wonderful World, akkor Joey Ramone. Ráadásul olyan placementet kapott a SupNatban, hogy összepisiltem magam a gyönyörűségtől. A sorozattörténet egyik legjobban eltalált soundtrackje...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37276) neduddki válasza parandroid (#37275) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat reelm tenylegesn jo zene, mert igy fles hianyaban nem tom, majd atkovajjgoka masiklakasba es megnezem a laptotyon:- )

udv

neduddki

p.s. Bubu: ha mar barlang: bof, de ojjan nicns hogy walcing matildat es feritel of nyujork-ot nem emered??? es akkor egy kis dorti old town

remelme mind koser lesz:- )

mod: Robobaba: SupNAt-ba: jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

HUNAPICSABAVAGYYYYYYYYYYYYY BALTIIIIIIIIIIII???????????????

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37277) Tim82 válasza neduddki (#37276) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te most melyiküket hiányolod, a Fekete Baltát vagy azt, aki jól ért a monitorokhoz? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37278) neduddki válasza Tim82 (#37277) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

de kerlek BAlti csak egy van:- )
Trakkal meg ugyis beszedem van mert meg nala egy lapom es meg par gps is koll

udv

neduddki

mod: mittomen:- ))) lakasszetveres okan valhol a lakasban pihen, cimboram ugysem lesz a het kozepeig:- )

MAr parszor fennakadtam ezen a ne utalj senkinek elore pizt dolgon, hat mnegnezem en azt az embort akinek eloreutlas nelkul elkudok barmit is:- ((( /teremszetesen a regi garda enm ide ertendo/

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37279) Tim82 válasza neduddki (#37278) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, tényleg, a RAM-okkal mi a helyzet? :)

Oké, oké, ráérős amúgy is. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37280) Tim82 válasza neduddki (#37278) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem tudom, én eddig jó párszor küldtem előre pénzt, igaz, előtte leellenőriztem az illetőt, hogy PH!-s visszajelzések alapján mennyire megbízható. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37281) ladybug válasza neduddki (#37276) üzenetére


ladybug
őstag

Na, igen. Őt én is hiányolom.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#37282) Bubu79 válasza neduddki (#37276) üzenetére


Bubu79
addikt

Death is not the end :N , Waltzing Matilda :N ( :B ) Fairy tale of New York :K Dirty Old Town - ezt is hallottam már, de nem tudtam ki követte el :B

Mindenesetre üdítőbb, mint a nagyipari hulladék, amit általában a rádiók nyomnak :)

gamerkiller: Ahogy mondtam, lovagolhatsz rajta, de ez már csak szócséplés - a kamion nélküled is elmenne az útra... :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37283) neduddki válasza ladybug (#37281) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

felhittam az elott es letolatam;- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37284) ladybug válasza neduddki (#37283) üzenetére


ladybug
őstag

Nekem meg írnom kellene neki. :U

Hehe, a gyerekek Mikrobit néznek a neten. :D

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#37285) Sipi16


Sipi16
senior tag

[Estére...]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#37286) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Dobra večer..
Na indulok..azaz hajnal 5-kor, de most lefekszem.
Legyetek jók, ha minden jól megy egy hét és egy nap múlva jelentkezem.
Addig meg élvezem a Honda Civicem és a barátom apartmanjának kényelmét EGYEDÜL!
Do viđenja...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37287) pohár válasza BlacKSouL (#37286) üzenetére


pohár
félisten

Jó szórakozást hozzá!

De rossz lehet majd egyedül nyaralni :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37288) Sipi16 válasza pohár (#37287) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem kell félnie, hogy a haverok lenyúlják a csajokat. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#37289) Tim82 válasza Sipi16 (#37288) üzenetére


Tim82
nagyúr

... és a liftben is több sikere lesz. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37290) neduddki válasza Tim82 (#37289) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

??? me a liftet akarja medugbti???:- )))

udv

neduddki

mod: Bugzilla: konyvajanlot neszted?:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37291) Killing válasza neduddki (#37290) üzenetére


Killing
addikt

A csajokat felszedi a liftben, felviszi őket a hálószobába, és ott dugja meg őket. ;)
Liftet dugni nem tudom hogy kell, de ha tudod írd le hogy hogyan kell. Remélem olyan élvezetes mint az igazi. De jó hogy 10 emeletes panelba lakom. :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37292) neduddki válasza parandroid (#37275) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

qva jo!!!!!!!!! /de azert a ker Barom az etalon meg mindig/
eskuszom meg a veen nekiesek meg ma este:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37293) parandroid válasza neduddki (#37290) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ejj, ilyen műveletlen vagy, nem ismered a sztorit? Úgyis elő akartam már keresni egy ideje, most it van tessék.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37294) pohár


pohár
félisten

Kellkellkell :O

a jobb oldali

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37295) Psychonaut válasza pohár (#37294) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azt hittem megint macska lesz, de a szelídebb házi fajtából. ;] :P

(#37296) 1010


1010
őstag

:D :D :D

ugytunik a káposzta is megmarad de a kecske is jól lakik
de csak 4nap mulva derül ki

az ido az ellensegem

(#37297) ladybug válasza pohár (#37294) üzenetére


ladybug
őstag

Honnan nézve? :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#37298) Boxer001 válasza pohár (#37294) üzenetére


Boxer001
veterán

Ébren álmodsz? ;]

(#37299) pohár válasza Boxer001 (#37298) üzenetére


pohár
félisten

Muszáj néha :D :O

katicabug... felőlem :K a szőke kell :D

pszihó... kis vadmacsek :D De megszelídítem 19-én ha ott lesz a RIO-ban ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37300) neduddki válasza parandroid (#37293) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.