Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37201) Sipi16 válasza Killing (#37200) üzenetére


Sipi16
senior tag

Már régóta nem vagyok az... :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#37202) Pisztillus válasza Tim82 (#37199) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szintén nagyon boldogot kívánok! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#37203) Killing válasza Sipi16 (#37201) üzenetére


Killing
addikt

Én még egy jó ideig nem szeretném elveszteni. A mai világban ez kincs. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37205) legiaap


legiaap
nagyúr

Voltal Lehel Piacon.
Ismét tele vagyok élménnyel.
Láttam sárga belsejű dinnyét. Még sosem láttam ilyet.
És ismét sikerült kiválasztanom a legdrágább szalámit... :W
Nem volt kiírva az ára. Mert miért is írnák ki az árát ugye???
Nekem meg tetszett és vettem belőle 15 dekát. Még jó hogy csak annyit. 700 Ft-ot fizettem érte.
Meg sem merem enni... :)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#37206) kételkedem válasza legiaap (#37205) üzenetére


kételkedem
addikt

Tedd a párnád alá! Az igazán nagy kincseket a párnája alatt tartja az ember :K

Tim, bármid is van én is beállok a sorba! Egészségedre! :K

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#37207) Tim82 válasza Pisztillus (#37202) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm Neked is! :R

kételkedem: 2009-1982=27, mai értéknappal. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37208) tope válasza Tim82 (#37207) üzenetére


tope
addikt

Sok boldogat még

Szépet az ON totyik népének

(#37209) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

G.I. Joe nagyon jó, ajánlom mindenki figyelmébe - kacagás, látvány, korrekt történet, igazi pozitív értelemben vett popcornmozi. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37210) tope válasza bolondember (#37209) üzenetére


tope
addikt

Akkor azt meglessük valamikor (tegnap a Watchmen-t láttam na az mekkora 1 marhaság, legalábbis nem az év filmje az biztos)

(#37211) Csabee. válasza legiaap (#37205) üzenetére


Csabee.
nagyúr

tartogasd jó sokáig, hát ha ellepi a nemes penész és eladod 7000ért..:D

Üdv: Csabee.

(#37212) bolondember válasza tope (#37210) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pedig az év top 5 filmjében benne van idáig... :K

"marhaság" - miért is? csak a véleményedre vagyok kíváncsi... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37213) tope válasza bolondember (#37212) üzenetére


tope
addikt

Valahogy semmi történet, oda-vissza ugrik az időben, az ilyen filmektől - én legalábbis - több akciót várnék.
Olyan mintha ez csak egy bevezető film lenne a későbbiekhez.

UI: Valahogy nem fogott meg a film, de kinek a pap, kinek a pap lánya.

X-Men 4 (Farkas)-et jobb filmnek tartom pl

[ Szerkesztve ]

(#37214) bolondember válasza tope (#37213) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a Rozsomák filmet jobbnak?

hát, nem egyezik az ízlésünk.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37215) tope válasza bolondember (#37214) üzenetére


tope
addikt

Több a látvány, jobban leköt ilyen szempontból.

Előre is jó étvágyat ki evésre szánja el magát.

(#37216) gamerkiller válasza C4mp3r (#37181) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jó reggelt, elnézést hogy nem írtam még éjszaka, bekómáltam.

Az a 175 nap jó ~600-nak is ~4000hozzászólással fűszerezve. A világért sem szerettem volna beletaposni kicsiny lelkébe, és a Rejtő Jenős dologról nem tudtam.

Tisztázzuk. Miért vagyok én buta? Mert zavar az hogy ezt csinálja? Ha így van, buta vagyok. Úgy vagyok buta, mint többen itt Ph!-n. A végén átsiklottam felette, nem érdekelt, nem általatok unszolására, hanem csak. Mert nálam nem ér annyit.

Az oldalról tudok. Körülbelül 5 éve.Azóta olvasója vagyok. Tiszteletem!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37217) bolondember válasza tope (#37215) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azért, ha tudod, olvasd el a képregényt is - valszeg jó pár dolog világosabb lesz! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37218) 1010


1010
őstag

:D

[ Szerkesztve ]

(#37219) Csyppa válasza 1010 (#37218) üzenetére


Csyppa
senior tag

Biztos vagy benne?

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#37220) pohár válasza Csyppa (#37219) üzenetére


pohár
félisten

Szerintem csak be van szívva :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37221) Killing válasza pohár (#37220) üzenetére


Killing
addikt

Igen csak durva anyag lehetett. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37222) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Szerintem csak írt egy butaságot, és kijavította egy smyle-ra..:)

Velem is volt már ilyen egy szakmai topikban, írtam mint a gép, és nagy ökörség jött ki belőle ahogy elolvastam.. Kijavítottam arra hogy : semmi..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37223) Killing válasza gamerkiller (#37222) üzenetére


Killing
addikt

Ha még nem küldted el akkor lehet a vissza gombbal is csinálni. Habár én postolás előtt mindig elolvasom. Van olyan hogy csak postolás után derül ki a hiba, akkor szerkesztés van.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37224) 1010 válasza Csyppa (#37219) üzenetére


1010
őstag

hát figyelj sztem megéri és össze is jön

[ Szerkesztve ]

(#37225) Killing válasza 1010 (#37224) üzenetére


Killing
addikt

Lehet tudni hogy miről van szó :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37226) pohár válasza Killing (#37225) üzenetére


pohár
félisten

Ha elmondaná, meg kéne hogy öljön :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37227) Killing válasza pohár (#37226) üzenetére


Killing
addikt

Téged? Esetleg az ON topic összes lakóját? ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37228) gamerkiller válasza Killing (#37223) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igen, de én postoltam, és miután már egyszer bekerült a topicba, utána olvastam át.. Akkor már édes mindeggy hányszor nyomod meg a visszát..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37229) Killing válasza gamerkiller (#37228) üzenetére


Killing
addikt

A vissza gomb mindenre jó. Még egy óra elteltével is tudom szerkeszteni a hsz.-emet. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37230) 1010 válasza Killing (#37225) üzenetére


1010
őstag

mér akarod hogy megszomoritsam az életetd számodra felsleges és csak álmatlan álomkat hozó információval?

aki elég rég van a fórumon az tudja hogy páran már fel szavakból is megértik egymást
ifjú jáng men(or wumen) :U

[ Szerkesztve ]

(#37231) Killing válasza 1010 (#37230) üzenetére


Killing
addikt

Legalább nem vagyok szenilis. :P
És nem woman, csak simán men. :U

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37232) gamerkiller válasza Killing (#37229) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Aztán próbáld meg leokézni.. ;]

Ja le tudod.. De akkor dupla hsz lesz.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37233) Pisztillus válasza Killing (#37229) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Erre a hozzászólásra már nem fog tudni válaszolni, mert újfent végleges ban-t kapott. Vagy akart adni magának? :F Nem tudom, ma olyan bizonytalan vagyok. Lehet, hogy a front teszi? :DDD

Killing: Ha jól emlékszem, 5 perc után már nem hagyja magát.
Vagy mégis?

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#37234) Killing válasza gamerkiller (#37232) üzenetére


Killing
addikt

Nem. Sikeres hsz.-szerkesztést ír ki, ugyan úgy mint 5 percen belül.
Pisztillus: Nem, csak állatkodik. ;]

Ezt a hsz.-t 15:40-kor szerkesztem majd. Kipróbáljuk ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37235) Tim82 válasza Killing (#37231) üzenetére


Tim82
nagyúr

mármint nem egy, hanem több?

gamerkiller: ha nem találsz ki valami mást az aláírásod második részébe, még akár be is jöhet...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37236) gamerkiller válasza Pisztillus (#37233) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az csak a lakhelyem..:D Haha te vagy az első ember aki benézte..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37237) Pisztillus válasza gamerkiller (#37236) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kihúztam az IJ kártyát. Van ez így... :DDD

(Vagy én vagyok az első, aki ennek látható nyomát hagyta?) :D

Killing: Igazad volt, a módszered működik.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#37238) gamerkiller válasza Pisztillus (#37237) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De ötletes nem?;)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37239) Pisztillus válasza gamerkiller (#37238) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ötletesnek ötletes, de valakinél már láttam korábban.
Viszont Tim82 szavait érdemes megfontolni! :K

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#37240) 1010


1010
őstag

jaaaj már kezdődik
mi lesz ebből a cirkuszból

[ Szerkesztve ]

(#37241) gamerkiller válasza Tim82 (#37235) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igazából ezt nem értem.. Megváltoztatom, de miértjére kíváncsi vagyok... Kérlek fejtsd ki..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37242) Killing válasza Tim82 (#37235) üzenetére


Killing
addikt

Man, csak ha ahogy írja (viccből) én is úgy válaszolok (viccel). Tudom hogy a men a többesszám. Ő kiejtés szerint írta.

Pisztillus: Megmondtam én! :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37243) Tim82 válasza gamerkiller (#37241) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mert ha modi lennék, én is ugranék arra, ha egy fórumozó a másikkal szembeni ellenszenvét aláírással reklámozná, még akkor is, ha ezt viszonylag kulturált formában teszi. (Nincsen benne az Alapelvekben így tételesen az ilyen eset, de láttam jó pár moderációt/bant kiosztva hasonló miatt, úgyhogy jól tetted, hogy megváltoztattad.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37244) Pisztillus válasza 1010 (#37240) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Már vége is. Részemről mindenképpen. :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#37245) gamerkiller válasza Tim82 (#37243) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De kategóriát nem írtam, így az aláírásom azon része több mindent foglalhat magában. Mi van akkor, ha a kategória az "imádom".

Voltak pontok a végén, 3 is. Tételezzük fel: Szeressük kyrabaybee-t és Voddiiiiit :) Na, de neduddki már más kategória...Őt imádom..

Na?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37246) Tim82 válasza gamerkiller (#37245) üzenetére


Tim82
nagyúr

A megfogalmazásból - és tekintve, hogy nyilván nem csak itt jelezted, hogy finoman szólva nem vagy odáig neduddkiért - valahogy nem ez az első, ami lejön az olvasónak. :)

1010: mi lenne, mi lenne... semmi az égadta világon, nincsen itt cirkusz, csak beszélgetünk, teljesen normálisan. Oszoljanak kérem, nincs itt semmi látnivaló... :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37247) gamerkiller válasza Tim82 (#37246) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De mi van akkor ha én csak hülyéskedtem, és tök szeretem azt ahogyan ír. Nem utállom, nincsenek rossz érzéseim felé, csak éppen nem értettem miért csinálja amit csinál.

Mi lenne. Ebből nem lesz semmi, beszélgetünk, és érvekkel, kulturáltan vitatkozunk.. milyen szép is ez..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37248) Tim82 válasza gamerkiller (#37247) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nézd, ismerve a moderátori gondolkodásmódot (bár ez inkább általános emberi, csak a moderációnál még jobban látszik), ha előbb kifejezted nemtetszésedet valakivel szemben, majd utána közlöd, hogy ja bocs, nincsen mégse különösebb bajod vele... nyilvánvalóan az előbbit, a nemtetszést fogják számontartani. (Mindig az első reakció az őszinte. :P )

Ilyen összefüggésben pedig azért az az aláírás provokációnak is nézhető, bár azért viszonylag enyhének.

Gondoltam, időben szólok, még megspórolok neked egy bant.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37249) gamerkiller válasza Tim82 (#37248) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az lenne a 8. :D

Nem gondoltam volna hogy sértésnek veszi, ugyanis ő csak: mosojjt akar csajni az emberek ojcájára! :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37250) Tim82 válasza gamerkiller (#37249) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem ismered Neduddkit. Nem hiszem, hogy ő sértésnek veszi.

mosojjt akar csajni az emberek ojcájára! - ez viszont aztán már tényleg nagyon gyenge próbálkozás volt. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.